Hoşgeldiniz!

cevapsız

Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 03:34
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 1.067.075 izlenme - 1 yıl önce Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki – Cevapsız Çınlama Şarkı Sözler,: Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Manga - Beni Benimle Bırak Şehr-İ Hüzün Albümünden 03:33
Manga - Beni Benimle Bırak Şehr-İ Hüzün Albümünden 562.294 izlenme - 9 yıl önce
Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor) 01:56
Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor) 225.427 izlenme - 4 yıl önce Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı)
Manga-Cevapsız Sorular-2009 Albümü Slayt Klip 04:31
Manga-Cevapsız Sorular-2009 Albümü Slayt Klip 311.426 izlenme - 9 yıl önce manga-cevapsız sorular-2009 albümü slayt klip
Manga - Cevapsiz Sorular 04:31
Manga - Cevapsiz Sorular 119.996 izlenme - 4 yıl önce Manga - Cevapsiz Sorular Lyrics Birden Ay Işığını Kesti Bide Sen Çok Değiştin Yaşananlar Hiç Yaşanmamış Gibi Söylenenler Hiç Söylenmemiş Gibi Birde Sen Karsı...
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman 03:34
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman 43.470 izlenme - 1 yıl önce Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman (Video Klip) 2016 Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır Hemen geçmez öyle vicdanın izi Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Aleyna Tilki 5. Sınıf Mezuniyet Eğlencesinde (2010) 02:10
Aleyna Tilki 5. Sınıf Mezuniyet Eğlencesinde (2010) 23.207 izlenme - 11 ay önce Katıldığı bir televizyon program ile tanınan ve son zamanların en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başaran Aleyna Tilki'nin 2010 yılındaki ilkokul mezuniyet eğlencesinden görüntülerini izliyoruz.
Aleyna Tilki - Ananas Aldırdım 00:15
Aleyna Tilki - Ananas Aldırdım 22.151 izlenme - 10 ay önce Cevapsız Çınlama şarkısı ile üne kavuşan Aleyna Tilki sosyal medyada paylaştığı ananas aldırdım şarkısı ile adından söz ettirecek gibi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Manga Cevapsız Sorular (Orjinal Klip) 05:23
Manga Cevapsız Sorular (Orjinal Klip) 153.704 izlenme - 8 yıl önce manga cevapsız sorular (orjinal klip)
Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı) 02:09
Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı) 109.598 izlenme - 4 yıl önce Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı)
Manga Manga - Cevapsız Sorular 04:32
Manga Manga - Cevapsız Sorular 31.186 izlenme - 4 yıl önce Birden ay ışığını kesti Bir de sen çok değiştin Yaşananlar hiç yaşanmamış gibi Söylenenler hiç söylenmemiş gibi Birde sen karşıma geçtin "Başka biri var, biri var" dedin İnanamadım bittiğine İnanamadım gittiğine Ne sen baktın ardına ne ben, Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular "Uyandığında onu ilk kim görecek?" "Bıraktığım düşü kim büyütecek?" Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık Geceleri beni bekleyen,gündüzlerimi zehir eden Ne sen baktın ardına ne ben, Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular "Uyandığında onu ilk kim görecek?" "Bıraktığım düşü kim büyütecek?"
Manga-Cevapsız Sorular 04:36
Manga-Cevapsız Sorular 41.092 izlenme - 8 yıl önce manga-cevapsız sorular
Gökhan Tepe - Cevapsız Aramalı -[2011] 04:22
Gökhan Tepe - Cevapsız Aramalı -[2011] 48.098 izlenme - 7 yıl önce gökhan tepe - cevapsız aramalı -[2011]-[alisayar]
Zakkum Ve Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason 11:27
Zakkum Ve Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason 51.643 izlenme - 5 yıl önce ZAKKUM | Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason - Jolly Joker İstanbul
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon 03:34
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon 5.805 izlenme - 1 yıl önce Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon.
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) - Teaser 00:31
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) - Teaser 13.644 izlenme - 2 yıl önce Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Emrah Karaduman Ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ( Official Video ) 03:34
Emrah Karaduman Ft. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ( Official Video ) 4.523 izlenme - 8 ay önce Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, video klibiyle MÜZİKRALI FATİH 3646 RECORDS 'te. "Cevapsız Çınlama" şarkı sözleri Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır Hemen geçmez öyle vicdanın izi Aklımda ne varsa dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı kanalıma abone olup like atmayı unutmayın
Banu Parlak - Cevapsız Çınlama 00:42
Banu Parlak - Cevapsız Çınlama 8.986 izlenme - 1 yıl önce Banu Parlak - Cevapsız Çınlama Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama… Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı.
Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama 03:32
Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama 8.100 izlenme - 1 yıl önce Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama Şarkı Sözleri: Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 03:25
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 8.863 izlenme - 1 yıl önce Beğenip abone olmayı unutmayın Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/alvinvesimon/ Şarkı önerileriniz ve istekleriniz için yorum yapın :)
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 03:34
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 10.185 izlenme - 1 yıl önce Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı.
Manga - Cevapsız Sorular-[alisayar] 05:23
Manga - Cevapsız Sorular-[alisayar] 19.092 izlenme - 7 yıl önce manga cevapsız sorular-[alisayar]
Manga -Cevapsız Sorular (Orjinal Video Klip) 05:24
Manga -Cevapsız Sorular (Orjinal Video Klip) 24.090 izlenme - 8 yıl önce manga /cevapsız sorular
Manga Cevapsız Sorular Canlı Performans 04:25
Manga Cevapsız Sorular Canlı Performans 16.808 izlenme - 7 yıl önce ne sen baktın ardına ne ben hep ayrı yollarda yürüdük(((((ENVER ELÇİ!!!!!!!ENVER ELÇİ))))
Zakkum & Ferman Akgül (manga)  Cevapsız Sorular... 11:27
Zakkum & Ferman Akgül (manga) Cevapsız Sorular... 12.792 izlenme - 4 yıl önce Birden Ay Işığını Kesti bir De Sen Çok Değiştin yaşananlar Hiç Yaşanmamış Gibi söylenenler Hiç Söylenmemiş Gibi birde Sen Karşıma Geçtin başka Biri Var, Biri Var Dedin inanamadım Gittiğine,inanamadım Gittiğine.. ne Sen Baktın Ardına Ne Ben hep Ayrı Yollarda Yürüdük sustu Bu Gece, Karardı Yine Ay kaldı Geriye Cevapsız Sorular uyandığında Onu İlk Kim Görecek bıraktığım Düşü Kim Büyütecek? her Sabah Kaybolup Giden bir Rüya Gibi Oldun Artık Gecelerimi Bekleyen; gündüzlerimi Zehir Eden.. ne Sen Baktın Ardına Ne Ben hep Ayrı Yollarda Yürüdük sustu Bu Gece, Karardı Yine Ay kaldı Geriye Cevapsız Sorular uyandığında Onu İlk Kim Görecek bıraktığım Düşü Kim Büyütecek?
Aleyna Tilki: Herkes Benim Yanıma Geliyor Parmakla Gösteriyor 02:15
Aleyna Tilki: Herkes Benim Yanıma Geliyor Parmakla Gösteriyor 3.199 izlenme - 1 yıl önce Number One FM'de Kadir Çetin'in konuğu olan Aleyna Tilki'den herkes benim yanıma geliyor parmakla gösteriyor açıklaması.
Cevapsız Çınlama Kemençe Versiyon 00:41
Cevapsız Çınlama Kemençe Versiyon 2.260 izlenme - 10 ay önce Aleyna Tilki isimli kızımızın Cevapsız Çınlama şarkısına kemençe ile eşlik eden genco..
Manga   Cevapsız Sorular_2009 04:16
Manga Cevapsız Sorular_2009 16.631 izlenme - 9 yıl önce 2009 yepyeni şarkısı
manga-cevapsız sorular 02:06
manga-cevapsız sorular 15.603 izlenme - 9 yıl önce manga-cevapsız sorular klasik gitarla
Aleyna Tilki - Cevapsıiz Çınlama (Full Bass) 03:33
Aleyna Tilki - Cevapsıiz Çınlama (Full Bass) 3.013 izlenme - 10 ay önce