Hoşgeldiniz!

Cevapsız Videoları

Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 03:34
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) 832.842 izlenme - 7 ay önce Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki – Cevapsız Çınlama Şarkı Sözler,: Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Aleyna Tilki 5. Sınıf Mezuniyet Eğlencesinde (2010) 02:10
Aleyna Tilki 5. Sınıf Mezuniyet Eğlencesinde (2010) 19.151 izlenme - 2 hafta önce Katıldığı bir televizyon program ile tanınan ve son zamanların en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başaran Aleyna Tilki'nin 2010 yılındaki ilkokul mezuniyet eğlencesinden görüntülerini izliyoruz.
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman 03:34
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman 30.782 izlenme - 5 ay önce Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama ft. Emrah Karaduman (Video Klip) 2016 Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır Hemen geçmez öyle vicdanın izi Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor) 01:56
Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor) 225.195 izlenme - 3 yıl önce Mehtap Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı)
Manga - Beni Benimle Bırak Şehr-İ Hüzün Albümünden 03:33
Manga - Beni Benimle Bırak Şehr-İ Hüzün Albümünden 561.621 izlenme - 8 yıl önce
Manga-Cevapsız Sorular-2009 Albümü Slayt Klip 04:31
Manga-Cevapsız Sorular-2009 Albümü Slayt Klip 311.316 izlenme - 8 yıl önce manga-cevapsız sorular-2009 albümü slayt klip
Manga - Cevapsiz Sorular 04:31
Manga - Cevapsiz Sorular 117.441 izlenme - 3 yıl önce Manga - Cevapsiz Sorular Lyrics Birden Ay Işığını Kesti Bide Sen Çok Değiştin Yaşananlar Hiç Yaşanmamış Gibi Söylenenler Hiç Söylenmemiş Gibi Birde Sen Karsı...
Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı) 02:09
Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı) 109.539 izlenme - 3 yıl önce Mehtap & Şahin - Cevapsız Sorular (X Factor Star Işığı)
Manga Cevapsız Sorular (Orjinal Klip) 05:23
Manga Cevapsız Sorular (Orjinal Klip) 153.574 izlenme - 7 yıl önce manga cevapsız sorular (orjinal klip)
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) - Teaser 00:31
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (Feat. Aleyna Tilki) - Teaser 13.392 izlenme - 7 ay önce Emrah Karaduman'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Cevapsız Çınlama" (feat. Aleyna Tilki) isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Banu Parlak - Cevapsız Çınlama 00:42
Banu Parlak - Cevapsız Çınlama 8.496 izlenme - 7 ay önce Banu Parlak - Cevapsız Çınlama Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama… Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı.
Aleyna Tilki: Herkes Benim Yanıma Geliyor Parmakla Gösteriyor 02:15
Aleyna Tilki: Herkes Benim Yanıma Geliyor Parmakla Gösteriyor 3.148 izlenme - 4 ay önce Number One FM'de Kadir Çetin'in konuğu olan Aleyna Tilki'den herkes benim yanıma geliyor parmakla gösteriyor açıklaması.
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon 03:34
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon 2.449 izlenme - 4 ay önce Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama | Alvin ve Sincaplar Versiyon.
Manga Manga - Cevapsız Sorular 04:32
Manga Manga - Cevapsız Sorular 31.073 izlenme - 3 yıl önce Birden ay ışığını kesti Bir de sen çok değiştin Yaşananlar hiç yaşanmamış gibi Söylenenler hiç söylenmemiş gibi Birde sen karşıma geçtin "Başka biri var, biri var" dedin İnanamadım bittiğine İnanamadım gittiğine Ne sen baktın ardına ne ben, Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular "Uyandığında onu ilk kim görecek?" "Bıraktığım düşü kim büyütecek?" Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık Geceleri beni bekleyen,gündüzlerimi zehir eden Ne sen baktın ardına ne ben, Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular "Uyandığında onu ilk kim görecek?" "Bıraktığım düşü kim büyütecek?"
Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama 03:32
Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama 6.549 izlenme - 7 ay önce Emrah Karaduman feat Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama Şarkı Sözleri: Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Zakkum Ve Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason 11:27
Zakkum Ve Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason 51.620 izlenme - 4 yıl önce ZAKKUM | Ferman Akgül - Cevapsız Sorular | Anason - Jolly Joker İstanbul
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 03:25
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 5.920 izlenme - 6 ay önce Beğenip abone olmayı unutmayın Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/alvinvesimon/ Şarkı önerileriniz ve istekleriniz için yorum yapın :)
Gökhan Tepe - Cevapsız Aramalı -[2011] 04:22
Gökhan Tepe - Cevapsız Aramalı -[2011] 48.049 izlenme - 6 yıl önce gökhan tepe - cevapsız aramalı -[2011]-[alisayar]
Manga-Cevapsız Sorular 04:36
Manga-Cevapsız Sorular 41.089 izlenme - 7 yıl önce manga-cevapsız sorular
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 03:34
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 6.133 izlenme - 7 ay önce Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri: Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı.
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama (Mükemmel Canlı Performans) 01:00
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama (Mükemmel Canlı Performans) 3.185 izlenme - 5 ay önce Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama (Mükemmel Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Kağıt Kesiğinden Daha Çok Çok Acıtır... Hemen Geçmez Öyle Vicdanın Izi Aklımda Ne Varsa Dilimde Hepsi Sağduyum Herkesten Önce Arazi Kulağımda Sayısız Cevapsız Çınlama Biri Beni Mi Anıyor Seviyorum Sanıyor Köprüleri Yakalı Kaldırıp Kenara Atalı Yüzünü Unutalı Uzun Zaman Oluyor Kalbimde Kırılmadık Yer Mi Bıraktı Yaptığıyla Söylediği Nedense Farklı Mazlumun Ahı Aheste Aheste Alınır Bırakın Kazandım Zannetsin Zavallı...
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama (Gerçek Sesi) 01:00
Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama (Gerçek Sesi) 2.538 izlenme - 5 ay önce Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama gerçek sesi ile söylüyor (Gerçek Sesi) ızdırapsız çınlama Kalbimde Kırılmadık Yer Mi Bıraktı Şarkı Sözleri: Kağıt Kesiğinden Daha Çok Çok Acıtır... Hemen Geçmez Öyle Vicdanın Izi Aklımda Ne Varsa Dilimde Hepsi Sağduyum Herkesten Önce Arazi Kulağımda Sayısız Cevapsız Çınlama Biri Beni Mi Anıyor Seviyorum Sanıyor Köprüleri Yakalı Kaldırıp Kenara Atalı Yüzünü Unutalı Uzun Zaman Oluyor Kalbimde Kırılmadık Yer Mi Bıraktı Yaptığıyla Söylediği Nedense Farklı Mazlumun Ahı Aheste Aheste Alınır Bırakın Kazandım Zannetsin Zavallı...
Aleyna Tilki: Benimle Uğraşılmaz 00:15
Aleyna Tilki: Benimle Uğraşılmaz 580 izlenme - 1 ay önce Cevapsız Çınlama parçası ile müzik listelerini alt üst eden Aleyna Tilki arkadaşı ile çektiği videoyu sosyal medyada paylaştı.
Aleyna Tilki'nin Kağıt Diyememesi 01:00
Aleyna Tilki'nin Kağıt Diyememesi 1.895 izlenme - 4 ay önce Son dönemin popüler şarkıcısı Aleyna Tilki Emrah Karaduman ile katıldığı bir radyo programında radyocu tarafından hit parçası cevapsız çınlamayı söylemesi istediğinde köşeye fena sıkıştırılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cevapsız Çınlama'nın Hikayesi - Bir Hülya Avşar Sohbeti 3. Bölüm (11 Mart Cumartesi) 05:29
Cevapsız Çınlama'nın Hikayesi - Bir Hülya Avşar Sohbeti 3. Bölüm (11 Mart Cumartesi) 251 izlenme - 2 hafta önce Bir Hülya Avşar Sohbeti programının üçüncü hafta konuğu 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki oldu. Star TV ekranlarında yayınlanan programda Tilki, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu.
Tilki Efe Ft. Kk Berkcan - Gereksiz Yanlama Klip (Cevapsız Çınlama Parody) 03:18
Tilki Efe Ft. Kk Berkcan - Gereksiz Yanlama Klip (Cevapsız Çınlama Parody) 2.588 izlenme - 5 ay önce Gereksiz Yanlama parodi şarkımıza efsane bir klip çektik. Danslar, makinalar havada uçuştu. Klip çekimimizi yapan jetontv'ye ve makinalarla klibi coşturan The Makina'dan Buğra'ya çok teşekkür ederim. LYRICS: KANKAMIN ESKİSİ BENİM İÇİN BACIDIR ÇENGEL TARAFINDA TANIRLAR BİZİ KLİPTE NE VARSA BELİMDE HEPSİ SOKAKTA YANLARIZ BİZ HEP ABİSİ ALTIMDA ARABA GEREKSİZ YANLAMA POLİS BENİ ARIYOR VIN DIESEL'IM SANIYOR LASTİKLERİ YAKALIM DELFİNO'YA AKALIM ŞEKİLLERİ YAPALIM KIZLAR BİZE BAKIYOR ARABADA KIRILMADIK YER Mİ BIRAKTIK HUKANIN NARGİLESİ NEDENSE FARKLI S VİRAJINA GİRİNCE YAN YAN DA AKILIR BIRAKIN SAZANDIM ZANNETSİN TOFAŞLI Not: Trafiğe kapalı alanda çekilmiştir.
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 03:33
Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama (feat. Aleyna Tilki) 3.478 izlenme - 7 ay önce şarkı sözü Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama… Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı.
Manga - Cevapsız Sorular-[alisayar] 05:23
Manga - Cevapsız Sorular-[alisayar] 19.078 izlenme - 6 yıl önce manga cevapsız sorular-[alisayar]
Manga -Cevapsız Sorular (Orjinal Video Klip) 05:24
Manga -Cevapsız Sorular (Orjinal Video Klip) 24.082 izlenme - 7 yıl önce manga /cevapsız sorular
Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama feat Aleyna Tilki Teaser 00:31
Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama feat Aleyna Tilki Teaser 3.510 izlenme - 7 ay önce Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama feat Aleyna Tilki Teaser Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Yaptığıyla söylediği nedense farklı Mazlumun ahı aheste aheste alınır Bırakın kazandım zannetsin zavallı