Hoşgeldiniz!

çevik kuvvet

Cizre'deki Güvenlik Zaafının Görüntüleri 00:36
Cizre'deki Güvenlik Zaafının Görüntüleri 4.278 izlenme - 3 ay önce Cizre'deki Çevik Kuvvet Müdürlüğü binasına patlayıcı yüklü kamyonla yapılan ve 11 polisin şehit olduğu saldırının görüntüsü önemli bir güvenlik zaafını gözler önüne seriyor.
Bayrampaşa'da Terör Örgütünün Çevik Kuvvete Saldırma Anı! 00:24
Bayrampaşa'da Terör Örgütünün Çevik Kuvvete Saldırma Anı! 8.820 izlenme - 9 ay önce Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C Kapısı'na iki terörist, el bombası attı. Polis ateş açtı. Çatışma çıktı. Kaçan teröristler Gazi Sokak'taki bir binada sıkıştırıldı. Haberin detayları ise şöyle; Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C Kapısı'na iki kadın terörist, el bombası attı. Saldırının ardından kaçan ve birinin yaralı olduğu öne sürülen 2 kadın teröristin Bayrampaşa Gazi Sokak'ta girdikleri binaya polis operasyon hazırlığı yapıyor. Bölge polis ablukasına alındı. Sokak giriş ve çıkışlara kapatıldı. Vatandaşların dışarı çıkışına izin verilmeyen sokağa özel hareket timleri bekleniyor. 1 POLİS YARALANDI Saldırıda bir polis memurunun kolundan yaralandığı öğrenildi. Gazi Sokak'ta bir binada sıkıştırılan kadın teröristlerin üzerinde el bombaları ve uzun namlulu silahlar olduğu bildiriliyor. VALİ OLAY YERİNDE İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C kapısında polise yapılan saldırının ardından olay yerine geldi. Bomba ihbarı yapılan aracın yanına giden Vali Şahin, olay yerinde incelemelerde bulunarak polisten bilgi aldı.
Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne  Saldırı Anı Görüntüleri 00:24
Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne Saldırı Anı Görüntüleri 4.817 izlenme - 9 ay önce Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne saldırı anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Çevik kuvvet otobüsü emniyet binasından çıkarken, saldırganlar, ilk önce uzun namlulu silahlara otobüse ateş ediyorlar, ardından da el bombası atıyorlar.
Ozan Ünsal - Çevik Kuvvet 04:36
Ozan Ünsal - Çevik Kuvvet 16.787 izlenme - 4 yıl önce Ozan Ünsal - Çevik Kuvvet
10 Nisan 2009 Polis Klibi | 03:59
10 Nisan 2009 Polis Klibi | 36.949 izlenme - 8 yıl önce türk polis teşkilatının 164. yılına özel İstabul emniyeti tarafından bir video klib yayınlandı.emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Çevik Kuvvet 03:41
Çevik Kuvvet 2.244 izlenme - 6 ay önce Türk ve Fransız polis kıyaslamasını görünce aklıma geldi bende sizinle paylaşmak istedim.
Bayrampaşa Çevik Kuvvetin Önünde Tanklar Var 01:20
Bayrampaşa Çevik Kuvvetin Önünde Tanklar Var 978 izlenme - 5 ay önce Bayrampaşa’daki çevik kuvvet binasının girişinde birden fazla tankın konuşlandırıldığı görülüyor. Binanın içinde polislerin, askerlerin dışarıda askerlerin bekleyişi sürüyor.
Teröristlerin Saklandığı Binaya Beyaz Haber Girdi 02:16
Teröristlerin Saklandığı Binaya Beyaz Haber Girdi 1.706 izlenme - 9 ay önce İstanbul'da, 2 kadın terörist Bayrampaşa Çevik Kuvvet Müdürlüğü'ne el bombalı ve silahlı saldırı düzenleyerek kaçmıştı. Bir binada sıkıştırılan teröristler düzenlenen operasyonda öldürülmüştü.Teröristlerin saklandığı o binaya Beyaz Haber girdi.
Günün Ekonomisi - 26 Ağustos 2016 12:41
Günün Ekonomisi - 26 Ağustos 2016 1.106 izlenme - 3 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Şırnak Cizre'de Patlama Anı 00:40
Şırnak Cizre'de Patlama Anı 620 izlenme - 3 ay önce Şırnak Cizre'de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde patlama anı öncesi bombalı aracın bölgeye girmesi anbean kameralar tarafından kaydedildi. PKK'liler Cizre'de Çevik Kuvvet'e bomba yüklü araçla saldırı düzenlemiş, 11 polis yaşamını yitirmişti.
çevik kuvveten bir ilk süper 01:51
çevik kuvveten bir ilk süper 9.665 izlenme - 7 yıl önce çevik kuvvetten, ok meydanı yürüyüşü,çok süper
Bayrampaşa'da Polise Atılan El Bombasının Patlama Anı 04:48
Bayrampaşa'da Polise Atılan El Bombasının Patlama Anı 790 izlenme - 9 ay önce İstanbul Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne 2 kadın terörist saldırı düzenledi. Videoda kadın teröristlerden birinin çevik kuvvet binasına el bombası attığı diğer teröristin de çevik kuvvet midibüsünü silahla taradığı görülüyor. El bombası atan terörist de daha sonra silahını çıkartarak binayı tarıyor POLİSLERDEN BİRİ YARALANDI Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C Kapısı'na iki kadın teröristin, el bombası atması sonucu bir polis kolundan yaralandı.. PATLAMA ANI KAMERADA Operasyon yapan polislere teröristler tarafından el bombası atıldı. Patlama anı saniye saniye kameralara yansıdı.. POLİS ABLUKA ALTINA ALDI El bombası attıktan sonra kaçan ve birinin yaralı olduğu öne sürülen 2 kadın teröristin Bayrampaşa Gazi Sokak'ta girdikleri binaya polis operasyon yaptı. Bölge polis ablukasına alındı. VALİ OLAY YERİNDE İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C kapısında polise yapılan saldırının ardından olay yerine geldi. Bomba ihbarı yapılan aracın yanına giden Vali Şahin, olay yerinde incelemelerde bulunarak polisten bilgi aldı.
Resul Samur - Çevik Kuvvet - Ozan Ünsal 04:35
Resul Samur - Çevik Kuvvet - Ozan Ünsal 5.979 izlenme - 5 yıl önce gardaş şimdi şırnaktayız turan elde bir noktayız. elde copla çevik kuvvet robokobla panzer kuvvet. eylem yaparken hainler panzer taşlar iken binler. binlerce şehit ruhuyla kavgam mücahit ruhuyla. bu eylemde köpekleşen köşe başında bekleşen küfre biziz dur diyecek türk başını kim eğecek? sen sağdan git ben de soldan çık dışarı karakoldan. vur copunla bel kırılsın vur kalabalık yarılsın. çevik kuvvet sokaklarda yatamaz hiç yataklarda. umursamaz gençlik solsun uyku sana haram olsun. o şırnak bir tü
Özan Ünsal - Çevik Kuvvet 04:36
Özan Ünsal - Çevik Kuvvet 1.604 izlenme - 3 yıl önce Çevik Kuvvet
çevik kuvvet  tribün çocuğuna özenirse 00:20
çevik kuvvet tribün çocuğuna özenirse 2.798 izlenme - 5 yıl önce
Rüştü Ünsal Pmyo Okul Tanıtımı | 07:40
Rüştü Ünsal Pmyo Okul Tanıtımı | 9.985 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
Konya Ereğli Pmyo | 00:42
Konya Ereğli Pmyo | 9.277 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
İzmir Çevik Kuvvet 04:48
İzmir Çevik Kuvvet 3.159 izlenme - 8 yıl önce izmir çevik kuvvet
Çevik Kuvvet’e Baskın Girişimine Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 00:37
Çevik Kuvvet’e Baskın Girişimine Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 184 izlenme - 5 ay önce İstanbul Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü basan askerilerin, polis ekipleri tarafından gözaltına alınmasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. 15 Temmuz gecesi askeri darbe girişiminin ardından Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne yapılan kalkışmaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde bir grup askerin Çevik Kuvvetin önüne gelmesi ve zorla içeri girmek istemesi görülüyor.Çevik Kuvvet Şube Müdürünün askerle dikkat çeken diyalogu ise kayıtlara böyle geçiyor. POLİSLE DARBECİ ASKER ARASINDA DİKKAT ÇEKEN DİYALOG Çevik Kuvvet’e yapılan baskın girişimindeki görüntülerde darbeci askerin, Şube Müdürü’ne, “ Bana talim olacaksınız” ifadelerinin ardından sözlü münakaşa yaşanıyor. Darbeci askerin bu sözlerinin sonrasında beklemesi gerektiğini söyleyen Çevik Kuvvet Şube Müdürü, “Vurmak mı istiyorsun” diyor. Darbeci askerin bu soruya karşın verdiği cevap gerekirse yapabilecekleri oluyor. GÖZALTINA ALINMIŞLARDI 15 Temmuz gecesi İstanbul Bayrampaşa’da Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü basan askerler bu görüntülerin sonrasında gözaltına alınmış, o ana ait görüntüler ise yayınlanmıştı.
Vur Copunla Bel Kırılsın - Ozan Ünsal 04:36
Vur Copunla Bel Kırılsın - Ozan Ünsal 957 izlenme - 2 yıl önce Pkk dan bayrağı devralan yüzü maskelilere ithaf olunur... Gardaş şimdi İstanbuldayız, Turan elde bir noktayız. Elde copla çevik kuvvet, robokobla panzer kuvvet. Eylem yaparken hainler, panzer taşlar iken binler. Binlerce Şehit ruhuyla, kavgam mücahit ruhuyla. Bu eylemde köpekleşen, köşe başında bekleşen, Küfre biziz dur diyecek, Türk başını kim eğecek? Sen sağdan git ben de soldan, çık dışarı karakoldan. Vur copunla bel kırılsın, vur kalabalık yarılsın. Çevik kuvvet sokaklarda, yatamaz hiç yataklarda. Umursamaz gençlik solsun, uyku sana haram olsun. O Şırnak bir Türk ilidir, her il bize sevgilidir. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş! Sarsa küfür dört yanından, bir nehir aksa da kandan. Yetişir şimdi panzerin, gördüm yaraların derin. Uçuşurken biber gazı, sana da dokunur bazı. Öksürsen de kahramanım, sana emanet vatanım. Ah bir devlet ferman verse, sık mermini küfre derse. İşte Ankara kan gölüdür, hainler kahpe dölüdür. Mermin namlundadır işte, yılların hesabı döşte. Her taş için yüz mermi yak! Yetmez! Bir de rpg çak! Bırak Şırnak dümdüz olsun, zafer bize son söz olsun. Nükredit der çevik kuvvet, Şırnak ilde sensin devlet. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş!
afyonkarahisar pmyo | polisolmakistiyorum.com 03:55
afyonkarahisar pmyo | polisolmakistiyorum.com 6.782 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
Ali Gaffar Okan Pmyo | 09:06
Ali Gaffar Okan Pmyo | 7.665 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
Metrobüste Halkın Arasında Kalan Çevik Kuvvet Polisi 02:17
Metrobüste Halkın Arasında Kalan Çevik Kuvvet Polisi 890 izlenme - 2 yıl önce Metrobüste halkın arasında kalan bir çevik kuvvet polisi,atılan sloganlara karşı susmak en iyi cevaptır mantığıyla yoluna devam ediyor.Buyrun izleyelelim.
 Çevik Kuvvet Polisinden Eylemcilere Şarkı 02:48
Çevik Kuvvet Polisinden Eylemcilere Şarkı 1.626 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Vatansever, ilk klipte: "Benim derdim bana yeter, çekilin. Üstüme üstüme varıp durmayın. Sırtımda ağır yüklü yetkim var. Üstüne üstüne basıp durmayın. Yakmayın, yakmayın, polisim ben. Yıkmayın, yıkmayın hizmetimdeyim ben. Atmayın, tutmayın polisinim ben. Sövmeyin, sövmeyin şehidinim ben." diyor ikinci klipte ise göreve gitmekte zorlanan bir polisi canlandırıyor. Ekip arkadaşının 'göstericiler toplanıyor, hemen hareket etmeliyiz' çağrısına karşılık 'Dur gitme' diye başlayan şarkıyı söylüyor. ihbar et
Çevik Kuvvet Vur 03:41
Çevik Kuvvet Vur 908 izlenme - 2 yıl önce Vur Çevik Kolların Kopana Kadar Olanca Aşkınla Kuvvetinle Vur Son Düşman Son Gölge Kalana Kadar Olanca Kininle Şiddetinle Vur
yozgat pmyo | polisolmakistiyorum.com 07:19
yozgat pmyo | polisolmakistiyorum.com 5.517 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
aksaray pmyo | 04:57
aksaray pmyo | 5.323 izlenme - 8 yıl önce polisolmakistiyorum.com | polis olmak isteyenlerin rehber sitesi
Görev Başındayız 04:48
Görev Başındayız 2.622 izlenme - 9 yıl önce süper polislerin değerini iyi anlayın diye...
Cizre Yanıyor Yanıyor, Ya bırak Yansın Boşver - Polis 01:59
Cizre Yanıyor Yanıyor, Ya bırak Yansın Boşver - Polis 632 izlenme - 1 yıl önce Şırnak Valiliği, 6-7 Ekim olayları sırasında olaylara müdahale ederken yaptıkları konuşma ve çektikleri görüntüleri sosyal medyada paylaşan 4 polis memuru hakkında idari soruşturma başlatmış. Zırhlı araç içinde polis tarafından çekilen görüntülerde orantısız gaz kullanımı dikkat çekerken polisler arasında tepki toplayan diyalgolar yaşanıyor. Polislerden birinin "Yansın Cizre yansın anasını satayım, yeter ki devlet baki kalsın" dediği video idari soruşturmanın temel dayanağı olacak.
Çevik kuvvet beyaz desene! 00:26
Çevik kuvvet beyaz desene! 859 izlenme - 4 yıl önce