Hoşgeldiniz!

Çevirmek Videoları İzle

Raul Castro'nun Obama'nın Kendisine Sarılmasına İzin Vermemesi 00:33
Raul Castro'nun Obama'nın Kendisine Sarılmasına İzin Vermemesi 29.845 izlenme - 1 yıl önce Bana kalırsa castro bilerek sarılmasına izin vermemiş. Buluşma öncesi adamları ''Bak Castro abi, Obama sana sarılmak isterse, sakın izin verme, biraz sırnaşıktır'' demişşşşş. Bence bu anlar Obama ve halkı için utanç dakikalarıdır.
Bilgisayar Kasasını Ocağa Çevirmek 05:00
Bilgisayar Kasasını Ocağa Çevirmek 2.420 izlenme - 3 ay önce Office Ono adlı YouTube kanalı, bilgisayar kasasını boşaltarak ocağa dönüştürdüğü bir video yayınlamış izliyoruz efenim...
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 00:15
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 4.077 izlenme - 7 ay önce Bisiklet jantını kıçının tam malum yerine koyup çeviren bu değişik adam neyi ispatlamaya çalışıyor? Yorum sizin.
Erkeğin Dans Teklifini Kabul Etmeyen Bayan 00:12
Erkeğin Dans Teklifini Kabul Etmeyen Bayan 5.551 izlenme - 1 yıl önce Bir dans okulunda erkek öğrencilerden biri dans teklifini kabul etmeyen kadını zorla kolundan tutup piste çıkarır. Çıkarır çıkarmasına ama sanırım teklifini kabul etmediği için adam çok kızmıştır.
Ev Yapımı Gana Aksiyon Filmi 01:02
Ev Yapımı Gana Aksiyon Filmi 3.692 izlenme - 1 yıl önce Afrikalı kardeşlerimiz aksiyonu bol bir film çevirmeye çalışmışlar.Ama sadece çalışmışlar, çevirme tamamlanamamış.
Maharetli hulahopçular 04:05
Maharetli hulahopçular 5.956 izlenme - 5 yıl önce Maharetli Hulahopçular
Popoda bardak çevirmek 01:16
Popoda bardak çevirmek 7.743 izlenme - 4 yıl önce Kalçalarını layığıyla kullanan güzel kızlar
Popo Üstünde Bardak Çevirmek 00:22
Popo Üstünde Bardak Çevirmek 2.894 izlenme - 3 yıl önce İşte büyük cesaret ve büyük yetenek isteyen eğlence mekanlarının yeni gözdesi popo üstünde bardak çevirme. Videoda göreceğiniz üzre kadın poposunun üzerine koyulan bira bardağını bir kaç hamlede ters çeviriyor. Tabi bu bardak çeviren kadından çok izleyenler keyif alıyor.
Künefe Çevirme Olayını Zirveye Çıkarmak 00:10
Künefe Çevirme Olayını Zirveye Çıkarmak 567 izlenme - 6 ay önce Koca tepsideki künefeyi çevirmek isteyen gencin hazin sonunu izliyoruz..
Pervane Baget Çevirmek Artislik Hareketler 2 Helikopter Pervanesi Aykut Öğretmen 02:28
Pervane Baget Çevirmek Artislik Hareketler 2 Helikopter Pervanesi Aykut Öğretmen 3.373 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut Öğretmen Aykut ilter DrumsStick Baget pervane gibi nasıl çevrili
Bardak Çevirmek 01:16
Bardak Çevirmek 1.528 izlenme - 2 yıl önce Amacın sadece bardak çevirme olduğu videodan da hepimizin malumudur. Bardak dışında bir noktaya odaklanmamaya gayret gösterirsek video daha anlamlı olur. Ya da her neyse işte, nereye bakıyosanız bakın..
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 05:12
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 1.020 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Burning Man festivalinde, hulahopa extreme sporcuların kullandıkları go pro'yu takmışlar. Hanım kızlarımızda hulahopu döndürdükçe döndürmüş. Haliyle ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Kızgın Koçun Ortalığı Ringe Çevirmesi - Brezilya 01:40
Kızgın Koçun Ortalığı Ringe Çevirmesi - Brezilya 1.431 izlenme - 2 yıl önce Efenim Brezilya'da yaşanan olayda koç'u kızdırmışlar kızdırmışlar o da terör estirmiş. Neden sinirlendiriyorsunuz lan hayvancağızı hı söyleyin bakalım. Adeta ortalığı ringe çevirerek rakiplerini nakavt etmiş. 00'49'daki teyzemize vuruşu 00.53'den sonraki abimizle mücadelesi ise takdir edilecek cinsten. Şaka bir tarafa yazık lan kadına kötü vurdu.
Pervane Baget Çevirmek Artislik Hareketler 1 Helikopter Pervanesi Aykut Öğretmen 01:18
Pervane Baget Çevirmek Artislik Hareketler 1 Helikopter Pervanesi Aykut Öğretmen 2.131 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut Öğretmen Aykut ilter DrumsStick Baget pervane gibi nasıl çevrili
Fazlasıyla İyi Olan Hamur Ustası 01:06
Fazlasıyla İyi Olan Hamur Ustası 586 izlenme - 1 yıl önce Ustaya helal olsun diyorum başka da bir şey demiyorum. Dur neyse diyeyim. Ne güzel çeviriyor lan hamuru.
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 00:22
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 927 izlenme - 2 yıl önce İlginç yeteneği olan bu garson kız müşterilerine servis yaparken belinde hulahop çevirip kafasının üzerinde bira bardağı taşıyor. Servisten memnun olan müşteriler ise bu anı cep telefonuna kaydetmeyide ihmal etmiyor tabi.
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 01:41
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 1.085 izlenme - 2 yıl önce Maklubeyi bilmeyen arkadaşlar için; cemaat evlerinin vazgeçilmezi olan, topluluk halinde tek bir tepsi içinden yenen, pilav, et, patates, salata ve yoğurt'tan oluşan lezzetli bir yemektir. Kombinasyonları değişebilmekle birlikte, tepsinin tam ortasında pilav, üzerinde et ve patates, boşta kalan alanlarda da şeritler halinde yoğurt ve salata şeklinde yapılır. Ayrıca öğrenci evlerinde maklube yemeden önce üzerine çatal dikir, çatali ilk devirene bulaşıklar yıkatılır. Şahsi kanaatim; arkadaş grubuyla maklube yemek, ölmeden önce yapılması gereken 100 şey içerisinde yer alır.
Sevişmek İsteyen Kadını Asla Geri Çevirme 03:26
Sevişmek İsteyen Kadını Asla Geri Çevirme 706 izlenme - 2 yıl önce Yine her zamanki gibi baş erkek oyuncumuz triplerdedir.Bu sefer Ümit Besen abimiz sınavdadır.Diğerlerinin aksine bu olay Ümit abimize pahalıya mal olur.
En İyi Hulahop'cu Kızlar 02:21
En İyi Hulahop'cu Kızlar 1.269 izlenme - 5 yıl önce Birbirinden güzel kızlar hulahop'daki ustalıklarını sergiliyor..
Trafik Çekicisi Aracı Ters Çevirdi 06:00
Trafik Çekicisi Aracı Ters Çevirdi 698 izlenme - 3 yıl önce Olay 11 kasım 2012 olmuştur İstanbul Maltepe'de Trafik Vakfı'na ait çekicilerden birisi park etmiş aracı kaldırırken bağladığı dört halattan ikisi koptu ve araç havada ters döndü. Bölgeye gelen vinç sayesinde araç düzeltildi ve kurtarıcıya yüklendi.
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 777 izlenme - 2 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat. Hulahop nedir? Nasıl çevrilir? Ahan da işte cevabı :)
Parmak Yalayan Yarışmacı Özlem - Frame 01:20
Parmak Yalayan Yarışmacı Özlem - Frame 932 izlenme - 3 yıl önce Daha önce tangalı yakalanan ve göğüs frikiği veren Frame Türkiye yarışmacısı Özlem, bu kez kendini aştı. İşte Özlem'in son hareketleri.
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 00:53
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 132 izlenme - 10 ay önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat.
Elektrik Süpürgesi ile Stres Çarkı Çevirmek 10:18
Elektrik Süpürgesi ile Stres Çarkı Çevirmek 33 izlenme - 2 ay önce Yoo yoo sadece elektrikli süpürgeyle değil buldukları her şeyle denediler. Söyleyecek bir şeyim yok, keyifli seyirler...
Matematik Dersine Giren Beden Hocası 00:14
Matematik Dersine Giren Beden Hocası 693 izlenme - 2 yıl önce Hani çocukluğumuzun klişe laflarındandır başarısız bir matematik işlemi sonucu söylenen; lan sizin matematik derslerine bedenci mi girdi? şeklinde. işte bu öğretmen o meşhur beden hocası olabilir zira kendisi basket topuna oldukça hakim.
Traktörle Yangını Çevirmek 01:49
Traktörle Yangını Çevirmek 381 izlenme - 1 yıl önce Tarlada çıkan büyük yangın rüzgarın etkisiyle hızla yayılıyor. Yangının suyla söndürülemeyeceğinin farkında olan çiftçiler hemen kendi çözümleriyle durumu kontrol altına alıyorlar.
Kekstra Reklamı - Gürbüz Tam Bir Canavar 00:33
Kekstra Reklamı - Gürbüz Tam Bir Canavar 436 izlenme - 2 yıl önce Evet sitede olmadığından ötürü çok şaşıran ben yine hizmeti ayağınıza getirdim sözleri gürbüz tam bir canavar diye başlayıp gürbüzü alt etmek görevinde olan hanım kızınımızın başarılı sonucunu izleyeceğiz. İyi seyirler. Reklam 2005 veya 2006 senesine aitti diye hatırlıyorum.
Kalçada Bardak Çevirmek 00:22
Kalçada Bardak Çevirmek 461 izlenme - 5 yıl önce Kalçada Bardak Çevirmek
Dünyayı Kurtaracak Yetenek - Göbekte Para Çevirmek 03:17
Dünyayı Kurtaracak Yetenek - Göbekte Para Çevirmek 339 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim bir oryantel danscı ablamız bize ilginç yeteneğini sunuyor. Her ne kadar lüzumsuz olsa da hayretle izlmemek mümkün değil. Siz karar verin, meşhur hikayede olduğu gibi hakkkı 40 kese altın mıdır, 40 kötek mi?
Baykuş'taki Hayret Verici Elastikiyet 01:17
Baykuş'taki Hayret Verici Elastikiyet 334 izlenme - 3 yıl önce Baykuşların 270 dereceye kadar kafalarını sağa sola döndürebildiklerini biliyoruz. Ama bu sevimli arkadaşımızda bundan daha fazlası olduğu kesin.