Hoşgeldiniz!

Ceviz Kabuğu Videoları İzle

Siz Ne Zaman Müslüman Oldunuz? - Ali Nesin 10:19
Siz Ne Zaman Müslüman Oldunuz? - Ali Nesin 5.100 izlenme - 11 ay önce Edip yüksel ve ateizm dernek başkanının konuk olarak katildigi programa telefon ile bağlanan Ali nesin , saatlerce süren tartışmaya farkli bir soluk getirdi.İzliyoruz.
Oktay Sinanoğlu'nun Canlı Yayında Eşini Azarlaması 00:31
Oktay Sinanoğlu'nun Canlı Yayında Eşini Azarlaması 13.460 izlenme - 3 yıl önce Türkçe'nin bozulmaması konusnda çok katı olan Sinanoğlu hocanın, Hulki Cevizoğlu'nun programında, eşinin 'inovasyon' sözcüğünü kullanmasına verdiği tepki.
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 01:41
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 3.087 izlenme - 1 yıl önce 2000'lerin başından bir ceviz kabuğu yayını. Gordon Freeman pardon Hulki Cevizoğlu ilahiyatçı yazar Süleyman Ateş'e son sözlerini soruyor. 19cu reis Edip Yüksel'in sözünü kesmesine sinirlenen Ateş yayını terk ediyor. Bunun üzerine yayın sona eriyor.
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 01:45
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 5.187 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin el clasico'su "ateist vs. islam alimi" karşılaşmasında telefonla programa bağlanan Aziz Nesin'in oğlu Ahmet Nesin, insanların kabul etmekte zorlandığı bir noktaya değinmiş. Deist gibi yaşayıp kabul etmekte zorlanan hatta farkında bile olmayan insan sayısı, kuran'a göre yaşayan müslümanlarla kafa kafaya oynar mı?
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 06:03
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 3.792 izlenme - 2 yıl önce Aziz Nesin katıldığı bir televizyon programında telefonla bağlanan bir izleyicinin sorularını yanıtlıyor. İzleyici hem din konusu hakkında genel görüşlerini hem de Sivas Katliamı'nı soruyor. Konuşmanın girişinden anlıyoruz ki bu görüntüler 1994 senesine ait. Her zamanki gibi cesur ve açık sözlülükle sorulara cevap veriyor. "Ben insan yetiştiriyorum"
Kadir Mısıroğlu'nun Çaresizliği 29:29
Kadir Mısıroğlu'nun Çaresizliği 930 izlenme - 11 ay önce İslami kesimin önemli isimlerinden , geçtigimiz günlerde Fatih Altayli'dan kaliteli bir ayar yiyen Kadir misiroglu , karşısında Atatürkcü , Rasyonalist bir bilim adamı bulunca 10 dakikada abondane oluyor .. İzliyoruz ..
Yalçın Küçük: Pkk Silahlı Bir Örgüttür - Ceviz Kabuğu (12 Mart Cumartesi) 02:14
Yalçın Küçük: Pkk Silahlı Bir Örgüttür - Ceviz Kabuğu (12 Mart Cumartesi) 714 izlenme - 1 yıl önce Son dönemde aralarında sert tartışmalar yaşayan Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek ile Prof. Dr. Yalçın Küçük Ulusal Kanal'da Hulki Cezioğlu'nun sunduğu Ceviz Kabuğu programında karşı karşıya geldi. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği programa, Yalçın Küçük'ün PKK çıkışı damga vurdu. Programın moderatörü Hulki Cevizoğlu'nun ısrarla sorduğu "PKK terör örgütü müdür" sorusuna Yalçın Küçük "PKK silahlı bir örgüttür" yanıtını verdi.
Osmanlı Keşke Alevileri Bitirseydi - Kadir Mısıroğlu 01:08
Osmanlı Keşke Alevileri Bitirseydi - Kadir Mısıroğlu 2.174 izlenme - 3 yıl önce İslamcı ve Osmanlıcı kimliği ile tanınan ve sağcı kamuoyunda ağırlığı olduğu bilinen Kadir Mısıroğlu, Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu Ceviz Kabuğu programında Aleviler için insanlık dışı bir ifade kullandı. Programın diğer konuğunun Osmanlı'da 30 bin alevinin katledildiğini hatırlatması üzerine, Mısıroğlu sinirlendi ve Alevileri kastederek "İsyan eden adamı bitireceksin, keşke bitirseydi' ifadelerini kullandı.
Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı 05:46
Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı 1.624 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı
Ceviz Kabuğundan Ev Yapan Ahtapot 00:35
Ceviz Kabuğundan Ev Yapan Ahtapot 628 izlenme - 2 yıl önce Ceviz kabuğundan ev yapan ahtapot Bilim adamlarını şaşırtan deneyim... Ahtapot hindistan cevizi kabuğundan ev yaparken görüntülendi
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 05:35
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 784 izlenme - 2 yıl önce Üstad Attila İlhan ve ünlü bilim adamı Oktay Sinaoğlu ile Ceviz Kabuğu'nun Star'da olduğu zamanlardan bir program, özellikle Attila İlhan'ın konuşmasında açılan misyoner okullarını tek tek saymıştır. not: Biraz saçma gelebilir fakat Attila İlhan kesin bilgi olmadıkça kesinlikle bir bilgiyi vermez, yaymaz, emin olun. Hepsini bir yerden alıntı yapmıştır, çoğunlukla da nereden aldığını söyler.
Muhsin Yazıcıoğlu'nu Ağlatan Şehit Kızı 09:45
Muhsin Yazıcıoğlu'nu Ağlatan Şehit Kızı 723 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun zamanında katıldığı Ceviz Kabuğu programından anlar. Uyarmadı demeyin; ağlatır, gaza getirir, sinirlendirir, isyan çıkartır.
( Kehf, 86) Zülkarneyn Ve Güneşin Batışı Kıssası Ne Anlatıyor! [ Prof. Dr. Caner Taslaman] 04:05
( Kehf, 86) Zülkarneyn Ve Güneşin Batışı Kıssası Ne Anlatıyor! [ Prof. Dr. Caner Taslaman] 575 izlenme - 3 yıl önce Nihayet Güneşin Battığı Yere Varınca, Güneşi Kopkoyu Bir Suda Batıyormuş Gibi Gördü. Orada Bir Topluluğa Rastladı. Ey Zülkarneyn Onları İster Cezalandır, İster Onlara Karşı İyi Davran!” Dedik. Kehf, 86
Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu 01:35
Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu 613 izlenme - 5 yıl önce Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Şah Fırat  Operasyonu Görüşleri 14:01
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Şah Fırat Operasyonu Görüşleri 204 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı hoca Süleyman Şah ve şah fırat operasyonu hakkındaki görüşlerini ulusal kanala bağlanarak aktarmış.
Ceviz Kabuğunun İnanılmaz Faydaları 01:59
Ceviz Kabuğunun İnanılmaz Faydaları 6 izlenme - 1 ay önce Ceviz Kabuğunun İnanılmaz Faydaları Kabuklu yemişlerin en faydalısı olan cevizin iyi gelmediği tedavi etmediği şey yok neredeyse. İçerisinde protein, lif, Omega 3, Omega 6 yağ asitlerini barındırırken kalsiyum, demir, çinko, magnezyum, fosfor, bakır, selenyum, manganez minerallerini ve A, B1, B2, B6, C vitaminlerini bulundurmasından dolayı insan yaşamındaki önemi büyüktür. Ceviz ve kabuğu da çok eski zamanlardan bugünlere kadar çeşitli hastalıklarında tedavileri için ilaç yapımında kullanılmıştır. Cevizin kuru dış kabuğunun çay demler gibi demlenip içilmesi soğuk algınlığına ve öksürüğe iyi gelir.