Hoşgeldiniz!

çevre bilinci

Nükleer Enerjinin Çevreye Ne Gibi Zararları Vardır? 01:42
Nükleer Enerjinin Çevreye Ne Gibi Zararları Vardır? 604 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde ve dünyada sıkça tartışılan bir konu; Nükleer enerji. Peki, yakında ülkemizde kullanılmaya başlanacak olan nükleer enerjinin çevreye ne gibi zararları vardır? http://www.migrostv.com/nukleer-enerjinin-cevreye-ne-gibi-zararlari-vardir/ Çevre bilinci kazanmak adına nükleer enerjinin detaylarını inceliyoruz! http://migrostv.migros.com.tr/
Kültürel Miras Nedir, Neden Korunmalıdır? 01:01
Kültürel Miras Nedir, Neden Korunmalıdır? 340 izlenme - 3 yıl önce Kültürel miras nedir, her yönüyle ele alıyoruz. Çevre bilinci sadece doğa değil, kültür miraslar hakkında bilinçlenmeyi de gerektirir. Kültürel mirası daha iyi anlayabilmek için, kültür nedir sorusu büyük önem taşıyor. Kültüre ve kültürel mirasa dair videomuzu sakın kaçırmayın! http://migrostv.migros.com.tr/
Geri Dönüşüm Bilincini Arttırmak için Ne gibi Çalışmalar Yapılmalıdır? 04:36
Geri Dönüşüm Bilincini Arttırmak için Ne gibi Çalışmalar Yapılmalıdır? 198 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-donusum-bilincini-arttirmak-icin-ne-gibi-calismalar-yapilmalidir/ Geri dönüşüm konusunda yeteri kadar bilinçli miyiz ya da bu bilinci arttırmak için ne gibi çalışmalar yapmalıyız? Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine konuşuyoruz. Geri dönüşüm kutularının kullanımı ile ilgili bilgiyi ise Şişli Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Esra Bozyazı‘dan alıyoruz.
Geri Dönüşüm Kutularının Kullanımı 01:42
Geri Dönüşüm Kutularının Kullanımı 144 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-donusum-kutularinin-kullanimi/ Geri dönüşüm kutularının kullanımına dair neler yapmalıyız? Geri dönüşüm ve atıklarla ilgili bu videomuz da ilginizi çekebilir.
Toprak Değişiminde Nelere Dikkat Etmeli? 01:49
Toprak Değişiminde Nelere Dikkat Etmeli? 141 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/toprak-degisiminde-nelere-dikkat-etmeli/ Toprak karışımı hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Toprak seçimi sağlıklı bitki yetiştirmek için oldukça önemli. Peki bitkileriniz kışa hazır mı? Bitkilerin düzenli sulanması da oldukça önemli. Bu konunun püf noktalarını Cem Botanik‘ten Yiğit Şirin‘e sorduk.
Bilinçsiz Geri Dönüşüm Nedir? 03:19
Bilinçsiz Geri Dönüşüm Nedir? 92 izlenme - 3 yıl önce Geri dönüşümün faydalarını, Çevko'nun misyonunu ve geri dönüşüm aşamalarını konuştuğumuz Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile şimdi bilinçsiz geri dönüşümü soruyoruz; bilinçsiz geri dönüşüm nedir? Detaylar için bu ekranda. http://migrostv.migros.com.tr/
Vahşi Depolama Nedir? 03:43
Vahşi Depolama Nedir? 114 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/vahsi-depolama-nedir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci hakkında bilinmeyenler üzerine konuşuyoruz. Mesela daha önce vahşi depolama nedir duymuş muydunuz? Bunların yanısıra, İmer‘e yönelttiğimiz diğer sorular da ilginizi çekebilir. İşte onlardan biri; Pro-Europe Yeşil nedir? Hepsi ve daha fazlası MigrosTV‘de!
5 Haziran Çevre Günü 02:15
5 Haziran Çevre Günü 104 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/5-haziran-cevre-gunu/ 5 Haziran Çevre Günü‘nde Migros çalışanları olarak doğaya bir el de biz uzattık. Caddebostan Migros sahilindeki renkli aktivitemizi izlediniz mi? Bu arada söz konusu çevre ise elbette bu kadarla sınırlı değil söyleyeceklerimiz! Doğanın bize ihtiyacı var; bakın neler yaptık…
Geri Dönüşümün Aşamaları Nelerdir? 02:50
Geri Dönüşümün Aşamaları Nelerdir? 71 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-donusumun-asamalari-nelerdir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile sohbetimize devam ediyoruz. Daha önce geri dönüşümün faydalarını danıştığımız İmer, şimdi geri dönüşüm aşamalarını anlatıyor. Ayrıntılar ve çevre bilinci hakkında merak edilenler için bizden ayrılmayın.
Geri Kullanılabilir Atıklar 02:06
Geri Kullanılabilir Atıklar 82 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-kullanilabilir-atiklar/ Atıkları değerlendirmenin çok basit yöntemleri var, sanılanın aksine zor da değil üstelik. Önce geri kullanılabilir atıkların neler olduğunu öğrenmekle işe başlayabiliriz. Evlerde gün içerisinde atılan geri kullanılabilir malzemeleri ayırabilmek, çevre bilinci sahibi olanlar için çok önemlidir. Doğayı korumak adına atılacak ilk adımın evlerimizden başladığını unutmamalıyız. Daha fazlasını öğrenmek için videomuza buyurun!
Biriken Ambalaj Atıklarını Size Nasıl Ulaştırabiliriz? 02:06
Biriken Ambalaj Atıklarını Size Nasıl Ulaştırabiliriz? 49 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/biriken-ambalaj-atiklarini-size-nasil-ulastirabiliriz/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile geri dönüşüm aşamaları ve faydalarının yanısıra, biriken ambalaj atıklarını onlara nasıl ulaştırabileceğimizi de konuştuk. Faydalı bilgiler MigrosTV’de!
Hangi Ambalajlar Geri Dönüştürebilir? 01:42
Hangi Ambalajlar Geri Dönüştürebilir? 57 izlenme - 3 yıl önce Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci ve geri dönüşüm üzerine konuşuyoruz. Geri dönüşümün aşamaları ve faydaları üzerine yaptığımız sohbet, devam ediyor. Geri dönüşüm ve çevre bilinci üzerine merak edilenler MigrosTV’de! http://www.migrostv.com/hangi-ambalajlar-geri-donusturebilir/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Kirliliğin Kaynağında Engellenmesi Ne Demektir? 02:22
Kirliliğin Kaynağında Engellenmesi Ne Demektir? 34 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kirliligin-kaynaginda-engellenmesi-ne-demektir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. Çevko’nun misyonu ve geri dönüşümün faydaları ile başladığımız sohbetimize “kirliliğinin kaynağında engellenmesi”nin ne demek olduğu ile devam ediyoruz. Çevre bilinci hakkında merak edilenler MigrosTV’de!