Hoşgeldiniz!

çevre ve şehircilik bakanı

Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.287 izlenme - 5 yıl önce
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir  02:28
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir 1.093 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, boşaltılacak olan bazı askeri arazilerin “yeşil alan olmaya müsait olmayabileceğini” söyledi.
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 02:14
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 746 izlenme - 3 yıl önce Yurtdışından ilaç getirtmek için imkanı olmadığından dolayı son bir çare olarak bakandan yardım isteyen genç kızın eline dilenci gibi üç kuruş para tutuşturan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı ibretle izliyoruz. Sonrasında da "ilaçlarını kendin al, bak çok para var orda düşürme." demesi de tüyü dikme olmuş gerçekten...
Bakanı Mehmet Özhaseki imar barışıyla ilgili bilgi verdi 02:15
Bakanı Mehmet Özhaseki imar barışıyla ilgili bilgi verdi 20 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yürürlüğe giren "İmar barışı" ile ilgili CNN TÜRK'te bilgi verdi. Özhaseki, Cuma günü başlayan başvuruların 12 milyonu bulmasını beklediklerini ifade ederek, "Türkiye'de 55-60 milyonu ilgilendiren bir yasa bu" dedi. İmar aflarının 1960'larda başlayan göçler karşısında devletin bir hazırlığının olmaması nedeniyle bir zorunluluk olduğunu bildiren Özhaseki, geçmişte 13 imar affı çıkarıldığı bilgisini verdi. Bakan Özhaseki, kaçak yapılaşma cezalarının 5 yıla kadar artırıldığını da hatırlattı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında "imar barışıyla" ilgili bilgiler verdi. '55-60 milyonu ilgilendiriyor' Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Özhaseki, Cuma günü öğleden sonra müracaatların alınmaya başladığını hatırlatarak, şunları söyledi: "Türkiye'de her zaman flaş gündemler var, bunlar bu yüzden geride kalıyor bu yüzden. Meclis biraz erken kapandığı için duyurma imkanı olmadı. Bizim yaptığımız hazırlık işin başı. Arkasından imar ve kentsel dönüşüm yasaları geliyordu. 100 maddelik bir hazırlığımız vardı. Haliyle biz diğerlerini bıraktık, yasa çıktı. Neredeyse bizim sitelere 100 binden fazla giriş var. En son girilen sayıları teyit eden de 10 bini geçmiş. Tahmin ediyorum 12 milyonu bulacak. Türkiye'de yüzde 60'lar civarında imara aykırılık olduğunu biliyorum ama aykırı olmayan yerlerde de ufak tefek eklentiler varmış. Her halde benim şahsi kanaatim şu; Türkiye'de 80 milyon yaşıyorsa, 55-60 milyonu ilgilendiren bir yasa bu." 'Göçler karşısında devlet tedbir almamış' İmar affı ile kural ve yasalara uymayanların "ödüllendirildiği" eleştirisini de yanıtlayan Özhaseki, şunları söyledi: "1950'lerde, 1960'larda göç başlamış, biz onları devlet olarak karşılayıp, şuraya evinizi yapabilirsiniz demedik. Rahmetli Özal bazı uzmanlar getirip Mamak'ı göstermiş. Onların ilk sorusu, 'Bu insanlar gelirken siz neredeydiniz?' demiş. 'Niye tedbir almadığınızı biz sorgulayamayız ama iki çizgi çekseydiniz bir düzen olurdu' demişler." Bugüne kadar 13 imar affı çıkarılmış CHP, Demokrat Parti ve Özal döneminde 13 imar affı çıkarıldığını belirterek, "Bizim AK Parti döneminde de imar affı değil ama elektrik ve suyun bağlanmasıyla ilgili bir düzenleme yaptık. Bu imar afları da tetiklemiş tabi. Yüzde 60 civarında kaçak yapı var Türkiye'de. Bunun önleme cezaları artırmak. En son Yargıtay Ceza Genel Kurulu bir karar almış. Kararında, 'Kaçağı giderme imkanın vardı, süre verilmişti ama sen yine yapmadın' diyor. Biz bunu belediyelerimize yayacağız. Bundan sonra imar kaçağına 1 yıldan 5 yıla kadar ceza var" diye konuştu.
Bakan Özhaseki İmar Barışı'nı Anlattı 04:57
Bakan Özhaseki İmar Barışı'nı Anlattı 9 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki İmar Barışı'nı anlattı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi toplantıya katılmak üzere geldiği Adana'da Adana Sanayi Odası'nda İmar Barışı konulu bir toplantı gerçekleştirdiADANA - ADANA Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, binaların yüzde 60'ında...
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 00:52
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 258 izlenme - 3 yıl önce vay arkadaş gerçekten aklım şaştı bakakaldım ekrana bu kısacık anı izlerken. diyecek laf bulamıyorum harbi milletle iyi eğleniyorlar lan adamlar. yorumu da sizlere bırakıyorum...
Bakan Mehmet Özhaseki: 06:57
Bakan Mehmet Özhaseki: "Temel Prensibimiz Kimin Evini Yıktık, Mutlaka Ona Ev Vereceğiz" 4 izlenme - 1 ay önce Bakan Mehmet Özhaseki: "Temel prensibimiz kimin evini yıktık, mutlaka ona ev vereceğiz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, vatandaşlara İmar Barışı'nı anlattı Özhaseki: "PKK da FETÖ de, DEAŞ da aynı yere hizmet ediyor"İSTANBUL - Üsküdar'da vatandaşlara İmar Barışı yasasını anlatan Çevre...
Bakan Özhaseki: 02:47
Bakan Özhaseki: "En Çok Garibime de Giden, Temel Bey'in Şu Anki Tercihleri" 4 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "En çok garibime de giden, Temel Bey'in şu anki tercihleri. Başörtüsüne özgürlük getirdiğimizde Anayasa Mahkemesinin kapısında bekleyen kimlerdi?
Bakan Özhaseki: 10:04
Bakan Özhaseki: "50- 60-70'li Yıllarda Rastgele Yaptığımız Evlerin Bize Mezar Olmaması İçin Kentsel. 4 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki: "50- 60-70'li yıllarda rastgele yaptığımız evlerin bize mezar olmaması için kentsel dönüşüme bir an önce girmeliyiz" "100 metrelik gecekonduda oturan kardeşimiz 600 lira ile çarpacak metrekaresini.
Özhaseki: 02:09
Özhaseki: "Allah'ın İzniyle Çok Pratik Çalışacak Bir Hükümet Sistemi Geliyor" 5 izlenme - 2 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Günübirlik dalgalanmalara, dövizin biraz indiğine, çıktığına bakmayın, spekülatif işler bunlar.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 01:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 133 izlenme - 4 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıtmış. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın para dağıtma anlarını izliyoruz da bu değirmenin suyu ne ola ki?
Bakan Sarıeroğlu ve Bakan Özhaseki İftar Sofrasında Vatandaşlarla Buluştu 01:26
Bakan Sarıeroğlu ve Bakan Özhaseki İftar Sofrasında Vatandaşlarla Buluştu 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Sarıeroğlu ve Bakan Özhaseki iftar sofrasında vatandaşlarla buluştuADANA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya geldi.
Bakan Mehmet Özhaseki gündemdeki kritik sorulara yanıt verdi - Hafta Sonu 10.06.2018 Pazar 37:29
Bakan Mehmet Özhaseki gündemdeki kritik sorulara yanıt verdi - Hafta Sonu 10.06.2018 Pazar 6 izlenme - 1 ay önce İmar barışı hangi alanları kapsıyor ve vatandaşa sağlayacağı kolaylıklar neler? Depreme hazırlık, yeşil alanların korunması ve cumhurbaşkanlığı seçimleri… Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemdeki kritik sorulara Hakan Çelik ile Hafta Sonu'nda yanıt verdi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 03:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "5 Yıldızlı Oteller Kadar Lüks" 5 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kayseri Şehir Hastanemizin de açılışını yaptık. Emin olun bu güzellikte bir devlet hastanesi hiçbir yerde yok. 5 yıldızlı oteller kadar lüks." dedi.
Özhaseki: 07:19
Özhaseki: "Kentsel Dönüşüm Bir Keyfiyet Değil, Adeta Zorunluluk" 3 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Artık tüm Türkiye'de kentsel dönüşüm bir keyfiyet değil, adeta zorunluluk olarak karşımızda duruyor.
Doğal Soğuk Hava Depoları Resmiyet Kazandı 01:39
Doğal Soğuk Hava Depoları Resmiyet Kazandı 11 izlenme - 8 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kapadokya bölgesinde daha çok patates ve limon depolanması için kullanılan doğal soğuk hava depolarının yasal statüye kavuşturulduğunu bildirdi.
Bakan Mehmet Özhaseki'nin Korumaları İle Güvenlik Görevlileri Arasında Kavga 05:23
Bakan Mehmet Özhaseki'nin Korumaları İle Güvenlik Görevlileri Arasında Kavga 8 izlenme - 8 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlerbirliği ile Kayserispor arasında oynanan karşılaşma sonrası galip gelen Kayserispor'un soyunma odasına akreditasyonsuz girmek istemesi üzerine tartışma çıktı. Sözlü tartışmanın ardından da kavga yaşandı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 04:36
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "15 Yıl İçerisinde Tüm Türkiye'yi Depreme Hazırlıklı... 8 izlenme - 10 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "15 yıl içerisinde tüm Türkiye'yi depreme hazırlıklı hale getireceğiz"KAYSERİ - Melikgazi Belediyesi tarafından yapılacak olan 7 bloktan oluşan ve 392 daireden oluşan Kazım Karabekir Kentsel Dönüşüm Konutları Temel Atma Törenine katılan Çevre...
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 29:18
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 33 izlenme - 2 yıl önce Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz; Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet SARI ve Kültür ve Turizm Bakanı Sayın MAHİR ÜNAL ile birlikte Diyarbakır’da basın toplantısı düzenledi.
Özhaseki: 02:42
Özhaseki: "Büyümede Dünya İkincisiyiz" 1 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Büyümede dünya ikincisiyiz.
Bakan Özhaseki: 04:20
Bakan Özhaseki: "Ylanlamayı Doğru Yaparsanız Bundan Sonraki Tüm Gelişmeler Doğru Gelişir"- Çevre ve. 1 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki: "Ylanlamayı doğru yaparsanız bundan sonraki tüm gelişmeler doğru gelişir" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi toplantıya katılmak üzere geldiği Adana'da AK Parti İl Teşkilatı'nda Yaban Hayatı konusunda açıklamalarda bulunduADANA - Çevre ve Şehircilik Bakanı...
Çevre ve Şehircilik Bakanına Graffiti Yaptırmak! 16:15
Çevre ve Şehircilik Bakanına Graffiti Yaptırmak! 3 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar bu videoda Gayri Resmi Hesap ve Zone ile Afrin’deki şehitlerimizin anısına graffiti yaparken Çevre ve Şehircilik Bakanı bizi yakaladı. Kızacak sandık ama graffitimizi görünce ‘’kaçak olsa bile yapın’’ dedi. Bakalım siz beğenecek misiniz? Bu arada bizim kanalda olmayan görüntüleri Gayri Resmi Hesap kanalından izleyebilirsiniz. ''Gayri Resmi Hesap'' Sosyal Medya Youtube: https://goo.gl/ZJk8aH instagram : https://goo.gl/KGsDda twitter : https://goo.gl/Ep4tkp Her hafta 18:00'da yeni video ile karşınızda olacağız. Sizden ricamız en azından videoyu beğendiyseniz beğenmeyi ve anında bildirim almak istiyorsanız kanala abone olmayı unutmamanız. Sevgilerle ve eğlenceyle kalın. 2.Kanalımıza Abone olmadıysanız olabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UC1VM... Diğer videolarımızı izlemek için tıklayabilirsiniz : https://www.youtube.com/channel/UC7Lu... ''Zone'' Sosyal Medya Hesapları Youtube : https://goo.gl/WSBTQp instagram : https://goo.gl/91GF5E Instagram Hesaplarımız: Resmi Hesabımız: www.instagram.com/kafalarresmi Atakan Özyurt : www.instagram.com/atakanozyurt Fatih Yasin : www.instagram.com/fatihyasinim Bilal Hancı : www.instagram.com/bilalhanci Twitter Hesaplarımız: www.twitter.com/fatihyasinim www.twitter.com/bilalhanci www.twitter.com/atakannozyurt
Bakan Özhaseki : 06:32
Bakan Özhaseki : "Mahallelerde Ticaret Tekrar Canlanacak" 9 izlenme - 1 yıl önce Bakan Özhaseki : "Mahallelerde ticaret tekrar canlanacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Yeniden mahalle ve çarşı kültürünün oluşması açısından bu yatırımlar çok önemli"ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Altındağ Belediyesi Aydınlıkevler Semt Çarşısı...
Bakan Özhaseki: 07:08
Bakan Özhaseki: "Sakal Uzatıp Deaş'cı, Kestirip Pyd'li Oluyorlar" 2 izlenme - 5 ay önce Bakan Özhaseki: "Sakal uzatıp DEAŞ'cı, kestirip PYD'li oluyorlar" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Hem kendi ülkesinin çıkarları için hemde bütün mazlumların sesi olmuş bir Türkiye'nin dimdik ayakta olması hep birlikte, beraber olması icap eder. Hepimize iş düşüyor.
Bakan Özhaseki Deprem İçin Acı Gerçeği Açıkladı 01:20
Bakan Özhaseki Deprem İçin Acı Gerçeği Açıkladı 7 izlenme - 11 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN TÜRK canlı yayınında Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in Hafta Sonu programında sorularını yanıtladı. Özhaseki, deprem olasılığı nedeniyle kentsel dönüşümün çok daha önem kazandığını söyledi. "Olası tüm hasarları karşılayacak birikim Türkiye'de yok" dedi.
Bakan Özhaseki: 08:37
Bakan Özhaseki: "Avrupa'nın Ortasında Lüksemburg Gibi Keyif Yapan Bir Ülke Değiliz" 3 izlenme - 8 ay önce Bakan Özhaseki: "Avrupa'nın ortasında Lüksemburg gibi keyif yapan bir ülke değiliz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul'da "FETÖ diye birileri hepimize gelip kibar bir yüzle vatandaşımızın tamamını kandırdılar"İSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Zor bir ülkeyiz.
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet  Sarı 02:08
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı 14 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü : Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın Yüreğir ilçe binasına gelmesi Partililer tarafından karşılanması Bakan Sarı'nın konuşması Salondan detaylar Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: ADANA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Biz bütün dünya ülkelerine aynı çağrıda bulunuyoruz.
Özhaseki'den 'Otopark' Açıklaması: 02:19
Özhaseki'den 'Otopark' Açıklaması: "Trafiğin Yoğun Olduğu Yerlerde İşe Yarayacak Bir Formül" 3 izlenme - 8 ay önce Özhaseki'den 'Otopark' açıklaması: "Trafiğin yoğun olduğu yerlerde işe yarayacak bir formül"KAYSERİ - Yeni Otopark Yönetmeliğine ilişkin konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Trafiğin yoğun olduğu yerlerde işe yarayacak bir formül" dedi.
Bakan Özhaseki: 01:13
Bakan Özhaseki: "Şehirleri Hep Beraber Ortak Bir Sorumluluk ile Mahvetmişiz" 3 izlenme - 9 ay önce Bakan Özhaseki: "Şehirleri hep beraber ortak bir sorumluluk ile mahvetmişiz"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Şehirleri hep beraber ortak bir sorumluluk ile mahvetmişiz" dedi.
Bakan Özhaseki: 06:54
Bakan Özhaseki: " Cumhurbaşkanımıza Söz Söylemek Chp'nin Haddi Değil" 3 izlenme - 9 ay önce Bakan Özhaseki: "Cumhurbaşkanımıza söz söylemek CHP'nin haddi değil" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 2.