Hoşgeldiniz!

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Videoları İzle

Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir  02:28
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir 1.037 izlenme - 11 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, boşaltılacak olan bazı askeri arazilerin “yeşil alan olmaya müsait olmayabileceğini” söyledi.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 4 yıl önce
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 02:14
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 577 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışından ilaç getirtmek için imkanı olmadığından dolayı son bir çare olarak bakandan yardım isteyen genç kızın eline dilenci gibi üç kuruş para tutuşturan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı ibretle izliyoruz. Sonrasında da "ilaçlarını kendin al, bak çok para var orda düşürme." demesi de tüyü dikme olmuş gerçekten...
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 00:52
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 218 izlenme - 2 yıl önce vay arkadaş gerçekten aklım şaştı bakakaldım ekrana bu kısacık anı izlerken. diyecek laf bulamıyorum harbi milletle iyi eğleniyorlar lan adamlar. yorumu da sizlere bırakıyorum...
Bakan Özhaseki : 06:32
Bakan Özhaseki : "Mahallelerde Ticaret Tekrar Canlanacak" 9 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki : "Mahallelerde ticaret tekrar canlanacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Yeniden mahalle ve çarşı kültürünün oluşması açısından bu yatırımlar çok önemli"ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Altındağ Belediyesi Aydınlıkevler Semt Çarşısı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 01:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 122 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıtmış. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın para dağıtma anlarını izliyoruz da bu değirmenin suyu ne ola ki?
Bakan Özhaseki'den Kayserispor'a Moral Ziyareti 03:28
Bakan Özhaseki'den Kayserispor'a Moral Ziyareti 6 izlenme - 3 ay önce - Bakan Özhaseki'den Kayserispor'a moral ziyareti Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "İnşallah sonunda gülen biz oluruz"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'u ziyaret etti.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 29:18
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 31 izlenme - 1 yıl önce Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz; Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet SARI ve Kültür ve Turizm Bakanı Sayın MAHİR ÜNAL ile birlikte Diyarbakır’da basın toplantısı düzenledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 06:09
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "son Dönemde İller Bankası Yaptığı Ataklarla Da Dikkat Çekiyor. 3 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Son dönemde iller bankası yaptığı ataklarla da dikkat çekiyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 03:32
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Belediye Başkanlarının Birinci İşi Dönüşüm Olmalı" 3 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Belediye Başkanlarının birinci işi dönüşüm olmalı" Özhaseki Kartal'da vatandaşların sorunlarını dinlediİSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye başkanlarının birinci önceliğinin kentsel dönüşüm olması gerektiğini belirterek,...
Bakan Özhaseki'den Dünya Çevre Gününde Mesajlar 04:54
Bakan Özhaseki'den Dünya Çevre Gününde Mesajlar 1 izlenme - 3 hafta önce Bakan Özhaseki'den Dünya Çevre Gününde mesajlar Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Mavi bayraklı plaj sayımız 444'e çıktı" "Çevreyi tahrip edenlere karşı çıkmaya devam edeceğiz"ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Mavi bayraklı plaj sayımız 444'e çıktı.
Bakan Özhaseki, 02:34
Bakan Özhaseki, "Tüm Hırsızlıklar İmardan Geliyor" Sözüne Açıklık Getirdi 1 izlenme - 3 hafta önce Bakan Özhaseki, "Tüm hırsızlıklar imardan geliyor" sözüne açıklık getirdiANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5 Haziran 'Dünya Çevre Günü' kapsamında Mogan Gölü Dip Çamur Şantiye Sahası'nda yaptığı incelemeler sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bakan Özhaseki Esnafları Gezdi, Balık Yedi 01:32
Bakan Özhaseki Esnafları Gezdi, Balık Yedi 3 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki esnafları gezdi, balık yediKAYSERİ - Kayseri'de bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki esnafları gezerek sohbet etti.
Bakan Özhaseki, Devlet Bahçeli'nin Sözlerini Değerlendirdi: 02:06
Bakan Özhaseki, Devlet Bahçeli'nin Sözlerini Değerlendirdi: "Önemli Olan Sayın Cumhurbaşkanımızın... 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Özhaseki, Devlet Bahçeli'nin sözlerini değerlendirdi: "Önemli olan Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşleridir" KAYSERİ - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şükrü Karatepe'nin bir yazısındaki eyalet sistemiyle ilgili sözlerini...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 05:42
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "2030 Yılına Kadar İstanbul'da Büyük Bir Deprem Tahmin.. 3 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "2030 yılına kadar İstanbul'da büyük bir deprem tahmin ediliyor"İSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Güngören'de müteahhit, mimar, mühendis ve emlak temsilcileri ile bir araya geldi.
Bakan Özhaseki Esnafları Gezdi, Pastırma Kesti 03:13
Bakan Özhaseki Esnafları Gezdi, Pastırma Kesti 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki esnafları gezdi, pastırma kesti Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Erbakan Hoca onların malı mı?
Bakan Özhaseki: 04:15
Bakan Özhaseki: "Bizim 18 Yaşında Emekli Olacak Çocuğumuz Yok" 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki: "Bizim 18 yaşında emekli olacak çocuğumuz yok"İSTANBUL - Sultanbeyli'de inşaat sektörü temsilcileriyle bir araya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Zamanında Kılıçdaroğlu gitti beşikteki torununu çıkan...
Bakan Özhaseki: 04:06
Bakan Özhaseki: "Çevreyi Kirletenlere, Yok Edenlere Karşı Savaş Açtık" 1 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki: "Çevreyi kirletenlere, yok edenlere karşı savaş açtık"ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; "Çevreyi kirletenlere, yok edenlere karşı savaş açtık" dedi.
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet  Sarı 02:08
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı 12 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın Yüreğir ilçe binasına gelmesi Partililer tarafından karşılanması Bakan Sarı'nın konuşması Salondan detaylar Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: ADANA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Biz bütün dünya ülkelerine aynı çağrıda bulunuyoruz.
Bakan Özhaseki: 05:54
Bakan Özhaseki: "Mhp ile İşbirliğimizden PKK'nın Ödü Kopuyor" 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki: "MHP ile işbirliğimizden PKK'nın ödü kopuyor" "Bu coğrafyada ayakta kalabilmenin tek yolu güçlü olmaktır"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "MHP ile işbirliğimizden PKK'nın ödü kopuyor.
Bakan Özhaseki : 04:48
Bakan Özhaseki : "16 Nisan Tarihi de Önümüzdeki Onlarca Yıl Boyunca Konuşulacak Dönüm Noktasıdır. 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki : "16 Nisan tarihi de önümüzdeki onlarca yıl boyunca konuşulacak dönüm noktasıdır.
Nusaybin'de 4 Bin 600 Konutun Temeli Atılıyor 05:51
Nusaybin'de 4 Bin 600 Konutun Temeli Atılıyor 2 izlenme - 3 ay önce Nusaybin'de 4 bin 600 konutun temeli atılıyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Mardin'deMARDİN - Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, bugün Nusaybin'de 4 bin 600 konutun temelini atacaklarını söyledi.
Bakan Özhaseki: 02:34
Bakan Özhaseki: "Son 1 Yıl İçerisinde Başımıza Gelenler Pişmiş Tavuğun Başına Gelmedi" 1 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki: "Son 1 yıl içerisinde başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi" KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini söyleyerek, "Son 1 yıl içerisinde başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi" dedi.
İstanbul Depreme Hazır Mı? 18:54
İstanbul Depreme Hazır Mı? 3 izlenme - 4 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN TÜRK yayınında olası İstanbul depremiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Depreme tam hazır olunmadığını söyledi. 2030'a kadar Marmara'da 7.2'nin üzerinde deprem olacağına dair uzmanların hem fikir olduğunu belirtti. Bakan Özhaseki, binaların yenilenmesi gerektiğinin altını çizdi.
Bakan Özhaseki: 03:40
Bakan Özhaseki: "Değerli Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile İlgili Söylenen Şeylerin Hepsi... 1 izlenme - 2 ay önce Bakan Özhaseki: "Değerli Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile ilgili söylenen şeylerin hepsi spekülatiftir"KAYSERİ - Deniz Baykal'ın, "Abdullah Gül'ün yüzde 49'un adayı olabileceği" yönündeki açıklamasını değerlendiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Değerli Cumhurbaşkanımız Abdullah...
Bakan Özhaseki: 03:52
Bakan Özhaseki: "(Kılıçdaroğlu İçin) Şimdi Niye Böyle Mızıkçılık Yapıyorsun Ki" 1 izlenme - 2 ay önce Bakan Özhaseki: "(Kılıçdaroğlu için) Şimdi niye böyle mızıkçılık yapıyorsun ki" "Türk halkı, eli silahlı şebekelerin canlarının istediği olmadığı zaman ihtilal yaptıkları ortamı toprağa gömmüştür" Bakan Özhaseki, 5.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 06:41
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Kemal Beyin Direkt Temasa Geçmesi Gerekmiyor. 1 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Kemal beyin direkt temasa geçmesi gerekmiyor.
Özhaseki: 04:48
Özhaseki: "Eski Yapı Ile Türkiye Büyüyemez, Istikrarlı Bir Ülke Olmaz" 2 izlenme - 4 ay önce Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yeni sisteme geçildiğinde ya olurum ya olmam o ayrı mesele. Olacağım diye bir ısrarım yok. O Allah'ın takdiri. Olursa hizmet ederiz, olmazsa işimize gücümüze bakarız. Büyük ihtimalle de olmayacağım ama Türkiye için lazım bu sistem.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 06:55
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Ben Kemal Kılıçdaroğlu Konusunda İhtisas ve Doktorasını... 1 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Ben Kemal Kılıçdaroğlu konusunda ihtisas ve doktorasını tamamlamış birisiyim. 3 ay boyunca iftiralarına uğramış birisiyim. Gözünü kırpmadan yalan söyler ve iftira eder.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 03:16
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "2030 Yılına Kadar İstanbul'da Büyük Bir Deprem Olacak" 1 izlenme - 3 ay önce - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "2030 yılına kadar İstanbul'da büyük bir deprem olacak"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki katıldığı 'İnşaat Sektör Zirvesi' programında yaptığı konuşmada, "İstanbul'da bilim adamlarının müthiş tespitleri var.