Hoşgeldiniz!

Ceylan Özbudak

Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 01:06
Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 4.124 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın yakışıklılığı zaten herkesin malumu ancak tüm kedicikler aynı anda söyleyince tam anlaşılamıyor diye adnan oktar tek tek almış görüşlerini ve yakışıklılığını test etmiş, maşallah.
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 00:32
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 2.125 izlenme - 3 yıl önce hadi bakalım genşler gözünüz aydın ufaktan ısınıyor gibi ortam, yoksa film geliyor mu haa ne dersiniz? canlı yayında kediciklere sürpriz yapan adnan oktar herkes birbirine iltifat yağdırdıktan sonra herkesin birbirinin yanağını sıkması gerektiğini söylemiş.
Adnan Oktar'ın Kediciklerinden Ceylan Özbudak'ın Ailesi Tarafından Kaçırılma Hikayesi 03:11
Adnan Oktar'ın Kediciklerinden Ceylan Özbudak'ın Ailesi Tarafından Kaçırılma Hikayesi 1.391 izlenme - 3 yıl önce Bu sesi tanıyorum ama görüntüyü çıkaramadım diyenleri şöyle alalım http://galeri7.uludagsozluk.com/223/ceylan-özbudak_326524.jpg
Seda Sayan'a Konuk Olan Adnan Oktar'ın Kedicikleri: 05:54
Seda Sayan'a Konuk Olan Adnan Oktar'ın Kedicikleri: 2.222 izlenme - 5 yıl önce
Adnan Oktar'ı Öven Kedicikler Top 6 01:25
Adnan Oktar'ı Öven Kedicikler Top 6 306 izlenme - 11 ay önce Kediciklerden Adnan Oktar'a övgü dolu sözler! Adnan Oktar ile Sohbetler programında kediciklerin Adnan Oktar'a ettikleri iltifatların bazıları. Kediciklerden Gülşah Güçyetmez, Ceylan Özbudak, Damla Pamir ve Didem Rahvancı Adnan Oktar'a iltifat yağdırdı.
Adnan Oktar'ın IŞİD Uzmanı Kediciği 01:31
Adnan Oktar'ın IŞİD Uzmanı Kediciği 623 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca’nın “kedicik”lerinden Ceylan Özbudak, Rusya’da yayın yapan RT (Russia Today) adlı televizyon kanalının canlı yayınına katıldı. Ceylan Özbudak programa “TV sunucusu ve Türk siyaset analizcisi” olarak konuk edildi. Oksana Boyko’nun sunduğu programda IŞİD eksenli soruları yanıtlayan Özbudak, “Türk siyaset analizcisi” olarak Kobani’de yaşananları, IŞİD,PKK,PYD,YPG ekseninde konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.
Adnan Hoca'nın Kediciği Ceylan Rus Televizyonunda 03:10
Adnan Hoca'nın Kediciği Ceylan Rus Televizyonunda 342 izlenme - 3 yıl önce Kedicik Ceylan Özbudak, Rus televizyonuna bağlanarak "TV sunucusu ve Türk siyaset analizcisi" olarak Kobani sorununu değerlendirdi. Özbudak'ı gören herkes şaştı kaldı. Adnan Hoca"nın Kediciklerinden olan Ceylan Özbudak, Rusya'da bir televizyon kanalına bağlanarak "TV sunucusu ve Türk siyaset analizcisi" olarak Kobani sorununu değerlendirdi. Özbudak'ı Rus televizyonunda gören herkes şaştı kaldı. "TV SUNUCUSU VE TÜRK SİYASET ANALİZCİSİ" Ceylan Özbudak, Rusya'da yayın yapan RT (Russia Today) adlı televizyon kanalında konuşma yaptı. Ceylan Özbudak programa "TV sunucusu ve Türk siyaset analizcisi" olarak konuk edildi. KOBANİ SORUNUNU DEĞERLENDİRDİ Oksana Boyko'nun sunduğu programda IŞİD eksenli soruları yanıtlayan Özbudak, "Türk siyaset analizcisi" olarak Kobani'de yaşananları, PKK,PYD,YPG ekseninde konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. HERKES ŞAŞTI KALDI RT'de Adnan Hoca'nın kediciği Ceylan Özbudak'ı görenler kısa süreli şaşkınlık yaşadı.
Kedicik  Rus Televizyonuna Konuştu 01:31
Kedicik Rus Televizyonuna Konuştu 281 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca’nın “kedicik”lerinden Ceylan Özbudak, Rusya’da yayın yapan RT (Russia Today) adlı televizyon kanalında konuşma yaptı.