Hoşgeldiniz!

çeyrek altın

Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 01:58
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 5.823 izlenme - 5 ay önce Adamlar bu küçücük oyunda bile bin türlü hile dalavere numara yapıyorlar toplam 1000 tl civarı ödülü bile kendi adamlarına peşkeş çekiyor. Kimbilir başka ne haltlar yiyorlar allah bin belalarını versin.
Çeyrek Altın Takarken Tam Altın Çalmak 00:36
Çeyrek Altın Takarken Tam Altın Çalmak 10.695 izlenme - 2 yıl önce Artık teyzemiz napıyorsa tam anlayamadım ama anlayabildiğimiz kadarıyla böyle. Çeyrek Altın Takarken Tam Altın Çalmak
Ihlamurun Fiyatı Çeyrek Altını Geçti 02:37
Ihlamurun Fiyatı Çeyrek Altını Geçti 1.075 izlenme - 11 ay önce Afyonkarahisar’da kilogram fiyatı yaklaşık 200 TL’den satılan ıhlamur adeta altın ile yarışır duruma gelirken, bu durumdan vatandaşlar gibi satıcılar da şikayetçi olduklarını belirttiler. Kentte uzun yıllardır aktarcılık yapan Soner Çakır, geçen yıl kilogram fiyatı yaklaşık 100 TL’den satılan ıhlamurun bu yıl yüzde 100’ün üzerinde zam görerek 200 TL’ye yaklaştığını ifade etti. Kış mevsiminin vazgeçilmezlerin arasında olan ıhlamur bitkisinin bu yıl fiyatı ile el yaktığını kaydeden Çakıroğlu, vatanların eskiden kış gelmeden kilolarca ıhlamur alıp kışı geçirdiğini, ama bu yıl yüksek fiyattan dolayı vatandaşın bunu yapamadığını dile getirdi. Çakıroğlu fiyatı ile çeyrek altınla yarışan ıhlamur ile ilgili şunları söyledi: “Şu anda ıhlamurun fiyatı 150-200 TL arasında değişiyor. Geçen yıla göre biraz düşük, ama şuan iyi ıhlamur 200 TL civarında. Geçen yıl 100-120 TL arasında sattığımız ıhlamuru bu sene köylü elinde tutmasından dolayı fiyat yükseldi. Aslında ıhlamur yok değil, ama köylümüz satmıyor, halen fiyatın yükselmesini bekliyor. Bu iş şöyle çözülecek, ithal mal giriyor Türkiye’ye bir ay içerisinde fiyatlar geriler, ama çok fazla gerileceğini sanmıyorum. Çünkü yükselen fiyat bir daha geri düşmüyor. Vatandaş şikayetçi biz elimizi teraziye götürdüğümüz zaman ‘bu ne?’ diye soruyor bize. Tabi ister istemez de 5-10 TL’lik aldıkları zaman poşet bile dolmuyor. Biz de vatandaşı alternatiflerine yönlendiriyoruz. Soğuk algınlığı için kullanılabilecek adaçayı, kuşburnu nar çiçeği genelde bunlara veya kış çayı diye adlandırdığımız karışık çaylara yönlendiriyoruz. Ihlamurun fiyatı altını geçti altın şu anda 170 TL civarında, bunun satışı fiyatı ise 200 TL civarında.” Öte yanda, ıhlamur almak için aktarcılara gelen vatandaşlar ise ıhlamurun fiyatını duyunca ya ihtiyacından daha az almayı ya da adaçayı, papatya veya başka bitki türlerini almayı tercih ediyorlar.
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 05:08
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 842 izlenme - 2 yıl önce 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yarışma programına katılan evli çift program sunucusu İlker Ayrık'ı ve izleyenleri oldukça şaşırttı. Yarışmacı kadın çeyrek altın koleksiyonu yaptığı ve gece yarısı çeyrek altın krizine girip eşine kuyumcu arattığını söyledi.
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 05:08
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 340 izlenme - 1 yıl önce 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yarışma programına katılan evli çift program sunucusu İlker Ayrık'ı ve izleyenleri oldukça şaşırttı. Yarışmacı kadın çeyrek altın koleksiyonu yaptığı ve gece yarısı çeyrek altın krizine girip eşine kuyumcu arattığını söyledi.
Altın Neden Düştü? 06:55
Altın Neden Düştü? 359 izlenme - 4 yıl önce Altın Neden Düştü? Kanal 35 Ana Haber Bülteni son Günlerde Düşen Altın Fiyatları Nereye Kadar Düşecek, Elimizdeki Altınları Satmalımıyız, Yoksa Fırsattan İstifade Altın Mı Almalıyız? Neden Bu Kadar Fiyatlar Düştü?
Lokumda Çeyrek Altın Var Oyunu 01:58
Lokumda Çeyrek Altın Var Oyunu 8 izlenme - 5 ay önce Karabük Günleri'nin tanıtımı için Ankara Kızılay'da Safranbolu lokumu dağıtıldı. Lokum kutularının içinde 5 çeyrek altın olduğunu duyanlar akın etti ama altın hayali kuranlar işte bu hile ile karşılaştı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 5 çeyrek altına 1 kilo erik 01:41
5 çeyrek altına 1 kilo erik 13 izlenme - 10 ay önce Kayseri’de yazlık meyvelerden erik kilosu 800, kiraz ise 700 TL’ye satılıyor. 1 kilogram erik ile 5 çeyrek altın alınabiliyor.
Yarım kilo et fiyatına altın 01:51
Yarım kilo et fiyatına altın 8 izlenme - 1 yıl önce Altın fiyatlarındaki azami yükseliş, düğün hazırlığı yapan ailelerin yanı sıra, takı takmayı planlayan hısım-akrabayı da vurdu... 180’lik çeyreği almakta zorlananlar, 100 liralık gram altına yöneliyor, parası ona da yetmeyenler için ise tek tercih kalıyor; 14 ayarlık taklit altın... İlk bakışta çeyreği andıran taklit altın 20 liraya alınıyor ama satarken para etmiyor…