Hoşgeldiniz!

Cez

2 Farklı Ceza!! - Online Kafa Topu 15:31
2 Farklı Ceza!! - Online Kafa Topu 6.493 izlenme - 2 yıl önce Sponsorluk İçin Kanalıma Mesaj atmanız Yeterlidir, Mesajda Kendi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.
Ceza Fark Var 04:11
Ceza Fark Var 3.598 izlenme - 9 yıl önce hadİ fark var türkİye kaldir ellerİ djerdem67 rapİn krali ceza
Ceza Şahan Holocoust 01:31
Ceza Şahan Holocoust 3.529 izlenme - 9 yıl önce süper bişey şahan ın komiklikleri
Yerli Plaka 04:15
Yerli Plaka 665 izlenme - 8 yıl önce sda
muro2000 00:45
muro2000 345 izlenme - 9 yıl önce jnvhb
Ceza,yasar 04:15
Ceza,yasar 373 izlenme - 9 yıl önce ssssss
ey oğul diye başlayan nasihatlarin söyleyeni ve mu 11:14
ey oğul diye başlayan nasihatlarin söyleyeni ve mu 446 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette evliyaların ey oğul diye başlayan nasihatlarinde muhatabın kim olduğu anlatılmakta evliyaların ey oğul diye başlayan muazzam nasihatlarından örnekler verilmektedir.
cez are kane & arnej - they always come back (İntr 02:47
cez are kane & arnej - they always come back (İntr 528 izlenme - 9 yıl önce bakın elaman nasıl coşturuyor ..
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 00:33
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 63 izlenme - 4 yıl önce UEFA, Sivas ve Eskişehir'i men ederse Avrupa'ya Bursaspor ve Karabükspor gidecek. UEFA, sıfır tölerans derse Gençlerbirliği ve Akhisar gidecek.
Amiel: 01:06
Amiel: "Geliştirmemiz Gereken Çok Şey Var" 1 izlenme - 2 ay önce - Amiel: "Geliştirmemiz gereken çok şey var"İSTANBUL - CEZ Nymburk Başantrenörü Oren Amiel, iyi bir mücadele vermelerine rağmen maçı kaybettiklerini ve geliştirmeleri gereken çok şey olduğunu belirtti.
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 00:33
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 18 izlenme - 4 yıl önce UEFA, Sivas ve Eskişehir'i men ederse Avrupa'ya Bursaspor ve Karabükspor gidecek. UEFA, sıfır tölerans derse Gençlerbirliği ve Akhisar gidecek.
Sucuk-Ekmek İşe Yaramadı! Erciyes, Rize'ye Boyun Eğdi 03:48
Sucuk-Ekmek İşe Yaramadı! Erciyes, Rize'ye Boyun Eğdi 13 izlenme - 3 yıl önce Taraftarlara ücretsiz passolig, sucuk-ekmek ve forma dağıtılmasına rağmen Kayseri Erciyesspor, sahasında Çaykur Rizespor'a 3-0 yenildi ve yapılan jestler çare olmadı.
Ceza - Sen Oyna Dilber   03:11
Ceza - Sen Oyna Dilber 3 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Sen Oyna Dilber lbüm: [2006] Yerli Plaka (320 Kbps) Şarkı Sözleri: = CEZA = Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe Popüler olmak amacım değil dinlenmek sadece Fikr-i firar eylemiş senkron kaymış millete kat-i Sonuçsa beter yıllardır sahteler var sahnede Başına Anadolu kelimesini koyunca kralsın Zaten disiplinde yok meyhaneci yıllardır doldurur Korku filmi gibi tekerrür çatlak sesler tırmalar Kumarbazlık diz boyu koçum iddaaya var mısın Anılar olanca canlanır moralin bozuksa dinle Depresyona girme yaşar rapte yapma Playback gitar çalmaktansa susarım daha iyi Çok komiksiniz siz kuklalar oynayın bari Kimin burnu daha iyi koku alacak acaba Kim avına daha önce ulaşacak Ahlaksız merhametsizin yanında kalmaya devam ederse Maskeler düşer şakşakçılar yanında gider ------_ NAKARAT: Sen oyna dilber Biz çalarız alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler oynatamayız Titrer sayemizde tüm dizler x2 ------ = CEZA = Dikkat! istekler ihtiyaçlarımıza karşı Gereksinimlerinde listesinde Pek gereksiz olan en üstte yazılı