Hoşgeldiniz!

Cezalandırmak Videoları İzle

Okan Bayülgen'in Hülya Avşar'ı Kırbaçlaması 01:38
Okan Bayülgen'in Hülya Avşar'ı Kırbaçlaması 2.186 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen namı değer Televizyon çocuğu ve televizyon dünyasının aykırı insanı. Hülya Avşar da o yıllarda meşhur kırbaçlı klibiyle ortalığı kasıp kavuruyor. Öyle ki klip Yunanistan da bile olay yaratmıştı. Ve Hülya Avşar Şov a konuk olan Okan Bayülgen elinde kırbacıyla çıka geliyor ve televizyon tarihine geçecek hareketini yapıyor Yıl 1996
Besiege: Şeytan Koyunları Cezalandırmak! - Bölüm 3 18:37
Besiege: Şeytan Koyunları Cezalandırmak! - Bölüm 3 436 izlenme - 2 yıl önce Topluluğun katılımlarıyla geliştirilen oyunlara anında erişim hakkı elde edin. Bunlar, siz onları oynadıkça, geribildirim verdikçe ve geliştiriciler oyunu güncelleyip oyuna yeni içerik ekledikçe gelişecek oyunlardır. Biz oyunları ve oyun geliştiriciliğini müşterilerin ve topluluğun katılımlarıyla büyüyüp gelişebilen bir hizmet olarak görüyoruz. Son zamanlarda bu modeli esas alarak geliştirilen sayılı miktarda göze çarpan oyun oldu. Biz erkenden yola çıkmak isteyen, müşterilerini de oyunlarının gelişim sürecine katan geliştiricileri destekliyor ve onları bu konuda teşvik ediyoruz. Bu sayede herkesin daha iyi oyunlar yapabilmesi için kalıcı ilişkiler kurmayı umuyoruz. İşte bu oyunlardan bir yenisi daha "Besiege"
Kendini Cezalandıran Fil 01:39
Kendini Cezalandıran Fil 215 izlenme - 4 yıl önce Deniz kıyısında halatla kendine ceza mı veriyor eğleniyor mu belli olmayan fil
Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı - Allah Beni Bir Yıl Cezalandırdı! 01:41
Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı - Allah Beni Bir Yıl Cezalandırdı! 63 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı - Allah Beni Bir Yıl Cezalandırdı!
Kendini cezalandıran Amerikan askeri 00:45
Kendini cezalandıran Amerikan askeri 55 izlenme - 4 yıl önce Amerikan askeri kendini cezalandırma işini biraz abartıyor
Babaları Tarafından Kötü Karne İçin Sanatsal Saç Traşı ile Cezalandırıldı 01:05
Babaları Tarafından Kötü Karne İçin Sanatsal Saç Traşı ile Cezalandırıldı 13 izlenme - 1 yıl önce Kötü karne getiren iki çocuk babaları tarafından ilginç bir cezaya çarptırıldı. Böyle bir cezanın ne kadar doğru olduğu tartışılır... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocukları cezalandırmak yerine nasıl bir yöntem uygulanabilir? 01:14
Çocukları cezalandırmak yerine nasıl bir yöntem uygulanabilir? 6 izlenme - 1 yıl önce Çocuğun olumsuz davranışları sonucunda öncelikle empati kurmak ve çocuğu anlamaya çalışmak gerekir. Hangi duyguların olumsuz davranışlara yönelttiğini tespit etmek önem taşır. Sorunu anladıktan sonra sergilediği olumsuz davranışları bir daha sergilememesini sağlayacak belli kurallar çizmek gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."