Hoşgeldiniz!

cezalı yarışma

Hakan ve Fırat Mediakraft Ofisini Ne Kadar Biliyor? - Cezalı Yarışma | Oha Diyorum 05:07
Hakan ve Fırat Mediakraft Ofisini Ne Kadar Biliyor? - Cezalı Yarışma | Oha Diyorum 2.331 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ofis ile ilgili bir tahmin yarışması yapıyoruz. Bakalım arkadaşlarımız Melih'in soruları karşısında ne kadar doğru tahminlerde bulunacaklar? Bu formatta daha önce yaptığımız ofis tahmin yarışması tam şurada: https://www.youtube.com/watch?v=9i-PqxCsVfQ Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bu Ne Demek? - Fotoğraflı Kötü Espri Yarışması | Şans Şekeri Cezalı 07:03
Bu Ne Demek? - Fotoğraflı Kötü Espri Yarışması | Şans Şekeri Cezalı 1.416 izlenme - 1 yıl önce Şans Şekeri (BeanBoozled) satın almak için tıklayın: https://goo.gl/0H4uwt Yeni bir fotoğraflı kötü espri yarışması ile karşınızdayız. Melih bakalım bu kez ne tür iğrenç espriler soracak? Bu yarışmamız bean boozled olarak da bilinen şans şekeri cezalı. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Mediakraft Ofisini Ne Kadar Tanıyorsun? - Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 06:43
Mediakraft Ofisini Ne Kadar Tanıyorsun? - Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 2.024 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Melih, Mediakraft ofisi ile ilgili sorular soruyor, Fırat ve Hakan tahmin etmeye çalışıyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hangisi Dünyanın En Çirkin Köpeği? - Cezalı Yarışma 06:41
Hangisi Dünyanın En Çirkin Köpeği? - Cezalı Yarışma 1.990 izlenme - 2 yıl önce Melih yine ilginç bir yarışma fikriyle karşınızda. Bu kez çirkin köpek yarşımasının iki finalistini gösteriyor ve "hangisi birinci seçildi?" diye soruyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Hangi Yeşilçam Minyonu? - Cezalı Yarışma 06:32
Bu Hangi Yeşilçam Minyonu? - Cezalı Yarışma 2.595 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda Melih, Cem ve Okaner'i grafik sanatçısı Selahattin Birgül'ün yarattığı minyon karakterleri ile yarıştırıyor. Cezamız ise ekşi şeker yemek. Sanat Yönetmeni Selahattin Birgül'ün portfolyosuna şurada ulaşabilirsiniz: https://www.behance.net/sbirgul Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Hangi Türk Youtuber'ın Dudağı? - Eğlenceli Yarışma | Oha Diyorum 05:02
Bu Hangi Türk Youtuber'ın Dudağı? - Eğlenceli Yarışma | Oha Diyorum 1.608 izlenme - 2 yıl önce Melih, Youtuberlar ile ilgili yarışmalarına devam ediyor. Bu kez dudağını gösterip yarışmacılardan o Youtuber'ı tanımalarını istiyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bu El Hareketi Ne Demek? - Cezalı Yarışma 04:58
Bu El Hareketi Ne Demek? - Cezalı Yarışma 2.218 izlenme - 3 yıl önce Melih yeni bir el hareketi yarışması yapıyor. Belli ki bu konsepti çok sevdi. :) Bu kez Tamer ile Cem'e farklı ülkelerde kullanılan el hareketlerini gösterip o kültürde ne anlama geldiklerini soruyor. Her zaman olduğu gibi cezamız da eksik değil. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Yiyeceği Tanıyabilecek Misin? - Cezalı Yarışma 04:29
Bu Yiyeceği Tanıyabilecek Misin? - Cezalı Yarışma 2.155 izlenme - 3 yıl önce Melih bu videoda yiyeceklerin mikroskobik görüntüsünü gösterip Okaner ve Cem'e "Bu hangi yiyecek?" soruyor. Zor bir yarışma. Bakalım siz ne kadar bilebileceksiniz? Bu konsept ilginizi çektiyse daha fazla mikroskobik yiyecek fotoğrafını şu adreslerde bulabilirsiniz: - http://goo.gl/d3CBr - http://goo.gl/Ds5zM Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Hangi Türk Ünlünün Evi? - Cezalı Yarışma  - Oha Diyorum 05:44
Bu Hangi Türk Ünlünün Evi? - Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 1.500 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir eğlenceli yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Melih, Türk ünlülerin evlerini soruyor.
Kızlar Futbolu Ne Kadar Biliyor? - Şans Şekeri Cezalı Yarışma (Çok Esprili Sunucu İçerir) 12:07
Kızlar Futbolu Ne Kadar Biliyor? - Şans Şekeri Cezalı Yarışma (Çok Esprili Sunucu İçerir) 1.815 izlenme - 3 yıl önce Melih bu videoda Sıla ve Tuğçe'nin futbol bilgisini ölçüyor. Ceza ise artık klasiklerimizden biri haline gelen şans şekeri. Bakalım Tuğçe ve Sıla futbol ile ne kadar ilgili? demiş kanalın sahibi hep beraber izliyoruz sayın seyirciler. Bonbon tv kanalından alınmıştır.
Bana Güven - Gözlerin Bağlı Veterinere Gideceksin - Cezalı Yarışma 06:33
Bana Güven - Gözlerin Bağlı Veterinere Gideceksin - Cezalı Yarışma 807 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Tamer ve Serdar gözleri bağlı şekilde veterinere gidecek. Alper ve Fırat ise onları uzaktan yönlendirecek. Kaybeden veterinerde kedi maması yiyecek. Diğer eğlenceli YAPYAP yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/qhr1i1 YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bu Azerice Kelime Ne Demek? - Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 05:07
Bu Azerice Kelime Ne Demek? - Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 1.372 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda kardeş ülkemiz Azerbaycan ile ilgili bir yarışma yapıyoruz. Melih Azerbaycan dilinde bir kelime soruyor ve Fırat ile Tuğçe'den anlamını tahmin etmelerini istiyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Yabancı Deyim Ne Demek? - Cezalı Yarışma 06:54
Bu Yabancı Deyim Ne Demek? - Cezalı Yarışma 951 izlenme - 3 yıl önce Melih yine ilginç bir yarışma ile karşınızda. Bu kez yabancı dillerden deyimleri soruyor. Yarışmacıları ise Cem ve Hilal. Bilemeyen yosunu yiyor. Kardeş kanalımız Listelist tam şurada: https://www.youtube.com/c/listelist Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Anne Terliği Cezalı Yarışma - Kim Daha Hızlı? - Oha Diyorum 05:11
Anne Terliği Cezalı Yarışma - Kim Daha Hızlı? - Oha Diyorum 960 izlenme - 2 yıl önce Sizce Tamer mi hızlı, yoksa Fırat mı? Melih'in sorduğu sorulara kim daha hızlı yanıt verirse o kazanıyor. Kaybedenin cezası anne terliği! Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Heykel Hangi Şehirde? - Cezalı Yarışma 05:06
Bu Heykel Hangi Şehirde? - Cezalı Yarışma 1.028 izlenme - 3 yıl önce Melih yine ilginç bir yarışma hazırladı. Bu kez Tuğçe ve Cem'e bazı heykeller gösteriyor ve hangi şehirde olduklarını soruyor. Doğru cevabı vermek için o şehrin simgesini bilmek gerekiyor, çünkü heykellerin tümü şehrin simgesini göstermek üzere yapılmış. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Burası Neresi? - Cezalı Yarışma 05:58
Burası Neresi? - Cezalı Yarışma 770 izlenme - 2 yıl önce Melih yine ilginç bir yarışma yapıyor. Bu kez Geoguessr sitesini kullanarak bir yer gösteriyor ve Hasan ile Fırat'tan neresi olduğunu tahmin etmelerini istiyor. Yarışmada kullandığımız site tam şurada: https://geoguessr.com Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Komik Sözü Hangi Ünlü Söyledi? - Kafa Islatma Cezalı Yarışma  - Oha Diyorum 03:56
Bu Komik Sözü Hangi Ünlü Söyledi? - Kafa Islatma Cezalı Yarışma - Oha Diyorum 537 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda son derece eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Tuğçe ve Fırat, Melih'in gösterdiği saçma ünlü sözlerinin sahibini tahmin etmeye çalışıyor.
Ne Kadar İzmirce Biliyorsun? - Cezalı Yarışma 06:44
Ne Kadar İzmirce Biliyorsun? - Cezalı Yarışma 374 izlenme - 3 yıl önce Adanaca yarışması yapmıştık. Bu kez de İzmirce yarışması yapıyoruz. Melih araştırdı ve İzmir'e özgü kelimeleri toparladı. Sonra da bunları Fırat ve Tuğçe'ye sordu. Yarışmamızın cezası ise mandal takmak. Daha önce yaptığımız Adanaca videosu tam şurada: https://www.youtube.com/watch?v=E6OeB... OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Bu Pahalı Yiyecek Kaç Para? - İdil Tatari 10:31
Bu Pahalı Yiyecek Kaç Para? - İdil Tatari 238 izlenme - 2 yıl önce Mediakraft ekibinin bu seferki konuğu siteninde büyük hayranı olduğu İdil Tatari. Yarışmanın konusu ise fotoğrafta gözüken yiyeceklerin fiyatını tahmin etmece,kaybeden acı limon veya mandalina kabuğu yiyiyor. Şans vermemezlik yapmayın sırf İdil için izlenir.
Bu Hangi Şirketin Logosu? - Şans Şekeri Cezalı Yarışma 07:14
Bu Hangi Şirketin Logosu? - Şans Şekeri Cezalı Yarışma 278 izlenme - 3 yıl önce Eğlenceli bir yarışma ile karşınızdayız. Melih'in yarışmacıları Ekin ve Cem. Büyük şirketlerin logolarından parçalar gösteriyoruz. Bilemeyen şans şekerini yiyor. Ekin'in kanalı tam şurada: https://www.youtube.com/user/vivoxoff... OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Vasabi Cezalı Yarışma 11:19
Vasabi Cezalı Yarışma 244 izlenme - 3 yıl önce Sözler Köşkü'nde bilgi yarışması düzenledik. Bilemeyenler vasabi ile cezalandırıldı. Soruların Cevaplarının ayrıntılı Açıklamalarını http://sorularlaislamiyet.com adresinden öğrenebilirsiniz. Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Bu Heykel Hangi Şehirde? - Cezalı Yarışma 05:06
Bu Heykel Hangi Şehirde? - Cezalı Yarışma 213 izlenme - 3 yıl önce Melih yine ilginç bir yarışma hazırladı. Bu kez Tuğçe ve Cem'e bazı heykeller gösteriyor ve hangi şehirde olduklarını soruyor. Doğru cevabı vermek için o şehrin simgesini bilmek gerekiyor, çünkü heykellerin tümü şehrin simgesini göstermek üzere yapılmış. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Bakalım Ne Kadar Zekisin? - Cezalı Yarışma 09:07
Bakalım Ne Kadar Zekisin? - Cezalı Yarışma 204 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Melih, Cem ve Okaner'e zeka soruları soruyor. Tabii ki cezamız da eksik değil. Bilen bilemeyeni bantlıyor. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Vasabi Cezalı Yarışma - Şakirtlerin Vasabiyle İmtihanı 11:19
Vasabi Cezalı Yarışma - Şakirtlerin Vasabiyle İmtihanı 160 izlenme - 3 yıl önce Çeşitli fıkıh sorularını Vasabi cezalı yarışma formatında sormuşlar şakirt kardeşlerimiz. İzliyoruz efendim