Hoşgeldiniz!

cezası

Polisin Polis Arabasına Ceza Kesmesi 01:50
Polisin Polis Arabasına Ceza Kesmesi 17.351 izlenme - 3 hafta önce Polis, yanlış yere park edilen polis aracına cezayı kesiyor. İngiltere'de engelli park yerine park edilen polis arabasına ayrıcalık tanımayan polis memuru cezasını esirgemeyerek kesiyor.
Kesilen Cezayı Çığlık Atarak Engellemeye Çalışan Kadın Sürücü 00:59
Kesilen Cezayı Çığlık Atarak Engellemeye Çalışan Kadın Sürücü 5.360 izlenme - 2 hafta önce Ankara geçen ilginç olay,polis denetimlerine ehliyetsiz araç kullanırken yakalanan bir kadın öğretmenin ceza kesilince çığlık atarak dikkat çekmeye çalıştı. Kesilen cezayı çığlıklarıyla engellemeye çalışan kadına polisin tepkisi ise gülümsetti: Lan, bağırmayın hanımefendi...
Trafikte Mıhtar Falan Demiyola İyi Ceza Yazıyola 02:26
Trafikte Mıhtar Falan Demiyola İyi Ceza Yazıyola 9.384 izlenme - 4 hafta önce Kastamonu'da trafik cezası alan sürücülerden, cezalara yüz güldüren tepki yerel televizyon kamerasına böyle yansımış.
Kırmızı Işıkta Geçen Yayalara Trafik Cezası 00:49
Kırmızı Işıkta Geçen Yayalara Trafik Cezası 5.530 izlenme - 4 hafta önce Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulamada, kırmızı ışıkta geçen 11 yayaya 108'er lira para cezası verildi.
Trafik Cezasını Şaka Zanneden Sürücü 01:47
Trafik Cezasını Şaka Zanneden Sürücü 7.636 izlenme - 2 ay önce Manisa’da iş yeri önündeki 50 metrelik yaya kaldırımını kullanan bisiklet sürücüsüne yayalara ait yolu kullandığı gerekçesiyle 235 liralık trafik cezası uygulanan adam cezayı şaka zannetim diyerek konuştu
Radara Koşarak Giren Karadenizli 01:07
Radara Koşarak Giren Karadenizli 51.569 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da çekilen bu görüntülerde radara koşarak girmeye çalışan adam, otoyoldaki radar sisteminden şikayetçi. Oldukça düşük hızda bile radara girildiğini söyleyen adam, bunu ispatlamak için bir anda koşmaya başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. Video sosyal medyada paylaşım rekoru kırarken, gülme krizine de sokuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çekici ile İnatlaşan İnatçı Sürücü 01:32
Çekici ile İnatlaşan İnatçı Sürücü 3.807 izlenme - 1 ay önce Balıkesir’in Bandırma ilçesinde hatalı park ettiği otomobilinin götürülmesini engellemek isteyen Turgay D., çekicinin üzerine çıkıp oturdu. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilerek araçtan indirilen Turgay D., hem çekici ücreti hem de trafik cezası ödedi.
Maserati'ye Egzozdan Ceza Yazmak 03:35
Maserati'ye Egzozdan Ceza Yazmak 4.321 izlenme - 3 ay önce İzmir'de lüks segment araç kiralama şirketi bulunan Ufuk Karavar'a Maserati marka aracını kullanırken durduran polis tarafından yüksek egzoz sesiyle araç kullanma cezası kesilmiş. Aracın egzozunun fabrika çıkışlı olduğunu belirten Karavar bu araç bu sesi çıkardığı için vergi ödüyorum. Ayrıca zaten fabrika çıkışlı olarak böyle. Mahkemeye cezanın iptali için başvurdum demiş. Demirören Haber Ajansı'nın haber görüntülerini takip etmek için https://www.youtube.com/channel/UCxdp... tıklayarak YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. #lüksaraba #araba #izmir Demirören Haber Ajansı(DHA) Resmi Web Sitesi https://www.dha.com.tr Sosyal Medya Adreslerimiz https://www.facebook.com/dha https://twitter.com/dhainternet https://www.instagram.com/dha https://www.youtube.com/dha https://www.pscp.tv/demirorenhaberajansi https://plus.google.com/+demirorenhab... https://www.linkedin.com/company/demi...
Fenomen Gemi Kaptanından Tepki Çeken Paylaşım 00:56
Fenomen Gemi Kaptanından Tepki Çeken Paylaşım 19.553 izlenme - 1 yıl önce Gemi kaptanı olarak görev yapan ve instagram fenomeni olan Aybike Yanar ısrarla emniyet kemeri takmadığını vurgulamış ve kullandığı lüks aracın markasını söyleyerek, "Her tarafı airbag dolu. Kemer taktığım zaman çok daralıyorum, elim sürekli kemerde oluyor. Sevmiyorum abi, kemer takmayı sevmiyorum. Polis çevirirse de veririm parasını, öderim cezasını" demiş.
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 21.724 izlenme - 1 yıl önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Ceza Yazılınca Sopayla Aracını Parçalayan Adam 00:54
Ceza Yazılınca Sopayla Aracını Parçalayan Adam 2.305 izlenme - 4 ay önce Adana’da trafik polisi kumandalı egzoz kullanan araç sürücüne ceza yazdı. Ceza sonrasında araç sürücüsü eline aldığı sopayla sinirden aracını parçaladı.
Hakkını Arayan Vatandaş vs Sivil Polisler 04:07
Hakkını Arayan Vatandaş vs Sivil Polisler 9.399 izlenme - 1 yıl önce Başlığı böyle yazmamın sebebi, biliyorsunuz Türk insanının en büyük özelliği hakkını aramamasıdır, bu abimiz istisnalardan biri olmuş. Çakar lambalı sivil polisler şeridinde giden bu sürücüden ısrarla yol istemişler, sürücü manevra yapacak alan olmadığından yer verememiş, bunun üzerine sivil polisler aracı kenara çektirip, ceza yazdırmak istemişler.
Fatih Altaylı'dan Olay Yorum : Sen De Mi B.k Yiyeceksin? 00:57
Fatih Altaylı'dan Olay Yorum : Sen De Mi B.k Yiyeceksin? 12.248 izlenme - 2 yıl önce Teke Tek programının sunucusu Fatih Altaylı, idam cezasının geri gelip gelmeyeceği ile ilgili soruya verdiği cevapla izleyenleri şaşırttı. Konuğu İlhan Cihaner'e yönelttiği 'İdam cezası geri gelecek mi?' sorusunu 'Milyonlarca sinek b.ka konuyor. Sen de mi b.k yiyeceksin milyonlar doğru yapıyorsa diye?' sözüyle bağdaştırarak fikrini açıklayan Fatih Altaylı, bakın neler söyledi.
Zabıtalar Tarafından Canlı Heykel Sanatçısına Kesilen Para Cezası 01:25
Zabıtalar Tarafından Canlı Heykel Sanatçısına Kesilen Para Cezası 2.765 izlenme - 4 ay önce Çeşme belediyesi zabıta ekipleri, Alaçatı'da canlı heykel sanatçılığı yapan Erdal Çoban'a çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı 124 lira ceza kesmiş.
İstiklal Caddesine Giren İtfaiye Aracına Trafik Cezası Kesilmesi 01:37
İstiklal Caddesine Giren İtfaiye Aracına Trafik Cezası Kesilmesi 3.192 izlenme - 7 ay önce Beyoğlu'nda olaya giden itfaiye ekipleri, İstiklal Caddesi girişinde trafik polisine takıldı. Bir hayvan kurtarma operasyonu için hızla olay yerine gitmek istediklerini belirten itfaiyeciler, trafik polisinin motosikletini olduğu yerden çekmesini istedi ve sonrasında tartışma çıktı.
Gece Yürüyen Trans Kadına Fuhuş Damgası 02:41
Gece Yürüyen Trans Kadına Fuhuş Damgası 8.226 izlenme - 2 yıl önce Dünya Seks İşçileri Günü kapsamında cinsel kimlik üzerinden kesilen usulsüz idare para cezalarına dikkat çekmek için hazırlanmış bir videodur. Seks işçiliğine ve trans seks işçilerini görünür kazandırmak ve seks işçilerini korumak amaçlanmaktadır. kırmızı şemsiye cinsel sağlık ve insan hakları derneği
Aracını Çeken Çekiciyi Trafikten Men Ettirdi! 02:32
Aracını Çeken Çekiciyi Trafikten Men Ettirdi! 4.667 izlenme - 1 yıl önce Aracını İstanbul Fatih'te bulunan Vatan Caddesi'nde bir ara sokağa bırakan ve İşini bitirip geri döndüğünde ise çekicinin üzerinde aracını gören Avukat Orhan Gökçe mahkeme kararıyla çekiciyi trafikten men ettirdi.
Polis Drift Yapan Sürücüye 5 bin 10 Lira Ceza Kesti 00:40
Polis Drift Yapan Sürücüye 5 bin 10 Lira Ceza Kesti 457 izlenme - 1 ay önce İstanbul Bağdat Caddesi'nde drift yapan bir sürücü polis kamerasına yakalandı. Drift yapan sürücüyü bir süre takip eden polis ekipleri aracı durdurarak sürücüye 5 bin 10 lira ceza kesmiş.
2012 Model Araca 2004 Yılındaki Trafik Cezası Kesmek 02:20
2012 Model Araca 2004 Yılındaki Trafik Cezası Kesmek 1.186 izlenme - 4 ay önce Kahramanmaraş’ta geçen olay herhangi aracı ve ehliyeti bulunmayan Mehmet Çetinkaya, 2004 yılında adına İstanbul’da trafik cezası yediğini söyledi
Ferdi Tayfur - Aşkın Cezası 04:01
Ferdi Tayfur - Aşkın Cezası 13.612 izlenme - 7 yıl önce
Trafik Cezası Alan Öğretmenin Çığlık Atarak Kendinden Geçmesi 01:08
Trafik Cezası Alan Öğretmenin Çığlık Atarak Kendinden Geçmesi 136 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Fatih'te aracını ehliyetsiz kullanan kadın öğretmen, trafik denetleme ve şube müdürlüğüne bağlı ekiplerinin uygulamasına takıldı. Aracı trafikten men edilen kadın sinir krizi geçirdi.
Trafik Polisinin Alkollü TIR Sürücüsü ile İmtihanı 02:14
Trafik Polisinin Alkollü TIR Sürücüsü ile İmtihanı 3.788 izlenme - 1 yıl önce Konya'da yol ortasında uyuyakalan tır sürücüsü, polis ve çevredeki vatandaşlarca güçlükle uyandırıldı. Alkollü tır sürücüsünün ehliyetine 2 yıl süreyle el konuldu ve 2 bin 507 lira ceza kesildi.
Cüneyt Arkın Cezası 01:46
Cüneyt Arkın Cezası 11.604 izlenme - 9 yıl önce
Ehliyetsiz Araba Kullanan Kadının Çığlıkları 01:00
Ehliyetsiz Araba Kullanan Kadının Çığlıkları 90 izlenme - 2 hafta önce Fatih'te ehliyetsiz araç kullanırken polis tarafından durdurularak ceza yazılan öğretmen çığlık çığlığa bağırdı. Olay sabah saatlerine Balat Sahili'nde meydana geldi. Denetim yapan polisler bir kadın sürücüyü durdurarak ehliyetini istedi. Ancak ehliyeti olmayan öğretmene ceza yazıldı. Araca ise el konuldu. Ceza yazılan ve aracına el konulan öğretmen çığlık çığlığa bağırdı. Polisler öğretmeni sakinleştirmek istese de başarılı olamadı. O anlar sosyal medyadan paylaşıldı.
Trollstation Kanalının Sahipleri Şaka Videosundan Hapis Yatacaklar 03:14
Trollstation Kanalının Sahipleri Şaka Videosundan Hapis Yatacaklar 5.050 izlenme - 3 yıl önce Dört kişiden oluşan Trollstation kanalı tamamen şaka üzerine kurulu ve insanları troll'leme amacı güden bir Youtube kanalı. 700 binden de fazla üyeye sahip kanaldan 2015 yılında yayınlanan bir video kurucularının başını fena yaktı. Daniel Jarvis (27), Endrit Ferizolli (20), Ebenezer Menzah (29) ve Helder Gomes (23) isimli kurucular 6 Temmuz 2015'te Londra’daki National Portrait Gallery'e girerek hırsızlık şakası yapmışlardı. Bu esnada ise bir kadının korkudan bayılmasına neden olmuşlardı. Yayınlanan o videodan sonra Jarvis 20 hafta, Ferizolli 16 hafta, Gomes ve Menzah ise 18’er hafta hapis cezasına çarptırıldı. Hakim ise açıklamasında, olayın bir şaka olduğunun elbette farkında olduğunu ancak bildiğiniz üzere o dönemde yaşanan terör olaylarından dolayı şakanın gerçek sanılıp korkulara neden olacağını söyledi.
Trafik Cezasına Sevindi 02:57
Trafik Cezasına Sevindi 2.857 izlenme - 2 yıl önce Ömründe ilk kez trafik cezası yiyen Adıyamanlı Mustafa Karatürk’ün yediÄŸi cezaya sevinmesi polisleri bile ÅŸaşırttı. Ehliyet aldığı günden beri ilk kez trafik uygulamasına takılan sürücü Mustafa Karatürk, takıldığı ilk uygulamada ilk cezasını yedi. YediÄŸi ilk trafik cezasına sevinen Mustafa Karatürk, yaptığı espriler ile sevincini gösterdi. Otomobilin zorunlu sigortasının gününü geçiren Mustafa Karatürk’ün otomobili çekici ile otoparka çekilirken, 90 TL para cezası yazıldı. Ceza yediÄŸi için sevinen sürücüye polisler çay ikramında bulundu. Hem çayını yudumlayan hem de polislerin yazdığı ceza makbuzunu elinde tutan Mustafa Karatürk, "Polislerimiz hem bize ceza kesiyorlar hem de çay veriyorlar, ne kadar güzel bir ÅŸey" dedi. Karatürk, “Trafik polisleri beni ilk defa durdurdular. Ne de güzel ettiler. Aracımın sigortası bitmiÅŸ. Böyle güzel memurlar var iken araçta kendilerine feda olsun. BeÅŸ on yıldan beri ehliyetim var ama ilk defa trafik uygulamasına denk geliyorum. Aracım çekiliyor, canları saÄŸ olsun. Åuan aracımın iki tekeri yerde olduÄŸu için bunun yarısını ödemeliyim. DiÄŸeri koltukta, bizimkini de sürükleyip götürecekler. Polis arkadaÅŸlar bize çayda ikram ettiler. Hem bize ceza kesiyorlar hem de çay veriyorlar, ne kadar güzel bir ÅŸey. 90 TL ceza yazdılar. Åuanda araç otoparka çekilecek. Bu gün Pazar olduÄŸu için Pazartesine kaldı. SaÄŸlık olsun, vatan millet saÄŸ olsun†dedi. ===================================================== Ä°hlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: â–º http://bit.ly/IHA-Abone Ä°hlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi â–º http://www.iha.com.tr Ä°hlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri â–º https://facebook.com/iha.com.tr â–º https://twitter.com/ihacomtr â–º https://instagram.com/ihacomtr/ â–º https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ Ä°hlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html Ä°hlas Haber Ajansı’na ulaÅŸmak için â–ºhttp://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi 00:59
Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi 2.264 izlenme - 1 yıl önce Cam filmi ile ilgili net bir sonucun henüz çıkmadığı şu günlerde alın size teknolojik bir seçenek kumanda ile renk değiştiren akıllı cam filmi.
Ferdi Tayfur Aşkın Cezası 04:03
Ferdi Tayfur Aşkın Cezası 15.751 izlenme - 10 yıl önce ferdi tayfur aşkın cezası
Hapis Cezasına Çarptırılan Can Dündar ve Erdem Gül'ün ilk Açıklamaları 11:27
Hapis Cezasına Çarptırılan Can Dündar ve Erdem Gül'ün ilk Açıklamaları 4.693 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün yargılandığı MİT TIR’ları davasında karar verildi. MİT TIR'ları haberi nedeniyle haklarında hapis cezası istenen Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilci Erdem Gül hakim karşısına çıktı. DÜNDAR VE GÜL'E HAPİS CEZASI Mahkeme, devletin gizli kalması gereken bilgileri temin etmek ve açıklamak suçundan Dündar'a 5 yıl 10 ay hapis cezası verdi. Erdem Gül'e devletin gizli kalması gereken bilgilerini açıklamak suçundan 5 yıl hapis cezası verdi. TUTUKSUZLUĞU DEVAM EDECEK Bundan sonra Yargıtay'daki temyiz süreci beklenecek. Esas konu Yargıtay'ın kararıyla kesinleşecek. Erdem ve Gül'ün, Yargıtay'ın kararına kadar tutuksuzluğu devam edecek. "DARBEYE TEŞEBBÜS" SUÇLAMASINDAN BERAAT ETTİ Can Dündar ve Erdem Gül'ün yargılandığı "MİT TIR'ları haberi" davasında mahkeme "darbeye teşebbüs"ten de beraat kararı verdi. YURT DIŞI YASAĞI KALDIRILDI Mahkeme, Dündar ve Gül hakkındaki "FETÖ / PDY Silahlı Terör Örgütüne yardım" suçlamasıyla ilgili dosyanın ayrılmasını kararlaştırdı. Ayrıca mahkeme Can Dündar ve Erdem Gül'ün yurt dışı çıkış yasağını kaldırdı. CAN DÜNDAR'DAN AÇIKLAMA Karar sonrası açıklama yapan Can Dündar şöyle konuştu: "İki saat içinde iki suikasta uğradık. Biri silahlı diğeri yasal. Kapalı oturumda ikinci suikast gerçekleşti. Habercilik suçundan ceza aldık. Bu ceza bizi sindirmeye susturmaya yönelik değil, o kurşunlar bizi susturmaya yönelik değil aynı zamanda hepimizi yazmaktan korkar hale getirmek için yapıldı. Bu hukuki bir suikasttır. Biz başından beri yaptığımızın gazetecilik olduğunu söyledik. Mahkeme, Anayasa Mahkemesi'nin karanını elinin tersiyle itti ve bu cezaları verdi. Biz karşımızda Cumhurbaşkanı'nı bulduk. Bizi tehdit etti, şantaj yaptı. Bundan vazife çıkaranlar da bize ateş etti. Dilerim bundan utanır. Bundan sonra iki kez düşünür. Biz doğru bildiğimiz gibi yazmaya devam edeceğiz. Tehditler bizi yıldırmayacak."
Dünyada En Uzun Süre Hapis Cezası Alan 12 İnsan 02:38
Dünyada En Uzun Süre Hapis Cezası Alan 12 İnsan 1.588 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda işlediği suçlardan ötürü çok uzun süre hapis cezası almış insanlar var. Ama süreler inanılır gibi değil, 141 bin yol hapse mahkum olan dahi var! Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk