Hoşgeldiniz!

Çgh

Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Özel Klip 2009 04:19
Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Özel Klip 2009 160.261 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen & oğuzhan koç - giden günlerim oldu (özel klip)
 Psikodrama /  Çok Güzel Hareketler Bunlar 10:01
Psikodrama / Çok Güzel Hareketler Bunlar 42.455 izlenme - 4 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında bulabilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır. Ayrıca ekibin Çok Filim Hareketler Bunlar adlı uzun metraj sinema filmleri 26 Mart 2010'da gösterime girmiştir. Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket) gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yaniidir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır. Egitim kadrosu: Yilmaz Erdogan Demet Akbag Zerrin Sümer Bahtiyar Engin Sinan Bengier Oyuncu kadrosu: Aydan Tas Ayça Erturan Aysegül Akdemir Burcu Gönder Bülent Emrah Parlak Büsra Pekin Emre Canpolat Ersin Korkut Eser Yenenler Gizem Tugral Gülhan Tekin Gülsüm Alkan Hamdi Kahraman Ibrahim Büyükak Metin Keçeci Metin Yildiz Murat Eken Nazmi Karaman Oguzhan Koç Pelin Öztekin Sahin Irmak Sevket Süha Tezel Zeynep Koçak Yapim ekibi: Yardimci yönetmen: Derya Yaruç Yapim sorumlusu: Nazife Cantürk Genel koordinatör: Celal Tak, Caner Alkaya Müzik: Deniz Erdogan Yapimci: Necati Akpinar Yönetmen: Hakan Algül Genel sanat yönetmeni: Yilmaz Erdogan Linkler: http://www.facebook.com/CGHB.facepage http://www.cokguzelhareketlerbunlar.com/ http://www.bkmonline.net/
Tabutçu Recep / Çok Güzel Hareketler Bunlar 04:52
Tabutçu Recep / Çok Güzel Hareketler Bunlar 41.142 izlenme - 4 yıl önce Ölüm Herkes İçin Hüzünlü Değildir.
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hesap Günü 06:00
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hesap Günü 36.249 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
 Ckm /  Çok Güzel Hareketler Bunlar 08:55
Ckm / Çok Güzel Hareketler Bunlar 34.308 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
 Patron Kim /  Çok Güzel Hareketler Bunlar 12:09
Patron Kim / Çok Güzel Hareketler Bunlar 27.430 izlenme - 4 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır. Ayrıca ekibin Çok Filim Hareketler Bunlar adlı uzun metraj sinema filmleri 26 Mart 2010'da gösterime girmiştir. Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket) gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yaniidir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır. Egitim kadrosu: Yilmaz Erdogan Demet Akbag Zerrin Sümer Bahtiyar Engin Sinan Bengier Oyuncu kadrosu: Aydan Tas Ayça Erturan Aysegül Akdemir Burcu Gönder Bülent Emrah Parlak Büsra Pekin Emre Canpolat Ersin Korkut Eser Yenenler Gizem Tugral Gülhan Tekin Gülsüm Alkan Hamdi Kahraman Ibrahim Büyükak Metin Keçeci Metin Yildiz Murat Eken Nazmi Karaman Oguzhan Koç Pelin Öztekin Sahin Irmak Sevket Süha Tezel Zeynep Koçak Yapim ekibi: Yardimci yönetmen: Derya Yaruç Yapim sorumlusu: Nazife Cantürk Genel koordinatör: Celal Tak, Caner Alkaya Müzik: Deniz Erdogan Yapimci: Necati Akpinar Yönetmen: Hakan Algül Genel sanat yönetmeni: Yilmaz Erdogan Linkler: http://www.facebook.com/CGHB.facepage http://www.cokguzelhareketlerbunlar.com/ http://www.bkmonline.net/
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Ödev 08:12
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Ödev 27.210 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
 Terfi /  Çok Güzel Hareketler Bunlar 06:20
Terfi / Çok Güzel Hareketler Bunlar 22.252 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
Hasta Ziyareti / Çok Güzel Hareketler Bunlar 08:43
Hasta Ziyareti / Çok Güzel Hareketler Bunlar 20.844 izlenme - 4 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümü 7 Mayıs 2008'de Kanal D'de yayınlanan eğlence programı. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda, önceleri seyirciler de puan vererek oyunlarda etkin olmuş, daha sonra ise bu uygulamadan kalkıp yalnızca skeçler verilmiştir. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır. Ayrıca ekibin Çok Filim Hareketler Bunlar adlı uzun metraj sinema filmleri 26 Mart 2010'da gösterime girmiştir. Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket) gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yaniidir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır. Egitim kadrosu: Yilmaz Erdogan Demet Akbag Zerrin Sümer Bahtiyar Engin Sinan Bengier Oyuncu kadrosu: Aydan Tas Ayça Erturan Aysegül Akdemir Burcu Gönder Bülent Emrah Parlak Büsra Pekin Emre Canpolat Ersin Korkut Eser Yenenler Gizem Tugral Gülhan Tekin Gülsüm Alkan Hamdi Kahraman Ibrahim Büyükak Metin Keçeci Metin Yildiz Murat Eken Nazmi Karaman Oguzhan Koç Pelin Öztekin Sahin Irmak Sevket Süha Tezel Zeynep Koçak Yapim ekibi: Yardimci yönetmen: Derya Yaruç Yapim sorumlusu: Nazife Cantürk Genel koordinatör: Celal Tak, Caner Alkaya Müzik: Deniz Erdogan Yapimci: Necati Akpinar Yönetmen: Hakan Algül Genel sanat yönetmeni: Yilmaz Erdogan Linkler: http://www.facebook.com/CGHB.facepage http://www.cokguzelhareketlerbunlar.com/ http://www.bkmonline.net/
Ne Demek Olmaz /  Çok Güzel Hareketler Bunlar 08:02
Ne Demek Olmaz / Çok Güzel Hareketler Bunlar 18.923 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hıyarlı Baba (Aşkımızın Meyvesi) 10:32
Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hıyarlı Baba (Aşkımızın Meyvesi) 15.454 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz.
Acımasız Gerçekler / Çok Güzel Hareketler Bunlar 10:22
Acımasız Gerçekler / Çok Güzel Hareketler Bunlar 14.558 izlenme - 4 yıl önce Acımasız Gerçeklerle Yüzleşmeye Hazır Mısınız?
çgh hıyarlı baba 04:11
çgh hıyarlı baba 8.976 izlenme - 8 yıl önce
 Özel Bir Gün /Çok Güzel Hareketler Bunlar 07:51
Özel Bir Gün /Çok Güzel Hareketler Bunlar 8.733 izlenme - 4 yıl önce Onunla İlk Günümüzü Hatırlıyor Musun?
çgh-ersin şov :)) 04:23
çgh-ersin şov :)) 9.020 izlenme - 9 yıl önce çgh ın en iyisi ersinden muhteşem performans
çgh-sizin allahınız yokmu lan 02:54
çgh-sizin allahınız yokmu lan 11.613 izlenme - 9 yıl önce çgh-sizin allahınız yokmu lan
Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Özel Klip 04:19
Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Özel Klip 14.874 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen & oğuzhan koç - giden günlerim oldu
Çgh | Apartman Toplantısı 10:46
Çgh | Apartman Toplantısı 4.053 izlenme - 4 yıl önce Çgh | Apartman Toplantısı
Tabutçu Recep 04:33
Tabutçu Recep 2.214 izlenme - 4 yıl önce Çok Güzel Hareketler
Xd Burası Türkiye.. :) 04:11
Xd Burası Türkiye.. :) 7.212 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bi video oldu bence sonuna kadar izleyin.. kendim yaptım diye söylemiyorum ama şarkı da çok güzel klip de :)
çok film hareketler bunlar filmi ilk tanıtım 00:46
çok film hareketler bunlar filmi ilk tanıtım 6.573 izlenme - 8 yıl önce çok film hareketler bunlar filmi ilk tanıtım
Tabutçu Recep - Hasta Ziyareti 08:43
Tabutçu Recep - Hasta Ziyareti 1.799 izlenme - 4 yıl önce Tabutçu Recep - Hasta Ziyareti Hasta Ziyareti (Tabutçu Recep) 23. Bölüm Yazar: Bülent Emrah Parlak, Konusu Tabutçu Recep hastaların peşinde. Oyuncular Bülent Emrah Parlak, Emre Canpolat, Metin Yıldız, Şevket Süh...
yılmaz erdoğan-sana bakmak 04:10
yılmaz erdoğan-sana bakmak 3.885 izlenme - 9 yıl önce Şiirin babası
neşeli hayat 00:56
neşeli hayat 1.280 izlenme - 9 yıl önce yılmaz erdoğan’ın yeni filmi neşeli hayatın afişlerini dağıtmışlar güzel bir film olcağına benziyor.:)
Benim Mesleğim 02:44
Benim Mesleğim 2.700 izlenme - 8 yıl önce mezun oldum --- türközü oguzhan endüstri meslek lisesi
Çgh - Yiyememekteyiz 09:51
Çgh - Yiyememekteyiz 638 izlenme - 4 yıl önce Çgh - Yiyememekteyiz
Sıvayan Liseli 03:13
Sıvayan Liseli 376 izlenme - 3 yıl önce Bkm benzeri Güldür Güldür programında söz alan arkadaş bişey demek istiyor ama bi türlü anlatamıyor, fatal error veriyor. Ne zaman televizyonu açsam bi bok oluyo zaten.
yok be olum:d 01:24
yok be olum:d 689 izlenme - 9 yıl önce şahanın olumlarından yapılan bir video
Çok Güzel Hareketler Bnlar 03:02
Çok Güzel Hareketler Bnlar 144 izlenme - 7 yıl önce
Çok Arak Hareketler Bunlar!! 01:57
Çok Arak Hareketler Bunlar!! 189 izlenme - 3 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli gösterinin orjinal müziği.Gösteri sonunda bu müziğin Deniz Erdoğan' a ait olduğu yazmaktadır ama gerçek başkadır.Deniz Erdoğan en fazla Türkçe sözlerini yazmış olabilir.Çok Arak Hareketler Bunlar diyenler!!!! Alkışş... Araştırmacı gazeteci site gururla sunar efenim