Hoşgeldiniz!

Challenger Videoları İzle

Tenis Maçı Sırasında Duyulan Sevişme Sesleri 00:59
Tenis Maçı Sırasında Duyulan Sevişme Sesleri 6.820 izlenme - 1 hafta önce Sarasota Challenger'da Mitchell Krueger ve Francis Tiafoe arasında oynanan maç sırasında duyulmuş olan seslerdir. "he can't be that good!" diye bağırması eğlenceli olmuş.
Yürek Yakan Dodge Reklamı 00:25
Yürek Yakan Dodge Reklamı 3.384 izlenme - 3 ay önce Bir reklam düşünün iki araba olsun, ülkemiz şartlarında iki araba iki milyon lira civarı olsun. Ne demişler; kiss french, dress italian, drive american iyi seyirler
League Of Legends Oyun İçin Çerçeve Değiştirme...(Svdolares İçerir.!) 04:11
League Of Legends Oyun İçin Çerçeve Değiştirme...(Svdolares İçerir.!) 62.588 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda oyun içi çerçeveleri değiştirmeyi gösterdik. Not:Bilgisayarı iyi olmayan arkadaşlar için tavsiye etmiyoruz. FPS, kasma problemlerinden biz sorumlu değiliz. Ayrıca bu videoda ismi geçen sitelerden indireceğiniz içeriklerden sihirdarvadisi-sihirdarvadisi.com sorumlu değildir. Kanıt olabilecek bir resim: http://i.hizliresim.com/eXM7Mj.png
Korean Challenger Insane Lee Sin Mechanics 00:27
Korean Challenger Insane Lee Sin Mechanics 2.427 izlenme - 3 yıl önce Korean Challenger Insane Lee Sin Mechanics
challenger (köpek balığı) 01:42
challenger (köpek balığı) 12.589 izlenme - 9 yıl önce
Challenger Uzay Mekiğinin Havada İnfilak Etmesi 05:53
Challenger Uzay Mekiğinin Havada İnfilak Etmesi 3.331 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar uzay tarihinin en trajik kazalarından birinin görüntülerini sizlerle paylaşmayı bir borç bilirim kendi adıma çünkü bilim adına insanlığın geleceği adına verilmiş değerli hayatlardır... Olay şu şekilde olmuştur: Amerikan Uzay Programı çerçevesinde geliştirilen beş uzay mekiğinden biridir Challenger. Challenger 51-l, nasa’nın sts programının 25. göreviydi ve 28 ocak 1986’da yedi kişilik mürettabatıyla yola çıkmıştır. Mekikte bulunan mürettabatın isimleri aynen şöyledir: Franics R. Scobee Michael J. Smith Ronald E. Mcnair Ellison S. Onizuka Judith A. Resnik Gregory B. Jarvis Sharon Christa Mcauliffe Challenger masmavi gökyüzüne doğru kalkış yaptıktan 73 saniye sonra beklenmedik bir olayla birlikte havada mürettabatıyla birlikte infilak etti.Mekikte bulunan mürettabatlardan hiç birisi kurtulamadı. 7 kişilik mürettebatın ölümü Amerika’yı ve zamanın başkanını yasa boğdu. Başkan Ronald Reagan, “Bu sabah onları son kez gördüğümüz anı, uzay yolculuğuna hazırlanışlarını ve bize el sallamalarını asla unutmayacağız. Astronotlar dünyadan ayrılıp Tanrı’ya kavuştu,” diye konuştu. Ölen astronotlar arasında sıradan bir vatandaş da vardı. Christa McAuliffe uzaya gidecek ilk öğretmen olarak seçilmişti. Kazayı Amerika’nın her yerinden öğrenciler de izliyordu. Valerie Neal Washington’daki Smithsonian Hava ve Uzay Müzesi’nde insanlı uzay uçuşları bölümü küratörü. Neal 1980’lerin ortasında halkın uzay yolculuklarının sıradanlaştığını düşündüğünü söylüyor. Uzman, “Uzay dolmuşu o ana kadar 24 kez uçmuştu ve hiçbir büyük felaket yaşanmamıştı. Uzay uçuşları halkın gözünde sıradanlaşmış, fazla ilgi görmez olmuştu. Uzaya uçuş her zaman deney amaçlı ve yüksek riskli olarak biliniyordu,” diyor. Challenger kazasından sonra NASA bir güvenlik dairesi kurdu ve başka önlemler de aldı. En önemlisi tek de parça roket atıcının yeniden tasarlanması oldu. Böylece Challenger’ın infilakına neden olan hata ortadan kaldırıldı. Challenger faciasından altı yıl sonra NASA, Endeavour adlı yeni uzay mekiğini kullanmaya başlamıştır. Sayfada bulunan göt ve meme videolarından sıkılan arkadaşlar için paylaşıyorum devamı gelecek arkadaşlar merak etmeyin. :)
Dodge Challenger Demon 01:40
Dodge Challenger Demon 218 izlenme - 3 ay önce Dodge Challenger Demon Web Sitemiz : http://www.dergitech.com
Bronze Lee Sin Vs Challenger Gragas 00:12
Bronze Lee Sin Vs Challenger Gragas 2.683 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Cadillac Cts- Vs Dodge Callenger Srt-8 Vs Mercedes c63 Amg 02:38
Cadillac Cts- Vs Dodge Callenger Srt-8 Vs Mercedes c63 Amg 2.542 izlenme - 5 yıl önce cadillac cts-v vs dodge challenger srt-8 vs mercedes c63 amg
dodge challenger 01:15
dodge challenger 2.193 izlenme - 8 yıl önce en iyi kadın sesinden daha iyi uf uf uf
Şeytan Geri Geliyor: Dodge Challenger Demon 01:23
Şeytan Geri Geliyor: Dodge Challenger Demon 206 izlenme - 3 ay önce Dodge, 1971 yılında sunduğu özel modelini Challenger versiyonuyla harmanlayacak. Takvimler 1971 yılını gösterdiğinde Plymouth Duster kasası üzerine şekillenen özel bir model ortaya çıktı. Dodge’un Demon (Şeytan) adını verdiği ve maskot olarak da şeytanı temsil eden tasarımların kullanıldığı model sadece iki yıl boyunca bu isimle piyasada yer aldı. Aradan geçen iki yılın ardından tercih edilen isimde kötü mesaj verdiği ve satanist çağrışımlar yaptığı gerekçesiyle değişikliğe gidilerek Dart Sport halini aldı ve 1976 yılına kadar üretim hayatına devam etti. 1959 yılında başlayan Dart serisinin yolcuğu araya giren şeytanın ardından 17 yıl sürdü. Bugünlerde ise Dodge, Challenger modeliyle kendi yarattığı şeytanı ortak noktada buluşturmak için hazırlık yapıyor. Modelle ilgili henüz ortada hiçbir resmi detay bulunmazken Dodge’un yayınladığı fantastik tanıtım videosu modelle ilgili beklentileri özellikle güç ve tasarım anlamında ciddi oranda artırmış durumda. Halihazırda Challenger’ın cehennemden bir ayağı olan Hellcat varken, cehennemin sahibi olarak gelecek modelin ne kadar etkileyici olacağını düşünmek şimdiden heyecan verici hale gelmiş durumda.
dodge challenger 00:33
dodge challenger 2.040 izlenme - 9 yıl önce
Challenger Köpek Balığı 2 00:35
Challenger Köpek Balığı 2 945 izlenme - 4 yıl önce Challenger Köpek Balığı 2
challenger 00:09
challenger 1.619 izlenme - 8 yıl önce
challenger köpek balığı 01:42
challenger köpek balığı 2.053 izlenme - 9 yıl önce
Dodge Fabrikası Belgeseli - (Challenger'ın Üretimi) 45:17
Dodge Fabrikası Belgeseli - (Challenger'ın Üretimi) 532 izlenme - 2 yıl önce 1970'de ilk jenerasyonuyla yollara çıkan ve hala güncellenerek üretimine devam eden Amerikan efsanesi Dodge Challenger'ın üretim hikayesi..
Challenger Köpek Balığı 00:44
Challenger Köpek Balığı 616 izlenme - 4 yıl önce Challenger Köpek Balığı
Rakibi dahil kim inanamadı 00:51
Rakibi dahil kim inanamadı 294 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı tenis oyuncusu Frances Tiafoe, Charlottesville Pro Challenger maçında Tunuslu rakibi Malek Jaziri karşısında kaçırdığı sayı ile izleyenleri şaşkına çevirdi.
2015 Dodge Challenger Buzz 00:50
2015 Dodge Challenger Buzz 295 izlenme - 3 yıl önce 2015 Dodge Challenger Buzz
Dodge Challenger Srt | Vossen 22'' Cvt Jantlarıyla 01:43
Dodge Challenger Srt | Vossen 22'' Cvt Jantlarıyla 280 izlenme - 3 yıl önce Dodge Challenger Srt | Vossen 22'' Cvt Jantlarıyla vossen Cvt F: 22x9 / R: 22x10.5 Metallic Gloss Silver
Challenger Ft Threex  Kaju  Rulez Rhyme - Organize İşler 02:27
Challenger Ft Threex Kaju Rulez Rhyme - Organize İşler 205 izlenme - 5 yıl önce Challenger Ft Threex
Challenger Testher 03:19
Challenger Testher 592 izlenme - 6 yıl önce o bir efsane warrior..sopvp'nin vazgecilmez kralı..gm'ligini üstün hizmet madalyalarıyla süsleyen bir player o bir testher !!!
Türk tenisinin yıldızları İzmir Cup'ta yetişecek 06:54
Türk tenisinin yıldızları İzmir Cup'ta yetişecek 239 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Cengiz Durmuş, bu yıl 8'incisi düzenlenen Folkart İzmir Cup ATP Challenger Tenis Turnuvası'nda Türk tenisinin gelecekteki yıldızlarını yetiştirdiklerini söyledi
Challenger Kalkış Yarışı! SE vs R/T vs SRT8 02:49
Challenger Kalkış Yarışı! SE vs R/T vs SRT8 337 izlenme - 5 yıl önce Challenger Kalkış Yarışı! SE vs R/T vs SRT8
 2015 Dodge Challenger SXT 02:04
2015 Dodge Challenger SXT 131 izlenme - 2 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
dodge challenger otoservisrehberi.com. 00:36
dodge challenger otoservisrehberi.com. 766 izlenme - 7 yıl önce dodge challenger otoservisrehberi.com.
Challenger Ahri Kostüm Tanıtımı, Gameplay 01:50
Challenger Ahri Kostüm Tanıtımı, Gameplay 153 izlenme - 2 yıl önce Daha öncesinde Dauntless ahri olarak isimlendirilen kostümümüz üzerinde bir takım değişiklikler yapıldı ve ismi değiştirildi. 975 RP fiyatla beklediğimiz Ahri kostümü çok yakında bizlerle vadide buluşacak.
Yeni 2015 Dodge Challenger SRT with Supercharged Hellcat Engine 03:12
Yeni 2015 Dodge Challenger SRT with Supercharged Hellcat Engine 218 izlenme - 2 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
 2015 Dodge Challenger SRT Teknik Özellikler 01:35
2015 Dodge Challenger SRT Teknik Özellikler 174 izlenme - 2 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Challenger Phandorayh 06:03
Challenger Phandorayh 262 izlenme - 7 yıl önce bizden korkun !