Hoşgeldiniz!

changeling

Sahtekar Fragman 02:13
Sahtekar Fragman 51.454 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Angelina Jolie'in yer aldığı Sahtekar filminin resmi fragmanı.
changeling 02:09
changeling 3.260 izlenme - 9 yıl önce changeling,changeling
The Changeling (1980) Fragman 02:10
The Changeling (1980) Fragman 1.826 izlenme - 4 yıl önce Müzik profesörü John Russell, eşi ve kızını bir trafik kazası sonucu kaybeder. Aylarca bu kazanın etkisinden kurtulamayan Russell, acısını unutabilmek için bir üniversitede dersler vermeye başlar. Kısa süre sonra da sessiz ve sakin bir çalışma ortamı için yeni bir ev arayan Russell, yıllardır boş duran ve kimsenin yaşamak istemediği büyük bir malikaneye taşınır. Kendisini müzik derslerine ve piyanoda yeni besteler yapmaya veren John Russell, çok geçmeden evin içinde yalnız olmadığını anlar. Kendisiyle iletişim kurmaya çalışan ve tüm eve hakim olan ruh, Russell'ı evin tarihiyle ilgili gizli kalmış gerçeklere ulaştıracaktır.
sinematv changeling/sahtekar tv spot 00:14
sinematv changeling/sahtekar tv spot 334 izlenme - 7 yıl önce sinematv changeling/sahtekar tv spot
Changeling soundtrack 01:53
Changeling soundtrack 69 izlenme - 4 yıl önce Los Angeles, 1928. A single mother returns from work to find her nine-year-old son gone. She calls the LAPD to initiate a search. Five months later, a boy is found in Illinois who fits the description; he says he's her son. To fanfare and photos, the LAPD reunite mother and son, but she insists he's not her boy. The cops dismiss her as either a liar or hysterical.
The Doors The Changeling 02:25
The Doors The Changeling 60 izlenme - 6 yıl önce the doors the changeling