Hoşgeldiniz!

charleroi

Matej Mitrovic'in Maçında Taraftardan Hakeme Kırmızı! 00:36
Matej Mitrovic'in Maçında Taraftardan Hakeme Kırmızı! 23.669 izlenme - 3 hafta önce Belçika Ligi'nde Club Brugge ile Charleroi arasında oynanan maöçta bir tarftar sahaya girdi ve maçın hakemi Wim Smet'e kırmızı kart gösterdi.
Belçika'da Akıllara Salih Dursun'u Getiren Olay 00:36
Belçika'da Akıllara Salih Dursun'u Getiren Olay 1.242 izlenme - 3 hafta önce Belçika Liginde Club Brugge ile Charleroi arasında oynanan maçta bir taraftar hakeme gösterdiği kırmızı kartı akıllara Salih Dursun'u getirdi
Charleroi Kus İhalesi 2 00:25
Charleroi Kus İhalesi 2 6.870 izlenme - 8 yıl önce
Yılın kaleci hatası 00:50
Yılın kaleci hatası 1.903 izlenme - 3 yıl önce Belçika Ligi takımlarından Lierse'nin kalecisi Boban Bajkovic, Sporting Charleroi maçında inanılmaz bir hataya imza attı.
Çocuklar İçin Sahaya Oyuncak Attılar 01:01
Çocuklar İçin Sahaya Oyuncak Attılar 39 izlenme - 3 ay önce Belçika'da oynanan Charleroi - Oostende maçında taraftarlar, unutulmayacak bir olaya imza attı. Maçın başlama düdüğünden önce taraftarlar, Dünya Engelliler Günü adına sahaya oyuncak attılar.
charleroi kus ihalesi 00:31
charleroi kus ihalesi 719 izlenme - 8 yıl önce
Charleroi Kus İhalesi 1 00:52
Charleroi Kus İhalesi 1 498 izlenme - 8 yıl önce
Röportaj verirken ortadan kaybolan Van Damme 00:31
Röportaj verirken ortadan kaybolan Van Damme 196 izlenme - 2 yıl önce Standar Liege'in tecrübeli defansı Jelle Van Damme, takımının Charleroi'yi deplasmanda 3-2 yendiği maçın ardından verdiği röportaj esnasında tribünlerden atılan bir cisim yüzünden kendini bir anda yerde buldu.
Kaleci Yediği Golle Maça Damga Vurdu 00:29
Kaleci Yediği Golle Maça Damga Vurdu 187 izlenme - 3 yıl önce Belçika Ligi takımlarından Lierse'nin kalecisi Boban Bajkovic, Sporting Charleroi maçında yediği golle maça damga vurdu.
İnanılmaz Hata! Böyle Bir Gol Yemek Mümkün mü Dedirtti 00:37
İnanılmaz Hata! Böyle Bir Gol Yemek Mümkün mü Dedirtti 72 izlenme - 3 yıl önce Turque ile Charleroi arasında oynanan maçta, Turque kalecisi yaptığı hata ile topu kendi ağlarına gönderdi.
Belçika'da Sahaya Giren Taraftar Hakeme Kırmızı Kart Gösterdi 00:36
Belçika'da Sahaya Giren Taraftar Hakeme Kırmızı Kart Gösterdi 1 izlenme - 2 hafta önce Belçika Liginde Club Brugge ile Charleroi arasında oynanan maçta sahaya giren bir taraftar hakeme kırmızı kart gösterdi. Taraftarın bu hareketi akıllara Salih Dursun'u getirdi.
Belçika'da İnanılmaz Bir Rövaşata Golü 00:28
Belçika'da İnanılmaz Bir Rövaşata Golü 95 izlenme - 4 yıl önce Charleroi İle Virton Arasında Oynanan Hazırlık Maçında Charleroi Forması Giyen Giuseppe Rossini Müthiş Bir Rövaşata Golüne İmza Attı.
Sağlık Görevlisinin Yaptığı Müdahale Şaşırttı! 00:25
Sağlık Görevlisinin Yaptığı Müdahale Şaşırttı! 29 izlenme - 3 yıl önce Charleroi futbolcusu Javier Martos yerde kalınca sağlık görevlisinin yaptığı müdahale herkesi şaşırttı. 11.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'Sağlık görevlisinin yaptığı müdahale şaşırttı!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çocuklar için sahaya oyuncak attılar! 01:00
Çocuklar için sahaya oyuncak attılar! 3 izlenme - 3 ay önce Belçika'da oynanan Charleroi - Oostende maçında taraftarlar, unutulmayacak bir olaya imza attı. Maçın başlama düdüğünden önce taraftarlar, Dünya Engelliler Günü adına sahaya oyuncak attılar.
charleroi - standard  kaleciyi yakıyorlardı!!! 00:39
charleroi - standard kaleciyi yakıyorlardı!!! 60 izlenme - 7 yıl önce