Hoşgeldiniz!

charles barkley

Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 02:12
Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 12.331 izlenme - 10 yıl önce charles barkley nba 2002 çaylak sezonunda yao ming'in 20 sayıya ulaşamayacağına iddiaya giriyor.iddiayı kaybedince başına neler geliyor.
Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 06:53
Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 2.319 izlenme - 2 yıl önce Nba'in eski efsanelerinin konuk olduğu Open Court programında thrash talk üstüne konuşulmuş. NBATRKY TV'de Türkçe'ye çevirmiş keyifli buldum sizlerle paylaşmak istedim. Adamların Youtube kanalını da takip etmenizi tavsiye ederim çok güzel Türkçe Nba içerikler var.
Charles Barkley vs Shaq (Ağırlık Kaldırma) 01:58
Charles Barkley vs Shaq (Ağırlık Kaldırma) 660 izlenme - 3 yıl önce İki efsane kozlarını ağırlık kaldırmada paylaşırlar ve olaylar gelişir. Sürpriz sonlu....
Bak Şimdi Konuşana Film Fragmanı (1993) 01:59
Bak Şimdi Konuşana Film Fragmanı (1993) 486 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118824/bak-su-konusana-fragman-1989 “Bak Şu Konuşana” serisinin üçüncü filmiyle yine izleyicilerini kırıp, geçiriyor. Serinin son filmi olan “Bak Şimdi Konuşana”da, Ubriacco Ailesi’nin maceraları devam ediyor... James, uluslararası bir kozmetik firmasının başarılı yöneticisi Samantha'nın özel pilotluğunu üstlenir. Mollie ise evde çocuklarla uğraşmaktadır. Tam bu sırada James, eve bir köpek getirir. Bu da yetmezmiş gibi Samantha da onlara bir köpek hediye eder. Bir sokak köpeği olan Rocks ile süslü ve keyif düşkünü Daphne, çok geçmeden birbirlerine karşı oldukça kuvvetli duygular beslemeye başlarlar. Mikey ve Julie aileye yeni katılan köpeklerle çok iyi anlaşırlar. Çünkü onlarda konuşabilmektedirler
Shaq İle Charles Barkley Güreş Tutarsa 00:29
Shaq İle Charles Barkley Güreş Tutarsa 165 izlenme - 2 yıl önce NBA'in iki efsanesi Shaquille O’Neal ve Charles Barkley, Boston Celtics ile Atlanta Hawks arasında oynanan maçı yorumladıkları stüdyoda güreşe tutuştu. İki dev isim az kalsın koltuğu kırıyordu.
Shaquille O'Neal vs Barkley - Kim kazanır? 01:58
Shaquille O'Neal vs Barkley - Kim kazanır? 303 izlenme - 4 yıl önce İki efsane kozlarını ağırlık kaldırmada paylaşırlar ve olaylar gelişir.
Charles Barkley İle Shaquille O'neal'ın Halter Yarışı 01:58
Charles Barkley İle Shaquille O'neal'ın Halter Yarışı 90 izlenme - 5 yıl önce NBA'in iki efsanesi, TNT programı Inside The NBA'de ağırlık kaldırarak iddiaya girdi.
Charles Barkley - Unutulmaz Hareketler 02:35
Charles Barkley - Unutulmaz Hareketler 57 izlenme - 5 yıl önce Efsane basketbolcu Charles Barkley'in kariyerinden büyüleyen görüntüler.
Ncaa'de Charles Barkley Kendinden Geçti! 00:12
Ncaa'de Charles Barkley Kendinden Geçti! 10 izlenme - 2 yıl önce NCAA'de Kris Jenkins'in son saniyede attığı üç sayılık basketle Villanova Wildcats, North Carolina Tar Heels'i 77-74 mağlup edip şampiyon olmayı başarırken. NBA'in efsane isimlerinden Charles Barkley o sayıya böyle sevindi.