Hoşgeldiniz!

Charles Barkley Videoları İzle

Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 06:53
Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 2.238 izlenme - 10 ay önce Nba'in eski efsanelerinin konuk olduğu Open Court programında thrash talk üstüne konuşulmuş. NBATRKY TV'de Türkçe'ye çevirmiş keyifli buldum sizlerle paylaşmak istedim. Adamların Youtube kanalını da takip etmenizi tavsiye ederim çok güzel Türkçe Nba içerikler var.
Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 02:12
Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 12.329 izlenme - 9 yıl önce charles barkley nba 2002 çaylak sezonunda yao ming'in 20 sayıya ulaşamayacağına iddiaya giriyor.iddiayı kaybedince başına neler geliyor.
Shaq ve Barkley güreşirse! 00:19
Shaq ve Barkley güreşirse! 685 izlenme - 1 yıl önce NBA'in iki efsanesi Shaquille O’Neal ve Charles Barkley, Boston Celtics ile Atlanta Hawks arasında oynanan maçı yorumladıkları stüdyoda güreşe tutuştu. İki dev isim az kalsın koltuğu kırıyordu.
Charles Barkley vs Shaq (Ağırlık Kaldırma) 01:58
Charles Barkley vs Shaq (Ağırlık Kaldırma) 625 izlenme - 2 yıl önce İki efsane kozlarını ağırlık kaldırmada paylaşırlar ve olaylar gelişir. Sürpriz sonlu....
Shaqtin A Fool'da Bu Ay (Ömer Aşık İçerir) 02:44
Shaqtin A Fool'da Bu Ay (Ömer Aşık İçerir) 701 izlenme - 2 yıl önce Shaquille O'neal'ın yaptığı Shaqtin A Fool programında Nba de ayın en fail oyuncularını seçiyolar.Bu ay Ömer Aşık'da var.Çok eğlenceli bir program olmuş.İzleyelim efendim.
Shaq İle Charles Barkley Güreş Tutarsa 00:29
Shaq İle Charles Barkley Güreş Tutarsa 153 izlenme - 1 yıl önce NBA'in iki efsanesi Shaquille O’Neal ve Charles Barkley, Boston Celtics ile Atlanta Hawks arasında oynanan maçı yorumladıkları stüdyoda güreşe tutuştu. İki dev isim az kalsın koltuğu kırıyordu.
Shaquille O'Neal vs Barkley - Kim kazanır? 01:58
Shaquille O'Neal vs Barkley - Kim kazanır? 297 izlenme - 3 yıl önce İki efsane kozlarını ağırlık kaldırmada paylaşırlar ve olaylar gelişir.
Bak Şimdi Konuşana Film Fragmanı (1993) 01:59
Bak Şimdi Konuşana Film Fragmanı (1993) 329 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118824/bak-su-konusana-fragman-1989 “Bak Şu Konuşana” serisinin üçüncü filmiyle yine izleyicilerini kırıp, geçiriyor. Serinin son filmi olan “Bak Şimdi Konuşana”da, Ubriacco Ailesi’nin maceraları devam ediyor... James, uluslararası bir kozmetik firmasının başarılı yöneticisi Samantha'nın özel pilotluğunu üstlenir. Mollie ise evde çocuklarla uğraşmaktadır. Tam bu sırada James, eve bir köpek getirir. Bu da yetmezmiş gibi Samantha da onlara bir köpek hediye eder. Bir sokak köpeği olan Rocks ile süslü ve keyif düşkünü Daphne, çok geçmeden birbirlerine karşı oldukça kuvvetli duygular beslemeye başlarlar. Mikey ve Julie aileye yeni katılan köpeklerle çok iyi anlaşırlar. Çünkü onlarda konuşabilmektedirler
Bir Nba Efsanesi - Charles Barkley 06:52
Bir Nba Efsanesi - Charles Barkley 113 izlenme - 2 yıl önce Hırçın oyun stiliyle Charles Barkley.Bilinen lakabıyla 'Sir Charles' 1984 yılında Philadelphia 76ers tarafından 5. sırada draft edilmesiyle profesyonel kariyerine başlamış ve kariyeri boyunca 11 defa All-Star,5 defa ise Ligin En İyi Beşi'ne seçilmiş,1992'de Barcelona Olimpiyatları'nda Dream Team ile altın madalyaya uzandıktan sonra Phoenix Suns takımına transfer olmuş ve o sene Suns formasıyla MVP olmayı başarmış,Phoenix macerasının son yılında 1996 Atlanta Olimpiyatları'nda Dream Team ile beraber bir kez daha altın madalya sevinci yaşamış ve bu yıldan sonra Houston Rockets'a takas edilmiştir.1999-2000 sezonunun başlangıcında emekli olduğunu açıklayan oyuncu,kariyeri boyunca şampiyonluk yaşayamamış Nba Efsanelerindendir.
Charles Barkley İle Shaquille O'neal'ın Halter Yarışı 01:58
Charles Barkley İle Shaquille O'neal'ın Halter Yarışı 87 izlenme - 4 yıl önce NBA'in iki efsanesi, TNT programı Inside The NBA'de ağırlık kaldırarak iddiaya girdi.
Charles Barkley - Unutulmaz Hareketler 02:35
Charles Barkley - Unutulmaz Hareketler 54 izlenme - 4 yıl önce Efsane basketbolcu Charles Barkley'in kariyerinden büyüleyen görüntüler.
Ncaa'de Charles Barkley Kendinden Geçti! 00:12
Ncaa'de Charles Barkley Kendinden Geçti! 9 izlenme - 1 yıl önce NCAA'de Kris Jenkins'in son saniyede attığı üç sayılık basketle Villanova Wildcats, North Carolina Tar Heels'i 77-74 mağlup edip şampiyon olmayı başarırken. NBA'in efsane isimlerinden Charles Barkley o sayıya böyle sevindi.