Hoşgeldiniz!

charlie hebdo

Oflu Hocadan Charlie Hebdo Dergisi İçin Sert Sözler 04:54
Oflu Hocadan Charlie Hebdo Dergisi İçin Sert Sözler 16.660 izlenme - 3 yıl önce Üzerine oturduğu Charlie Hebdo dergisinden bir karikatürü cemaate gösteren Oflu Hoca "Basın özgürlüğü hakkımı kullanıyorum" diyerek dergiyi yırttı.
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 10:32
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 5.675 izlenme - 2 yıl önce ege üniversitesi felsefe bölümünden emekli prof. dr. ahmet arslan'ın vurucu bir sözü... yanlış anlaşılmasın hoca herhâlde burada ışid'i desteklemiyor, sesli ya da sessiz bir şekilde ''peygambere hakâret eden çizeri gebertmişler mi oh olsun!" diyen yaratıkların kol gezdiği bir coğrafyada "ışid'in bizimle alâkası yok. biz çok barışçılız!" safsatasına sığınan ikiyüzlülere atılmış bir tokattır bu... ışid "turan dursun'u ne geberttiler ama!" diye sevinip "bu daeş çok pis bir örgüt!" diye zırvalayan komşumuzdur. ahmet arslan hoca özellikle islâm felsefesine çok hâkimdir, bu konuda değerli çalışmaları vardır. http://felsefe.ege.edu.tr/akademik_ar...
Charlie Hebdo, Aylan'lı Karikatürüyle Tartışma Yarattı 01:28
Charlie Hebdo, Aylan'lı Karikatürüyle Tartışma Yarattı 1.108 izlenme - 2 yıl önce Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo, son sayısında yayınlanan karikatürle tepki çekti. Karikatürde geçtiğimiz aylarda Avrupa'ya geçmeye çalışırken hayatını kaybeden Suriyeli mülteci Aylan Kurdi'nin eğer yaşasaydı yılbaşında Köln'de kadınları taciz eden göçmenler gibi olabileceğini ima etti.
Ben Charlie Değilim! 04:24
Ben Charlie Değilim! 1.931 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) hakkında ki hakaretlere karşı cevap niteliğinde bir video. Charlie Hebdo İslamofobia Karikatür Fransa İslam Terör Dini mi ? Daha fazla video için : Sözler Köşkü YouTube Sayfasına Abone Olabilirsiniz ? bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Mizah Dergisini Basan Teröristlerin Polisi Öldürme Anı 00:42
Mizah Dergisini Basan Teröristlerin Polisi Öldürme Anı 1.060 izlenme - 2 yıl önce Fransa’da Charlie Hebdo dergisi,yayınladığı İslami karikatürler sebebiyle bugün teröristlerin saldırısına uğradı. Saldırıda şu ana kadar 10 gazeteci ve 2 polis öldürülmüş. Saldırı anında bir kişi binadan polisin teröristler tarafından öldürülmesini kayda almış. İzliyoruz...
SadiQ - Charlie Hebdo 02:29
SadiQ - Charlie Hebdo 509 izlenme - 2 yıl önce SadiQ - Charlie Hebdo (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Illegal im Benz, in FFM komm mit der AK - Al-Qaida Slang Schieße für Gaza, Guantanamo Mali ich baller mit Araber- Pariser renn' für Palestine Sham, leb im Ghetto der Khorasani wir lieben den Tod Stürme wie Papa - Ribery Benzema so spuck auf den Handel ????? Schieße schieße schieße schieße Schieße die Kugel ne 9mm bringe die Kilos zerbrüfelle Hase, die Finger verkleben das Cannabis Paper Baller wie täter und land in Guantanamo Rappe schneller wie etoo stürmt für Kamerun Fick auf Amerika töten für Öl beuten Länder aus wie die nachkommen von Pharaos Ekhouan auf Anabol Kickdown im Porsche Cayenne glaub mir ich baller zu präzise hart so wie Robben Arjen Kalash die glänzt, Chouya mich jagd der Bulle und Kommisar Frankfurt hier machen dir Brüder aus Kitama hunderte Tonnen klar Mir geht es auch mega warte mal kurz ziel auf den zerstör die Karikatur verbenne die Blätter der Charlie Cartoons durchlöcher die Bullen am Pariser Tor Scharfe Kanonen, der Wagen wird schneller man akhi Carbon Ich fahre mit BIlal der Taliban hämmert auf Köpfe der rapper sie machen auf Hart doch dann kommt AKpella Ch Ch Ch Ch Charlie Hebdo X
İşte Charlie Hebdo dergisine saldırı anı! 00:32
İşte Charlie Hebdo dergisine saldırı anı! 586 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te bir mizah dergisine silahlı bir grup tarafından ateş açıldı. Haftalık yayınlanan karikatür dergisi 'Charlie Hebdo' binasına düzenlenen saldırıda 12 kişi hayatını kaybetti. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, mizah dergisine düzenlenen saldırıyı 'terör saldırısı' olarak niteledi ve Fransız meclisini olağanüstü toplanmaya çağırdı.
Çetin Altan - Karikatür Tabusu 00:41
Çetin Altan - Karikatür Tabusu 729 izlenme - 2 yıl önce Değerli yazar Çetin Altan'ı kaybettik. Kendisini saygıyla anıyoruz. "Hazreti Muhammed'in de, Mustafa Kemal'in de karikatürünün yapılamadığı bir yerde..."
Charlie Hebdo Katliamının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 00:58
Charlie Hebdo Katliamının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 487 izlenme - 3 yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’te mizah dergisi Charlie Hebdo’ya saldıran teröristlerin kaçış anlarına dair yeni video görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, dergide yaptıkları katliam sonrası saldırganlar yüzleri maskeli olarak araçlarına ilerliyor. Onlardan biri elini kaldırarak “Peygamber Muhammed’in öcünü aldık” diye etrafa bağırıyor. Daha sonra siyah renkli bir araca binen otomatik silahlı iki terörist biraz ileride polis aracıyla karşılaşıyor. Araçtan inen ikili polise kurşun yağdırınca polis aracı geri giderek kaçmak zorunda kalıyor. Teröristler, geçen hafta Paris’te düzenlenen ülke tarihindeki son 40 yılın en kanlı saldırısında 2’si polis toplamda 12 kişiyi öldürmüştü.
Müslüman - Ateist Tartışması 01:07
Müslüman - Ateist Tartışması 363 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal, Türkiye'de ateist ile müslüman tartışmasının genel olarak nasıl sonuçlanacağını anlatıyor. Konuşmanın tümüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=YMM0k-gi8dE
Ehlisünnet TV Muhabiri Charlie Hebdo Dergisini Yırttı 00:46
Ehlisünnet TV Muhabiri Charlie Hebdo Dergisini Yırttı 296 izlenme - 3 yıl önce Ehlisünnet TV muhabirlerinden Mücahid Cihan Han, kanlı Charlie Hebdo saldırısının ardından Taksim'de düzenlenen gösterilerden sonra protesto için Charlie Hebdo dergisini yırttı. 12 kişinin ölümüne sebep olan Charlie Hebdo'ya saldırının Taksim'de yüzlerce kişi tarafından protesto edilmesinin ardından derginin Ehlisünnet TV muhabiri tarafından yırtılması dikkat çekti. TAKSİM'DE 2 AYRI GÖSTERİ Fransa'nın başkenti Paris'te ünlü mizah dergisi Charlie Hebdo'ya düzenlenen kanlı saldırıda 12 kişi ölmüştü. Saldırının ardından Taksim'de yüzlerce kişi saldırıyı protesto etti. Yerli ve yabancı yazarlar, sanatçılar ve sendika temsilcilerinin bir araya gelerek gerçekleştirdiği ilk eylem saat 18.00'de Fransız Başkonsolosluğu önünde yapıldı. Charlie Hebdo'ya yönelik saldırıyı protesto amacıyla düzenlenen ikinci eylem saat 19.00'da İstiklal Caddesi Mis Sokak üzerinde başladı. Burada bir araya gelen Birleşik Haziran Hareketi üyesi bir grup, üzerinde "Eşitlik, özgürlük ve kardeşlik için, Charlie Hebdo için sokaktayız - Je Suis Charlie yazılı bir pankart açarak, Fransız Başkonsolosluğu'na doğru yürüyüşe geçti. Ellerinde Türkçe ve Fransızca olarak 'Özgürlük', 'Kardeşlik', 'Eşitlik' yazılı dövizler taşıyan grup üyeleri, yürüyüş boyunca saldırıyı kınayan sloganlar attı.
Fransa'daki Charlie Hebdo Saldırısının Yeni Görüntüleri - Paris 01:41
Fransa'daki Charlie Hebdo Saldırısının Yeni Görüntüleri - Paris 219 izlenme - 2 yıl önce Paris’teki Charlie Hebdo mizah dergisine yapılan saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Amatör çekim olduğu anlaşılan görüntülerde Kuaşi kardeşler sokak ortasında kalaşnikoflarıyla intikam sloganları atarak siyah araçlarının içine biniyor. Daha sonra yolun sonunda karşılarına bir polis aracı çıkıyor, polis aracına ateş açtıktan sonra, polis aracının önünden geçiyorlar.
Charlie Hebdo Saldırganları Öldürüldü 01:26
Charlie Hebdo Saldırganları Öldürüldü 278 izlenme - 3 yıl önce Fransa'da Charlie Hebdo saldırısını gerçekleştirdiğinden şüphelenilen Cherif ve Said Kouachi kardeşler öldürüldü. Kardeşlerin rehin tuttuğu kişi ise sağ olarak kurtarıldı.
Paris Katliamının Yeni Görüntüleri 01:30
Paris Katliamının Yeni Görüntüleri 253 izlenme - 3 yıl önce Kuaşi kardeşlerin Charlie Hebdo saldırısı sonrası olay yerinden kaçışına dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Kuaşi kardeşler Charlie Hebdo dergisinden çıktıktan sonra arabaya biniyor. Teröristlerin, soğuk kanlı tavırları dikkat çekiyor. Arabadan binmeden önce bir roket atar çıkartan teröristler, slogan da atıyor. Teröristler araca bindikten kısa süre sonra bir polis otosuyla karşılaşıyor. Araçtan inen Kuaşi kardeşler yine sakin bir şekilde polise ateş etmeye başlıyor. Polis aracı teröristlerin mermi yağmurundan geri geri giderek kurtulmaya çalışıyor.
Ronaldo'dan Yayınevi Saldırısı Hakkında Spikere Müthiş Cevap 01:08
Ronaldo'dan Yayınevi Saldırısı Hakkında Spikere Müthiş Cevap 238 izlenme - 3 yıl önce Kendi evinde yapılan röpörtajda özel bir televizyon kanalının sorularını yanıtlayan Ronaldo, spikerin Charlie Hebdo sorusuna "Dünyanın her yerinde bu üzücü olaylar oluyor, onları görmezden gelirken yayınevi saldırısındaki bu olayları tek bir din üzerine yıkıp onları suçlamak bana göre çok yanlış, bu tür olaylar sadece Müslümanlar tarafından yapılmıyor" dedi.
Charlie Hebdo Saldırısından Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 01:41
Charlie Hebdo Saldırısından Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 170 izlenme - 3 yıl önce Charlie Hebdo Saldırısından ile ilgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı “Hz. Muhammed’in öcünü aldık diye bağırıyor. Siyah renkli araca binen iki saldırgan biraz ileride polis aracıyla karşılaşıyor. Araçtan inen ikili araca kurşun yağdırınca polis aracı geri giderek kaçıyor. The amateur video filmed from an upstairs window shows Said and Cherif Kouachi shouting “We have avenged the Prophet Mohammed” seconds after the massacre inside the magazine’s office. Later, one of the brothers leans out of the window of their moving car to shoot at police as they make their getaway. The film starts with the hooded killers calmly walking back to their black Citroen after murdering 12 people in the Charlie Hebdo office on January 7. When they get to the car, one of the brothers raises his left arm and shouts several times, in French: "We have avenged the Prophet Mohammed!" New video has emerged of the Paris gunmen on the streets of the city as they carried out their attack on the Charlie Hebdo offices
Fransa'daki Operasyon Anı Görüntüleri 02:11
Fransa'daki Operasyon Anı Görüntüleri 164 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'teki bir koşer marketine girip içeridekileri rehin alan saldırgan öldürüldü. Amedy Coulibaly isimli saldırganın rehin tuttuğu kişilerden dördü ölü bulundu, diğer rehineler kurtarıldı. Coulibaly'nin Charlie Hebdo saldırısını düzenlediği açıklanan ve Paris yakınlarında kıstırılan Kouachi kardeşlerle ilişkisi olduğu tespit edilmişti. Coulibaly, "Kouachi kardeşler kuşatması kaldırılmazsa tüm rehineleri öldürürüm" demişti. Fransız polisi, iki noktaya da aynı anda operasyon yaptı.
Charlie Hebdo'nun Öldürülen Ünlü Karikatüristleri 01:15
Charlie Hebdo'nun Öldürülen Ünlü Karikatüristleri 163 izlenme - 3 yıl önce Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun Paris’te bulunan merkezine düzenlenen saldırıda ölenler arasında Fransa'nın en önemli karikatüristlerinden Stephane Charbonnier (Charb) ile Jean Cabut (Cabu), Georges Wolinski ve 'Tignous' olarak da bilinen Bernard Verlhac bulunuyordu. Aynı zamanda derginin genel yayın yönetmeni olan Charb takma adıyla bilinen 47 yaşındaki Stephane Charbonnier uzun süredir ölüm tehditleri alıyor; polis korumasında yaşıyordu. Grand Duduche'ün yaratıcısı olan Jean Cabut
Ahmet Davutoğlu'nun Milli Onur İçin Yaptığı Hamle 00:13
Ahmet Davutoğlu'nun Milli Onur İçin Yaptığı Hamle 126 izlenme - 2 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'teki Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu zor anlar yaşadı.
Şirin Payzın'dan AK Partililer'i Kızdıran Yorum 00:37
Şirin Payzın'dan AK Partililer'i Kızdıran Yorum 186 izlenme - 2 yıl önce 'Ne Oluyor' programının moderatörü Şirin Payzın'ın "Mega proje dediğininizde AK Partili seçmenin aklına Ak Saray geliyor" yorumu AK Partilileri kızdırdı. Programın konuklarından olan gazeteci-yazar Levent Gültekin,"AK Parti, 'Kutsal Dava' dediğinde ben bunu din sömürüsü olarak görüyorum. AK Parti, topluma söyleyecek bir şeyi kalmadığı için din üzerinden bir mesafe katetmek istiyor. Ama aynı AK Parti, kutsala hakaret eden milletvekilini baş tacı ediyor" diyerek AK Partililere Egemen Bağış konusunda çağrı yaptı. Bu sözlerin ardından devreye giren Şirin Payzın "AK Parti'nin bu kutsal kavgaya dönmesinin nedenlerinden bir tanesi de aslında 4 bakanın yüce divana gitmemesinde etkisi yok mu? Çünkü mega projeler diye çıktığınızda şu anda herkesin ya da bir kısmın AK Parti'li seçmenin aklına Ak Saray geliyor. Büyük yatırımlar çılgın projeler deyince de akla bakanlarla ilgili temizlenmemiş yolsuzluk operasyonları geliyor" şeklinde bir çıkışa imza attı. Şirin Payzın, Charlie Hebdo saldırısı sonrası konuyu programına taşımış ve Charlie Hebdo saldırısını "Türkiye'nin Madımak'ı" olarak ifade etmişti.
Charlie Hebdo’ya Saldırı Anı Böyle Görüntülendi 00:13
Charlie Hebdo’ya Saldırı Anı Böyle Görüntülendi 156 izlenme - 3 yıl önce CHARLİE HEBDO'YA SALDIRI ANI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ Fransa’da yayınlanan mizah dergisi Charlie Hebdo’ya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 11 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralandı. Hazreti Muhammed'e hakaret içeren karikatürler yayınlayan Fransız dergisine düzenlenen ve 11 kişinin öldüğü saldırı anı amatör kameraya yansıdı. Fransa'da yayınlanan mizah dergisi Charlie Hebdo'ya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 11 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralandı. Yetkililer saldırının 3 kişi tarafından otomatik silahlar kullanılarak yapıldığını ifade etti. Saldırganlar olayın ardından kaçtı. Söz konusu dergi, Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürler yayımlamış ve pek çok ülkede büyük tepki toplamıştı.
Charlie Hebdo’ya Saldırı Anı Böyle Görüntülendi 00:13
Charlie Hebdo’ya Saldırı Anı Böyle Görüntülendi 148 izlenme - 3 yıl önce Hazreti Muhammed’e hakaret içeren karikatürler yayınlayan Fransız dergisine düzenlenen ve 11 kişinin öldüğü saldırı anı amatör kameraya yansıdı.
Fikir Adamları İktidarı Eeleştirmezse, İktidar Tiran Olur Diktatör Olur 08:36
Fikir Adamları İktidarı Eeleştirmezse, İktidar Tiran Olur Diktatör Olur 163 izlenme - 3 yıl önce İki gün önce yayınlanan programda ihsan eliaçık dini meseleleri çok iyi anlatmıştı. Bu videoda da fikir adamlarının gücü elinde bulunduranlara karşı her zaman eleştiride bulunmasını ve Hz.Ebubekir bile olsa kendisi eleştireceğini söylüyor.
Charlie Hebdo Saldırganları Öldürüldü. 01:26
Charlie Hebdo Saldırganları Öldürüldü. 89 izlenme - 3 yıl önce Fransa'da Charlie Hebdo saldırısını gerçekleştirdiğinden şüphelenilen Cherif ve Said Kouachi kardeşler öldürüldü. Kardeşlerin rehin tuttuğu kişi ise sağ olarak kurtarıldı.
Fransız mizah dergisine saldırı 01:00
Fransız mizah dergisine saldırı 89 izlenme - 3 yıl önce Paris'te Hazreti Muhammed'in karikatürlerini yayımlayan Charlie Hebdo dergisinin binasına silahlı saldırı oldu. İkisi polis 12 kişi hayatını kaybetti. Durumu ağır olan yaralılar var.
Charlie Hebdo Yok Sattı 01:43
Charlie Hebdo Yok Sattı 72 izlenme - 3 yıl önce Paris’te geçtiğimiz hafta saldırıya uğrayan ünlü Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun özel sayısı bugün satışa sunulur sunulmaz tükendi. Dergiyi almak isteyen Fransızlar sabahın erken saatlerinde dükkan ve büfe önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu, yetişemeyenler ise sipariş listelerine isimlerini yazdırdı. Saldırı öncesi tirajı 60 bin olan Charlie Hebdo'nun son sayısı üç milyon adet basıldı. Yoğun talepten dolayı iki milyon nüshanın daha basılacağı duyuruldu.
Charlie Hebdo Zanlıları Böyle Takip Edildi 01:11
Charlie Hebdo Zanlıları Böyle Takip Edildi 100 izlenme - 3 yıl önce Paris’te geçtiğimiz Çarşamba günü 12 kişiyi öldüren ve kayıplara karışan Cherif ve Said Kouachi kardeşlerin bugün araç çalmalarının ardından polis operasyon başlattı. Paris’e 45 kilometre uzaklıktaki Dammartin bölgesinde saldırganları kovalamaya başlayan polise havadan da 5 helikopterin eşlik etti. Yetkililer operasyona 3 bin kadar polisin katıldığını açıklarken, Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve saldırganların peşinde olduklarını kaydetti. Öte yandan Fransız basını ise, bir matbaada kıstırılan saldırganların, bir grup insanı rehin aldığını ileri sürdü. Çıkan çatışmalarda 1 kişinin hayatını kaybettiği de kaydedildi.
Diyarbakırda Charlie Hebdo dergisine tepki yağdı 01:21
Diyarbakırda Charlie Hebdo dergisine tepki yağdı 82 izlenme - 3 yıl önce Peygamber Sevdalıları Platformunca Diyarbakır İstasyon Meydanı’nda düzenlenen ’Peygambere saygı’ mitingine on binlerce kişi katıldı. Mitingde, Fransız Charlie Hebdo dergisine tepki yağdı. Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
İfâde Özgürlüğü Benim Dinimdir 06:53
İfâde Özgürlüğü Benim Dinimdir 69 izlenme - 2 yıl önce Pat Condell uyduruk gerekçelerle ifâde özgürlüğünü kısıtlamak isteyenlere ağzının payını veriyor.
Charlie Hebdo Saldırısın Zanlısı Kouachi Kardeşler Öldürüldü 02:12
Charlie Hebdo Saldırısın Zanlısı Kouachi Kardeşler Öldürüldü 65 izlenme - 3 yıl önce Charlie Hebdo saldırısın zanlıları Kouachi kardeşlerin sabah saatlerinden beri kuşatma altında oldukları Dammartin-en-Goële kasabasındaki matbaa binasına düzenlenen operasyonla öldürüldü. Saldırganların elindeki rehine kurtarıldı...