Hoşgeldiniz!

chengdu

23 Panda'nın Görücüye Çıkması! 01:28
23 Panda'nın Görücüye Çıkması! 1.055 izlenme - 1 yıl önce Dostlar şu dünyada herhalde insanoğlu olarak mutlu olduğumuz sayılı anlardan.4 aylıktan 1 yaşına kadar değişen yaşlarda 23 tanesi ilk kez törenle halkın karşısına çıktı.Bu hımbıl,halsiz,şirinlik abidesi yavruları görmek isteyenlerde törene akın etti.Bebekler tahmin ettiğiniz gibi çoğunlukla uyudu,bir iki tanesi platformdan kaçmaya çalıştıysa da başarılı olamadı.Chengdu Araştırma ve Üretim Merkezi'de geliştirdiği yeni üreme teknolojilerinin doğurganlık sayısını arttırdığını vurguladı.
Kaydıraktan Kayan Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Pandalar 205 izlenme - 3 yıl önce Chengdu Panda Evinde kaydıraktan kayan 4 panda hayatlarının en mutlu anlarını yaşıyor gibi. Sevimli pandaların o tatlı halleri.
Kaydıraktan Kayan Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Pandalar 131 izlenme - 2 yıl önce Chengdu Panda Evinde kaydıraktan kayan 4 panda hayatlarının en mutlu anlarını yaşıyor gibi. İzlerken neşem yerine geldi, sizin de gelsin diye ekleyeyim dedim. Mazur görünüz. Buradan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz: http://www.panda.org.cn/english/
20 yıldır İdrarını İçen Adamın Sırrı 02:06
20 yıldır İdrarını İçen Adamın Sırrı 197 izlenme - 4 yıl önce Çin'de Chengdu isimli 80 yaşındaki adam, 20 yıldır kendi idrarını içerek sağlıklı kaldığını söylüyor...
Uçan Tekerlek Araba 02:59
Uçan Tekerlek Araba 189 izlenme - 3 yıl önce Çılgın fikirler kapsamında bir proje yürüten Alman araba devi Volkswagen yeni konsept otomobilini sanal alemde tanıttı. Firmanın hazırladığı tanıtım videosunda tekerlek şeklindeki otomobil geleceğin dünyasına küçük bir yolculuk denemesinde bulunuyor. "Hover Car" ismi verilen tekerlek otomobile bir çift binerek gelecekte yolculuğun ve otomobil sürmenin nasıl olacağını gösteriyor bize. Otomobil elektromanyetik bir yolda havada uçarak ilerliyor. Görünüşü çok gözalıcı olmasa da otomobil, çok rahat ilerliyor ve konforuyla dikkat çekiyor. Gelecekte halkın bineceği otomobil konseptiyle hazırlandığı için fazla gözalıcı görünmeyen "Hover Car", ucuz olması ve rahat kullanımı ile öne çıkıyor.