Hoşgeldiniz!

chiefs

Garip Afrika Ligi Maçı 02:01
Garip Afrika Ligi Maçı 3.224 izlenme - 2 gün önce Afrika'da Kaizer Chiesfs ve Platinum Stars isimli iki takım maç yapıyor, maçta futbolcular anlamsız hareketler yapıyor.
Kaiser Chiefs - Ruby 03:29
Kaiser Chiefs - Ruby 1.937 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: (Da da da, da da da) (Da da da, da da da) Let it never be said that the romance is dead 'Cause there's so little else occupying my head There is nothing I need except the function to breathe But I'm not really fussed, doesn't matter to me Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Due to lack of interest, tomorrow is canceled Let the clocks be reset and the pendulums held 'Cause there's nothing at all except the space in between Finding out what you're called and repeating your name Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa-aaa Could it be, could it be that you're joking with me And you don't really see you with me? Could it be, could it be that you're joking with me And you don't really see you with me? Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa Ruby, Ruby, Ruby, Ruby Aha-aha-aaa Do ya, do ya, do ya, do ya Aha-aha-aaa (Da da da, da da da) Know what ya doing, doing to me? Aha-aha-aaa, aaa (Da da da)
Futbol Maçında Yumrukla Rakibini Nakavt Etmek 01:53
Futbol Maçında Yumrukla Rakibini Nakavt Etmek 2.151 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika 1.Futbol Ligi'nde Bidvest Wits oyuncusu Etiyopyalı Getaneh Kebede Kaizer Chiefs oyuncusu Morgan Gould tarafından ahan da böyle alaşağı etmiş. 3712 tekrarla.
Guitar Hero 3 Kaiser Chiefs Ruby 03:24
Guitar Hero 3 Kaiser Chiefs Ruby 1.602 izlenme - 8 yıl önce guzel bi şarkı
kaiser chiefs - ruby 03:30
kaiser chiefs - ruby 806 izlenme - 7 yıl önce
Kaiser Chiefs - Ruby (Canlı) 03:18
Kaiser Chiefs - Ruby (Canlı) 579 izlenme - 5 yıl önce iConcerts - London Live S02 E20 http://www3.iconcerts.com/en/video/kaiser-chiefs-co-london-live-series Recorded in London
Sözünü tuttu! Higuita kurtarışı... 00:16
Sözünü tuttu! Higuita kurtarışı... 317 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da Kaizer Chiefs takımı kalecisi Itumeleng Khune, daha önce taraftarlarına verdiği sözü tuttu ve Black Aces maçında Rene Higuita ile özdeşleşen kurtarışı yaptı.
Tribünleri enfes hareketle coşturdu! 00:21
Tribünleri enfes hareketle coşturdu! 258 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da Orlando Pirates ekibinin formasını giyen Thabo Rakhale, Kaizer Chiefs maçında yaptığı hareketler ile tribünleri coşturdu.
Kaiser Chiefs - Everyday İ Love You Less And Less 03:45
Kaiser Chiefs - Everyday İ Love You Less And Less 273 izlenme - 6 yıl önce
Chiefs kalecisinden çılgın kurtarış 01:05
Chiefs kalecisinden çılgın kurtarış 177 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da Kaizer Chiefs takımı kalecisi Itumeleng Khune, daha önce taraftarlarına verdiği sözü tuttu ve Black Aces maçında Rene Higuita ile özdeşleşen kurtarışı yaptı.
Girls Aloud And Kaiser Chiefs Never Miss A Beat / Sotu 03:34
Girls Aloud And Kaiser Chiefs Never Miss A Beat / Sotu 221 izlenme - 7 yıl önce
Vuvuzela İle Hakeme Saldırmak 01:10
Vuvuzela İle Hakeme Saldırmak 100 izlenme - 3 yıl önce özellikle son zamanlarda futbol müsabakalarında ,genelde verdikleri doğru ya da yanlış verdiği kararlar doğrultusunda,ya teknik ekipler ya futbolcular ya da seyirciler tarafından epey başları ağrıyan hakemlerin bu defa güney afrika da kaizer chiefs ile golden arrows arasında oynanan futbol müsabakasında tuhaf bir duruma sahne oluyor.hakemin verdiği kararı beğenmeyen bir seyirci, elinde vuvuzelasıyla birlikte hakeme saldırıyor.vuvuzela hatırlarsanız, Güney Afrika yöresine ait üflemeli bir çalgı olup 2010 dünya kupasında da çıkardığı sesten dolayı stada sokulmaması bile gündeme gelmişti.
Kaiser Chiefs - Ruby 03:29
Kaiser Chiefs - Ruby 80 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Kaiser chiefs ruby lyrics (Da da daaa, da da daaa) (Da da daaa, da da daaa) Let it never be said, that romance is dead Cos there’s so little else occupying my head There is nothing i need except the function to breathe But i’m not really fussed, doesn’t matter to me Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Due to lack of interest tomorrow is cancelled Let the clocks be reset and the pendulums held Cos there’s nothing at all except the space in between Finding out what you’re called and repeating your name Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa, aaaa Could it be, could it be that you’re joking with me And you don’t really see you with me Could it be, could it be that you’re joking with me And you don’t really see you with me [instrumental] Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa Know what ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa Ruby, ruby, ruby, ruby Ahaa-ahaa-ahaa Do ya, do ya, do ya, do ya Ahaa-ahaa-ahaa (Da da da, da da da) What ya doing, doing to me? Ahaa-ahaa-ahaa, aaaa (Da da da, da da da)
The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt Leblanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) 36:40
The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt Leblanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) 99 izlenme - 4 yıl önce The Graham Norton Show -- Zac Efron, Seth Rogen, Matt LeBlanc, Kaiser Chiefs (Full Episode) The Graham Norton Show 2014 - 25 APRIL The Graham Norton Show Sea...
100% Fest'te 1. Gün (6 Haziran 2014) #yuzdeyuzfest 02:05
100% Fest'te 1. Gün (6 Haziran 2014) #yuzdeyuzfest 77 izlenme - 4 yıl önce 100% FEST'te ilk günün konukları: Soundgarden, Kaiser Chiefs, mor ve ötesi,Malt, Foma, Melis Danişmend, Özge Fışkın www.yuzdeyuzfest.com www.esenentertainment.com www.twitter.com/yuzdeyuzfest www.twitter.com/esenent www.facebook.com/yuzdeyuzfest www.facebook.com/esenentertainment
Kaiser Chiefs Rock En Seine Everyday I Love You Less And Less 03:18
Kaiser Chiefs Rock En Seine Everyday I Love You Less And Less 91 izlenme - 7 yıl önce kaiser chiefs rock en seine en 2008 sur everyday ı love you less and less
Vuvuzela İle Hakem Dövmek... 01:10
Vuvuzela İle Hakem Dövmek... 72 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'da oynanan Kaizer Chiefs-Golden Arrows maçında sahaya giren bir taraftar 2010 Dünya Kupası'ndan tanıdığımız vuvuzela ile hakeme saldırdı.
Güney Afrika'da  Tribünleri Ayağa Kaldıran Hareket! 00:18
Güney Afrika'da Tribünleri Ayağa Kaldıran Hareket! 29 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da Orlando Pirates ekibinin formasını giyen Thabo Rakhale, Kaizer Chiefs maçında yaptığı hareketler ile tribünleri coşturdu.
Sözünü tuttu! Higuita kurtarışı... 00:16
Sözünü tuttu! Higuita kurtarışı... 20 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da Kaizer Chiefs takımı kalecisi Itumeleng Khune, daha önce taraftarlarına verdiği sözü tuttu ve Black Aces maçında Rene Higuita ile özdeşleşen kurtarışı yaptı.
Tshabalala'dan inanılmaz bir gol! 00:57
Tshabalala'dan inanılmaz bir gol! 9 izlenme - 2 yıl önce 2010 Dünya Kupası'nın yıldızı olan Güney Afrikalı Siphiwe Tshabalala'dan Kaizer Chiefs formasıyla mükemmel bir gol...
Gençlerbirliği'ne Afrika'dan bir transfer daha! 00:33
Gençlerbirliği'ne Afrika'dan bir transfer daha! 9 izlenme - 3 yıl önce Kaizer Chiefs'in orta saha oyuncusu Mandla Masango'nun, teknik direktörüyle birlikte Gençlerbirliği'nin yolunu tutabileceği belirtildi.