Hoşgeldiniz!

Chp Milletvekili Videoları İzle

Şafak Pavey'in 31 Ekim 2013 Tarihli Meclis Konuşması 07:27
Şafak Pavey'in 31 Ekim 2013 Tarihli Meclis Konuşması 116.281 izlenme - 3 yıl önce AK Partili dört kadın milletvekili türbanla TBMM Genel Kurulu'na geldi. Partisi adına söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey önemli mesajlar verdi....
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 02:00
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 4.108 izlenme - 1 yıl önce Eski CHP milletvekili Kamer Genç, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Genç bir süredir kanserle mücadele ediyordu. 18, 19. dönem SHP, 20. ve 21. dönem DYP, 23. ve 24. dönem CHP Tunceli milletvekilidir. Farklı ortamlarda ve partilerde siyaset yapmış olmakla birlikte, ismi Tunceli ile özdeşlemiş ilginç ve renkli bir politikacıdır. Kamer Genç, 23 Şubat 1940 tarihinde Tunceli'nin Nazimiye ilçesine bağlı Ramazanköy'de doğmuştur. Annesinin adı Hadice, babası Ali Genç'dir. Kardeşi Hıdır kızamık hastalığından yaşamını yitirdi. 1960 yılında Ankara'da Maliye Okulu'na yatılı olarak girdi. Ancak okulun tamirata alınması nedeniyle öğrenimine bir süre Tunceli Lisesi'nde devam etmek zorunda kaldı. Ardından Maliye Okulu'na geri döndü. 1966'da Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi'ni (Şu anki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) bitirdi.
TBMM Açılışın'da Erdoğan'ın Muhafeletle Atışması 01:27
TBMM Açılışın'da Erdoğan'ın Muhafeletle Atışması 4.522 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan 25. Dönem ikinci yasama yılı açılış konuşması ile TBMM'yi açtı. Erdoğan açılış konuşması sırasında muhalefet milletvekilleri ile tartıştı. Erdoğan'ın, "Gidecek başka vatanımız yok" sözleri üzerine "Güneydoğu'ya gidebiliyor musun" diye tepki gösteren MHP'lilere cevap verdi.İyi seyirler.
Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir? 01:45
Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir? 1.112 izlenme - 4 yıl önce Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir?
CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ ! 03:43
CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ ! 760 izlenme - 3 yıl önce CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ !
CHP Milletvekilleri: Biz Adam Değiliz 01:08
CHP Milletvekilleri: Biz Adam Değiliz 482 izlenme - 3 yıl önce CHP Milletvekilleri: Biz Adam Değiliz
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 02:26
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 347 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ta gözaltına alınan eylemcilerin götürüldüğü otobüse binmek isteyen CHP Milletvekili Erdoğdu, otobüse alınmayınca otobüsün camını kırarak, elinden yaralandı.Beşiktaş'taki müdahalede gözaltına alınanların otobüsüne girmek isteyen CHP'li milletvekili Aykut Erdoğdu'yu polis içeri almadı. Polis otobüse girmesine izin vermeyince Erdoğdu sinirle otobüse vurdu ve elinden yaralandı.
Nazlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir de AKP'lilere; Değmez Diyorum 05:08
Nazlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir de AKP'lilere; Değmez Diyorum 270 izlenme - 2 yıl önce Aylin Nazlıaka mecliste sığınma evindeki kadınların oy kullanması ile konuşmasında AKP'li vekillerin konuşmaya müdahele etmesine sinirlenerek tepki göstermiş.
 Chp'li vekilden polise ağza alınmayacak küfür 04:11
Chp'li vekilden polise ağza alınmayacak küfür 348 izlenme - 4 yıl önce Chp'li vekilden polise ağza alınmayacak küfür
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 01:39
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 257 izlenme - 2 yıl önce Aylin Nazlıaka'nın mecliste yaptığı konuşmanın son anlarıdır. Dikkatle dinleyelim. Tamamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211616/nazliaka-bir-ayakkabima-bakiyorum-bir-de-akplilere-degmez-diyorum
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 03:07
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 302 izlenme - 3 yıl önce chp ankara milletvekili aylin nazlıaka, tbmm’de düzenlediği basın toplantısı sırasında bugün hayatını kaybeden berkin elvan ile ilgili konuştuğu sırada gözyaşlarını tutamayarak ağladı.
CHP'li Vekil TOMA'nın Önüne Oturdu 05:01
CHP'li Vekil TOMA'nın Önüne Oturdu 147 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ta toplanan bir gruba polis TOMA ile müdahale etti. Gruba tazyikli su sıkan polis, bazı göstericileri gözaltına aldı. CHP Milletvekili Mahmut Tanal, eylemcilere müdahale etmemesi için TOMA'nın önüne oturdu. Beşiktaş Barbaros Meydanı'nda toplanan bir grup göstericiye polis önce dağılın uyarısında bulundu. Bu arada CHP milletvekili Mahmut Tanal’da TOMA’nın önüne gelerek polisle konuştu. TOMA’nın önüne oturan Tanal, polisin müdahale etmemesini istedi. Ancak bu sırada göstericilerle polis arasında arbede yaşandı. Yaşanan arbedede milletvekilleri de polisle tartıştı. Uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis gaz atarak TOMA ile de tazyikli su sıktı. Bu arada CHP Milletvekili Mahmut Tanal, polisin gruba müdahale etmemesi için TOMA'nın önüne oturdu. Ardından polis ekipleri Tanal ve beraberindekileri kaldırmak için müdahalede bulundu Tanal’ın aracın önünden kaldırılmasının ardından TOMA gruba su sıkarak müdahale etti. Beşiktaş Meydan’daki gergin bekleyiş devam ediyor.
Cemaat Namazda Levent Gök Koyu Sohbette 01:21
Cemaat Namazda Levent Gök Koyu Sohbette 83 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da yaşanan katliamın ardından hayatını kaybeden vatandaşların cenaze namazına katılan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök yaptığı hareketlerle bu kadarına da pes dedirtti.
CHP'li Vekil PKK'lı Teröristlere Şehit Dedi 00:56
CHP'li Vekil PKK'lı Teröristlere Şehit Dedi 45 izlenme - 1 yıl önce CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, canlı yayında söylediği 'Eğer siz bir çocuğun babasını şehit ederseniz o çocuğun eli yarın bomba tutar' sözler tartışma yarattı.
 Adana'da CHP Milletvekili Ümit Özgümüş polisi tartakladı 03:02
Adana'da CHP Milletvekili Ümit Özgümüş polisi tartakladı 139 izlenme - 3 yıl önce Adana'da Vali Coş'un protesto edilirken yolu açmaya çalışan çevik kuvvet polisi ile tartışan CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş polisi tartakladı. Adana'da Atatürk'ü anma töreni sonrası Vali Hüseyin Avni Coş'un yuhalanmasıyla başlayan olayların ardından yolu açmak isteyen bir çevik kuvvet polisi ile tartışan CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş polisi tartakladı.Adana'da Atatürk'ün ölümünün 75. yıldönümü anma törenleri sonrası olaylar çıktı. Bir grup "vali istifa" diye bağırınca polisle aralarında tartışma çıktı. Vali Coş daha sonra makam aracına binip olay yerinden uzaklaştı. Ancak yolu kapatan grup ile polis arasındaki tartışma devam etti. Tartışmada CHP Milletvekili Ümit Özgümüş de protestoculardan yana tavır alınca gerginlik büyüdü. Özgümüş, polislerle sert şekilde uzun süre tartıştı. Bu arada olay yerine bir grup çevik kuvvet polisi geldi. Polis araçların geçişini engellediği için vatandaşları yolu açmaları konusunda uyardı. Bunun üzerine Özgümüş, sinirlenerek polis ile tartışmaya başladı. Polis müdürleri bu durumu görerek hemen polis memurunu olay yerinden uzaklaştırdı. Ancak Özgümüş sinirine hakim olamayarak üzerine yürüdü. Polis memurunun omuzundan tutarak itekleyen Özgümüş'ü diğer polisler güçlükle önledi. Polisler Özgümüş'ü olay yerinden uzaklaştırarak sakinleşmesi konusunda uyardı.
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 04:41
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 124 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi CHP'li İhsan Özkes, Tarafsız Bölge'de "Müslüman olmayı Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye borçlusunuz" açıklamasıyla dikkat çekti. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılması tartışıldı. Programa misafir olan Cumhuriyet Halk Partisi CHP İstanbul Milletvekili eski emekli müftü İhsan Özkes, Cumhuriyet Halk Partisi CHP'den konuyla ilgili açıklamaları eleştiren AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanı avukat Özlem Zengin Topal'a şu karşılıkta bulundu: "Hanımefendi, bugün Müslümansanız bunu evvel Allah'a sonra da Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye boçlusunuz.." Bu söz internet ortamında bayağı bir eleştirildi. Site ahalisi olarak yorum sizin efendim. İzleyelim..
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 01:41
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 86 izlenme - 2 yıl önce Şebeke suyu kullandığı için ishal olduğunu iddia eden CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın kuyu suyu kullandığı, binasında da şebeke suyuna kaçak bağlantı olduğu tespit edildi.
Chp Adana Milletvekili Adayları 00:39
Chp Adana Milletvekili Adayları 37 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Chp Adana Milletvekili Adayları Chp Adana Milletvekili Adayları
Gündem Özel   16 Aralık 2016 Cuma 02:36:43
Gündem Özel 16 Aralık 2016 Cuma 16 izlenme - 4 ay önce Halep'te yaşanan trajedi, Türkiye’nin içeride ve dışarıda terörle mücadelesi, Cumhurbaşkanı’nın milli seferberlik çağrısı, yeni anayasa teklifi ve sistem değişikliği tartışması. Duygu Demirdağ gündemdeki önemli başlıkları sordu, Prof. Dr. Ersan Şen, avukat Mehmet Sarı, 24. Dönem CHP Milletvekili Gökhan Günaydın, avukat Derya Yanık ve araştırmacı İhsan Aktaş, Gündem Özel'de tartıştı.
Aski, Chp Milletvekilinin Evinden Su Numunesi Aldı - Ankara 03:56
Aski, Chp Milletvekilinin Evinden Su Numunesi Aldı - Ankara 42 izlenme - 3 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekipleri, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın evine su sağlayan depoda inceleme yapıp su örnekleri aldı. ASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanı Nurullah Said Yeken, "Maalesef Sayın milletvekilimiz ve diğer buradaki site sakinleri, 21 adet villanın sakinleri, kaçak kuyu suyu kullanıyorlar ve kuyu suyunun içerisinde klor yok. Bu da insan sağlığı için büyük bir risk" dedi. Nazlıaka'nın Çankaya'daki evine su sağlayan deponun önüne gelen Daire Başkanı Yeken, yaptığı açıklamada, 21 villanın hepsinin ortak bir sayaçtan su kullandığını, depoya gelen suyun evlere dağıldığını anlattı. Yaptıkları incelemede deponun durumunun kötü, tesisatların paslı olduğunu ifade eden Yeken, "Birinci geliş nedenimiz, Sayın Milletvekilimiz Aylin Hanım'ın yaptığı beyanatı biz ihbar kabul ederek geldik" diye konuştu. Yeken, ikinci olarak kaçak su incelemesi yapacaklarını söyledi. Yeken, şöyle konuştu: "Biz içeride incelemelerimizi yapıp numunelerimizi alacağız, hem binanın iç tesisatında, deposunda, bizim gördüğümüz kadarıyla paslı olan, eski olan tesisatında, insan sağlığı açısından bir risk var mı yok mu bu konuda hem ayın milletvekilimizi de bilgilendirmek istiyoruz, hem de çok aşırı düşük tüketim olduğu için herhangi bir kaçak bağlantı var mı yok mu bunun kontrolünü yapmak istiyoruz." Açıklamanın ardından ASKİ ekibi, depoya girerek, inceleme yaptı ve su örneği aldı. Yeken, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, hem şebeke, hem de kuyu suyu bağlantısı olduğunun tespit edildiğini bildirdi. "Şu anda burada şebeke suyumuz değil, kuyu suyu kullanılıyor. Bu bölgenin, bu birimin kendi içinde açtığı kuyu suyu bağlanmış durumda, şebeke suyumuz kullanılmıyor" diyen Yeken, burada özel arıtma yapıldığının ve 9 yıldır bu arıtmadan kuyu suyunun ağırlıklı kullanıldığının kendilerine söylenildiğini bildirdi. Yeken, şunları söyledi: "Buradaki iki sıkıntı, birincisi kuyularının yasal olmadığı, bunların kuyularının bağlantısında herhangi bir sayacın olmadığı, daha doğrusu kuyuların kaçak kullanıldığı tespit edilmiş durumdadır. Kuyulardan gelen su sayaçtan geçmeden doğrudan depoya dökülmekte ve bu da bina içerisinde kullanılmaktadır. Bizim yönetmeliğimize göre, ilgili mevzuatımıza göre bu bir usulsüz su kullanımı, yani kaçak su kullanımıdır veya su hırsızlığı diye de tabir edilmektedir." Şebeke suyu yerine uzun süredir kaçak olarak kuyu suyu kullanıldığını belgelediklerini belirten Yeken, "İkincisi, şebeke suyunun usulsüz kullanımını sağlayacak illegal bir boru bağlantısı tespit ettik" dedi. Yeken, yaptıkları ölçümlerde, kuyu suyu basılan depolarda klor olmadığını ifade ederek, şebeke suyuna zorunlu tutulan ölçüde klor basıldığını bildirdi. "İçinde klor olan bir su her zaman güvenilir bir sudur. Çünkü içinde hiçbir bakteri üremesi olmaz" diyen Yeken, Türkiye'deki bütün su idarelerinin musluklarında klor tutmaya mecbur olduklarını anlattı. Yeken, depoya kuyu suyu basıldığı için klora rastlayamadıklarını ifade ederek, "Şüphelerimiz doğru çıktı. Depolarında klor olmadığı için, kuyularından bastıkları depoda klor olmadığı için muhtemelen sayın milletvekilimiz bundan dolayı rahatsızlanmıştır diye tahmin ediyoruz" diye konuştu. Yeken, kaçak bağlantıların söküleceğini ve şebeke suyunun bağlanacağını ifade ederek, güvenli ve sağlıklı musluk suyunun temiz bir iç tesisat kullanılarak tüketilebileceğini bildirdi. Usulsüz kullanım olduğu için ceza yazılacağını da ifade eden Yeken, "Maalesef sayın milletvekilimiz ve diğer buradaki site sakinleri, 21 adet villanın sakinleri, kaçak kuyu suyu kullanıyorlar ve kuyu suyunun içerisinde klor yok. Bu da insan sağlığı için büyük bir risk" diye konuştu.
Chp Eski Milletvekilin'den Karataş'a Ziyaret 05:15
Chp Eski Milletvekilin'den Karataş'a Ziyaret 24 izlenme - 3 yıl önce Chp Eski Milletvekilin'den Karataş'a Ziyaret
CHP Milletvekili : 'Sarıgül'e Oy Vermem Mümkün Değil' 02:28
CHP Milletvekili : 'Sarıgül'e Oy Vermem Mümkün Değil' 39 izlenme - 3 yıl önce CHP Milletvekili : 'Sarıgül'e Oy Vermem Mümkün Değil'
ÖLEN KIZLARA ÜZÜLDÜĞÜ İÇİN CHP MİLLETVEKİLİ CEHENNEME GİRMEK İÇİN DUA ETTİ NE SAPIK İNSANLAR VAR 02:18
ÖLEN KIZLARA ÜZÜLDÜĞÜ İÇİN CHP MİLLETVEKİLİ CEHENNEME GİRMEK İÇİN DUA ETTİ NE SAPIK İNSANLAR VAR 7 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Mevlüt Aslanoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı 00:54
Mevlüt Aslanoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı 39 izlenme - 3 yıl önce Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Chp Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı. Aslanoğlu’nun Cenazesine Çok Sayıda Siyasetçi Ve Seveni Katıldı.
CHP ve MHP Adaylarını Tanıttı 02:05
CHP ve MHP Adaylarını Tanıttı 44 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: CHP Adaylarının konuşması, CHP adaylarının esnaf ziyareti, MHP'nin tanıtım yürüyüşü, Mehter eşliğinde yürüyüş, Durmuş Yılmaz ve diğer adaylar.
CHP'li Milletvekillerinden Meclis'te 'Hepatit C' Tişörtlü Protesto 2 02:28
CHP'li Milletvekillerinden Meclis'te 'Hepatit C' Tişörtlü Protesto 2 12 izlenme - 1 yıl önce CHP'li milletvekillerinden Meclis'te 'Hepatit C' tişörtlü protesto 2 (Tür: Ankara) CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ve CHP'li milletvekilleri Hepatit C tedavisinde kullanılan ilaçların SGK tarafından karşılanması için Meclis'te basın açıklaması yaptı.
CHP Milletvekili Akif Ekici İkna Edilirse Evet Oyu Kullanacağını Söyledi 02:11
CHP Milletvekili Akif Ekici İkna Edilirse Evet Oyu Kullanacağını Söyledi 1 izlenme - 4 hafta önce CHP Milletvekili Akif Ekici ikna edilirse evet oyu kullanacağını söyledi CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Ekici: "Tartışalım ikna ederlerse sabibi olarak söylüyorum ben de evet" diyeceğim"GAZİANTEP - Gaziantep Basın Cemiyeti tarafından ilki düzenlenen sohbet toplantısına katılan CHP...
Melik Gökçek İhraç Edilen Nazlıaka İçin Video Çekti 01:17
Melik Gökçek İhraç Edilen Nazlıaka İçin Video Çekti 10 izlenme - 1 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Aylin Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesiyle ilgili açıklamasını video ile yaptı.
Chp'li Tanal, Eylemciyi Gözaltına Almak İsteyen Polise Müdahale Etti 00:50
Chp'li Tanal, Eylemciyi Gözaltına Almak İsteyen Polise Müdahale Etti 3 izlenme - 3 ay önce Görevinden uzaklaştırılan kamu personellerinin eylemine destek veren CHP Milletvekili Mahmut Tanal, bir eylemcinin gözaltına alınmaya çalışıldığını görünce polise müdahale etti.
Biz sizin arkanızdan yürümeyiz! İnce şoke oldu... 02:01
Biz sizin arkanızdan yürümeyiz! İnce şoke oldu... 26 izlenme - 4 yıl önce Taksim'de yürüyüş sırasında bir genç, CHP Milletvekili Muharrem İnce’ye 'biz sizin arkanızdan yürümeyiz' demesi üzerine ortam gerildi.