Hoşgeldiniz!

Chp Parti Meclisi

Hdp Eş Genel Başkanlıklarına Demirtaş İle Yüksekdağ Seçildi - 02:51
Hdp Eş Genel Başkanlıklarına Demirtaş İle Yüksekdağ Seçildi - 62 izlenme - 4 yıl önce Hdp Eş Genel Başkanlıklarına Selahattin Demirtaş İle Figen Yüksekdağ Seçildi.
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 03:50
Polis Adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça Konser 89 izlenme - 3 yıl önce Siirt'te polis adaylarından Türkçe, Kürtçe ve Arapça konser- Siirt Polis Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce parçalar seslendirdi Siirt Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) öğrencilerinden oluşan koro, Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Arapça ve İngilizce konser verdi.
CHP Parti Meclisi toplandı - Kılıçdaroğlu - ANKARA 03:55
CHP Parti Meclisi toplandı - Kılıçdaroğlu - ANKARA 19 izlenme - 3 yıl önce Dün toplanan Parti Meclis'nin ardından bugün de CHP Grup Genel Kurulu Genel Merkez’de, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkanlığı’nda Parti Meclisi salonunda toplandı.. CHP Grup Genel Kurulu Genel Merkez’deki toplantıda 30 Mart yerel seçim süreciyle seçim sonuçlarını ele alacak ve değerlendirmeler yapacak.
CHP Heyetinden yezidilere ziyaret - 02:36
CHP Heyetinden yezidilere ziyaret - 29 izlenme - 4 yıl önce CHP Parti Meclis (PM) üyesi Gökçe Pişkin başkanlığındaki bir heyet Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Başverimli beldesine geldi.
Bülent Ecevit Doğum Gününde Anıldı 03:42
Bülent Ecevit Doğum Gününde Anıldı 29 izlenme - 4 yıl önce Merhum Başbakanlardan Bülent Ecevit, 89. doğum günü dolayısıyla Devlet Mezarlığındaki kabri başında anıldı.
Umut Oran'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Eleştiri 00:43
Umut Oran'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Eleştiri 19 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alınan İstanbul Milletvekili Umut Oran, partililere bir mektup göndererek Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
CHP'de Ön Seçim 03:27
CHP'de Ön Seçim 10 izlenme - 3 yıl önce CHP'li üyeler sandık başında- CHP'de Parti Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda 45 seçim bölgesinde hakim denetiminde önseçimler yapılıyor - Genel görüntü- Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile röp.- CHP İl Başkanı Recep Zengin ile röp.
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 02:56
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 14 izlenme - 3 yıl önce Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "Değerli adaylarımızla seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde İzmirli hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız ve ciddi bir başarı yakalayacağız" AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 7 Haziran'daki genel seçimde açıklanan milletvekili adaylarıyla ciddi bir başarı yakalayacaklarını belirtti.
Kılıçdaroğlu Genç İşsizlerle Buluştu, En Büyük Şikayet Kamudaki 'Torpil' 08:00
Kılıçdaroğlu Genç İşsizlerle Buluştu, En Büyük Şikayet Kamudaki 'Torpil' 13 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kamuya personel alımlarında torpil yapıldığını ve bunun gençlerin en büyük şikâyeti olduğunu söyledi.
CHP'den Çatı Adaya İlk Tepkiler 00:38
CHP'den Çatı Adaya İlk Tepkiler 15 izlenme - 4 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun CHP ve MHP tarafından çatı aday gösterilmesine, CHP milletvekilleri Melda Onur ve Hüseyin Aygün tepki gösterdi.
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 05:33
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 7 izlenme - 3 yıl önce CHP, milletvekili aday listelerini YSK'ya sundu-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: -"Parti olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "CHP olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" dedi.
CHP Parti Meclis Üyesi Karayalçın, değerlendirmelerde bulundu - 02:27
CHP Parti Meclis Üyesi Karayalçın, değerlendirmelerde bulundu - 3 izlenme - 4 yıl önce CHP Parti Meclis Üyesi Murat Karayalçın, ''Hem 30 Mart'ın değerlendirilmesi hem 10 Ağustos seçimlerinin bir değerlendirilmeye tabi tutulması hemde önümüzdeki milletvekilliği seçimi için partimizin bir çalışma sürecine girmesini gerekli görüyorum'' dedi.