Hoşgeldiniz!

CHP

Mansur Yavaş Hakaretleri 05:07
Mansur Yavaş Hakaretleri 1.248 izlenme - 2 yıl önce Mansur Yavaş Dinamit Deniz Gezmiş, Yılmaz Güney Eşber Yağmurdereli Hakaretleri Mansur Yavaşın Şok Edecek Görüntüleri CHP'den tartışmalı bir şekilde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş'ın CHP gençliğinin idolü olan isimlere ağır hakaretler ettiği görüntü ortaya çıktı. CHP'den Ankara adayı gösterilen Mansur Yavaş'ın daha önce yaptığı CHP'lilere ağır hakaretler ve suçlamalar içeren bu konuşması çok tartışılacak CHP'de bazı isimler MHP'li Mansur Yavaş'ın aday yapılmasına tepki gösterdi. Tüm bu tepkilere rağmen CHP lideri Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş'ın aday gösterilmesine onay verdi. Ortaya çıkan görüntüler ise Mansur Yavaş'ın başını ciddi bir biçimde ağrıtacağa benziyor. Özellikle sol görüşlü vatandaşların idol olarak kabul ettiği isimler için ağır ifadeler kullanan Mansur Yavaş'ın görüntüleri ortaya çıktıktan sonra ne cevap vereceği de merakla bekleniyor. 'Bu insanlar mı çete yoksa siz mi çetesiniz?' "Deniz Gezmiş'i, hakim katili Yılmaz Güney'i, Terörüst Kör Eşber'i, Yaşar Kemal'i kahraman ilan edip, ülkücüleri mafya ve çete ilan eden azılılara soruyorum: Bu insanlar mı çete yoksa siz mi çetesiniz?" "Sol görüşlü kişilere "azılı" yakıştırması" Mansur Yavaş ortaya çıkan görüntülerde, Deniz Gezmiş'e "çeteci" suçlaması, Yılmaz Güney'e "katil" yaftası, Eşber Yağmurdereli'ye "kör" aşağılaması, Yaşar Kemal'e "çete" suçlaması, Sol görüşlü vatandaşlar için "azılı" yakıştırması yapıyor. CHP'li seçmeni kızdıracak bu ifadelerin yer aldığı görüntüler Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Latif Şimşek'in moderatörlüğünü yaptığı 'Dinamit' isimli tartışma programında konuşulacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Bana Neden Atatürk Posteri Sallıyorsun 00:30
Recep Tayyip Erdoğan - Bana Neden Atatürk Posteri Sallıyorsun 679 izlenme - 1 yıl önce Aydın'da halka seslenen Erdoğan, "Gelirken birisi bana Atatürk'ün posterini sallıyor. Niye bana sallıyorsun ki, büyük ihtimalle CHP'li." dedi.
CHP'li Belediyeden HDP Mitingine Kıyak 03:27
CHP'li Belediyeden HDP Mitingine Kıyak 368 izlenme - 12 ay önce CHP'li Çanakkale Belediyesi'ne ait resmi plakalı aracın HDP mitinginde kullanılması dikkatlerden kaçmadı. Çanakkale İskele Meydanı'nda halaylar ve türküler eşliğinde miting düzenleyen HDP'liler, belediyenin resmi plakalı aracı ile ses sistemini taşıdı ve yine aracı miting alanına park ederek ses sistemini yönetti.
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 01:02
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 246 izlenme - 7 ay önce Halk TV'de konuşan Uğur Dündar seçimi hazmedemedi ve tuhaf açıklamalarda bulundu. CHP'nin kanalı Halk TV'de AK Parti'nin yüzde 50'ye yakın oy aldığı seçim sonuçlarını değerlendiren Uğur Dündar tuhaf açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin milletin büyük teveccühüne mazhar olan politikalarını aynı şekilde devam etmesi halinde 2 sene sonra erken seçime gideceğini iddia eden Dündar,az sayıda kalan dinleyicilerinin de 'inandırıcılık' konusunda gözünden düştü.
alevi 05:00
alevi 3.673 izlenme - 7 yıl önce alevi
Ankara - CHP 18. Olağanüstü Kurultayı - Detaylar  03:47
Ankara - CHP 18. Olağanüstü Kurultayı - Detaylar 883 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin 18'inci olağanüstü kurultayı ATO Congressium'da başladı. Genel Başkan adayı Muharrem İnce, kurultayın yapılacağı salona geldi. İlk önce genel başkan adayı Muharrem İnce konuşmasını gerçekleştirdi. Ardından da kürsüye Kemal Kılıçdaroğlu çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin elitist bir parti olduğu iddiarını redderedek; Elitizm reddediyorum. Ben bir Cumhuriyet çocuğuyum, Dersimli Kemal'im ben, devrimci Kemal'im ben. Bana çalışan adam lazım, rakı sofralarında konuşan adam değil dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 18'inci Olağanüstü Kurultayı'nda konuştu. CHP lideri, uzun uzun konuşmayacağını belirterek, kendisine dönük eleştilere yanıt verdi. Kılıçdaroğlu CHP'nin yeni bir devrime hazırlandığını belirterek; Diyorlar ki CHP sağa kaydı, Atatürk'ü dışladı, CHP elitist parti, CHP devleti yönetemez, CHP çağdaş değil. Ben diyorum ki CHP çağdaş, yiğit bir partidir. Bir ülkeyi yönetmenin kuralları vardır. İçinde yaşadığımız tablo, Türkiye'nin çağdaş uygarlıktan kopuşudur. Önlemimizi buna göre almalıyız. İnce, ikinci büyük devrimi yapmıştır. CHP, 3 büyük devrimin altında imzası olan bir partidir. Bir, CHP Cumhuriyeti kuran partidir, iki 1946'da çok partili rejimi Türkiye'ye getiren partidir. Üç, CHP sosyal demokrasiyi getiren partidir. Şimdi ikinci devrime değil dördüncü devrime hazırlanıyorum; özgürlük ve demokrasi devrimi diye konuştu. CHP'nin sağa kaydığı eleştirelerine yanıt veren Kılıçdaroğlu; 12 Eylül darbe hukukuna karşı çıkan parti, CHP'dir. Yüzde 10 seçim barajının kaldırılmasını isteyen parti CHP'dir, şimdi biz sağa mı kaydık Siyasal partiler yasasının değişmesi için mücadele eden parti CHP'dir. Özel yetkili mahkemeleri benim kadar eleştiren başka bir siyasi lider olmamıştır. Diyorlar ki 'Sen Doğu'da başka, Batı'da başka konuşuyorsun.' Nerede gittiysem aynı şeyi söyledim. Hakkari'de yerel yönetim özerklik şartını getireceğim dedi. CHP kurultayında söylüyorum, CHP iktidarında yerel yönetim özerklik şartını mutlaka getireceğim. Ortak hukuku Türkiye'de egemen kılmak zorundayız. Biz Trabzon içinde, Elazığ içinde, Diyarbakır, Tekirdağ için aynı hukukun olmasını istiyoruz. Batman'a gittim, hiçbir belediye başkanı CHP'li değil, ellerine kelepçe vurulmuş. O ülkeler bizim insanlarımız, ona tahammül edemedim. CHP sağa kaydı diyorlar. Ben soruyorum; hangi CHP lideri Deniz Gezmiş'in mezarını ziyaret etti 3 fidana sahip çıktım ben, onların mezarına karanfil bıraktım. Bizim devrimciliğimiz kağıttan değil, yürek ister yürek. Baskıcı devlete karşı çıktım. Taksim'i kapatmışlardı. Bizim Kadıköy'de mitingimiz vardı, o mitingi iptal ettik ve Taksim'e yürüdüm. Eğer Taksim Meydanı Gezicilere açıldıysa, onu yapan CHP'lilerdir. Biz her kimliğe saygılıyız, her inanca saygılız, bu sağa kaymak değildir. Ben sağcı solcu ayrımı yapmadan bütün insanlarımı seviyorum. Biz iktidar olduktan sonra bu ülkenin bütün insanlara hizmet edeceğiz diye kaydetti.
CHP HDP'lileşiyor mu? İşte Sokağın Yanıtı... 03:43
CHP HDP'lileşiyor mu? İşte Sokağın Yanıtı... 54 izlenme - 2 ay önce Son dönemde sık sık CHP'li vekillerin HDP'li vekillerle aynı çizgide açıklamalar yapması CHP, HDP'lileşiyor mu? tartışmasını gündeme taşımıştı. Peki sokaktaki vatandaşlar bu konuda ne düşünüyor işte cevabı...
Arabesk Rap Hakikat FT (Ravza)BOMBA KLiP 02:44
Arabesk Rap Hakikat FT (Ravza)BOMBA KLiP 5.128 izlenme - 8 yıl önce umarim bu parca’dan herkes kendİnden veya yaŞamiŞ olduklarindan bİŞey cikartabİlİr.saygılar.Ankara’dan selam olsun...
Kamer Genç İçin Cenaze Töreni Düzenleniyor 05:59
Kamer Genç İçin Cenaze Töreni Düzenleniyor 173 izlenme - 4 ay önce Törene CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit de katıldı.
CHP'li Belediyenin İşten Attığı İşçiler Yolunu Kesti! Kılıçdaroğlu'na Protesto Şoku 04:44
CHP'li Belediyenin İşten Attığı İşçiler Yolunu Kesti! Kılıçdaroğlu'na Protesto Şoku 34 izlenme - 4 hafta önce Beşiktaş Belediyesi'nde işten atılan temizlik işçileri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yolunu kesti, korumalarla kısa süreli arbede yaşadı.
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı Anı Kamerada 00:23
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı Anı Kamerada 879 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu. Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı. VİDEO: İŞTE YUMRUĞUN ATILMA ANI Kılıçdaroğlu grup toplantısına girerken, BDP’lilerle el sıkıştığı anda bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı. BDP’li milletvekili Altan Tan ile selamlaşmasının ardından aradan bir şahıs Kemal Kılıçdaroğlu'na doğru yürüyerek yumruk attı. İŞTE KILIÇDAROĞLU'NA SALDIRI ANI / Foto Galeri KILIÇDAROĞLU'NUN SALDIRIDAN SONRAKİ İLK SÖZLERİ! Kılıçdaroğlu, yumruk darbesi aldı. Partililer araya girdi ve saldırganı yakaladılar. Yüzü şişmesin diye Kılıçdaroğlu'na ilk müdahale olay yerinde yapıldı. CHP örgütünden Hamdi Fidan, CHP liderinin yumruk isabet eden gözünün altına para bastı (FOTOĞRAF: Zahidin Köşüş/Al Jazeera Türk) VİDEO: POLİS SALDIRGANI KUAFÖRE KAÇIRDI TERÖRLE MÜCADELEDE SORGULANACAK Saldırgan polis eşliğinde TBMM idare amirliğine götürüldü. Saldırgan daha sonra sorgulanmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne götürüldü. Sardırganın polis tarafından kaçırılma anı Saldırganın BDP'li olduğu iddialarına karşılık BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile merhabalaştık. O anda saldırı gerçekleşti. Bizden biri değil" diye konuştu. VİDEO:SALDIRGANA BÜYÜK ÖFKE TBMM İdare Amiri ve CHP Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumruklu saldırıyı Orhan Ö. isimli şahsın gerçekleştirdiğini bildirdi. Özdemir, yumruklu saldırı sırasında Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğunu söyledi. Saldırgan gözaltına alındıktan CHP İstanbul milletvekilleri Aydın Ayaydın ve Ali Özgündüz ile birlikte Çankaya'da karakola giderek durumu takip ettiklerini belirten Özdemir, "Saldırgan Erzurumlu. Ankara Altındağ'da yaşıyor. 1986 doğumlu. İsmi Orhan Ö.. Hiçbir partinin üyesi olmadığını bize söyledi. 3 milletvekili olarak biz konuyu takip ediyoruz" dedi. CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz ise "Meclis'e ziyaretçi gibi girmiş. Salı günleri birinin referans olmasına gerek yok. Meclise nasıl girdiğine, oraya kadar nasıl geldiğine bakılacak" diye konuştu. ONLAR DA SALDIRIYA UĞRADI Bu arada saldırganın uyuşturucu madde bulundurma, ruhsatsız silah taşıma dahil birçok suçtan sabıkasının bulunduğu öğrenildi. BDP'DEN AÇIKLAMA BDP' de saldırganın partili olduğu iddialarına yazılı bir açıklamayla yanıt verdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Öncelikli olarak bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu'na ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bazı basın yayın organlarında saldırganın BDP grup toplantısına katılan ziyaretçilerden biri olduğuna dair maksatlı yayınlar yapılmaktadır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Saldırganın partimizle uzaktan yakından herhangi bir ilgisinin bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız."
Mecliste Yumruklu Kavga 01:06
Mecliste Yumruklu Kavga 813 izlenme - 2 yıl önce TBMM'nin bugünkü oturumunda AK Parti'li milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı. Genel Kurul'da BDP'nin seçim ve partiler rejiminin yol açtığı sorunlara ilişkin Meclis Araştırması Önergesi görüşüldü. Önergeye ilişkin aleyhte söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin dün TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi. Turan'ın konuşmasının ardından Muharrem İnce söz almak istedi. Bu sırada AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Bu andan itibaren ortalık bir anda karıştı. Gözü moraran Tezcan, arkadaşları tarafından Özel Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Gerginlik ise diğer milletvekillerinin araya girmesiyle sonlandırıldı. Fırat KESKİNKILIÇ / DHA
Kılıçdaroğlu: 06:12
Kılıçdaroğlu: "türkiye, Kılık Kıyafet Tartışmaları Yüzünden 30 Yıl Enerjisini Boşa Harcadı" 123 izlenme - 3 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi, tokalaşması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayrılışı ve şehit evi ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Türkiye, kılık kıyafet tartışmaları yüzünden 30 yıl enerjisini boşa harcadı.
MHP Oktay Vural'dan CHP'ye: Cumhurbaşkanının Ekmeğine Yağ Sürmenin Anlamı Yok 03:24
MHP Oktay Vural'dan CHP'ye: Cumhurbaşkanının Ekmeğine Yağ Sürmenin Anlamı Yok 120 izlenme - 3 ay önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, CHP’nin Anayasa Uzlaşma Komisyonu’na dönmek için şart koşmalarına “Cumhurbaşkanı ile birlikte mi biz komisyondayız? Cumhurbaşkanının ekmeğine yağ sürmenin bir anlamı yok” dedi.
Savcı Sayan: 03:44
Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!" 777 izlenme - 2 yıl önce Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!"
Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan 3 Gün Sussa Ülke Huzur Bulur! 04:53
Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan 3 Gün Sussa Ülke Huzur Bulur! 800 izlenme - 2 yıl önce Türkiye riskli bir sürecin içine girdi. Ülkede gerginlik yaşanıyor ve kullanılan dil gerginliği besliyor. Bunun en büyük sebebi; ayrıştıran, bölen, halkı kullanan, halkı kendisine köle haline getiren siyasetçiler.
Mansur Yavaş İzlesene Haber Röportajı - Part 1 01:08
Mansur Yavaş İzlesene Haber Röportajı - Part 1 1.047 izlenme - 2 yıl önce CHP Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Kimdir? Mansur Yavaş, 1955 yılında dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı'nda gördü. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanarak öğrenimine devam etti. 1983 yılında fakülteden mezun olan Mansur Yavaş, askeri savcı olarak tamamladığı askerlik sonrası Beypazarı'nda 13 yıl süresince serbest avukatlık yaptı. Siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan Yavaş, 1989-1994 yıllarında Belediye Meclis üyesi, 1994 yılında Belediye Başkan adayı oldu. 18 Nisan 1999 seçimlerinde yüzde 51 oy oranıyla Beypazarı Belediye Başkanı oldu. 18 Nisan 2004 seçimlerinde yüzde 55 oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, 29 Mart 2009 tarihinde yapılan olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday oldu.Ancak yüzde 27 oy alarak rakipleri, İbrahim Melih Gökçek ve Murat Karayalçın'ın ardından üçüncü sırada seçimi tamamladı. 21 Aralık 2013 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu kararıyla Cumhuriyet Halk Partisi üyeliği kabul edildi. Ardından 2014 yerel seçimleri'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve parti meclisi toplantısında da aday oldu.
Deniz Baykal: CHP'li Olarak Ölmeyi İstiyorum 02:13
Deniz Baykal: CHP'li Olarak Ölmeyi İstiyorum 73 izlenme - 3 ay önce Gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulunan Baykal, istifa sinyali verdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 00:16
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 584 izlenme - 1 yıl önce CHP'nin tüm halkı kucaklamak üzerine yol aldığı bu seçimlerde aynı bağlamda bir seçim reklamıyla karşımıza çıkmış. İzleyelim.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 04:14
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 288 izlenme - 9 ay önce Haftalardır 19 Nisan 2015'e dikkat çeken Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün itibari ile vermiş olduğu seçim vaatleri...
Erdoğan'a beddua eden türbanlı hangi CHP'linin eşi çıktı? 04:22
Erdoğan'a beddua eden türbanlı hangi CHP'linin eşi çıktı? 978 izlenme - 3 yıl önce İnternette türbanlı bir şekilde Kocam müftü. Baskıdan konuşamıyor diye eylemlere destek veren kadın, CHP eski İlçe Başkanı’nın eşi çıktı.
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 02:24
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 575 izlenme - 1 yıl önce 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ümraniye Dudullu'da esnaf ziyaretlerinde bulunmuş sahne şovunuda eksik etmemiş sağolsun. Not : 17. saniyeden sonra tercihen izlenmelidir.
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 02:02
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 488 izlenme - 1 yıl önce Türkiye´de ilk seçim şarkıları 1973 yerel seçimlerinde ortaya çıktı. Ecevit, Şenay´ın seslendirdiği 'Hayat bayram olsa' ve 'Sev kardeşim' şarkılarını kullanıyordu.
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 09:39
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 424 izlenme - 9 ay önce Aykut Erdoğdu mecliste bir konuşma yapmış. CHP'nin en çok çalışan milletvekillerinden Sosyal Demokrat Aykut Erdoğdu nefessiz soluksuz bitirmiş işi.
Chp Seçim Startını Verdi 03:35
Chp Seçim Startını Verdi 346 izlenme - 2 yıl önce Chp Seçim Startını Verdi
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 01:31
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 785 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Belediye Başkan adayı Sarıgül efendinin ben temalı videosunu sunmuş bulunuyorum. videoyu hazırlayan: aksuck kullanıcı isimli bobiler müridi
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 01:47
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 625 izlenme - 1 yıl önce Abim çok objektif biçimde İstanbulda olan su kesintilerini kendince yorumlamış.
CHP Anıtkabir'e Yürüyor 01:19
CHP Anıtkabir'e Yürüyor 10 izlenme - 1 hafta önce CHP, Ankara Valiliği'nin izin vermediği Anıtkabir yürüyüşü için toplandı. İçişleri ve emniyet yetkililerinin devreye girmesiyle güzergah değişikliği yapıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kemal Kılıçdaroğlu - Tıpış Tıpış Sandığa Gidip Oyunuzu Vereceksiniz 00:52
Kemal Kılıçdaroğlu - Tıpış Tıpış Sandığa Gidip Oyunuzu Vereceksiniz 567 izlenme - 1 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu bazı CHP'li vekillerin Ekmeleddin İhsanoğlu'nu desteklememesini sert sözlerle eleştirmiş.Bir tutam Tayyip Erdoğan üslubu kullanan ancak kendi seçmenini AKP seçmeniyle karıştırdığını düşündüğüm bir açıklama olmuş...
Şamil Tayyar: Hergün Şükür Namazı Kılmamız Gerekli 03:01
Şamil Tayyar: Hergün Şükür Namazı Kılmamız Gerekli 57 izlenme - 2 ay önce Şamil Tayyar, CHP'yle koalisyon kurmadıkları için her gün şükür namazı kılmaları gerektiğini söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya