Hoşgeldiniz!

CHP

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 04:14
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri 287 izlenme - 8 ay önce Haftalardır 19 Nisan 2015'e dikkat çeken Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün itibari ile vermiş olduğu seçim vaatleri...
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 03:01
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 315 izlenme - 12 ay önce 1957 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'nden İnönü'nün karşısına çıkan Demokrat Parti adayı Adnan Menderes'in seçim kampanyası.
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı Anı Kamerada 00:23
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı Anı Kamerada 878 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu. Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı. VİDEO: İŞTE YUMRUĞUN ATILMA ANI Kılıçdaroğlu grup toplantısına girerken, BDP’lilerle el sıkıştığı anda bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı. BDP’li milletvekili Altan Tan ile selamlaşmasının ardından aradan bir şahıs Kemal Kılıçdaroğlu'na doğru yürüyerek yumruk attı. İŞTE KILIÇDAROĞLU'NA SALDIRI ANI / Foto Galeri KILIÇDAROĞLU'NUN SALDIRIDAN SONRAKİ İLK SÖZLERİ! Kılıçdaroğlu, yumruk darbesi aldı. Partililer araya girdi ve saldırganı yakaladılar. Yüzü şişmesin diye Kılıçdaroğlu'na ilk müdahale olay yerinde yapıldı. CHP örgütünden Hamdi Fidan, CHP liderinin yumruk isabet eden gözünün altına para bastı (FOTOĞRAF: Zahidin Köşüş/Al Jazeera Türk) VİDEO: POLİS SALDIRGANI KUAFÖRE KAÇIRDI TERÖRLE MÜCADELEDE SORGULANACAK Saldırgan polis eşliğinde TBMM idare amirliğine götürüldü. Saldırgan daha sonra sorgulanmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne götürüldü. Sardırganın polis tarafından kaçırılma anı Saldırganın BDP'li olduğu iddialarına karşılık BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile merhabalaştık. O anda saldırı gerçekleşti. Bizden biri değil" diye konuştu. VİDEO:SALDIRGANA BÜYÜK ÖFKE TBMM İdare Amiri ve CHP Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumruklu saldırıyı Orhan Ö. isimli şahsın gerçekleştirdiğini bildirdi. Özdemir, yumruklu saldırı sırasında Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğunu söyledi. Saldırgan gözaltına alındıktan CHP İstanbul milletvekilleri Aydın Ayaydın ve Ali Özgündüz ile birlikte Çankaya'da karakola giderek durumu takip ettiklerini belirten Özdemir, "Saldırgan Erzurumlu. Ankara Altındağ'da yaşıyor. 1986 doğumlu. İsmi Orhan Ö.. Hiçbir partinin üyesi olmadığını bize söyledi. 3 milletvekili olarak biz konuyu takip ediyoruz" dedi. CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz ise "Meclis'e ziyaretçi gibi girmiş. Salı günleri birinin referans olmasına gerek yok. Meclise nasıl girdiğine, oraya kadar nasıl geldiğine bakılacak" diye konuştu. ONLAR DA SALDIRIYA UĞRADI Bu arada saldırganın uyuşturucu madde bulundurma, ruhsatsız silah taşıma dahil birçok suçtan sabıkasının bulunduğu öğrenildi. BDP'DEN AÇIKLAMA BDP' de saldırganın partili olduğu iddialarına yazılı bir açıklamayla yanıt verdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Öncelikli olarak bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu'na ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bazı basın yayın organlarında saldırganın BDP grup toplantısına katılan ziyaretçilerden biri olduğuna dair maksatlı yayınlar yapılmaktadır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Saldırganın partimizle uzaktan yakından herhangi bir ilgisinin bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız."
Arabesk Rap Hakikat FT (Ravza)BOMBA KLiP 02:44
Arabesk Rap Hakikat FT (Ravza)BOMBA KLiP 5.128 izlenme - 8 yıl önce umarim bu parca’dan herkes kendİnden veya yaŞamiŞ olduklarindan bİŞey cikartabİlİr.saygılar.Ankara’dan selam olsun...
Savcı Sayan: 03:44
Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!" 776 izlenme - 2 yıl önce Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!"
Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan 3 Gün Sussa Ülke Huzur Bulur! 04:53
Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan 3 Gün Sussa Ülke Huzur Bulur! 800 izlenme - 2 yıl önce Türkiye riskli bir sürecin içine girdi. Ülkede gerginlik yaşanıyor ve kullanılan dil gerginliği besliyor. Bunun en büyük sebebi; ayrıştıran, bölen, halkı kullanan, halkı kendisine köle haline getiren siyasetçiler.
Seçim Otobüsünde Travesti Açılımı 01:36
Seçim Otobüsünde Travesti Açılımı 500 izlenme - 1 yıl önce Seçim otobüsünü travesti açılımında kullanan partililer ve başka çaresi olmayan ablamız.
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 00:16
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 582 izlenme - 1 yıl önce CHP'nin tüm halkı kucaklamak üzerine yol aldığı bu seçimlerde aynı bağlamda bir seçim reklamıyla karşımıza çıkmış. İzleyelim.
Mansur Yavaş İzlesene Haber Röportajı - Part 1 01:08
Mansur Yavaş İzlesene Haber Röportajı - Part 1 1.047 izlenme - 2 yıl önce CHP Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Kimdir? Mansur Yavaş, 1955 yılında dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı'nda gördü. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanarak öğrenimine devam etti. 1983 yılında fakülteden mezun olan Mansur Yavaş, askeri savcı olarak tamamladığı askerlik sonrası Beypazarı'nda 13 yıl süresince serbest avukatlık yaptı. Siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan Yavaş, 1989-1994 yıllarında Belediye Meclis üyesi, 1994 yılında Belediye Başkan adayı oldu. 18 Nisan 1999 seçimlerinde yüzde 51 oy oranıyla Beypazarı Belediye Başkanı oldu. 18 Nisan 2004 seçimlerinde yüzde 55 oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, 29 Mart 2009 tarihinde yapılan olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday oldu.Ancak yüzde 27 oy alarak rakipleri, İbrahim Melih Gökçek ve Murat Karayalçın'ın ardından üçüncü sırada seçimi tamamladı. 21 Aralık 2013 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu kararıyla Cumhuriyet Halk Partisi üyeliği kabul edildi. Ardından 2014 yerel seçimleri'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve parti meclisi toplantısında da aday oldu.
Mecliste Yumruklu Kavga 01:06
Mecliste Yumruklu Kavga 790 izlenme - 2 yıl önce TBMM'nin bugünkü oturumunda AK Parti'li milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı. Genel Kurul'da BDP'nin seçim ve partiler rejiminin yol açtığı sorunlara ilişkin Meclis Araştırması Önergesi görüşüldü. Önergeye ilişkin aleyhte söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin dün TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi. Turan'ın konuşmasının ardından Muharrem İnce söz almak istedi. Bu sırada AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Bu andan itibaren ortalık bir anda karıştı. Gözü moraran Tezcan, arkadaşları tarafından Özel Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Gerginlik ise diğer milletvekillerinin araya girmesiyle sonlandırıldı. Fırat KESKİNKILIÇ / DHA
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 02:24
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 571 izlenme - 1 yıl önce 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ümraniye Dudullu'da esnaf ziyaretlerinde bulunmuş sahne şovunuda eksik etmemiş sağolsun. Not : 17. saniyeden sonra tercihen izlenmelidir.
Chp Seçim Startını Verdi 03:35
Chp Seçim Startını Verdi 346 izlenme - 2 yıl önce Chp Seçim Startını Verdi
Erdoğan'a beddua eden türbanlı hangi CHP'linin eşi çıktı? 04:22
Erdoğan'a beddua eden türbanlı hangi CHP'linin eşi çıktı? 975 izlenme - 3 yıl önce İnternette türbanlı bir şekilde Kocam müftü. Baskıdan konuşamıyor diye eylemlere destek veren kadın, CHP eski İlçe Başkanı’nın eşi çıktı.
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 02:02
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 469 izlenme - 12 ay önce Türkiye´de ilk seçim şarkıları 1973 yerel seçimlerinde ortaya çıktı. Ecevit, Şenay´ın seslendirdiği 'Hayat bayram olsa' ve 'Sev kardeşim' şarkılarını kullanıyordu.
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 01:31
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 775 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Belediye Başkan adayı Sarıgül efendinin ben temalı videosunu sunmuş bulunuyorum. videoyu hazırlayan: aksuck kullanıcı isimli bobiler müridi
 CHP'li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etti 01:17
CHP'li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etti 137 izlenme - 3 ay önce Cumartesi CHP İzmir milletvekili Atilla Sertel, canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret etti
Kemal Kılıçdaroğlu - Tıpış Tıpış Sandığa Gidip Oyunuzu Vereceksiniz 00:52
Kemal Kılıçdaroğlu - Tıpış Tıpış Sandığa Gidip Oyunuzu Vereceksiniz 552 izlenme - 1 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu bazı CHP'li vekillerin Ekmeleddin İhsanoğlu'nu desteklememesini sert sözlerle eleştirmiş.Bir tutam Tayyip Erdoğan üslubu kullanan ancak kendi seçmenini AKP seçmeniyle karıştırdığını düşündüğüm bir açıklama olmuş...
Bekir Bozdağ Anadolu Ajansına Açıklama Yaptı : Chp Pkk'ye Tek Söz Etmiyor 03:26
Bekir Bozdağ Anadolu Ajansına Açıklama Yaptı : Chp Pkk'ye Tek Söz Etmiyor 123 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Anadolu Ajansına gündeme dair açıklamalarda bulundu. CHP'nin terörü destekleyen bir yapı olduğunu ve bölücü örgüt PKK'yı destekleyen akademisyenlerin aydın falan olmadığını söyledi. Bekir Bozdağ Chp Adalet Bakanı İşte Bozdağ'ın açıklamalarından satırbaşları: Bu akademisyenler açıkça terörü destekliyor. Teröre karşı tüm siyasetçiler ortak bir tavır almalı. Akademisyenler, STK'lar bir terör olayı olduğunda terör örgütüne göre muamele yapıyorlar. Kılıçdaroğlu Beyazıt Öztürk'e kızıyor. Sen teröre teröriste bir şey demiyorsun. Terör örgütü PKK'ya bunlar destek veriyor. CHP nerede bir terör eylemi varsa CHP'nin milletvekilleri orada. Türkiye ile İsrail arasında problem var. İsrail'i destekliyorlar. Rusya ile problem yaşanıyor Rusya haklı. Esed haklı, Irak haklı. CHP hep Türkiye karşıtlarının yanındadır. CHP başka ülkelerin ana muhalefet partisi mi?
Kılıçdaroğlu Bursa'da Metro'ya Bindi 02:09
Kılıçdaroğlu Bursa'da Metro'ya Bindi 417 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bursa’da metroya bindi. Bursa ya giden Kılıçdaroğlu metro ya bindi ve halkın sorunlarını dinledi.
Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı 01:00
Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı 793 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP grubuna girmeden önce yumruklu saldırı! Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısına girerken, BDP'lilerle el sıkıştığı anda bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı. BDP'li miletvekili Altan Tan ile selamlaşmasının ardından, aradan bir şahıs Kemal Kılıçdaroğlu'na doğru yürüyerek tekmeli-yumruklu saldırıyı gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu, dört yumruk darbesi aldı ve gözlüğü kırıldı. Partililer araya girdi ve bir süre saldırganı dövdüler. Saldırganın kimliği henüz belirlenemedi. Saldırgan polis eşliğinde merkeze götürülmeye çalışılıyor. SIRRI SAKIK'TAN AÇIKLAMA Sırrı Sakık, "Saldırıyı gerçekleştiren bizden biri değil" açıklaması yaptı.
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 09:39
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 375 izlenme - 8 ay önce Aykut Erdoğdu mecliste bir konuşma yapmış. CHP'nin en çok çalışan milletvekillerinden Sosyal Demokrat Aykut Erdoğdu nefessiz soluksuz bitirmiş işi.
CHP'nin Seçim Reklamı 00:25
CHP'nin Seçim Reklamı 589 izlenme - 2 yıl önce Bir milletin haklarını çalanlar, geleceğini de çalarlar. Değiştirmek istiyorsan izle, izlet. Harekete geç. CHP 2014
Kılıçdaroğlu'dan Cumhurbaşkanı'na Çağrı 02:24
Kılıçdaroğlu'dan Cumhurbaşkanı'na Çağrı 1.288 izlenme - 3 yıl önce "Cumhurbaşkanı, siyasi parti temsilcilerini çağırarak konuşmalıdır" ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
CHP'nin İslam Düşmanlığı 02:13
CHP'nin İslam Düşmanlığı 663 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin İslam Düşmanlığı
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 368 izlenme - 8 ay önce CNN Türk’te yayınlanan Her Şey programına konuk olan AKP milletvekili adayı Savcı Sayan, Mirgün Cabas’ın kendisine CHP’de olduğu dönemde Deniz Baykal için ağladığı hatırlatması üzerine ipler koptu.
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı (son Dakika ) 01:00
Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı (son Dakika ) 753 izlenme - 2 yıl önce Son Dakika Haberi
Şanzelize Alaattin Seçim Videosu 00:34
Şanzelize Alaattin Seçim Videosu 221 izlenme - 6 ay önce Şanzelize Aladdin yine usta oyunculuğu konuşturmuş ve bu seçim için güzel bir reklam hazırlamış izliyoruz efendim...
 Mustafa Sarıgül: ‘O Soruların Bizde Muhteşem Cevapları Var’ 04:46
Mustafa Sarıgül: ‘O Soruların Bizde Muhteşem Cevapları Var’ 728 izlenme - 2 yıl önce İBB Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, yarın İstanbul’da açılacak olan İstanbul Büyükşehir Kampanya Merkezi hakkında açıklamalarda bulundu. Başbakan Erdoğan’ın "Yolsuzluk dosyasının önünde poz verdiğiniz Sarıgül'ü aday yaptınız" açıklamalarını yanıtlayan Sarıgül, "O soruların bizde muhteşem cevapları var” dedi. İBB Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarın açacağı İstanbul Büyükşehir Kampanya Merkezi öncesi, 4. Levent’deki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Binası’nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Burada konuşan Mustafa Sarıgül, “Yarın İstanbul için önemli bir gündür. Yarın Büyükşehir iktidara hazırlık kampanya merkezimizi açacağız. Yarın 1977 yılında 5 Haziran da Bülent Ecevit başbakanlığı nasıl başbakanlığı yaşadıysak, yarın 1989 yılın Prof. Dr. Erdal İnönü’nün genel başkanlığında limon gibi sıktılar kampanyasını nasıl yaşadıysak, yarın öylesine bir gün olacak. Yarın tam saat 12.00 de genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nda karşılayacağız. Yeşilköy Havalimanı’nda hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden binlerce yurttaşımız Yeşilköy Havalimanı’nda olacak. Yeşilköy Havalimanı’ndan çıktıktan sonra 14 noktada, e5’in üzerinde genel başkanımızı yurttaşlarımız karşılayacaklar. 14 noktadan sonrada sayın genel başkanımız Zincirlikuyu’ya geldiğinden itibaren binlerce yurttaşımızla birlikte şu anda bulunduğumuz, İstanbul Büyükşehir Kampanya iktidara hazırlık merkezini sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu burada açacaklar” dedi. “30 MART GÜNÜ İSTANBUL’DA BEN DÖNEMİ BİTECEK, BİZ DÖNEMİ BAŞLAYACAK” Yarından itibaren İstanbul Büyükşehir iktidar merkezinin günün 24 saati harıl harıl çalışacağını ifade eden Sarıgül, “İstanbul’da çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden ötekisi olmayan bir anlayışla, bütün yurttaşlarımızla beraber olacağız. Projelerimizi, görüşlerimizi ve düşüncelerimizi İstanbul halkıyla buluşturacağız. İnanıyorum ki İstanbul halkı bizim bu çağrımıza çok güzel bir şekilde cevap verecektir. Daha sonra kampanyamızın detaylarını, çalışma şekillerini kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, il ve ilçe yöneticilerimizle ama milyonlarca gönüllü arkadaşımızla birlikte İstanbulumuzun her noktasında olacağız. Yarın İstanbul tarihi bir gün yaşanacak. İstanbul’da yarın barışı, demokrasiyi, şeffaf toplumu arzu eden dürüstlük ilkesini kendisine şiar edinmiş olan, tüyü bitmemiş yetim hakkını korumak isteyen, Cumhuriyetimizin değerlerini geliştirip, güçlendiren, Atatürk’ün ilkelerini muasır medeniyetleri seviyesine ülkemizin çıkmasını arzu eden binlerce yurttaşımızı yarın E5 de bekliyoruz. Levent’teki İstanbul Büyükşehir iktidar hazırlık merkezinde bekliyoruz ve inanıyorum ki, yarın İstanbul’da çok güzel bir düğün ve bayram olacak. Yani İstanbul’da muhteşem bir şenlik olacak ve yarından sonra 30 Mart akşamı da İstanbul’da sevgi, barış ve ötekisi olmayan anlayış kazanacak. İnanıyorum ki, 30 Mart günü İstanbul’da sevgisizlik, ilgisizlik ve ben dönemi bitecek. Biz dönemi başlayacaktır” ifadelerini kullandı. “O SORULARIN BİZDE MUHTEŞEM CEVAPLARI VAR” Konuşmasının ardından gazetecilerini sorularını yanıtlayan Sarıgül, bir gazetecinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın "Yolsuzluk ve rüşvet davasında dosyası bulunan Sarıgül’ü nasıl İBB Başkan adayı yaptınız?” açıklamaları üzerine, "Çok teşekkür ediyorum. Biraz daha soruları bekliyorum. O sorular gelsin, iyice gelsin. O soruların bizde muhteşem ama muhteşem cevapları var. O sorular geldikçe ben keyif alıyorum. O sorular geldikçe İstanbul’da iktidara ne kadar yaklaştığımızı da görüyorum” şeklinde konuştu. “BİZİM ADAYLARIMIZ ŞEHİRDE VE KENTTE KENTİN DOĞRULARI DÖNEMİ BAŞLIYOR DİYECEKLER” Bir gazetecinin Emir Sarıgül’ün Şişli Belediye Başkanlığına adaylığını koyacak mı ve ilçe başkan adayları ne zaman açıklanacak sorusu üzerine de Sarıgül, “Emir Sarıgül’ün belediye başkan adayı olması söz konusu değildir. Böyle bir şey söz konusu bile değildir. Şişli’de de İstanbul’da da adaylarımız bilgileriyle, becerileriyle muhteşem bir noktaya gelecekler. Bizim adaylarımız açıklandığı zaman gerçekten hepiniz göreceksiniz ki, herkesi kucaklayan adaylarla geliyoruz. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeyen adaylarla geliyoruz. Ben diyen biz diyen adaylarla geliyoruz. Bizim bütün belediye başkan adaylarımız bilimin, fenin, tekniğin, doğanın ve hukukun arzu etmediği hiçbir projeye imza atmayacaklar. Bizim adaylarımız şöylesine bir mantıkla geliyorlar. Bizim adaylarımız diyecekler ki, şehirde ve kentte benim doğrularımın dönemi bitiyor, kenti doğruları dönemi başlıyor” diye konuştu. “YARIN FULL TİME TIRAŞLAR OLUNACAK, KIRAVATLAR TAKILACAK” Toplantının ardından CHP İl Başkan Yardımcısı Ali Haydar Kahraman’ı yanına çağıran Mustafa Sarıgül Kahraman’a, “Ali Haydar ben gece 01.00’de ilçe başkanını aradığım zaman ilçe başkanının telefonu kapalıysa o iş olmaz. Gece 1’de ben ilçe başkanını arıyorum, ilçe başkanının telefonu kapalı. Gece 10’da arıyorum telefonu kapalı. Dün gece saat 02.30’a kadar baktım, gezdim, planladım ve ilçeleri gezdim. İlçelerin ışıkları yanacak. Artık iktidara gidiyoruz, hazırlıklı olun. Sizden ricam da şu, atılacak olan sloganlar; ‘Başbakan Kemal’, ‘Çalışa çalışa kazanacağız’, ‘El ele kol kola omuz omuza’. Ona göre planlayacağız. Burada hangi arkadaşlar nerede nasıl görev alacak. Kesinlikle otobüsün içerisinde genel başkanımız, il başkanımız ve sadece ve sadece basın mensupları olacak. Bizim çalışmalarımızdaki ölçütümüz, biz yeteri kadar basına önem vermezsek, bu kadar emeği basınımız aktaracak. Hiç kimse kendisini bana göstermek için, genel başkanımıza göstermek için gelmesine gerek yok. Kendinizi orada gösterin. Her arkadaşımız yarın full time tıraşlarını olacaklar, kravatlarını takacaklar. Çünkü yarın biz burada İstanbul Büyükşehir kampanya merkezini değil iktidar merkezini açıyoruz” dedi.
Chp Şarkısı - Varlık İçinde Birlik İçinde 02:54
Chp Şarkısı - Varlık İçinde Birlik İçinde 230 izlenme - 1 yıl önce CHP 2014 - Varlık İçinde Birlik İçinde Özgür Biçimde 2014 Yeni Seçim Şarkısı Cumhuriyet Halk Partisi seçim şarkısı samsun gençlik örgütü
Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir? 01:45
Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir? 1.100 izlenme - 3 yıl önce Genç Bakış: Muharrem İnce Kimdir?