Hoşgeldiniz!

Chris Pine Videoları İzle

Wonder Woman (2017) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:19
Wonder Woman (2017) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 16.392 izlenme - 6 ay önce Yönetmen: Patty Jenkins Oyuncular: Gal Gadot, Robin Wright, Chris Penn 2 Haziran 2017'de gösterime girecek Wonder Woman filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Z for Zachariah (2015) Fragman 02:28
Z for Zachariah (2015) Fragman 14.869 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı felaket sonrası filmi Z for Zachariah'ın ilk fragmanı. Filmde Margot Robbie, Chiwetel Ejiofor ve Chris Pine başrolde oynuyor.
The Finest Hours (2015) Fragman 02:31
The Finest Hours (2015) Fragman 5.423 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı aksiyon-gerilim filmi The Finest Hours'a ait fragman. Filmin başrollerinde Chris Pine, Eric Bana ve Casey Affleck yer alıyor.
Wonder Woman (2017) 2. Fragman 02:30
Wonder Woman (2017) 2. Fragman 931 izlenme - 6 ay önce Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright 2 Haziran 2017'de gösterime girmesi planlanan Wonder Woman filminden yeni fragman yayınlandı.
People Like Us 02:31
People Like Us 2.010 izlenme - 4 yıl önce People Like Us
Star Trek  Bilinmeze Doğru - Geleceği 3 Boyutta Yaşayın Fragman 00:17
Star Trek Bilinmeze Doğru - Geleceği 3 Boyutta Yaşayın Fragman 935 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin geleceği 3 boyutta yaşayın isimli Türkçe dublajlı kısa fragmanı.
Star Trek Into Darkness Uluslararası Türkçe Altyazılı Fragman (2013) 02:18
Star Trek Into Darkness Uluslararası Türkçe Altyazılı Fragman (2013) 840 izlenme - 4 yıl önce Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Kısa Fragman 00:17
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Kısa Fragman 765 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Türkçe altyazılı kısa fragmanı.
Wonder Woman Türkçe Altyazılı Fragman (2 Nisan 2017) 02:16
Wonder Woman Türkçe Altyazılı Fragman (2 Nisan 2017) 17 izlenme - 2 ay önce Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot’unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana’ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:17
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 664 izlenme - 4 yıl önce J.J. Abrams yönettiği Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Star Trek Into Darkness Bilinmeze Doğru Türkçe Altyazılı Fragmanı (2013) 01:57
Star Trek Into Darkness Bilinmeze Doğru Türkçe Altyazılı Fragmanı (2013) 328 izlenme - 4 yıl önce Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Sonsuzluk Türkçe Altyazılı Fragman 01:22
Star Trek Sonsuzluk Türkçe Altyazılı Fragman 80 izlenme - 1 yıl önce Star Trek: Beyond filminin ilk fragmanı sizlerle. 22 TEMMUZ'DA SİNEMALARDA! Yeniden başlayan serinin 3. halkası olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams'tan devralan isim Justin Lin. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor. Yönetmen: Justin Lin Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg Tür Macera , Bilimkurgu , Aksiyon Ülke ABD "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:30
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 309 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini J.J. Abrams'ın yaptığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Star Trek Sonsuzluk Türkçe Altyazılı 3. Fragman 01:43
Star Trek Sonsuzluk Türkçe Altyazılı 3. Fragman 41 izlenme - 10 ay önce Yeni Star Trek Sonsuzluk - Star Trek Beyond fragmanında Atılgan mürettebatı birlikteliğin getirdiği gücü bulmak zorunda. STAR TREK SONSUZLUK VİZYON TARİHİ: 26 AĞUSTOS 2016 Gene Roddenberry’nin yarattığı ve 2009’da J.J. Abrams tarafından yeniden çekilen, dünyaca ünlü Star Trek serisinin merakla beklenen yeni filmi "Star Trek Sonsuzluk" Justin Lin (Hızlı ve Öfkeli serisi) yönetmenliğinde geri dönüyor. Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor. Yönetmen Justin Lin Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg... Tür Bilimkurgu, Aksiyon, Macera Ülke Abd "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 02:18
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 210 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan uzun fragmanı.
Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı Fragman 2 (2013) 01:15
Star Trek Into Darkness Türkçe Altyazılı Fragman 2 (2013) 175 izlenme - 4 yıl önce Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 01:37
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 163 izlenme - 4 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek 7 Haziran'da Sibenalarda! 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek'i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 00:47
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 221 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru (Star Trek into darkness) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 01:16
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 168 izlenme - 4 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Beyond (2016) Fragman 01:34
Star Trek Beyond (2016) Fragman 40 izlenme - 1 yıl önce Yeniden başlayan serinin 3. halkası olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams'tan devralan isim Justin Lin. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 00:42
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 124 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin kirk karakterinin özel videosu.
STAR TREK INTO DARKNESS - MTV Movie Awards TV Spot #2 [HQ] 00:31
STAR TREK INTO DARKNESS - MTV Movie Awards TV Spot #2 [HQ] 119 izlenme - 4 yıl önce Copyright © 2013 Paramount Pictures, Bad Robot, Skydance Productions,CBS Studio Inc. In Summer 2013, pioneering director J.J. Abrams will deliver an explosiv...
'Jack Ryan: Gölge Ajan' SinemaTV'de! 00:27
'Jack Ryan: Gölge Ajan' SinemaTV'de! 23 izlenme - 1 yıl önce Son yılların en başarılı ajan filmlerinden biri olan yapımda, Chris Pine, Kevin Costner ve Keira Knightley başrolleri paylaşıyor. Gençken bir kaza geçiren Jack Ryan, iyileşme sürecinde Harper adında bir CIA ajanının dikkatini çeker. Olayın üzerinden on yıl geçer ve Jack, Rusya’da gizli göreve gider. Görevini kızarkadaşı Cathy’den bile saklayan Jack, olaylar tamamen karışınca Cathy’nin de tüm bu karışıklığın bir parçası haline geldiğine tanıklık eder.
SİNEMASKOP_JACK RYAN SHADOW RECUIT KAMERA ARKASI_KANAL 35 10:54
SİNEMASKOP_JACK RYAN SHADOW RECUIT KAMERA ARKASI_KANAL 35 81 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 00:43
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 49 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Spock karakterinin özel videosu.
SİNEMASKOP_BÖLÜM 122_JACK RYAN SHADOW RECUIT_KANAL 35 46:26
SİNEMASKOP_BÖLÜM 122_JACK RYAN SHADOW RECUIT_KANAL 35 40 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 00:32
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 45 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana gibi isimlerin yer aldığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin San Francisco sokaklarındanki kovalamaca sahnesi.