Hoşgeldiniz!

Christiane Amanpour

Amanpaour'dan Erdoğan'a: Gazetecilere Neden Savaş Açtınız 02:52
Amanpaour'dan Erdoğan'a: Gazetecilere Neden Savaş Açtınız 3.970 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'da CNN International'dan Christiane Amanpour'a konuştu. Erdoğan, basın özgürlüğü konusundaki sorulara "Eleştiri başka hakaret başka" diye yanıt verdi. "Hicvin de bir sınırı olmalı" dedi. CNN International'ın tecrübeli ismi Amanpour'un soruları arasında ABD ile ilişkiler ve MİT TIR'ları davasını takip eden yabancı diplomatların karşılaştığı tepki de vardı. İşte cumhurbaşkanı erdoğan'ın cevapları...
Yasser Arafat vs Christiane Amanpour 05:57
Yasser Arafat vs Christiane Amanpour 155 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde eylemcilerin yere göğe sığdıramadığı sözde tarafsız Christiane Amanpour ile Yaser Arafat'ın söz düellosu! Yoldaş dediğiniz Arafat sözde tarafsız muhabire ağzının payını verdiğinde tarih 2002 idi. Ergen eylemcilerin bu konuşmayı bilmesi mümkün olmadığı için dikkatlice izleyip ona göre birilerini basın abidesi ilan etmesi ümidi ile.
Sergey Lavrov'un Canlı Yayında Şok Etkisi Yaratan Açıklaması 00:36
Sergey Lavrov'un Canlı Yayında Şok Etkisi Yaratan Açıklaması 67 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, başkent Moskova'da CNN'den Christiane Amanpour'a konuştu. Amanpour röportajın sonunda Lavrov'a, "Son bir soru sormayı deneyebilir miyim? Aslında bu biraz yaramaz bir soru" diyerek Trump'ın evli bir kadınla cinsel ilişkiye girmek istediğine ilişkin ses kaydını hatırlattı ve görüşünü sordu. Lavrov ise Amonpour'u şaşkına çeviren, "Aslında bu nasıl yanıtlanır bilemiyorum. İngilizce benim ana dilim değil, bu saygılı bir biçimde nasıl yapılırdı bilmiyorum. İki tarafın da seçim kampanyasında birçok saçmalık var. Bu konuda yorum yapmayı tercih etmiyorum" yanıtını verdi. Aslında Türkçe'ye çevrildiğinde Lavrov'un yanıtında bir terslik yoktu. Ancak Lavrov röportajdaki cevabında Amanpour'a İngilizce'de, argo kadın cinsel organı anlamına gelen "Pussy" kelimesini ciddi bir şekilde kullanarak yanıt verince Amanpour gülerek, "Bu yanıtı beklemiyordum" dedi. Bu sözlerin ardından Lavrov da kahkaha atarak şaka yaptığını gösterdi. Lavrov'un bu yanıtı neredeyse tüm ABD basınında manşet oldu.
london riot video 2011  city crumbles before residents eyes violence spreads across uk 02:44
london riot video 2011 city crumbles before residents eyes violence spreads across uk 62 izlenme - 6 yıl önce