Hoşgeldiniz!

Christina Ricci

Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 43.262 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris, Katy Perry, Christina Ricci, Jayma Mays, Brendan Gleeson gibi isimlerin yer aldığı Şirinler 2 filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
New York, I Love You Fragman 02:00
New York, I Love You Fragman 22.175 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bradley Cooper, Hayden Christensen, Andy Garcia, Rachel Bilson, Natalie Portman, Irrfan Khan, Emilie Ohana, Orlando Bloom gibi isimlerin yer aldığı New York, I Love You filminin resmi fragmanı.
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 02:25
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 2.130 izlenme - 2 yıl önce Vincent Gallo'nun hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini yaptığı 1998 yapımı Bağımsız Sinema'nın nadide çiçeklerinden Buffalo '66 filmindeyiz. Baş rolü Vincent Abi ile paylaşan Christina Ricci bowling salonunda dans ediyor ve dünya iki dakikalığına güzelleşiyor.
Around The Block (2013) Fragman 02:02
Around The Block (2013) Fragman 1.671 izlenme - 3 yıl önce 2013 yapımı ABD-Avustralya ortak yapımı Around The Block filminin fragmanı. Sarah Spillane'nin yönettiği filmin başrolünde Christina Ricci oynuyor. Film, Toronto Uluslararası Film Festivali'nde de gösterildi.
Sevimli Hayalet Casper Film Fragmanı (1995) 01:58
Sevimli Hayalet Casper Film Fragmanı (1995) 1.028 izlenme - 3 yıl önce Brad Silberling ve Steven Spielberg size bol hayaletli sürprizler, heyecanlar ve kahkahalarla dolu bir evin kapılarını açıyorlar. “Hayalet terapisti” Dr. James Harvey (Bill Pullman) ve kızı Kat (Christina Ricci) soğuk ve eski Whipstaff Malikanesi’ne gelirler. Evin açgözlü sahibi Carrigan Crittendon (Cathy Moriarty) Dr. Harvey’i yanlız ve sadece arkadaş arayan bir hayalet olan Casper ve amcaları Stretch, Stinkie ve Fatso’dan kurtarmak için kiralamıştır.
Mermaids - If You Wanna Be Happy 02:31
Mermaids - If You Wanna Be Happy 987 izlenme - 3 yıl önce Jimmy soul şarkısı. aynı zamanda 1990 yapımı '' Mermaids'' adlı filmde yer alan efsane, eğlencelik şarkı. Ayrıca 2011 yılında İKEA tarafından tekrar düzenlenip reklam müziği olarak tekrar sunulmuştur. if you wanna be happy for the rest of your life, never make a pretty woman your wife, so from my personal point of view, get an ugly girl to marry you. a pretty woman makes her husband look small and very often causes his downfall. as soon as he marries her then she starts to do the things that will break his heart. but if you make an ugly woman your wife, you'll be happy for the rest of your life, an ugly woman cooks her meals on time, she'll always give you peace of mind. don't let your friends say you have no taste, go ahead and marry anyway, though her face is ugly, her eyes don't match, take it from me she's a better catch. say man. hey baby. saw your wife the other day. yeah? yeah, she's ugly. yeah, she's ugly but she sure can cook. yeah?. okay. -------- Türkçesi (ibretlik) hayatının geri kalanında mutlu olmak istiyorsan güzel bir kadını karın yapma. benim kişisel görüşüm çirkin bir kızla evlenmen. güzel bir kadın kocasını küçük (aşağı) gösterir ve çoğunlukla düşüşüne neden olur evlenir evlenmez kalbini kıracak şeyler yapmaya başlar ama çirkin bir kadını karın yaparsan hayatının geri kalanında mutlu olursun. çirkin bir kadın yemekleri zamanında yapar, sana da huzur verir arkadaşlarının zevksiz olduğunu söylemesine izin verme, durma, yine de evlen yüzü çirkin olsun, gözleri şaşı benden öğren, sana daha iyi bir eş olur. selam, selam. geçen gün karını gördüm vallaha mı? vallaha, ne çirkin. evet, çirkin ama güzel yemek yapıyor. öyle mi, tamam.
Miranda (2002) Fragman 02:04
Miranda (2002) Fragman 165 izlenme - 1 yıl önce 2002 yapımı Miranda filminin fragmanı. Filmde Christina Ricci, John Simm, John Hurt ve Kyle MacLachlan oynuyor.
Addams Family Values - Fragman (1993) 03:15
Addams Family Values - Fragman (1993) 265 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46675/addams-family-fragman-1991 devam filmi addams ailesi..... Aşklarını yenileyen Gomez (Raul Julia) ve Morticia'nın (Anjelica Huston) erkek çocuklarının dünyaya gelişiyle Addams malikanesine yeni bir ses gelir. Fester'ın (Cristopher Lloyd) şehvet düşkünü dadı Debbie Jilinsky'nin (Joan Cusack) peşine düşmesiyle Wednesday (Christine Ricci) ve Pugsley (Jimmy Workman) onun aslında kara bir dul olduğunu ve Fester'ı da ölü koca koleksiyonuna eklemek istediğini keşfederler.
Cani - Fragman (2003) 02:19
Cani - Fragman (2003) 88 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında çıkmasına rağmen ülkemizde 2004 yılında vizyona giren ve 2005/2009 yılları arasında Star TV ve Kanal D'de tekrar tekrar gösterilen filmin fragmanıyla karşınızdayım.. Yönetmeni Senaristi:Patty Jenkis Başrolleri:Charlize Theron ve Bruce Dern Türü:Suç,Dram
The Hero Of Color City Fragman 01:52
The Hero Of Color City Fragman 35 izlenme - 4 yıl önce The Hero Of Color City Fragman
Hack/slash 02:10
Hack/slash 17 izlenme - 5 yıl önce Hack/slash