Hoşgeldiniz!

chronicles

Cloned - The Recreator Chronicles Official Trailer (2013) - Sci-fi Movie Hd 02:22
Cloned - The Recreator Chronicles Official Trailer (2013) - Sci-fi Movie Hd 1.279.967 izlenme - 4 yıl önce Cloned - The Recreator Chronicles Official Trailer (2013) - Sci-fi Movie Hd
ınterview with the vampire the vampire chronicles 02:28
ınterview with the vampire the vampire chronicles 19.240 izlenme - 6 yıl önce yıl 1791. new orleans'ta yaşayan louis karısını kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle yaşama sevincini kaybetmiştir. lestat adındaki bir vampir ona gecelerin yaratığı yani bir vampir olmasını önerir. louis bu öneriyi kabul eder.lestat louis'in ölümcül kanını akıtarak onu da bir vampire dönüştürür. ancak louis vampirliğe alışamaz. açlığını gidermek zorundadır ama insanları öldürmek istemez. ona vampirliği lestat öğretecektir.
mutant gunlukleri 01:34
mutant gunlukleri 10.626 izlenme - 9 yıl önce mutant gunlukleri,the mutant chronicles
Sexual Chronicles of a French Family Fragman 01:29
Sexual Chronicles of a French Family Fragman 4.190 izlenme - 4 yıl önce Sexual Chronicles of a French Family Fragman
the chronicles of riddick fragmanı 3 01:45
the chronicles of riddick fragmanı 3 7.429 izlenme - 6 yıl önce evrenin karanlık zamanlarında geçen filmde teker teker necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek seçeneği vardır ya değişecek ya da yok olacaklardır. bu seçeneği kabul etmeyenlerin tek umudu ise birinin ortaya çıkıp necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır.her şey kötüye giderken hayatta kalabilenler efsanelere sarılırlar. iyinin kötüyü yendiği efsaneler kehanetler kulaktan kulağa yayılır. ama bazen şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir başka şeytani güçle gitmekten
Narnia Günlükleri Tarzı Türk Lokumu Yapmak 06:05
Narnia Günlükleri Tarzı Türk Lokumu Yapmak 1.352 izlenme - 2 yıl önce Chronicles of Narnia'yı izleyen bilir, Edmund Pevensie karakterinin favori tatlısı Türk lokumudur. İşte Rosanna Pansio adlı arkadaşımız da bu filmle biraz daha dikkat çeken tatlımızın kendince bir tarifini vermiş. Sadece jelatin kullananlardan farklı olarak tarifinde hem nişasta hem jelatin kullanmış. Sanırım artık birilerinin yabancılara lokuma jelatinin j'sini koymadığımızı söylemesi gerekiyor.
the chronicles of narnia prince caspian fragmanı 30 01:00
the chronicles of narnia prince caspian fragmanı 30 4.266 izlenme - 6 yıl önce narnia'nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan daha hızlı akmaktadır. bu yüzden ingiltere'deki tren istasyonundan hareket eden pevensey kardeşler peter susan edmund ve lucy kendilerini bir sonraki durak olan büyücü kral mirax'ın hüküm sürdüğü adada bulurlar. şeytani ruhlu bu acımasız kralı devirebilmek narnia'nın eski güzel günlerini geri getirebilmek için adanın genç prensi caspian ve güçlü aslan'la ittifak yaparlar.
The Shannara Chronicles 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:20
The Shannara Chronicles 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 764 izlenme - 1 yıl önce The Shannara Chronicles 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı,Yeni Bölüm Adı:Utopia Yeni Bölüm 16 Şubat Salı Alternatif bir dünya olan Four Lands'te yaşanan olayları anlatan dizinin başrolünde Austin Butler'ı izliyoruz.
Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood Videosu 02:26
Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood Videosu 2.667 izlenme - 9 yıl önce sonic chronicles: the dark brotherhood videosu
The Shannara Chronicles 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:20
The Shannara Chronicles 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 560 izlenme - 1 yıl önce The Shannara Chronicles 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı,Yeni Bölüm Adı:Ellcrys Yeni Bölüm 1 Mart Salı Alternatif bir dünya olan Four Lands'te yaşanan olayları anlatan dizinin başrolünde Austin Butler'ı izliyoruz.
The Shannara Chronicles 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:20
The Shannara Chronicles 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 511 izlenme - 1 yıl önce The Shannara Chronicles 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı,Yeni Bölüm Adı:Safehold Yeni Bölüm 23 Şubat Salı Alternatif bir dünya olan Four Lands'te yaşanan olayları anlatan dizinin başrolünde Austin Butler'ı izliyoruz.
the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe 02:28
the chronicles of narnia the lion the witch and the wardrobe 1.293 izlenme - 5 yıl önce
Yıldız Tilbe - Aşkımı Sakla Kolaj Klip 03:39
Yıldız Tilbe - Aşkımı Sakla Kolaj Klip 1.128 izlenme - 5 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşkımı Sakla (Kolaj Klip)
Pawn Shop Chronicles Fragman 01:53
Pawn Shop Chronicles Fragman 2.111 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Paul Walker, Norman Reedus, Elijah Wood, Brendan Fraser, Vincent D'Onofrio, Thomas Jane, Matt Dillon, Lukas Haas, DJ Qualls, Chi McBride, Ashlee Simpson gibi isimlerin yer aldığı Pawn Shop Chronicles filmini resmi fragmanı.
narnia günlükleri şafak yıldızının yolculuğu 02:19
narnia günlükleri şafak yıldızının yolculuğu 1.752 izlenme - 7 yıl önce lucy ve edmund sevilmeyen kuzenleri eustace ile beraber narnia'da şafak yıldızı adı verilen prens kaspiyan'ın gemisi ile yedi kayıp narnia lordlarını ararlar.başlarına bir sürü olay gelir. tüccarlar tarafından kaçırılırlar.bu yolculukta ejderhalar adasına uğrarlar ve orada mızmız kuzenleri eustace hırsına yenilerek ejderha olmaya mahkum olur. ama eustace'in aklı başına gelince ejderha büyüsü kalkar.bir su yılanı ile karşılaşırlar savaşırlar ve yolculuğun en sonunda en sonunda aslanla karşılaş
Göğsünü Gere Gere Oynadı 00:25
Göğsünü Gere Gere Oynadı 692 izlenme - 5 yıl önce Metal Hurlant Chronicles adlı dizinin kadrosuna dahil olan Kelly Brook, yürek hoplattı.
Bob Dylan - One More Cup Of Coffee 03:44
Bob Dylan - One More Cup Of Coffee 443 izlenme - 2 yıl önce 2004 te yayınlanıp anılarını anlattığı ''Chronicles'' kitabında anneannesinin Kağızmanlı, anneannesinin anne-babasının da Konstantinopolis ten geldiğini anlatan hatta anneannesinin kızlık soyadının ''Kırgız''olduğunu belirten asıl adı Robert Zimmerman olan Bob Dylan’ın kanımca en klas şarkısı olan bu şaheserini dinleyelim efendim, ayrıca önceden siteye gönderilmemesine de şaşırdım doğrusu
mutant günlükleri 01:35
mutant günlükleri 1.417 izlenme - 9 yıl önce oyundan uyarlama olan ve 23. yüzyılda geçen filmde thomas jane, necro mutants adlı yaratıklara karşı mücadele eden ordu görevlisini oynarken, ron perlman da yine mutantlara karşı mücadele eden dini grubun liderini canlandırıyor. john malkovich ise dünyayı yöneten dev şirketlerin oluşturduğu konseyin başkanı rolünde. 2707 yılında ulusal ülkeler yokolmuş, dünya belli başlı 4-5 gruba ayrılmış ve savaş halindedir. savaşın kaderini mutant askerler değiştirecektir.
Bangja Chronicles Fragman 00:18
Bangja Chronicles Fragman 326 izlenme - 3 yıl önce \"A Story of Bangja\" adı verilen bu film Güney Kore’de çok ünlü olan “Chung Hyang” adlı halk hikayesinden beyaz perdeye uyarlanmış bir yapım.Hikaye Lee Myong Ryong adlı asilzadenin, uşağı Bang Ja Jeon kadar neden ilgi çekici olamadığını anlatıyor. Lady Chun Hyang’ın Lee Myong Ryung ile olan gönül ilişkisini sürdürmesi için uşak adını verdiğimiz “halayık” diye de tabir edebileceğimiz kişiler sık sık haberci olarak kullanılıyor.
ınterview with the vampire the vampire chronicles 2 fragmanı 02:31
ınterview with the vampire the vampire chronicles 2 fragmanı 1.215 izlenme - 6 yıl önce yıl 1791. new orleans'ta yaşayan louis karısını kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle yaşama sevincini kaybetmiştir. lestat adındaki bir vampir ona gecelerin yaratığı yani bir vampir olmasını önerir. louis bu öneriyi kabul eder.lestat louis'in ölümcül kanını akıtarak onu da bir vampire dönüştürür. ancak louis vampirliğe alışamaz. açlığını gidermek zorundadır ama insanları öldürmek istemez. ona vampirliği lestat öğretecektir.
The Shannara Chronicles 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
The Shannara Chronicles 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 233 izlenme - 1 yıl önce The Shannara Chronicles 1. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı! The Shannara Chronicles’ın 1. sezon 7. bölümü 09 Şubat 2016 (Salı) tarihinde yayınlanacak. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
ınterview with the vampire the vampire chronicles 1 fragmanı 02:28
ınterview with the vampire the vampire chronicles 1 fragmanı 923 izlenme - 6 yıl önce yıl 1791. new orleans'ta yaşayan louis karısını kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle yaşama sevincini kaybetmiştir. lestat adındaki bir vampir ona gecelerin yaratığı yani bir vampir olmasını önerir. louis bu öneriyi kabul eder.lestat louis'in ölümcül kanını akıtarak onu da bir vampire dönüştürür. ancak louis vampirliğe alışamaz. açlığını gidermek zorundadır ama insanları öldürmek istemez. ona vampirliği lestat öğretecektir.
Good Charlotte - The Chronicles of Life and Death 02:59
Good Charlotte - The Chronicles of Life and Death 485 izlenme - 5 yıl önce
the chronicles of narnia- the voyage of the dawn t 02:09
the chronicles of narnia- the voyage of the dawn t 453 izlenme - 7 yıl önce lucy ve edmund sevilmeyen kuzenleri eustace ile beraber narnia'da şafak yıldızı adı verilen prens kaspiyan'ın gemisi ile yedi kayıp narnia lordlarını ararlar.başlarına bir sürü olay gelir. tüccarlar tarafından kaçırılırlar.bu yolculukta ejderhalar adasına uğrarlar ve orada mızmız kuzenleri eustace hırsına yenilerek ejderha olmaya mahkum olur. ama eustace'in aklı başına gelince ejderha büyüsü kalkar.bir su yılanı ile karşılaşırlar savaşırlar ve yolculuğun en sonunda en sonunda aslanla karşılaşır
The OMEn Chronicles (Harry Potter) 4K 12:44
The OMEn Chronicles (Harry Potter) 4K 139 izlenme - 4 yıl önce The OMEn Chronicles (Harry Potter) 4K
Riftworld Chronicles Sezon 1 (2015) Fragman 01:25
Riftworld Chronicles Sezon 1 (2015) Fragman 65 izlenme - 2 yıl önce Riftworld Chronicles filminin fragmanı yayınlandı Riftworld Chronicles Season 1 Official Trailer (2015) - Series HD Film Detayı--Özeti: A Struggling journalist teams up with a dimension-traveling wizard who is stuck in our world without his magic powers. She helps him on his quest to return home in exchange for the rights to his story. When a rift between the realms opens ip and fantastical foes invade, they are forced to solve the mystery of what binds theirs worlds and their fates together.
tsubasa chronicles opening 01:29
tsubasa chronicles opening 188 izlenme - 9 yıl önce
the spiderwick chronicles fragmanı 1 01:01
the spiderwick chronicles fragmanı 1 174 izlenme - 6 yıl önce ikiz kardeşler jared ve simon ile onların ablaları mallory new england'daki spiderwick kasabasına taşınırlar. ancak kasaba onların hayalindeki gibi değildir oldukça köhne ve eskimiş bir yerleşim merkezi olan ve burada sıkılacaklarını düşünen kardeşler bir süre sonra çevrelerinin perilerle kaplı olduğunu keşfederler. ancak perilerin dışındaki birçok fantastik kahraman da yaşamlarına girecektir
dark stalkers chronicles 00:45
dark stalkers chronicles 104 izlenme - 8 yıl önce muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi portable dövüş oyunu....
The Batman Chronicles Fragman 01:14
The Batman Chronicles Fragman 55 izlenme - 3 yıl önce The Batman Chronicles adlı kısa filmin fragmanı