Hoşgeldiniz!

Cibuti

Cibuti'ye Ninjayı Öğreten Türk 01:02
Cibuti'ye Ninjayı Öğreten Türk 383 izlenme - 3 yıl önce Allahtan böyle açıklamalı haberler var da ben de salak salak yazmak için yazmak zorunda kalmıyorum. Fişuvv fişuuğv
Cibuti Cumhurbaşkanlığı Sarayında 03:06
Cibuti Cumhurbaşkanlığı Sarayında 187 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî bir ziyaret için bulunduğu Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Omar Guelleh'e Fahri Doktora Ünvanı 05:43
Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Omar Guelleh'e Fahri Doktora Ünvanı 6 izlenme - 2 ay önce Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Omar Guelleh'e fahri doktora ünvanı Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Omar Guelleh: "Şahsıma tevdi edilmiş olan bu paye Cibuti'nin kalkınmasına olan inancım için ayrı bir motivasyon kaynağı oluşturmaktadır"ANKARA - Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Omar Guelleh'e Ankara...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de 00:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de 80 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan Cibuti'ye geçti.
Cibuti Millî Meclisi’ni Ziyaret Etti 05:25
Cibuti Millî Meclisi’ni Ziyaret Etti 63 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti temasları çerçevesinde Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh ile Cibuti Milli Meclisi’ni ziyaret etti.
Erdoğan: Biz Dertliyiz, Onlar Değil 05:28
Erdoğan: Biz Dertliyiz, Onlar Değil 47 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de- Erdoğan, Cibuti Meclis Genel Kurulu'na hitap etti: (2)- "İnsan haklarından bahseden Avrupa'da ne kadar Suriyeli var? Kapılar kapalı. 130 bin.
Erdoğan Cibutide Resmi Törenle Karşılandı (2) 01:55
Erdoğan Cibutide Resmi Törenle Karşılandı (2) 47 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan Cibuti'de resmi törenle karşılandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan: Afrikadaki Yeniden Doğuşu, Dirilişi Çok Yakından Takip Ediyoruz 05:33
Erdoğan: Afrikadaki Yeniden Doğuşu, Dirilişi Çok Yakından Takip Ediyoruz 26 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de- Erdoğan, Cibuti Meclis Genel Kurulu'na hitap etti: (1)- "Afrika'daki yeniden doğuşu, Afrika'daki uyanışı, dirilişi çok yakından takip ediyoruz.
Erdoğan, Cibutide Resmi Törenle Karşılandı 01:12
Erdoğan, Cibutide Resmi Törenle Karşılandı 21 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan: Türkiye ve Cibuti, Gerçekten Çok Zor Coğrafyalarda Yaşıyorlar 05:09
Erdoğan: Türkiye ve Cibuti, Gerçekten Çok Zor Coğrafyalarda Yaşıyorlar 17 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de- Erdoğan, Cibuti Meclis Genel Kurulu'na hitap etti: (1)"Afrika'nın ekonomik kalkınma ve bütünleşme hedefine, dayanışma ve işbirliği ruhu içinde kararlılıkla ilerleyeceğine inanıyorum.
Erdoğan: Türkiye Kapınıza Gelip Dilenecek Bir Ülke Değildir 01:51
Erdoğan: Türkiye Kapınıza Gelip Dilenecek Bir Ülke Değildir 25 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de soruları yanıtladı- Erdoğan: - "(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum.
Erdoğan, Temel Atma Törenine Katıldı 03:04
Erdoğan, Temel Atma Törenine Katıldı 20 izlenme - 3 yıl önce Resmi temaslarda bulunmak üzere Cibuti'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı TİKA tarafından üstlenilen Burhan Bey Caddesi ve İstanbul Meydanı temel atma törenine katıldı.
AA Gün Özeti Akşam 24012015 05:37
AA Gün Özeti Akşam 24012015 19 izlenme - 3 yıl önce 24.01.2015 Cumartesi Anadolu ajansından bugün akşama ait haber gündemi karşınızda. "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Resmi temaslarda bulunmak üzere Cibuti de."
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı 01:16
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı 13 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Gulleh ile başbaşa görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Gulleh ile başbaşa görüştü. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Cibutili mevkidaşları ile işbirliği protokolü imzaladı.
AA Gün Özeti Öğle 24.01.2015 02:45
AA Gün Özeti Öğle 24.01.2015 13 izlenme - 3 yıl önce *Recep Tayyip Erdoğan Cibuti'de resmi törenle karşılandı... *Kemal Kılıçdaroğlu, Melih Gökçek'e tazminat ödeyecek....
Erdoğan - Somalideki Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırı 02:40
Erdoğan - Somalideki Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırı 11 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de soruları yanıtladı- Erdoğan: - "(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum.
Cibuti Din İşleri Bakanı'ndan Diyanet'e Ziyaret... 05:52
Cibuti Din İşleri Bakanı'ndan Diyanet'e Ziyaret... 9 izlenme - 3 yıl önce Resmi temaslar kapsamında Türkiye'ye gelen Cibuti Din İşleri, Kültür ve Evkaf Bakanı Aden Hassan Aden, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'i makam...
Erdoğan: Biz Avrupayı Test Ediyoruz 03:54
Erdoğan: Biz Avrupayı Test Ediyoruz 5 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Cibuti Din İşleri Bakanı'ndan Diyanet'e Ziyaret... 05:52
Cibuti Din İşleri Bakanı'ndan Diyanet'e Ziyaret... 4 izlenme - 3 yıl önce Resmi temaslar kapsamında Türkiye'ye gelen Cibuti Din İşleri, Kültür ve Evkaf Bakanı Aden Hassan Aden, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'i makam...