Hoşgeldiniz!

çiçeği

Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 07:17
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 455.389 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdeleden yıldız çiçeği yapımını gösteriyorum.Kusura bakmayın bazı noktalarda kameradan uzak kalmış.Umarım beğenirsiniz.
Volkan Konak Yarim Yarim 2009 04:23
Volkan Konak Yarim Yarim 2009 1.227.149 izlenme - 9 yıl önce volkan konak'ın mimoza albümünden yarim yarim adlı parça Şarkı Sözleri (lyrics): Sevdan ile düştüm yaban ellere Dalıp çıktım ateşlere küllere Giyin demir çarık gel ardım sıra Dağlara yollara çöllere Diyardan diyara bir yol sor beni yarim benim yarim Bul beni yarim yarim göre beni yarim yarim Ah beni beni Sen kalem ol bende kağıt Yaz beni yarim yarim Ciz beni yarim yarim Çöz beni yarim yarim Ah beni beni Kuraban olam mızrak tutan ellere Yanık yanık türkü giyen dillere Dertli dertli name çalan dillere Daglaya yolara çöllere Diyarda diyara bir yol Sor beni yarim yarim Bul beni yarim yarim Gör beni yarimyarim Ah beni beni Sen kalem ol ben kağıt Yaz beni çiz beni yarim yarim Çiz beni yarim yarim Gör beni yarim yarim Ah beni beni...
Volkan Konak - Mimoza Çiçeği 04:48
Volkan Konak - Mimoza Çiçeği 994.101 izlenme - 9 yıl önce Volkan Konak - Mimoza Çiçeği Şarkı Sözleri Canımı yoluna koyduğum Mimoza çiçeğimsin Kanatlanıp göğe uçma uçma sevdiceğim Avcın değilim ki senin Kaçma sevdiğim Yıktın dağlarımı yıktın Mimoza çiçeğimsin Başkası okşanıp sevilmez Delirme sevdiceğim Yaktın ciğerimi yaktın Yapma sevdiğim Öpüp okşayamam ben seni Mimoza çiçeğimsin Alaca karganın gülüsün Ellerin çiçeğisin Değişmem dünyaya seni Gitme sevdiğim Yıktın dağlarımı yıktın Mimoza çiçeğimsin Başkası okşanıp sevilmez Delirme sevdiceğim Yaktın ciğerimi yaktın Yapma sevdiğim Çekilmez bir adam oldum yine Uykusuz aksi nalet Bi bakıyorsun ki ana avrat söver gibi Azgın bir hayvan döver gibi bugün çalışıyorum Sonra bir de bakıyorsun ki Ağzımda sönük bir sigara gibi tembel bir türkü Sabahtan akşama kadar sırt üstü yatıyorum ertesi gün Evet evet ve beni çileden çıkarıyor Büsbütün Kendime karşı duyduğum nefret ve de merhamet Çekilmez bir adam oldum çekilmez Uykusuz aksi nalet Yine her seferki gibi haksızım Sebep yok Biliyorum Olması da imkansız Bu yaptığım iş ayıp rezalet Fakat elimde değil gülüm Elimde değil sevgilim Seni kıskanıyorum Beni affet Beni affet sevgilim Beni affet..
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 10:08
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 90.993 izlenme - 2 yıl önce Videomuz da sizlere kurdeleden gala çiçeği yapımı ve bunun oya olarak kullanılması gösterilecektir.
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 04:35
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 98.842 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da yine farklı bir çiçek modelimiz ile beraberiz.Yıldız şeklinde yaprakları olduğu için yıldız çiçeği dedik.Umarım beğenirsiniz.
Kurdele Nakışı Mine Çiçeği 02:32
Kurdele Nakışı Mine Çiçeği 119.754 izlenme - 2 yıl önce Kurdela nakışı eğitim setimizin 11. videosu mine çiçeği ile birlikteyiz.Kurdele nakışı örnekleri ve kurdela nakışı yapılışı için doğru kanaldasınız.
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 00:49
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 127.333 izlenme - 3 yıl önce Efsane çöpçüler kralı filminden efsane bir replik.Kemal sunal'ın bu lafı ettikten sonra el arabasıyla bir seyirtişi vardır ki adamı bitirir.
Ölüm Çiçeği Kha'zix Kostümü Tanıtım Videosu 02:12
Ölüm Çiçeği Kha'zix Kostümü Tanıtım Videosu 35.001 izlenme - 2 yıl önce Kha'Zix'in yeni kostümü Ölüm Çiçeği Kha'Zix tanıtıldı ve PBE sunucusuna eklendi. Riot Games Ölüm Çiçeği Kha'Zix için 975 RP'lik bir fiyat biçmiş durumda. İyi seyirler!
Nilüfer Çiçeği Yapımı - Havlu Kenarı 23:54
Nilüfer Çiçeği Yapımı - Havlu Kenarı 45.701 izlenme - 2 yıl önce bu videomuz da nilüfer çiçeğinin yapımı ve havlu kenarı olarak kullanılması vardır.
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 04:57
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 76.155 izlenme - 2 yıl önce Kurdela nakışı eğitim setimize (13. video) vinka çiçeği yapımı ile devam ediyoruz.
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 08:32
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 59.698 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdele ile perde aksesuarı yapımını göstermeye çalışıyoruzvideomuzdaha önceki kurdeleden ayçiçeği yapımına benziyor.
Ferhat Tunç-Kavgamın Çiçeği 04:17
Ferhat Tunç-Kavgamın Çiçeği 165.855 izlenme - 10 yıl önce ferhat tunç-kavgamın çiçeği
Volkan Konak - Mimoza Çiçeği 04:47
Volkan Konak - Mimoza Çiçeği 87.380 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Canımı yoluna koyduğum Mimoza çiçeğimsin Kanatlanıp göğe uçma uçma sevdiceğim Avcın değilim ki senin Kaçma sevdiğim Yıktın dağlarımı yıktın Mimoza çiçeğimsin Başkası okşanıp sevilmez Delirme sevdiceğim Yaktın ciğerimi yaktın Yapma sevdiğim Öpüp okşayamam ben seni Mimoza çiçeğimsin Alaca karganın gülüsün Ellerin çiçeğisin Değişmem dünyaya seni Gitme sevdiğim Yıktın dağlarımı yıktın Mimoza çiçeğimsin Başkası okşanıp sevilmez Delirme sevdiceğim Yaktın ciğerimi yaktın Yapma sevdiğim Çekilmez bir adam oldum yine Uykusuz aksi nalet Bi bakıyorsun ki ana avrat söver gibi Azgın bir hayvan döver gibi bugün çalışıyorum Sonra bir de bakıyorsun ki Ağzımda sönük bir sigara gibi tembel bir türkü Sabahtan akşama kadar sırt üstü yatıyorum ertesi gün Evet evet ve beni çileden çıkarıyor Büsbütün Kendime karşı duyduğum nefret ve de merhamet Çekilmez bir adam oldum çekilmez Uykusuz aksi nalet Yine her seferki gibi haksızım Sebep yok Biliyorum Olması da imkansız Bu yaptığım iş ayıp rezalet Fakat elimde değil gülüm Elimde değil sevgilim Seni kıskanıyorum Beni affet Beni affet sevgilim Beni affet..
Özgün - Aşk Çiçeği 04:30
Özgün - Aşk Çiçeği 46.335 izlenme - 4 yıl önce Söz vermiştik yıllar önce Yok,artık sende mi beni yaktın gittin söyle Direnmedim sustum yine çaresiz Kabullendim sessiz gidişlerini Sensizliğe alışamadım Alıştığım her gün ölmek değil, ne olur gitme Doğan güneş bizim olsun sadece İzin ver solmasın açan çiçeklerimiz Gözlerin gibi yalan söyle İstersen kabullenme Yine battı yaz güneşi Açamadı soldu aşk çiçeği Söz vermiştik yıllar önce Yok,artık sende mi beni yaktın gittin söyle Direnmedim sustum yine çaresiz Kabullendim sessiz gidişlerini Sensizliğe alışamadım Alıştığım her gün ölmek değil, ne olur gitme Doğan güneş bizim olsun sadece İzin ver solmasın açan çiçeklerimiz Gözlerin gibi yalan söyle İstersen kabullenme Yine battı yaz güneşi Açamadı soldu aşk çiçeği..
Yağmur - Kıyamet Çiceği Fragman 01:03
Yağmur - Kıyamet Çiceği Fragman 43.577 izlenme - 4 yıl önce Kazım Koyuncu’nun hayatının yanı sıra Çernobil felaketi, Nataşalar ve Trabzonspor’un 1995 - 1996’da şampiyonluğu kaybedişi ve sonrasında şehirde ilan edilen yas da anlatılacak.
Kurdeleden Orkide Çiçeği Yapımı 07:31
Kurdeleden Orkide Çiçeği Yapımı 25.739 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere kudeleden orkide çiçeği yapımını göstereceğim.
Nazlım - Hüzün Çiçeği 05:22
Nazlım - Hüzün Çiçeği 35.184 izlenme - 6 yıl önce
günel içim içime sığmıyor 03:59
günel içim içime sığmıyor 38.997 izlenme - 8 yıl önce size kalmış
seni bir kır çiçeği gibi koklayamam sevemem 04:35
seni bir kır çiçeği gibi koklayamam sevemem 23.348 izlenme - 7 yıl önce izleyin ve eliniz mutlaka paylaşa gidecektir.. ismail berberkayar farkıyla sizlerle..
Skinoski Sama - 1. Bölüm 19:40
Skinoski Sama - 1. Bölüm 19.392 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin hafızalarına orkideyi kan ve intikam çiçeği olarak işleyen pazar günlerinin efsanvi japon mini dizisidir. İnternette almanca versiyonu var fakat yeşilçam seslendirmeli versiyonu ancak bu kadar bulabildim keşke tamamı olsada izlesek. İyi seyirler efendim.
Volkan Konak - Mimoza 2009 04:50
Volkan Konak - Mimoza 2009 59.246 izlenme - 9 yıl önce volkam konak mimoza 2009 albümünün çıkış parçası
Caner Gelin Çiçeğini Yakalamak İsterken Düştü 01:54
Caner Gelin Çiçeğini Yakalamak İsterken Düştü 8.195 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol’da: Caner çiçeği yakalamak isterken düştü Sevgi ve Çağrı’nın düğününde gelinin fırlattığı çiçeği yakalamaya çalışan Caner yere düştü.
volkan konak-mimoza çiçeği 04:46
volkan konak-mimoza çiçeği 30.898 izlenme - 8 yıl önce kuzeyin oğlu volkan konaktan mimoza çiçeği http://geldemlen.blogspot.com
Tufan Altaş - Gönlümün Nazlı Çiçeği 02:55
Tufan Altaş - Gönlümün Nazlı Çiçeği 10.525 izlenme - 2 yıl önce Tufan Altaş - Gönlümün Nazlı Çiçeği
Okay Temiz - Nar Çiçeği 06:45
Okay Temiz - Nar Çiçeği 3.383 izlenme - 8 ay önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzikOfficial https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/
Ezan Çiçeği Açarken 01:00
Ezan Çiçeği Açarken 24.973 izlenme - 9 yıl önce ezan çiçeği açarken
Bendeniz - Sevda Çiçeği 03:37
Bendeniz - Sevda Çiçeği 16.227 izlenme - 5 yıl önce Bendeniz - Sevda Çiçeği
Yarabbim O Duymuyor Sen Duyur Sesimi...(Erdem ) 04:33
Yarabbim O Duymuyor Sen Duyur Sesimi...(Erdem ) 26.242 izlenme - 8 yıl önce
Kurdele Nakışı Küpe Çiçeği Yapımı 05:08
Kurdele Nakışı Küpe Çiçeği Yapımı 10.097 izlenme - 2 yıl önce Kurdele Nakışı eğitim setimizin 40. videosu küpe çiçeği yapımı sizlerle.Kurdela nakışı teknikleri arasında yer alan küpe çiçeği yapılışı kurdele işi için önemlidir.Elişi için bizden ayrılmayın.
Küstüm Çiçeği 01:01
Küstüm Çiçeği 7.175 izlenme - 6 yıl önce