Hoşgeldiniz!

çiçek

Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 01:31
Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 635.772 izlenme - 1 yıl önce Yeni yılın mutluluğunu yılbaşı çiçeği ve yılbaşı hediyeleri ile kutlayın! 2015 için geri sayıma hazırlanırken, Yılbaşı ağacı heyecanı ve tüm yılbaşı süsleri için Çiçek Sepeti sizleri bekliyor! Yılbaşı Kek Kurabiyeleri ile yeni yıla sevdiklerinizle girmenin tadına varın! Hemen Tıkla: www.ciceksepeti.com/yilbasi
Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) 03:55
Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) 8.168 izlenme - 4 gün önce Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) Filmin Konusu Şakir sahtekar ve dolandırıcı bir minibüs şoförüdür. Çiçek Abbas ise Şakir’in muavinliğini yapmaktadır ve Şakir’in tam aksine son derece saf, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. Ancak ikisi de aynı kıza sevdalanır ve aralarında büyük bir çekişme başlar. ilyas salman,şener şen,film izle,şakir,abbas,türk filmi,yeşilçam,ayşen gruda,komedi,sinan çetin,bedava sinema filmleri,tek parça,türkçe komedi,şakire çay yok,indirmeden film izle,bedava film izle,full filmler,sinema izle,yerli film izle,çiçek,türk,en iyi sinema filmleri,çiçek abbas atışma,en iyi türk filmleri,çiçek abbas şakire çay yok,filmi,fanatik,filmleri,atışma,cicek abbas (musical recording),aksaray,cahit berkay,gitar,ne demek şakir,Çiçek abbas,Şener Şen,Çiçek abbas film müziği
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 29:37
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 153.405 izlenme - 6 ay önce Tığ işi çiçek motifi yapımı videomuzu hazırladık.Kanalımızda örgü modelleri ve yapılışlarını daha fazla sunmaya çalışacağız.Tığ ile çiçek motifini herkesin anlayabilmesi için biraz uzun tuttuk.Buradaki çiçek motifini toplamda 4 kat yaptık siz daha fazla kat yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha fazla çiçek motifi ve örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili videolar sunmaya çalışacağız.
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 07:17
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 126.064 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da sizlere kurdeleden yıldız çiçeği yapımını gösteriyorum.Kusura bakmayın bazı noktalarda kameradan uzak kalmış.Umarım beğenirsiniz.
Kurdele Nakışı Zambak Yapımı 07:20
Kurdele Nakışı Zambak Yapımı 145.585 izlenme - 6 ay önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 48. videosu zambak yapımı.
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 21:29
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 65.738 izlenme - 6 ay önce Örgü çiçek motifi yapımı videomuz hazır.Tığ işi örgü olarak yapılan bu modelimizi beğeneceğinizi umuyorum.Ayrıntılı olarak hızlandırmadan örgü yapımı gösterildi.
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 07:03
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 50.681 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da saten kurdeleden çiçek yapımı göstereceğiz.Ayrıca kurdeleden yaprak yapımı da gösterilmektedir.
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 01:16
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 316.047 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu İlyas Salman, 'Çiçek Abbas' filminde kullandığı minibüsün şoför koltuğuna bir kez daha oturdu.
Çiçek Motif Yapımı 13:02
Çiçek Motif Yapımı 48.158 izlenme - 6 ay önce El sanatları ve hobi videolarına tığ işi çiçek motif yapımı ile devam ediyoruz.Örgü çalışmalarımızdan biridir ve örgü şal ve çocuk battaniyeleri için kullanılabilir.Çiçek motifi yapımı videomuzu beğeneceğinizi umuyorum.
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 05:34
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 420.381 izlenme - 4 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 14:19
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 42.834 izlenme - 6 ay önce Kasnakla motifli çiçek yapımı videomuzu hazırladık.Örgü motifli çiçek yapımı ayrıntılı anlatmak maksadıyla videomuzu biraz uzun tuttuk.Kanalımızda artık daha fazla örgü çeşitlerine önem vermeye çalışacağız.Lütfen el sanatları ve hobi kanalımıza üye olmayı unutmayın.
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 02:58
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 368.504 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 04:35
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 58.642 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da yine farklı bir çiçek modelimiz ile beraberiz.Yıldız şeklinde yaprakları olduğu için yıldız çiçeği dedik.Umarım beğenirsiniz.
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet (Çiçek Abbas Versiyonu) 00:47
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet (Çiçek Abbas Versiyonu) 366.181 izlenme - 4 yıl önce Aziz Yıldırım'ın tercüman Samet'e "Doğru mu" sorusu, Şener Şen'in Çiçek Abbas repliklerine benzetildi.
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 00:55
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 8.287 izlenme - 1 ay önce Adam habire çiçeği kandırıyor. Sinek hariç vermediği şey kalmadı canım bitkiye.. Videonun sonlarına doğru çiçek sövecek sandım ağzını öyle bir açıyor ki ana avrat dümdüz gidecek gibi
Kurdeleden Çiçek Yapımı 08:14
Kurdeleden Çiçek Yapımı 26.046 izlenme - 6 ay önce Bu videomuzda kurdeleden çiçek yapımını göreceğiz.
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 68.040 izlenme - 6 ay önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 03:37
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 222.063 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Sevgililer Günü Hediyesi - Adam Düşünmüş 01:49
Sevgililer Günü Hediyesi - Adam Düşünmüş 15.279 izlenme - 3 ay önce Hazır 14 şubat geliyorken yalnızların yarasına tuz basıyım dedim :) şaka bir yana çok iyi bir fikirmiş bu.çok hoş yani değecek bir hatununuz varsa ve böyle bir teklif yapmayı düşünüyorsanız iyi bir fikir olabılır sizin açınızdan.
Kurdeleden En Yeni Toka Modelleri 01:46
Kurdeleden En Yeni Toka Modelleri 46.558 izlenme - 6 ay önce Irina hanım tarafından yapılan kurdeleden en yeni toka modelleri ile yine sizinle beraberiz.Tokaların kurdeleden çiçek ile süslenerek nasıl bir hal aldığını görebilirsiniz.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 67.662 izlenme - 1 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denemişler. Bakalım kızlarımız bu şakaya nasıl tepkiler vermiş,,,
Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 03:32
Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 21.811 izlenme - 3 ay önce Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi (O Ses Türkiye 19 Ocak 2016) Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 08:32
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 29.552 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da sizlere kurdele ile perde aksesuarı yapımını göstermeye çalışıyoruzvideomuzdaha önceki kurdeleden ayçiçeği yapımına benziyor.
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 07:40
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 27.947 izlenme - 6 ay önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 46. videosu büzgülü kurdeleden karanfil.
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 00:06
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 68.650 izlenme - 2 yıl önce
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 10:08
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 38.929 izlenme - 6 ay önce Videomuz da sizlere kurdeleden gala çiçeği yapımı ve bunun oya olarak kullanılması gösterilecektir.
ankaralı namık 2009 sevgiler çiçek gibi 03:53
ankaralı namık 2009 sevgiler çiçek gibi 323.724 izlenme - 7 yıl önce yolumu bekle dedim beklemedinmi? yokluğa hasretini eklemedimmi? ben seni öyle sevdim öyle sevdimki!! sen benim bu sevgimi bilemedinki..
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 03:18
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 152.045 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 30.570 izlenme - 1 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Kurdeleden Taç Modelleri 01:37
Kurdeleden Taç Modelleri 23.412 izlenme - 6 ay önce Irina hanım tarafından yapılan kurdeleden taç modelleri oldukça çok güzeldir.