Hoşgeldiniz!

Çiçek Videoları

Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 01:31
Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 636.125 izlenme - 2 yıl önce Yeni yılın mutluluğunu yılbaşı çiçeği ve yılbaşı hediyeleri ile kutlayın! 2015 için geri sayıma hazırlanırken, Yılbaşı ağacı heyecanı ve tüm yılbaşı süsleri için Çiçek Sepeti sizleri bekliyor! Yılbaşı Kek Kurabiyeleri ile yeni yıla sevdiklerinizle girmenin tadına varın! Hemen Tıkla: www.ciceksepeti.com/yilbasi
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 07:17
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 443.017 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdeleden yıldız çiçeği yapımını gösteriyorum.Kusura bakmayın bazı noktalarda kameradan uzak kalmış.Umarım beğenirsiniz.
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 29:37
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 312.966 izlenme - 1 yıl önce Tığ işi çiçek motifi yapımı videomuzu hazırladık.Kanalımızda örgü modelleri ve yapılışlarını daha fazla sunmaya çalışacağız.Tığ ile çiçek motifini herkesin anlayabilmesi için biraz uzun tuttuk.Buradaki çiçek motifini toplamda 4 kat yaptık siz daha fazla kat yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha fazla çiçek motifi ve örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili videolar sunmaya çalışacağız.
Kurdele Nakışı Zambak Yapımı 07:20
Kurdele Nakışı Zambak Yapımı 257.623 izlenme - 1 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 48. videosu zambak yapımı.
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 01:16
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 318.046 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu İlyas Salman, 'Çiçek Abbas' filminde kullandığı minibüsün şoför koltuğuna bir kez daha oturdu.
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 05:34
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 423.317 izlenme - 5 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 21:29
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 113.326 izlenme - 1 yıl önce Örgü çiçek motifi yapımı videomuz hazır.Tığ işi örgü olarak yapılan bu modelimizi beğeneceğinizi umuyorum.Ayrıntılı olarak hızlandırmadan örgü yapımı gösterildi.
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 02:58
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 371.138 izlenme - 4 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Çiçek Motif Yapımı 13:02
Çiçek Motif Yapımı 85.088 izlenme - 1 yıl önce El sanatları ve hobi videolarına tığ işi çiçek motif yapımı ile devam ediyoruz.Örgü çalışmalarımızdan biridir ve örgü şal ve çocuk battaniyeleri için kullanılabilir.Çiçek motifi yapımı videomuzu beğeneceğinizi umuyorum.
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 04:35
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 94.789 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da yine farklı bir çiçek modelimiz ile beraberiz.Yıldız şeklinde yaprakları olduğu için yıldız çiçeği dedik.Umarım beğenirsiniz.
Paris'te Çiçekli Pisuar Dönemi 00:23
Paris'te Çiçekli Pisuar Dönemi 2.110 izlenme - 1 hafta önce Paris sokaklarına çiçekli pisuarlar konuldu. İdrar, alt kısımda bulunan samanla karışarak gübreye dönüşüyor. Gübre de üst kısımdaki çiçekleri besliyor ve etrafa güzel kokular yayılıyor. Ancak pisuarların yanında el yıkama yeri yok. Dolayısıyla insanlar tuvaletten sonra ellerini yıkayamıyorlar.
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 153.114 izlenme - 1 yıl önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
Kurdeleden Çiçek Yapımı 08:14
Kurdeleden Çiçek Yapımı 49.338 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda kurdeleden çiçek yapımını göreceğiz.
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 07:03
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 54.047 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da saten kurdeleden çiçek yapımı göstereceğiz.Ayrıca kurdeleden yaprak yapımı da gösterilmektedir.
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 03:37
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 223.296 izlenme - 4 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 14:19
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 46.205 izlenme - 1 yıl önce Kasnakla motifli çiçek yapımı videomuzu hazırladık.Örgü motifli çiçek yapımı ayrıntılı anlatmak maksadıyla videomuzu biraz uzun tuttuk.Kanalımızda artık daha fazla örgü çeşitlerine önem vermeye çalışacağız.Lütfen el sanatları ve hobi kanalımıza üye olmayı unutmayın.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 70.726 izlenme - 2 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denemişler. Bakalım kızlarımız bu şakaya nasıl tepkiler vermiş,,,
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 08:32
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 56.423 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdele ile perde aksesuarı yapımını göstermeye çalışıyoruzvideomuzdaha önceki kurdeleden ayçiçeği yapımına benziyor.
Ankaralı Namık 2009 Sevgiler Çiçek Gibi 03:53
Ankaralı Namık 2009 Sevgiler Çiçek Gibi 324.237 izlenme - 7 yıl önce yolumu bekle dedim beklemedinmi? yokluğa hasretini eklemedimmi? ben seni öyle sevdim öyle sevdimki!! sen benim bu sevgimi bilemedinki..
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 00:06
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 68.702 izlenme - 3 yıl önce
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 10:08
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 76.556 izlenme - 1 yıl önce Videomuz da sizlere kurdeleden gala çiçeği yapımı ve bunun oya olarak kullanılması gösterilecektir.
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 07:40
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 42.770 izlenme - 1 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 46. videosu büzgülü kurdeleden karanfil.
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 03:18
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 152.446 izlenme - 4 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Kurdeleden En Yeni Toka Modelleri 01:46
Kurdeleden En Yeni Toka Modelleri 59.004 izlenme - 1 yıl önce Irina hanım tarafından yapılan kurdeleden en yeni toka modelleri ile yine sizinle beraberiz.Tokaların kurdeleden çiçek ile süslenerek nasıl bir hal aldığını görebilirsiniz.
Neşet Ertaş - Çiçek Dağı 06:46
Neşet Ertaş - Çiçek Dağı 9.129 izlenme - 3 ay önce Neşet Ertaş - Çiçek Dağı
GRUP DERGAH-KERBELA_kraltacettin_urfa 09:58
GRUP DERGAH-KERBELA_kraltacettin_urfa 234.785 izlenme - 7 yıl önce urfalilarin yenİ gurur kaynaklari
Kurdeleden Çiçek Yaprağı Yapımı 07:09
Kurdeleden Çiçek Yaprağı Yapımı 36.888 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere saten kurdeleden kalp şeklinde çiçek yaprağı yapımını gösteriyorum.Bu yaprak ile kurdeleden çiçek veya taçveya toka yapabilirsiniz.
Kurdeleden Çiçek Yapılışı 06:34
Kurdeleden Çiçek Yapılışı 23.084 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere farklı bir çiçek yapımını göstermeye çalıştık.Kurdeleden çiçek yapımı videomuzu umarım beğenirsiniz.
Sevgilime Çiçek mi Verdin ? - Kamera Şakası 07:56
Sevgilime Çiçek mi Verdin ? - Kamera Şakası 29.203 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN VASP KANALINA ABONE OL: https://goo.gl/HrMhCX Evet Arkadaşlar bu hafta sizlere "Kız arkadaşıma çiçek mi verdin" Şakasıyla karşınızdayız bu hafta bir kurban bulduk ve Meram arkadaşımız kurbanın yanına gidip çiçeği tutar mısınız diyip çiçeği kurbana verdi, hemen ardından Muhsin gelip ne oluyor burada sorusunu sordu ve olanlar oldu! İyi Seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) 03:55
Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) 14.365 izlenme - 10 ay önce Çiçek Abbas - Şener Şen İlyas Salman (Türk filmlerinde unutulmaz sahneler) Filmin Konusu Şakir sahtekar ve dolandırıcı bir minibüs şoförüdür. Çiçek Abbas ise Şakir’in muavinliğini yapmaktadır ve Şakir’in tam aksine son derece saf, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. Ancak ikisi de aynı kıza sevdalanır ve aralarında büyük bir çekişme başlar. ilyas salman,şener şen,film izle,şakir,abbas,türk filmi,yeşilçam,ayşen gruda,komedi,sinan çetin,bedava sinema filmleri,tek parça,türkçe komedi,şakire çay yok,indirmeden film izle,bedava film izle,full filmler,sinema izle,yerli film izle,çiçek,türk,en iyi sinema filmleri,çiçek abbas atışma,en iyi türk filmleri,çiçek abbas şakire çay yok,filmi,fanatik,filmleri,atışma,cicek abbas (musical recording),aksaray,cahit berkay,gitar,ne demek şakir,Çiçek abbas,Şener Şen,Çiçek abbas film müziği