Hoşgeldiniz!

çiçek

Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 01:31
Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 635.699 izlenme - 1 yıl önce Yeni yılın mutluluğunu yılbaşı çiçeği ve yılbaşı hediyeleri ile kutlayın! 2015 için geri sayıma hazırlanırken, Yılbaşı ağacı heyecanı ve tüm yılbaşı süsleri için Çiçek Sepeti sizleri bekliyor! Yılbaşı Kek Kurabiyeleri ile yeni yıla sevdiklerinizle girmenin tadına varın! Hemen Tıkla: www.ciceksepeti.com/yilbasi
Sevgililer Günü Hediyesi - Adam Düşünmüş 01:49
Sevgililer Günü Hediyesi - Adam Düşünmüş 6.513 izlenme - 4 gün önce Hazır 14 şubat geliyorken yalnızların yarasına tuz basıyım dedim :) şaka bir yana çok iyi bir fikirmiş bu.çok hoş yani değecek bir hatununuz varsa ve böyle bir teklif yapmayı düşünüyorsanız iyi bir fikir olabılır sizin açınızdan.
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 29:37
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 85.751 izlenme - 3 ay önce Tığ işi çiçek motifi yapımı videomuzu hazırladık.Kanalımızda örgü modelleri ve yapılışlarını daha fazla sunmaya çalışacağız.Tığ ile çiçek motifini herkesin anlayabilmesi için biraz uzun tuttuk.Buradaki çiçek motifini toplamda 4 kat yaptık siz daha fazla kat yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha fazla çiçek motifi ve örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili videolar sunmaya çalışacağız.
Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 03:32
Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 21.692 izlenme - 3 hafta önce Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi (O Ses Türkiye 19 Ocak 2016) Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 14:19
Kasnakla Motifli Çiçek Yapımı 40.373 izlenme - 3 ay önce Kasnakla motifli çiçek yapımı videomuzu hazırladık.Örgü motifli çiçek yapımı ayrıntılı anlatmak maksadıyla videomuzu biraz uzun tuttuk.Kanalımızda artık daha fazla örgü çeşitlerine önem vermeye çalışacağız.Lütfen el sanatları ve hobi kanalımıza üye olmayı unutmayın.
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 07:03
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 34.887 izlenme - 3 ay önce Bu videomuz da saten kurdeleden çiçek yapımı göstereceğiz.Ayrıca kurdeleden yaprak yapımı da gösterilmektedir.
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 01:16
Çiçek Abbas 31 Yıl Sonra Aynı Direksiyonda 315.229 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu İlyas Salman, 'Çiçek Abbas' filminde kullandığı minibüsün şoför koltuğuna bir kez daha oturdu.
Cahit Berkay & Senfoni Orkestrası - Çiçek Abbas 02:55
Cahit Berkay & Senfoni Orkestrası - Çiçek Abbas 2.672 izlenme - 1 hafta önce 1982 Yılında vizyona giren Çiçek Abbas'ın film müziğini yapan Cahit Berkay geçtiğimiz yıllarda Senfoni Orkestrası ile birlikte film müziğini tekrardan çalmış. Bu arada geçtiğimiz ay Cahit Berkay'ın 50. Sanat yılıydı kendisine uzun ömürler diyerek sizleri bu eserle baş başa bırakıyorum.
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 04:35
Kurdeleden Yıldız Çiçeği Yapımı 37.566 izlenme - 3 ay önce Bu videomuz da yine farklı bir çiçek modelimiz ile beraberiz.Yıldız şeklinde yaprakları olduğu için yıldız çiçeği dedik.Umarım beğenirsiniz.
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 05:34
Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış 419.714 izlenme - 4 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Şu Karşı Dağları Duman Kaplamış
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 02:58
Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme 367.594 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Beni Görüp Yüzün Döndürme - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet (Çiçek Abbas Versiyonu) 00:47
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet (Çiçek Abbas Versiyonu) 365.820 izlenme - 3 yıl önce Aziz Yıldırım'ın tercüman Samet'e "Doğru mu" sorusu, Şener Şen'in Çiçek Abbas repliklerine benzetildi.
Kurdeleden Çiçek Yapımı 08:14
Kurdeleden Çiçek Yapımı 15.819 izlenme - 3 ay önce Bu videomuzda kurdeleden çiçek yapımını göreceğiz.
Çiçek Motif Yapımı 13:02
Çiçek Motif Yapımı 17.677 izlenme - 3 ay önce El sanatları ve hobi videolarına tığ işi çiçek motif yapımı ile devam ediyoruz.Örgü çalışmalarımızdan biridir ve örgü şal ve çocuk battaniyeleri için kullanılabilir.Çiçek motifi yapımı videomuzu beğeneceğinizi umuyorum.
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 03:37
Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar 221.817 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Söyleyemem Dağlar - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 65.085 izlenme - 1 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denemişler. Bakalım kızlarımız bu şakaya nasıl tepkiler vermiş,,,
ali ekber çiçek haydar haydar 07:31
ali ekber çiçek haydar haydar 263.600 izlenme - 4 yıl önce ali ekber çiçek haydar haydar
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 21:29
Örgü Çiçek Motifi Yapımı 14.913 izlenme - 3 ay önce Örgü çiçek motifi yapımı videomuz hazır.Tığ işi örgü olarak yapılan bu modelimizi beğeneceğinizi umuyorum.Ayrıntılı olarak hızlandırmadan örgü yapımı gösterildi.
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 10:08
Gala Çiçeği Kurdele Oya Örnekleri 30.656 izlenme - 3 ay önce Videomuz da sizlere kurdeleden gala çiçeği yapımı ve bunun oya olarak kullanılması gösterilecektir.
Ali Ekber Çiçek - Gafil Gezme Şaşkın 02:51
Ali Ekber Çiçek - Gafil Gezme Şaşkın 200.409 izlenme - 4 yıl önce
Minecraft'ta PANDANIN BÜYÜK MACERASI! 39:50
Minecraft'ta PANDANIN BÜYÜK MACERASI! 6.453 izlenme - 2 hafta önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Sadece 2 Saniyenizi Ayırıp Video'yu BEĞENMEYİ UNUTMAYIN! Beni Hem gaza getirmiş olacaksınız hemde mutlu etmiş olucaksınız :) Haa Yorumda Atmayı unutmayın :) Mobil Uygulamamı İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır ? 06:05
Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır ? 11.714 izlenme - 3 ay önce Bu videomuz da keçeden çiçek nasıl yapılır onu göreceğiz.Bu model daha çok origami şeklinde yapılmaktadır.
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 00:06
Eşinize yılda kaç kere çiçek alırsınız? 68.641 izlenme - 2 yıl önce
Kurdeleden Taç Modelleri 01:37
Kurdeleden Taç Modelleri 18.983 izlenme - 3 ay önce Irina hanım tarafından yapılan kurdeleden taç modelleri oldukça çok güzeldir.
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 07:40
Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı 12.478 izlenme - 3 ay önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 46. videosu büzgülü kurdeleden karanfil.
ankaralı namık 2009 sevgiler çiçek gibi 03:53
ankaralı namık 2009 sevgiler çiçek gibi 323.544 izlenme - 6 yıl önce yolumu bekle dedim beklemedinmi? yokluğa hasretini eklemedimmi? ben seni öyle sevdim öyle sevdimki!! sen benim bu sevgimi bilemedinki..
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 19.770 izlenme - 3 ay önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 08:32
Kurdeleden Perde Aksesuarı Yapımı 11.610 izlenme - 3 ay önce Bu videomuz da sizlere kurdele ile perde aksesuarı yapımını göstermeye çalışıyoruzvideomuzdaha önceki kurdeleden ayçiçeği yapımına benziyor.
Ali Ekber Çiçek - Ağlama Gözlerim Mevlam Kerimdir 04:41
Ali Ekber Çiçek - Ağlama Gözlerim Mevlam Kerimdir 151.390 izlenme - 4 yıl önce
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 03:18
Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem 151.966 izlenme - 3 yıl önce Ali Ekber Çiçek - Dem Bu Dem - Semahlar Ve Deyişler - Türk Halk Müziği