Hoşgeldiniz!

çiçek bakımı

Bambu Bitkisi Bakımı 02:28
Bambu Bitkisi Bakımı 5.903 izlenme - 4 yıl önce Bambu Bitkisi Bakımı
Yumurta Kabuğu ile Çiçek Bakımı 00:37
Yumurta Kabuğu ile Çiçek Bakımı 4.384 izlenme - 3 yıl önce Mutlu ve yemyeşil çiçekler için öneriler vermeye devam ediyoruz... Protein deposu yumurta kabuklarını çiçeğinizin bakımı ile kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Videomuzu hemen izleyin. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler MigrosTV'de: http://migrostv.migros.com.tr/
Kullanılmış Çay Poşetinden Organik Gübre Yapımı 00:24
Kullanılmış Çay Poşetinden Organik Gübre Yapımı 1.094 izlenme - 1 yıl önce Basit, yaratıcı ve değerli fikirler vermeye devam ediyoruz. Kullandığınız poşet çayları atmayın çünkü çiçek bakımınıza destek olacak organik gübre elde edebilirsiniz. Çiçeklerinize iyi gelecek öneriler için bizi takip etmeye devam edin.
Pet Şişeden Sera Yapımı 00:22
Pet Şişeden Sera Yapımı 2.388 izlenme - 3 yıl önce Çiçek bakımı ile ilgili öneriler vermeye devam ediyoruz. Balkon ve bahçeleriniz için pet şişeden sera nasıl yapılır? Videomuzu izleyin. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler MigrosTV'de: http://migrostv.migros.com.tr/
Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 03:01
Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 2.242 izlenme - 4 yıl önce Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır?
Bebek Oyunu Hazal Bebek Çiçek Bakımı 06:22
Bebek Oyunu Hazal Bebek Çiçek Bakımı 2.604 izlenme - 4 yıl önce Bebek Oyunu Hazal Bebek Çiçek Bakımı
Orkide Bakımı Nasıl Yapılır? 03:38
Orkide Bakımı Nasıl Yapılır? 1.963 izlenme - 4 yıl önce Orkide Bakımı Nasıl Yapılır?
Yumurta Kabuklarına Tohum Nasıl Ekilir? 00:51
Yumurta Kabuklarına Tohum Nasıl Ekilir? 1.092 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Çiçeklerin Daha Uzun Süre Canlı Kalması İçin Ne Yapılır? 00:33
Çiçeklerin Daha Uzun Süre Canlı Kalması İçin Ne Yapılır? 736 izlenme - 1 yıl önce Çiçeklerin daha uzun süre canlı kalması için sihirli bir öneri veriyoruz. Detayı videomuzda!
kavunda tohum 00:39
kavunda tohum 916 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
ÇiçekSepeti - Yapay Çiçek Bakımı Nasıl Olmalı? 02:37
ÇiçekSepeti - Yapay Çiçek Bakımı Nasıl Olmalı? 1.983 izlenme - 4 yıl önce Yapay çiçekler nelerdir? Yapay çiçeklerin bakımı nasıl yapılır? Yapay çiçekler nasıl sulanmalıdır? Yapay çiçeklerin ışığa ihtiyacı var mıdır? Yapay çiçek bakımına dair tüm bu soruların cevabını videomuzda bulabilirsiniz.
Büyük Yapraklı Bitkilerin Bakımı Nasıl Yapılır? 00:56
Büyük Yapraklı Bitkilerin Bakımı Nasıl Yapılır? 1.342 izlenme - 3 yıl önce Çiçek bakımına dair püf noktalar MigrosTV'de! Büyük yapraklı bitkilerin temizliğinde zorlanıyor musunuz? İşte birkaç ipucu. Bitkinizin yapraklarını nemli bir bezle güneş görmeyen bir yerde silin. Eğer bitkinin dibinde dökülmüş yapraklar varsa temizleyin. Daha fazla detay için videomuza bekleriz. http://migrostv.migros.com.tr/
Çiçek Sepeti Antoryum Saksı Çiçeği 01:10
Çiçek Sepeti Antoryum Saksı Çiçeği 1.172 izlenme - 4 yıl önce Çiçek Sepeti Antoryum Saksı Çiçeği
Sümbül Bakımı Nasıl Yapılır? 02:43
Sümbül Bakımı Nasıl Yapılır? 866 izlenme - 4 yıl önce Sümbül Bakımı Nasıl Yapılır?
Çiçek Sepeti Barış Çiçeği (Saksı Çiçekleri) 00:59
Çiçek Sepeti Barış Çiçeği (Saksı Çiçekleri) 1.172 izlenme - 4 yıl önce Çiçek Sepeti Barış Çiçeği (Saksı Çiçekleri)
ÇiçekSepeti - Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 03:01
ÇiçekSepeti - Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 1.057 izlenme - 4 yıl önce Bonsai İsmi Nereden Gelir? Bonsai Bitkisinin Bakımı Nasıl Yapılır? Bonsai Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir? Bonsai Hakkında Merak Edilenler Videomuzda Cevap Bulacak.
brokoliden çiçek suyu 00:18
brokoliden çiçek suyu 561 izlenme - 3 yıl önce Brokoli suyunun vitaminini çiçeklerinize de kazandırmak ister misiniz? Evde haşladığınız sağlık deposu sebzelerin suyunu çiçeklerinizin bakımı için kullanabilirsiniz. Detaylar videomuzda. Pratik öneriler, yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Dieffenbachia Bakımı 03:00
Dieffenbachia Bakımı 762 izlenme - 4 yıl önce Dieffenbachia Bakımı
Saksı Çiçeği Bakımı 06:15
Saksı Çiçeği Bakımı 884 izlenme - 4 yıl önce Saksı Çiçeği Bakımı
Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır? 05:06
Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır? 863 izlenme - 4 yıl önce Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır?
ÇiçekSepeti - Dieffenbachia Bakımı Nasıl Yapılır? 03:00
ÇiçekSepeti - Dieffenbachia Bakımı Nasıl Yapılır? 1.052 izlenme - 4 yıl önce Dieffenbachia Bitkisi Nasıl Bir Bitkidir? Dieffenbachia Bakımı Nasıl Olmalıdır? Dieffenbachia Bitkisi Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz Videomuzda!
Benjamin Bakımı Nasıl Yapılır? 02:28
Benjamin Bakımı Nasıl Yapılır? 608 izlenme - 4 yıl önce Benjamin Bakımı Nasıl Yapılır?
Çiçeksepeti - Saksı Çiçeklerinin Bakımı Nasıl Olmalı? 06:15
Çiçeksepeti - Saksı Çiçeklerinin Bakımı Nasıl Olmalı? 837 izlenme - 4 yıl önce Saksı çiçeklerinin bakımı nasıl olmalıdır? Saklı çiçekleri sulanırken nelere dikkat edilmeli? Saksı çiçeklerinin gübrelenmesi nasıl yapılmalı? Saksı çiçek bakımı ile tüm merak edilenleri videomuzda bulabilirsiniz. www.ciceksepeti.com
Saksı Çiçeklerinin Toprakları Nasıl Havalandırılmalıdır? 01:11
Saksı Çiçeklerinin Toprakları Nasıl Havalandırılmalıdır? 617 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/saksi-ciceklerinin-topraklari-nasil-havalandirilmalidir/ Çiçekler sevgiyle büyür; Çiçekleri büyüten, onlara güzellik katan toprağın seçimi ve bakımı da bir o kadar önemli. Peki saksı çiçeklerinin toprakları nasıl havalandırılmalı, toprak bakımı nasıl yapılmalı? Sevda Çiçekçilik'ten Volkan Tepe MigrosTV izleyicileri için yanıtlıyor.
Saksı Çiçekleri İçin İdeal Yer Neresidir? 00:48
Saksı Çiçekleri İçin İdeal Yer Neresidir? 600 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/saksi-cicekleri-icin-ideal-yer-neresidir/ Bahçede, balkonda, evde, çiçeksiz bir hayat düşünemiyorsanız Sevda Çiçekçilik'ten Volkan Tepe'nin verdiği bilgiler hayatınızı kolaylaştıracak. Saksı çiçekleri için ideal yer neresidir; yanıtı videomuzda; bitki bakımı ile ilgili işinize yarayacak bilgiler MigrosTV'de.
Hangi Çiçek Türleri Kışa Dayanıklıdır? 00:50
Hangi Çiçek Türleri Kışa Dayanıklıdır? 571 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/hangi-cicek-turleri-kisa-dayaniklidir/ Yaz-kış çiçeksiz duramıyor ve yaşadığınız ortamı çiçeklerle süslemeye bayılıyorsanız, mekanlarınıza yaşadığınız mevsime özgü çiçekleri dahil etmelisiniz. Peki hangi çiçekler kışa dayanıklıdır, soğuk havalarda solmadan hayatınızı renklendirecek çiçekler hangileridir? Yanıtı Sevda Çiçekçilik'ten Volkan Tepe ile MigrosTV'de.
Çiçeklerin Daha Canlı Görünmesi İçin Ne Yapılır? 00:29
Çiçeklerin Daha Canlı Görünmesi İçin Ne Yapılır? 214 izlenme - 1 yıl önce Çiçeklerin daha canlı görünmesinin püf noktaları var. İşte bir tanesi! Videomuzu izleyin.
Orkide Bakımı 02:43
Orkide Bakımı 432 izlenme - 4 yıl önce Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır ? Seçilen yerin bitkinin belirli temel ihtiyaçlarını karşılaması gerekir, bitkinin yerleştirildiği yer bitkiler için gerekli ışığı almalı yeterli nem ve uygun sıcaklık sağlanmalıdır.
Kış Aylarında Dış Mekan Bitkilerinin Donması Nasıl Engellenir? 01:11
Kış Aylarında Dış Mekan Bitkilerinin Donması Nasıl Engellenir? 477 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kis-aylarinda-dis-mekan-bitkilerinin-donmasi-nasil-engellenir/ Evde çiçek büyütmeyi çok seviyorsanız, hele bir de bahçeniz ya da bahçeyi aratmayacak bir balkonunuz varsa Sevda Çiçekçilik'ten Volkan Tepe'nin MigrosTV izleyicileri ile verdiği değerli bilgiler çok işinize yarayacak. Dış mekan çiçekleri büyütüyorsanız, kış aylarında çiçek büyütmenin detaylarını, bitkilerin donmasını engellemenin yollarını videomuzda bulabilirsiniz. Çiçek bakımı ile ilgili bilgiler Sevda Çiçekçilik'ten Volkan Tepe ile MigrosTV'de.
Vazo Çiçeklerini Nasıl Uzun Ömürlü Hale Getirebiliriz? 01:15
Vazo Çiçeklerini Nasıl Uzun Ömürlü Hale Getirebiliriz? 297 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/vazo-ciceklerini-nasil-uzun-omurlu-hale-getirebiliriz/ Eşinize, annenize, kardeşinize, arkadaşınıza; Her gün sevgiyle büyüyen çiçekleri en sevdiklerinize hediye etmek veya hediye olarak almak mutluluk verici öyle değil mi? Peki vazo çiçeklerinin bakımı nasıl yapılmalıdır, vazo çiçeklerinin ömrünü uzatmak için neler yapılabilir? Yanıtı videomuzda; bitki bakımı ile ilgili işinize yarayacak bilgiler MigrosTV'de.