Hoşgeldiniz!

çiçekçiler

Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 05:52
Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 7.479 izlenme - 4 yıl önce Gelin buketi nasıl yapılır? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinin-incelikleri-59 Gelin buketi seçiminde nelere dikkat etmek gerekir diye sorduk; Ege Soley önce sevdiğiniz, hayal ettiğiniz çiçekleri söyleyin dedi. Hangi çiçeği seçmek gerektiği, gelinlikle uyumun önemi, gelin buketinde seçilen çiçeklerle birlikte kullanılan diğer çiçekler gibi bir çok sorunun cevabını senin için öğrendik. Gelin buketi trendleri, mevsime mekana göre değişen bir sürü detayı öğrenmek için izlemeye başlayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Çiçekçiler Camii Müezzini Bekir Köse-Amenerrasulu 05:31
Çiçekçiler Camii Müezzini Bekir Köse-Amenerrasulu 2.449 izlenme - 8 yıl önce istanbul tuzla çiçekçiler camii müezzini bekir köse'den-amenerrasulu ziyafeti
Çiçekçiler Camiinde Cevat Akşit Hocadan Vaaz.. 04:16
Çiçekçiler Camiinde Cevat Akşit Hocadan Vaaz.. 2.392 izlenme - 8 yıl önce tuzla çiçekçiler camiini ziyaret eden degerli hocamızın cuma vaazı..
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 05:17
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 948 izlenme - 4 yıl önce Düğününe büyüleyici bir hava katacak masa çiçeği nasıl olmalı, izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/masaniza-siklik-katacak-oneriler-58 Masa ortası çiçeğinin boyutu nasıl olmalı? Hangi çiçekler ve renkler kullanılmalı? Mevsimlere göre çiçek çeşitleri farklılık gösterir mi? Masa ortası çiçeği seçerken ihtiyacın olan tüm bilgiler... Düğün günü sürprizler ve istemediğin görüntülerle karşılaşma, hangi mevsimde düğün yapıyorsan çiçeklerinin taze ve dilediğin gibi olması için hangilerini seçmelisin öğrenmeye başla. Tabi çiçek çeşidinden vazo boyutlarına dikkat etmen gerekenleri örnek masa çiçeğimizden ilham alarak tasarlayabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Cicekciler Camii Müezzini-Bekir Köse-Amenerrasulu 06:25
Cicekciler Camii Müezzini-Bekir Köse-Amenerrasulu 1.354 izlenme - 8 yıl önce çiçekçiler camii müezzini bekir köse
Çiçekçiler Camii Müezzini Bekir Köse-Miraç Kandili 07:47
Çiçekçiler Camii Müezzini Bekir Köse-Miraç Kandili 874 izlenme - 8 yıl önce çiçekçiler camii müezzini bekir köse miraç kandili özel programı
Çiçekçiler Camii Yaz Kur-An Kursu Pikniği 01:18
Çiçekçiler Camii Yaz Kur-An Kursu Pikniği 293 izlenme - 8 yıl önce çiçekçiler camii 2010 yaz kur-an kursu pikniği
04882148387.batman davet&organizasyon çiçekçilik p 09:30
04882148387.batman davet&organizasyon çiçekçilik p 204 izlenme - 9 yıl önce mutlulugun adresi=istanbul çiçekçilik
Taksim Meydanı'ndaki Çiçekçilerin Yeri Değişiyor 02:08
Taksim Meydanı'ndaki Çiçekçilerin Yeri Değişiyor 2 izlenme - 1 ay önce Taksim Meydanı deyince akla ilk gelenlerden olan meydandaki çiçekçiler, 50 yıldan fazla süredir meydanda çiçek satıyorlardı. O çiçekçilerin yerleri değişiyor. Çiçekçiler bu duruma tepkili. CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk'ün haberi.
Aşkima  Sevgilerle 04:38
Aşkima Sevgilerle 97 izlenme - 9 yıl önce sen herŞeye degersİn
istanbul çiçekçilik davet&organizasyon 02:34
istanbul çiçekçilik davet&organizasyon 123 izlenme - 9 yıl önce mutlulugun yepyeni adresi siz isteyin biz yapalım.düğün organize peyzaj çiçekçilik alanında bir numara..
Www.izmirciceksiparisi.org - İzmir Çiçek 11:31
Www.izmirciceksiparisi.org - İzmir Çiçek 29 izlenme - 5 yıl önce Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini zirvede tutmak,İzmir çiçek olarak çiçekçilik sektöründe en son internet teknolojisi kullanılarak yapılmış,www.izmirciceksiparisi.org alan adlı web sitemiz şeffaflık,dürüstlük,ve çalışma azmiyle birleştirerek çiçekçilik sektöründe daima,her zamzn yenilikçi,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır,İzmir çiçek olarak İzmir çiçek siparişleriniz sorunsuz olarak izmirin her yerine gönderebileceğiniz İzmire çiçek firmamız her zaman yanınızda oalacaktır.