Hoşgeldiniz!

çiftçi

Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 486.467 izlenme - 3 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 00:20
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 141.163 izlenme - 4 yıl önce Batuhan Çiftçi Komik Ben Çekmedim Buldum :)
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 97.095 izlenme - 2 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler.
Vahşi Ayı Yaşlı Çiftçiyi Canlı Canlı Yedi! 00:52
Vahşi Ayı Yaşlı Çiftçiyi Canlı Canlı Yedi! 44.774 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Madhugiri bölgesinde bir çiftliğe giren vahşi ayı, yaşlı çiftlik sahibini korkunç şekilde öldürdü! Olaya tanık olan bir kişi dehşet dolu anları cep telefonuyla görüntüledi. Görüntülerde yaşlı adamın, ayının saldırısından kurtulmaya çabaladığı görülüyor. Ancak aşlı adam olay yerinde hayatını kaybediyor. Saldırgan ayı ise, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından vurularak öldürülüyor.
Dansçıya Yalarun Atağı Yapmak 01:11
Dansçıya Yalarun Atağı Yapmak 21.295 izlenme - 1 yıl önce bi kasaba festivalinde dans eden bayanın bir kaş erotik dans girişimine yaşı geçmiş bir çiftçi "yalarun" diyerekten verdiği paranın karşılığını almak isteme çabası..
Kütahya'da Yaşlı Çiftçilerin İneklerine Yıldırım Çarpması 00:57
Kütahya'da Yaşlı Çiftçilerin İneklerine Yıldırım Çarpması 2.920 izlenme - 2 ay önce Geçimini 8 inekten sağlayan yaşlı teyze ve amcanın 5 ineği yıldırım düşmesi sonucu telef olmuş. Teyze ve amcanın ineklerine sarılıp ağlaması insanın yüreğini dağlıyor. Haber sosyal medyada çıkınca hemen bir yardımlaşma kampanyası açılması önerilmiş ve Kütahya Valiliği de gereken çalışmalara başlamış.
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 02:10
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 5.560 izlenme - 4 ay önce Erzurum'da temizlik işçisi 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak tarlada çalışırken güneş altında uzun süre kalınca vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. Erzurum şehirlerarası otogarda temizlik işçisi olarak çalışan 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak yevmiye 50 lira karşılığında tarlada çalışırken güneşten yandı. İKİNCİ DERECE YANIK OLUŞTU Bostanda terlememek ve daha rahat hareket edebilmek için gömleğini çıkarıp gün boyu güneşin altında çalıştığını anlatan Uçan'ın vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. "KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK" Gece yanıklar nedeniyle uyuyamayan Uçan'ın gittiği hastanede vücudu kremlenerek sarıldı. Yüzeysel yanıklar oluşan Bülent Uçan, "Kaş yapalım derken göz çıkardık" dedi.
Harika Kanatlar - Çiftçi Jet 09:11
Harika Kanatlar - Çiftçi Jet 12.540 izlenme - 10 ay önce Çocukların son zamanlarda oldukça ilgi gösterdiği çizgi filmler arasında yer alan harika kanatlar çizgi filmi gerek yeni bölümleriyle gerekse de oyuncak ve oyunlarıyla çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.
Dayıdan Hayat Dersleri 02:59
Dayıdan Hayat Dersleri 1.338 izlenme - 2 ay önce Çiftçi olduğunu düşündüğüm dayıdan genel olarak yengeyi konu alan seri hayat dersleri.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.309 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Köpekleri Fare ile Beslemek 03:01
Köpekleri Fare ile Beslemek 6.596 izlenme - 1 yıl önce İnsan, "sırf bu köpekleri beslemek için mi fare yetiştiriyorlar" demekten kendini alamıyor. Bizim ülkemizde pek rastlanamıyacak garip bir durum. Beyler farelere mi üzülelim çiftçiye mi? karar sizin...
Mehmet Çiftçi: 'İspanya'da şaşkınlık yaşanıyor' 01:08
Mehmet Çiftçi: 'İspanya'da şaşkınlık yaşanıyor' 545 izlenme - 3 hafta önce İspanyol Marca Gazetesi'nden Mehmet Çiftçi, Arda Turan'ın Milli Takım'a alınmamasının İspanya'daki yankılarını anlattı.
İçim Yandı, Pamuklarım Yandı - Tutuklanan Çiftçi 02:39
İçim Yandı, Pamuklarım Yandı - Tutuklanan Çiftçi 2.896 izlenme - 6 ay önce Güney doğu anadolu bölgesinde yaşanan tarımsal enerji sorununu görüşmek için bakanlar faruk çelik, veysel eroğlu, berat albayrak ve bazı milletvekilleri özel uçakla Şanlıurfa'ya geldi. Uzun araç konvoyu eşliğinden havaalanından ayrılan bakanlar ve milletvekilleri, gap tarımsal araştırma merkezinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çiftçilerin de katılımıyla tarımsal enerji sorunu için toplantı yapacakları salona geçti. Bu yapılacak toplantı için salona gelen Cevher Süt isimli çiftçi ise bakanlara “İçim yandı, pamuklarım yandı. Allah rızası için bu enerji sorununa bir çözüm bulun” diyince gözaltına alındı. Sofradan en fazla payı alanlar bize kanaatkar olmayı öğretiyor. Karnını doyuranlar açlara seslenip gelecek güzel günlerden bahsediyor. Ülkeyi uçuruma sürükleyenler sıradan insan için ülke idare etmenin zor olduğundan dem vuruyor. Demiş Bertolt Brecht...
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 01:02
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 14.356 izlenme - 4 yıl önce Çiftçinin İnekler İle İlişkisi
Çawreşamın 06:14
Çawreşamın 33.900 izlenme - 8 yıl önce grup hejanın çok sevilen parçası izlemenizi tavsiye ederim
ABD'li Çiftçi Tarlasında Mamut İskeleti Buldu 00:20
ABD'li Çiftçi Tarlasında Mamut İskeleti Buldu 3.611 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde bir bir çiftçi sıra dışı bir keşfe imza attı. Çiftçi soya fasulyesi tarlasını sürerken prehistorik döneme ait bir yünlü mamut kalıntısı buldu. Mamutun kafa tası ve dişlerini bulan çitçinin çağrısı üzerine iskeleti, Michigan Üniversitesi’nden paleontologlar teslim aldı.
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 00:41
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 23.249 izlenme - 7 yıl önce dna'si çözüldü fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir dna'ya sahip olduğunu belirtti. yaratığın dna'sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: "İlk başta dna için meksika devlet üniversitesine, ardından kanada devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de dna'sını bulamadık dedi. sonunda İspanya'nın en önemli bilim adamı hose antonio dna'ya u
Ayı Yaşlı Çiftçiyi Böyle Öldürdü 00:51
Ayı Yaşlı Çiftçiyi Böyle Öldürdü 6.185 izlenme - 2 yıl önce Dünya, Hindistan'ın Madhugiri bölgesi yakınındaki bir çiftlikte meydana gelen vahşeti konuşuyor. Çiftlik yakınlarına inen vahşi bir ayı, yaşlı çiftlik sahibini yiyerek öldürdü! Olay amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Görüntülerde yaşlı adamın, ayının saldırısından kurtulmaya çabaladığı görülüyor. Çevredeki insanlar da müdahale etmeye çalışıyor, ancak maalesef başarısız oluyor. Yaşlı adam olay yerinde hayatını kaybediyor.
Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci 02:14
Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci 4.473 izlenme - 2 yıl önce Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci Yanmakta olan tarlasını biçerdöveri ile kurtarmaya çalışan çiftcinin çabalarını izliyoruz 05.03.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İbrahim Sadri (Gulce) The Faris 03:01
İbrahim Sadri (Gulce) The Faris 23.225 izlenme - 7 yıl önce ..::the farİs::.. ibrahim sadri ğülce kılibi
Ben Seni Çok Özledim 04:20
Ben Seni Çok Özledim 25.958 izlenme - 7 yıl önce ibrahim sadriden ben seni çok özledim www.faris45.tr.gg
arıcılık eğitimi - 1 16:12
arıcılık eğitimi - 1 22.575 izlenme - 7 yıl önce arıcılıkla ilgili eğitim programı. amatör ve profesyonel tüm arıcılar için.
İbrahim Sadri ( Sevda Sokagı ) 04:58
İbrahim Sadri ( Sevda Sokagı ) 13.309 izlenme - 7 yıl önce işte gerçek aşk bu !!
Rus - Türk Kardeştir Gerisi Kalleştir 04:17
Rus - Türk Kardeştir Gerisi Kalleştir 2.432 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin, hava sahasını ihlal eden Rus savaş uçağını düşürmesinin ardından Rusya'nın Türkiye'den gelen tarım ürünlerine ambargo uygulaması Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde üreticiyi isyan ettirdi. Üreticiler "Türkiye Rusya kardeştir", "Üreticinin borcu ertelensin", "uçak düştü Gazipaşa düştü", "bir günlük zarar 1.5 milyon TL" gibi dövizlerle eylem yapıp ellerinde kalan dikenli salatalıkları yere döküyor
yatan tavşan erdal çiftçi 01:36
yatan tavşan erdal çiftçi 6.342 izlenme - 5 yıl önce
çiftçi kardeşler özlemim var 05:36
çiftçi kardeşler özlemim var 7.232 izlenme - 6 yıl önce
Morgan Freeman, Çatalhöyük'te: İlk Çiftçiler İlk İnananlar mıydı? 04:11
Morgan Freeman, Çatalhöyük'te: İlk Çiftçiler İlk İnananlar mıydı? 752 izlenme - 6 ay önce "İnancın Sırları" isimli program kapsamında, Freeman, 9 bin yıl yaşındaki Çatalhöyük'te çekilen bölümde, "Yerleşik çiftçi toplulukların doğuşu ile tek tanrılı dinlerin doğuşu bağlantılı mı ?" sorusuna yanıt aradı.
Dünyanın En Büyük Traktörü 01:16
Dünyanın En Büyük Traktörü 5.307 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Büyük Traktörü
Sezen Aksu - Geçer (Yunus Çiftçi Cover) 01:40
Sezen Aksu - Geçer (Yunus Çiftçi Cover) 2.099 izlenme - 2 yıl önce Sözü Sezen Aksu'ya, müziği Onno Tunç'a ait olan unutulmaz eser "Geçer"i, Yunus Çiftçi yorumluyor. Yorum yapmayı unutmayın... İyi Seyirler. Şarkı Sözleri (lyrics): Hep aynı hikaye gönlüm düşünce aşka Her ayrılık aynı yalnız kişiler başka Hep aynı yalnızlık aynı tanıdık telaş Hep aynı herşey aynı sanki birbirine eş Geçer geçer daha öncekiler gibi Buda geçer neler neler geçmediki Yine düşer deli divane gönlüm aşka... aşka... Aşka vurgunum ben Hep aynı heyecan aynı çocuksu hayal Ben böyle biraz deli sende biran öyle kal Nasıl olsa geçer...
Tayyip Erdoğan Ve Çitçi Tartışması-Ananı Da Al Git 02:30
Tayyip Erdoğan Ve Çitçi Tartışması-Ananı Da Al Git 7.152 izlenme - 6 yıl önce tayyip in yaptığına bakın. çiftçi tayyip e 'sayın' diye hitap ederken tayyip çiftçiye 'lan' diye hitap etti. işte tayyip in halkına bakış açısı....