Hoşgeldiniz!

çiftçi

Domates Üreticilerinden Canan Karatay'a Tepki 03:55
Domates Üreticilerinden Canan Karatay'a Tepki 1.134 izlenme - 1 hafta önce Mersin'in Erdemli İlçesi'nde domates üreticileri, Prof.Dr. Canan Karatay'ın domatesin ilaçla büyütüldüğü iddiasına tepki gösterdi.
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 00:20
Batuhan Çiftçi Çaydanlık Şakası 144.780 izlenme - 4 yıl önce Batuhan Çiftçi Komik Ben Çekmedim Buldum :)
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 97.706 izlenme - 3 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler.
Vahşi Ayı Yaşlı Çiftçiyi Canlı Canlı Yedi! 00:52
Vahşi Ayı Yaşlı Çiftçiyi Canlı Canlı Yedi! 46.782 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Madhugiri bölgesinde bir çiftliğe giren vahşi ayı, yaşlı çiftlik sahibini korkunç şekilde öldürdü! Olaya tanık olan bir kişi dehşet dolu anları cep telefonuyla görüntüledi. Görüntülerde yaşlı adamın, ayının saldırısından kurtulmaya çabaladığı görülüyor. Ancak aşlı adam olay yerinde hayatını kaybediyor. Saldırgan ayı ise, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından vurularak öldürülüyor.
Pazarcıdan Kaçan Bakan 00:17
Pazarcıdan Kaçan Bakan 11.104 izlenme - 5 ay önce Millete hizmetkâr olarak gelen dış işleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu arkasında koruma ordusuyla pazarda gezdiği sırada pazarcı bir amcadan kendisine methiyeler dizilmesini beklerken ummadık bir anda pazarcı amcanın halkın sorunlarını anlatıp eleştiride bulununca olay mahalinden hemen kaçışının videosu.
Tarlasına Putin'in Portresini Çizen İtalyan Çiftçi 01:14
Tarlasına Putin'in Portresini Çizen İtalyan Çiftçi 1.194 izlenme - 3 hafta önce İtalya’nın kuzeyindeki Veneto bölgesinde yaşayan Dario Gambarin isimli çiftçi, Putin'e olan hayranlığını onun portresini tarlaya traktörle çizerek gösterdi.
Harika Kanatlar - Çiftçi Jet 09:11
Harika Kanatlar - Çiftçi Jet 31.830 izlenme - 2 yıl önce Çocukların son zamanlarda oldukça ilgi gösterdiği çizgi filmler arasında yer alan harika kanatlar çizgi filmi gerek yeni bölümleriyle gerekse de oyuncak ve oyunlarıyla çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.
Çiftçinin Müzik Sevdası Traktörüne 7 Bin TL’lik Ses Sistemi 01:25
Çiftçinin Müzik Sevdası Traktörüne 7 Bin TL’lik Ses Sistemi 3.344 izlenme - 4 ay önce Aydın'da çiftçilik yapan Murat Karlıoğlu traktörüne 7 bin TL'lik ses sistemi yaptırdı. Traktör köyün neşesi oldu. Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan 30 yaşındaki çiftçinin müzik tutkusu görenleri şaşırtıyor. Nazilli'ye Bağlı Hamidiye Mahallesinde müziğe olan tutkusuyla bilinen 30 yaşındaki Murat Karlıoğlu, bir servet harcayarak traktörüne 7 bin TL'lik ses sistemi döşetti. Bu duruma en çok sevinen ise çiftçinin Terrier cinsi köpeği Jessie oldu.
Dansçıya Yalarun Atağı Yapmak 01:11
Dansçıya Yalarun Atağı Yapmak 21.672 izlenme - 2 yıl önce bi kasaba festivalinde dans eden bayanın bir kaş erotik dans girişimine yaşı geçmiş bir çiftçi "yalarun" diyerekten verdiği paranın karşılığını almak isteme çabası..
Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 04:45
Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 5.107 izlenme - 6 ay önce Bu durumu abartan Avusturyalı bir çiftçi, satın aldığı Model X’i traktörü yerine kullanmaya başlamış. Tesla Model X 90D versiyonuna sahip olan çiftçi Anton Bauer, araçla arkasına taktığı römorku sayesinde kereste taşıyarak kullanıyor. Böylelikle 2.9sn'de 0'dan 100km'ye çıkabilen, 100.000 Dolar değerinde bir traktöre sahip olan Bauer, belki de Tesla marka araçları en ilginç amaçla kullanan kişi olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çamura Saplanan Traktörün Şaha Kalkması 00:37
Çamura Saplanan Traktörün Şaha Kalkması 955 izlenme - 1 ay önce Çamura Saplanan Traktörün Şaha Kalkması Çamura saplanan traktör sürücüsü, çamurdan çıkmak için bu yönteme başvurmuş.
Patoz Makinesine Düşen Çiftçi Feci Şekilde Can Verdi 01:41
Patoz Makinesine Düşen Çiftçi Feci Şekilde Can Verdi 460 izlenme - 3 hafta önce Patoz makinesine düşen çiftçi feci şekilde can verdiDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, patoz makinesine düşen hayatını kaybetti.
Bahçesini Gözleyen Drone'u Çifteyle Vuran Çiftçi 00:46
Bahçesini Gözleyen Drone'u Çifteyle Vuran Çiftçi 5.163 izlenme - 9 ay önce Evinin bahçesine izinsiz giren drone'u gören kızgın çiftçi eline aldığı tüfekle tek atış yapıyor.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.571 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 02:10
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 5.766 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da temizlik işçisi 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak tarlada çalışırken güneş altında uzun süre kalınca vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. Erzurum şehirlerarası otogarda temizlik işçisi olarak çalışan 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak yevmiye 50 lira karşılığında tarlada çalışırken güneşten yandı. İKİNCİ DERECE YANIK OLUŞTU Bostanda terlememek ve daha rahat hareket edebilmek için gömleğini çıkarıp gün boyu güneşin altında çalıştığını anlatan Uçan'ın vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. "KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK" Gece yanıklar nedeniyle uyuyamayan Uçan'ın gittiği hastanede vücudu kremlenerek sarıldı. Yüzeysel yanıklar oluşan Bülent Uçan, "Kaş yapalım derken göz çıkardık" dedi.
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 01:02
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 17.176 izlenme - 5 yıl önce Çiftçinin İnekler İle İlişkisi
Çawreşamın 06:14
Çawreşamın 33.989 izlenme - 9 yıl önce grup hejanın çok sevilen parçası izlemenizi tavsiye ederim
Tarsuslu Kabak Üreticisinin İsyanı 05:09
Tarsuslu Kabak Üreticisinin İsyanı 1.754 izlenme - 4 ay önce Ürünleri para etmeyen çiftçiler TEM otoyolu bağlantı yolunu trafiğe kapatarak para etmeyen kabaklarını yola döküp, tepki gösterdiler. Sel'den büyük zarar gören üreticiler şimdi de ürünlerinin para etmemesi dolayısıyla perişan olduklarını vurgulayıp, yetkililerin sorunlarına çözüm bulmalarını istediler.
Kütahya'da Yaşlı Çiftçilerin İneklerine Yıldırım Çarpması 00:57
Kütahya'da Yaşlı Çiftçilerin İneklerine Yıldırım Çarpması 2.963 izlenme - 11 ay önce Geçimini 8 inekten sağlayan yaşlı teyze ve amcanın 5 ineği yıldırım düşmesi sonucu telef olmuş. Teyze ve amcanın ineklerine sarılıp ağlaması insanın yüreğini dağlıyor. Haber sosyal medyada çıkınca hemen bir yardımlaşma kampanyası açılması önerilmiş ve Kütahya Valiliği de gereken çalışmalara başlamış.
Köpekleri Fare ile Beslemek 03:01
Köpekleri Fare ile Beslemek 7.004 izlenme - 2 yıl önce İnsan, "sırf bu köpekleri beslemek için mi fare yetiştiriyorlar" demekten kendini alamıyor. Bizim ülkemizde pek rastlanamıyacak garip bir durum. Beyler farelere mi üzülelim çiftçiye mi? karar sizin...
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 00:41
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 23.272 izlenme - 8 yıl önce dna'si çözüldü fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir dna'ya sahip olduğunu belirtti. yaratığın dna'sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: "İlk başta dna için meksika devlet üniversitesine, ardından kanada devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de dna'sını bulamadık dedi. sonunda İspanya'nın en önemli bilim adamı hose antonio dna'ya u
Domatesin Cenaze Namazını Kıldılar 04:03
Domatesin Cenaze Namazını Kıldılar 1.964 izlenme - 8 ay önce Antalya'da, domates ihracındaki engellerin kaldırılmasına yönelik çalışma yapılmasını isteyen üretici, durumu protesto için içinde domates bulunan tabut önünde temsili cenaze namazı kıldı. Antalyalı sebze ve meyve üreticilerinin geçen günlerde halde yaptığı eylemin yankıları sürürken, Antalya Toptancı Hal Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ANTKOMDER), Antalya Tüccarlar ve Esnaflar Derneği ile Antalya Ziraat Odası, saat 05.00'te çiftçiyle bir araya geldi. DÖVİZLER TAŞIDILAR Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali meydanına üzerinde 'Cumhurbaşkanım Domates İçin Kargo Uçağı İstiyoruz', 'Komisyon Üretici El Elele', 'Antalya'da 1 TL, İstanbul'da 5 TL Külliyen Yalan', 'Antalya Domatesin Başkenti' yazılı dövizlerle gelen dernek ve oda yöneticileri, politikacıların konuyu siyaset malzemesi yapmalarından duydukları rahatsızlığı dile getirdi. BIÇAK KEMİĞE DAYANDI Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, son 3 yılda çiftçinin 'serumlu' yaşamak zorunda kaldığını, bıçağın kemiğe dayandığını söyledi. Ülkenin bir geçiş döneminde olduğunu hatırlatan Nazif Alp, şöyle dedi: "Uçak krizi, ardından hükümet değişikliği derken, artık bugünlere geldik. Bugün domates 60 kuruştan 1 TL'ye kadar satılıyor. Narenciye 5 yıldır aynı yerinde sayıyor. Asıl sorun tarım girdilerinin yüksek, fiyatların düşük olması. Bu nedenle çiftçimiz ayakta duracak halde değil. Devletimizden, büyüklerimizden isteğimiz acilen Rus pazarının açılması ve yeni pazarların bulunması."
1 Lira Verip Oto Yıkamacıda Kendini Yıkatan Çiftçi 03:24
1 Lira Verip Oto Yıkamacıda Kendini Yıkatan Çiftçi 33 izlenme - 16 saat önce Denizli Çameli'de sıcaklardan bunalan Hasbi Kaya isimli vatandaş çareyi oto yıkamacıda bulmuş. Önce otomobilini 1 lira verip yıkatan Kaya, termometrelerin 40 dereciye gösterdiği ilçede sıcaktan bunalınca ardından da kendini yıkatmış. Yıkamacı ilk önce şaşırsa da Hasbi Kaya'nın isteğini yerine getirmiş.
Traktörüne 7 Bin Watt'lık Ses Sistemi Taktıran Çiftçinin Neşesi 06:27
Traktörüne 7 Bin Watt'lık Ses Sistemi Taktıran Çiftçinin Neşesi 1.174 izlenme - 4 ay önce Aydın'da müzik tutkunu çiftçi Murat Karlıoğlu, yüksek sesle müzik dinleme tutkusunu, günlük yaşamına öyle bir uyarladı ki, bütün köyün neşe kaynağı oldu. Traktörüne 7 bin liralık ses sistemi kurduran Karlıoğlu, terrier cinsi köpeği "Jessie" ile her gün tarlanın yolunu tutuyor ve tarlada çalışan köylüler de onun melodisine kendilerini kaptırıp dansa başlıyor.
İbrahim Sadri (Gulce) The Faris 03:01
İbrahim Sadri (Gulce) The Faris 23.353 izlenme - 8 yıl önce ..::the farİs::.. ibrahim sadri ğülce kılibi
Ayı Yaşlı Çiftçiyi Böyle Öldürdü 00:51
Ayı Yaşlı Çiftçiyi Böyle Öldürdü 6.387 izlenme - 3 yıl önce Dünya, Hindistan'ın Madhugiri bölgesi yakınındaki bir çiftlikte meydana gelen vahşeti konuşuyor. Çiftlik yakınlarına inen vahşi bir ayı, yaşlı çiftlik sahibini yiyerek öldürdü! Olay amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Görüntülerde yaşlı adamın, ayının saldırısından kurtulmaya çabaladığı görülüyor. Çevredeki insanlar da müdahale etmeye çalışıyor, ancak maalesef başarısız oluyor. Yaşlı adam olay yerinde hayatını kaybediyor.
Ben Seni Çok Özledim 04:20
Ben Seni Çok Özledim 25.976 izlenme - 8 yıl önce ibrahim sadriden ben seni çok özledim www.faris45.tr.gg
arıcılık eğitimi - 1 16:12
arıcılık eğitimi - 1 23.233 izlenme - 8 yıl önce arıcılıkla ilgili eğitim programı. amatör ve profesyonel tüm arıcılar için.
Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci 02:14
Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci 4.823 izlenme - 2 yıl önce Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci Yanmakta olan tarlasını biçerdöveri ile kurtarmaya çalışan çiftcinin çabalarını izliyoruz 05.03.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yanan Tarlasını Biçerdöver İle Kurtaran Çiftci' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
ABD'li Çiftçi Tarlasında Mamut İskeleti Buldu 00:20
ABD'li Çiftçi Tarlasında Mamut İskeleti Buldu 3.641 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde bir bir çiftçi sıra dışı bir keşfe imza attı. Çiftçi soya fasulyesi tarlasını sürerken prehistorik döneme ait bir yünlü mamut kalıntısı buldu. Mamutun kafa tası ve dişlerini bulan çitçinin çağrısı üzerine iskeleti, Michigan Üniversitesi’nden paleontologlar teslim aldı.