Hoşgeldiniz!

çiftçioğlu

Piyango Bileti Şakası - Çetin Çiftçioğlu 05:45
Piyango Bileti Şakası - Çetin Çiftçioğlu 3.963 izlenme - 1 ay önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu'dan efsane bi şaka daha...Yaşlı amcanın büyük ikramiye çıkan biletini cebe atan Çetin Çiftçioğlu'na hanım ablalar başta olmak üzere vatandaşın tepkisi görülmeye değer.
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 09:44
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 2.802 izlenme - 1 ay önce Şakacı Çetin Çiftcioğlu Atm önüne giderek insanların kart şifrelerini öğrenmeye çalışıyor.Soranlara ise ''Şifre Koleksiyoneri''olduğunu söylüyor.En sondaki şakazede Behçet ise Çetin Çiftçioğlu'na kartını kaptırıyor ve şakacı karşısında soğuk terler döküyor.
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 06:32
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 1.679 izlenme - 1 ay önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu Avcılar Kaymakamı rolüne girer.Necip muhtar meslektaşlarını trollemek için Çetin Çiftçioğlunu arar ve olaylar gelişir.Özellikle trollenen ilk muhtar izlemeye değer.Hepimizin gülmeye şu sıralar çok ihtiyacı var. İyi seyirler.
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Olympic Lyon Şakası 22:20
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Olympic Lyon Şakası 18.367 izlenme - 1 yıl önce Basın mensupları Atatürk Havaalanı'nda O.Lyon futbolcularını beklerken Eyüp Şafakspor oyuncuları gelir ve ardından olaylar gelişir. Senelerdir arşvilerde bekleyen efsane şaka sizlerle. İyi seyirler.
Şakacı unutulmaz Şakalar çetin çiftçioğlu 01:24
Şakacı unutulmaz Şakalar çetin çiftçioğlu 112.720 izlenme - 9 yıl önce Şakacı unutulmaz Şakalar çetin çiftçioğlu
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu 25:58
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu 2.332 izlenme - 6 ay önce Çetin Çiftçioğlu'nun eski bir şakasını izleyeceğiz. Abimiz İstanbul'un meşhur ve tarihi Galata Kulesini satıyor. Sülün Osman görse ağzı açık kalırdı.
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 2 02:33
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 2 4.303 izlenme - 1 yıl önce Çetin Çiftçioğlu Usta'nın kendi kanalına yüklediği Herşeye Burnunu Sokan Adamın yeni bir bölümü.Valla işte ekonomik kriz efendim?Kalkıp da Hagi ye 6 maç ceza verilir mi abicim ya... İlgili İçerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48301/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu-sakaci-roportajlara-musallat-olan-adam
Halk Otobüsünde Gaz Çıkarma Şakası - Çetin Çiftçioğlu 03:04
Halk Otobüsünde Gaz Çıkarma Şakası - Çetin Çiftçioğlu 5.322 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin 1 numaralı şakacısı Çetin Çiftçioğlu, halk otobüsünde gaz çıkaran bir adamı canlandırıyor.
İlgar Çiftçioğlu O Gelin 04:40
İlgar Çiftçioğlu O Gelin 9.334 izlenme - 5 yıl önce ilgar çiftçioğlu
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) 07:38
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) 2.947 izlenme - 1 yıl önce Yıllar önce 3.Büyük Ankara Festivali'nde yakaladığı teyzemizi oldukça sinirlendiren canımız Çetin Ağabeyimiz en sonunda darbelerden kaçamıyor.Neyse ki en sonunda stüdyoda ağırladığı öğretmen teyzemizle tüm buzları çözülüyor... Diğer Bölümler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276599/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48301/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu-sakaci-roportajlara-musallat-olan-adam
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu 10:41
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu 3.806 izlenme - 2 yıl önce Şakacı klasiğiyle şaka sektörünün fenomenlerinden olan Çetin abimizin efsanevi şakalarından birisi. Efenim şakada görevli bağyan arkadaşımız goril kutusunu birisine emanet eder ve gider daha sonrasında ise olaylar gelişir. Görülmeye değer sahneler ise gorilden kaçamayıp çömelince birşey yapmaz hesabı çömelen abimiz ve goril çıkcak gelin diye yardım çığlıkları atan diğer abimiz
çetin çiftçioğlu 3 02:15
çetin çiftçioğlu 3 12.984 izlenme - 7 yıl önce dilenci şakası
Şakacı- Borsa'da Panikleyen Berber 04:00
Şakacı- Borsa'da Panikleyen Berber 1.730 izlenme - 1 yıl önce Çetin Çiftçioğlu nun nostaljik şakalarından...Borsa ya yoğun şekilde konsantre olan berberin aynı anda müşteriyi de traş etme çabası...Aman abi kulağı götürüyorduk...
Çetin Çiftçioğlu - Müslüm Gürses Şakası 09:59
Çetin Çiftçioğlu - Müslüm Gürses Şakası 2.633 izlenme - 1 yıl önce Çetin Çiftçioğlu'nun en klas şakalarından biri... Müslüm Gürses'in ne kadar kendinden emin bir insan olduğu gözlerden kaçmıyor. Allah rahmet eylesin.
İlgar Çiftçioğlu Gardaşım Nerde 04:54
İlgar Çiftçioğlu Gardaşım Nerde 5.963 izlenme - 5 yıl önce ilgar çiftçioğlu sevenlerine güzel canlara selm olsun
İlgar Çiftçioğlu Karsım 03:49
İlgar Çiftçioğlu Karsım 5.696 izlenme - 5 yıl önce
İlgar Çiftçioğlu Nedeyim 02:01
İlgar Çiftçioğlu Nedeyim 5.008 izlenme - 5 yıl önce kursun_1907@hotmail.com sevgili canlar varsa istekleriniz lütfen bildiriniz
Şakacı Çiftçioğlu Hamiyeti Şakalıyor!! 04:59
Şakacı Çiftçioğlu Hamiyeti Şakalıyor!! 6.913 izlenme - 7 yıl önce çetin çiftçioğlu, mustafa keserin şarkısını banttan söyleyerek hamiyeti şakaladı(mavi şeker)
Çetin Çiftçioğlu - Karpuz Tutmaca 02:20
Çetin Çiftçioğlu - Karpuz Tutmaca 2.223 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyon tarihinin bence en süper şaka yapan adamı, flash tv'nin eski logosuyla, nostalji kokulu bir şekilde yine karşımızda . İnsan ulan o kadar karpuz heba edilir mi, getir biz yeriz diyo ama güzel be kardeşim herif resmen kendini paralamış karpuz tutucam diye. Bi noktadan sonra kurbanımız sadece iki harekete yoğunlaşmış; tutma ve sallama, nefes bile almayı unutuyo garibim. Şakacının karpuz sallama stillerine ayrıca dikkat.
İlgar Çiftçioğlu Öğretmen Kız 05:05
İlgar Çiftçioğlu Öğretmen Kız 4.077 izlenme - 5 yıl önce
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Kamera Şakaları - Şakacı 01:03:23
Çetin Çiftçioğlu'nun Efsane Kamera Şakaları - Şakacı 1.655 izlenme - 1 yıl önce Kanal 7'de yıllarca program yapan efsane Şakacı Çetin Çiftçioğlu ile gizli kamera şakaları..
Asım Abi'ye Dev Şaka - Tuvalet 07:45
Asım Abi'ye Dev Şaka - Tuvalet 2.495 izlenme - 2 yıl önce Türk kamera şakası tarihinin en bomba örneği.
Çetin Çiftçioğlu & Şakacı - Röportajlara Musallat Olan Adam 03:14
Çetin Çiftçioğlu & Şakacı - Röportajlara Musallat Olan Adam 1.631 izlenme - 2 yıl önce Türk usulü kamera şakalarının öncüsü Çetin Çiftiçioğlu denebilir. Kısıtlı imkanlarla yapılan şakalardan sonra, elini "şakazede" nin omzuna atıp gizli kameralara sırayla el sallatmak ise adettendir. Bu şakada ise, nerede bir kamera görse arkadan el sallayan, kameralara içini dökmeyi seven insanımıza mikrofonu veriyor. Olaylar gelişir...
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası 07:46
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası 1.512 izlenme - 1 yıl önce Böyle işememi olur abiii...Yorum yok, Asım Abi gereken yorumları yapmış. Ağacın altında galonlar dolusu işeyen arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Alkışlarla yaşatıyoruz
İlgar Çiftçioğlu Damla Kızım 03:13
İlgar Çiftçioğlu Damla Kızım 3.660 izlenme - 5 yıl önce kursun_1907hotmail.com
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 08:37
Şakacı - Herşeye Burnunu Sokan Adam 1.356 izlenme - 1 yıl önce En son Beyaz Tv ekranlarında görünüp ardından kaybolan kamera şakalarının sevilen yüzü,ustası Çetin Çiftçioğlu nun en başarılı olduğu performanslarından biri.Özlüyor ve ekranlara tekrar dönmesini istiyoruz... ilgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu---sakaci---roportajlara-musallat-olan-adam
Çetin Çiftçioğlu - Durağın Kendi Kendine Yer Değiştirmesi Şakası 04:32
Çetin Çiftçioğlu - Durağın Kendi Kendine Yer Değiştirmesi Şakası 2.072 izlenme - 3 yıl önce Şakacı Çetin Çiftçioğlu, şakazedeye durağın yer değiştirmesi şakasını yapıyor.
Çetin Çiftçioğlu - Zenci Bebek Şakası 04:24
Çetin Çiftçioğlu - Zenci Bebek Şakası 1.913 izlenme - 3 yıl önce Çetin Çiftçioğlu, Şakazedelere Zenci Bebek Şakasını Yapıyor.
Çetin Çiftçioğlu - Gemi Muavini Şakası 10:45
Çetin Çiftçioğlu - Gemi Muavini Şakası 1.410 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarında şaka denince akla gelen ilk isim tabi ki Çetin Çiftçioğlu'dur. Bu güzel şakasında ise şakanın güzelliği, şakazede abimizin içtenliği ve doğallığıyla birleşince komik bir çalışma ortaya çıkmış. Çetin Çiftçioğlu ve muavin abimizi alkışlarla yaşatalım.
Şakacı - Boya Şakası 04:18
Şakacı - Boya Şakası 1.396 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda ki şaka programlarına bakıldığında eskileri kadar kaliteli olmadığı görünen bir gerçek. Çetin Çiftçioğlu'nun boya şakası ki benim çok sevdiğim bir şakadır eskiden yapılan güzel işlere bir örnek olsun diye sizlerle paylaşma gereği duydum. En azından izlerken sıkılmayacağınızda eminim. Aoov abi yakmıyurmu seni ??