Hoşgeldiniz!

çiftler

İnsanlardan Poposunu Pudralamasını İsteyen Kadın 01:08
İnsanlardan Poposunu Pudralamasını İsteyen Kadın 8.699 izlenme - 2 hafta önce Çiftlerin yanına giderek bebek pudrası ile kendi poposunu pudralamasını isteyen hatunu hep birlikte izliyoruz efendim. Siz olsanız ne yapardınız?
Öpüşen Çiftin Kazaya Sebep Olması 00:32
Öpüşen Çiftin Kazaya Sebep Olması 27.875 izlenme - 2 yıl önce Sahil boyunda öpüşen sevgilileri gören bu minik kız bir anlık dikkatsizliğini yolda yürüyen birine çarparak ödedi.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 01:33
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 34.697 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"de oynanan tamir aletlerini eşleştirme oyunu izleyenleri kahkahaya boğacak.
Çiftler Arasında Oynanan Acımasız Bardak Oyunu 07:59
Çiftler Arasında Oynanan Acımasız Bardak Oyunu 207 izlenme - 3 hafta önce Cut ekibinin hazırladığı çiftler arasında oynanan Fear Pong oyununda çiftlerin bir birlerine yaptıkları o acımasız oyunun o anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ev üretim hanem 06:34
ev üretim hanem 10.214 izlenme - 7 yıl önce muhabbet kuşu üretim hanesi
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 01:24
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 4.737 izlenme - 2 yıl önce Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü(Saint Valentine's Day) olarak bilinir. Günümüzde laikleşmiş haliyle dini değerlerden bağımsız olarak kutlanmaya devam eder. Her türden aşk, bu günde kendine yer bulabilmiştir.
Rögar Kapağı Koleksiyonu Yapan Çift 00:48
Rögar Kapağı Koleksiyonu Yapan Çift 2.603 izlenme - 2 yıl önce Gecenin bir yarısı sokakta in, cin top oynarken iki sevgili gözlerine yerde bulunan rögar kapağını kestirirler. Kadın aklı sıra kamuflaj yapıp diğer eleman rögar kapağını yerinden söker. Ulan ne amaçla onu alırsın satacak mısın? Yoksa koleksiyon mu yapacaksın.
arızalı çiftler filmi fragmanı  dizifilm.com 02:32
arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com 3.253 izlenme - 9 yıl önce arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com
İzlesene.comun En Hareketli Şarkilari Burada,en Sl 03:36
İzlesene.comun En Hareketli Şarkilari Burada,en Sl 6.998 izlenme - 10 yıl önce haydİn dansa :)
Çağla Demirsal ve Berk Akalın - Çiftlerde İlk Madalya 02:54
Çağla Demirsal ve Berk Akalın - Çiftlerde İlk Madalya 1.671 izlenme - 2 yıl önce Milli artistik buz patenciler Çağla Demirsal ve Berk Akalın, bir ilke imza atarak çiftler kategorisinde Türkiye'ye ilk madalyasını kazandırdı. Uluslararası Buz Pateni Federasyonu tarafından organize edilen Saraybosna Açık 2016 Artistik Buz Pateni Şampiyonası'nda mücadele eden Çağla Demirsal-Berk Akalın çifti, başarılı bir performans göstererek bronz madalya elde etti. Görüntüler, çiftin 2012'de ki bir performasnlarından.
Medeni Köylüler :d 03:34
Medeni Köylüler :d 3.374 izlenme - 10 yıl önce rıdvan ve ugurun süper şovu (yorumlarınızı beklıyoruz) tesekkürler.....
Sevgilisizliğe Cup Kek İle Çözüm 00:08
Sevgilisizliğe Cup Kek İle Çözüm 36 izlenme - 2 hafta önce Tüm sevgililerin birbirini öptüğü ortamda siz de cup keke sarılın sevgili oburlar. Sevgiliden daha güzel bence...
En Güzel Sevgili Dayanışması 00:27
En Güzel Sevgili Dayanışması 92 izlenme - 3 ay önce
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 03:44
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 660 izlenme - 3 yıl önce Çiftler birbirlerini ne kadar iyi tanıyorlar? Gözleri kapatılan çiftler partnerlerini çeşitli yerlerine dokunarak tanıyabilecekler mi? Complex'in eğlenceli videosunu izliyoruz...
Çiftler Ziyareti 01:50
Çiftler Ziyareti 368 izlenme - 6 yıl önce Çiftler Ziyareti
Mutlu Çiftler 03:04
Mutlu Çiftler 320 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Çiftler
Nişanlı Çiftler 00:42
Nişanlı Çiftler 235 izlenme - 5 yıl önce Hür Parcalar
Dans Eden Çiftler 01:35
Dans Eden Çiftler 236 izlenme - 5 yıl önce Dans Eden Çiftler
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 08:31
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 146 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin 2013 yılında olan ünlü çiftleri. SİZCE EN GÜZEL ÇİFT HANGİSİ? Ünlü çiftler, sinem kobal arda turan, ata demirer özge borak, ünlü çiftler, ünlüler çift, ünlüler.. ünlü çiftler, Türkiyenin ünlü çiftleri, ünlü eşler, 2013 yılı ünlü çiftler, en güzel ünlü çiftler, meşhur çiftler, ünlü sevgililer
couples retreat fragmanı 6 00:38
couples retreat fragmanı 6 316 izlenme - 7 yıl önce rnfilmde orta batılı dört çift lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken diğer üç çift jet ski yapmak spanın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. ancak kısa sürede fark ederler ki tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. bir anda grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.rnrndave vince vaughn ve ronnie malin akerman arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. yıllar i
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 03:52
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 199 izlenme - 5 yıl önce Okulumuzdan Mezun Olup Ta Evlenen Çiftlerimiz...
Bu Adam Deli 00:12
Bu Adam Deli 201 izlenme - 6 yıl önce Bu Adam Deli Ya :)
Erdem 00:21
Erdem 149 izlenme - 5 yıl önce Erdem
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 05:56
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 188 izlenme - 6 yıl önce Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi
100 Yaratıcı İnsanın Diğer Cinsi Etkileme Cümleleri 03:44
100 Yaratıcı İnsanın Diğer Cinsi Etkileme Cümleleri 30 izlenme - 1 yıl önce 100 farklı insandan karşı cinse gülüşünü beğendim, kimisi seni beğendim gibi etkileme sözleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 02:40
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 203 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuk-sahibi-olamayan-ciftler-oncelikli-olarak-ne-yapmalidir/ Çocuk sahibi olmak, her çiftin hayali şüphesiz. Oldukça sabır isteyen bu dönemde kimi zaman karşımıza zorluklar da çıkabiliyor. Peki, çocuk sahibi olamayan çiftler öncelikli olarak neler yapmalı, nelere dikkat etmeli, hangi aşamalardan geçmeli? Çocuk sahibi olmak için yapılabilecekleri bir de uzman ağzından dinlemeye ne dersiniz? Prof. Dr. Teksen Çamlıbel sizin için anlatıyor.