Hoşgeldiniz!

çiftler

Evli Çiftler Ve Seks 00:45
Evli Çiftler Ve Seks 1.849.390 izlenme - 7 yıl önce Evli çiftlerin seks hayatını anlatan kısa bir video, bir telefon konuşması analojisiyle Enitel'in reklam filminde anlatılıyor.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de kahkaha tufanı! 01:33
Ben Bilmem Eşim Bilir'de kahkaha tufanı! 34.611 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"de oynanan tamir aletlerini eşleştirme oyunu izleyenleri kahkahaya boğacak.
VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 01:54
VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 5.498 izlenme - 1 yıl önce Bu günleri de mi görecektik dedirten bir klip. VH1 Amerika'da bir çöpçatanlık programı hazırlamış. Programda çiftler çıplak halde buluşacaklarmış felan filan. Başımıza daş yağacahh daşşşş.
Dünyadaki Çiftler Nasıl Öpüşüyor? 02:43
Dünyadaki Çiftler Nasıl Öpüşüyor? 911 izlenme - 6 ay önce Bu video Amerika'dan Çin'e farklı şehirlerde, gerçek çiftlerle birlikte çekildi. Bir diğer ilginç nokta da, videoda yer alan çiftlerin çeşitliliğidir.
ev üretim hanem 06:34
ev üretim hanem 9.323 izlenme - 5 yıl önce muhabbet kuşu üretim hanesi
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 03:44
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 349 izlenme - 7 ay önce Çiftler birbirlerini ne kadar iyi tanıyorlar? Gözleri kapatılan çiftler partnerlerini çeşitli yerlerine dokunarak tanıyabilecekler mi? Complex'in eğlenceli videosunu izliyoruz...
arızalı çiftler filmi fragmanı  dizifilm.com 02:32
arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com 2.814 izlenme - 6 yıl önce arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com
İzlesene.comun en hareketlİ Şarkilari burada,en sl 03:36
İzlesene.comun en hareketlİ Şarkilari burada,en sl 6.871 izlenme - 7 yıl önce haydİn dansa :)
medeni köylüler :d 03:34
medeni köylüler :d 3.364 izlenme - 7 yıl önce rıdvan ve ugurun süper şovu (yorumlarınızı beklıyoruz) tesekkürler.....
Halısahada Çılgınlarca Sevişmek 00:14
Halısahada Çılgınlarca Sevişmek 625 izlenme - 1 yıl önce Görüntülerimiz, bir halısahadan maç esnasında soyunma kabininden gelen seslerle baş başa bırakıyoruz efenim sizleri iyi seyirler ..
Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler 00:06
Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler 376 izlenme - 1 yıl önce Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler - yeni vine
Birbirlerini İlk Defa Lise Kıyafetleriyle Gören Çiftler 03:04
Birbirlerini İlk Defa Lise Kıyafetleriyle Gören Çiftler 69 izlenme - 7 ay önce Sizin çiftinizin lise zamanındaki tarzını hiç merak ettiniz mi? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Yeni Evlenen Çiftler İlk Aylarda Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşabilir? 01:52
Yeni Evlenen Çiftler İlk Aylarda Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşabilir? 15 izlenme - 1 ay önce Gündelik alışkanlıkları tamamen farklı olan iki kişinin birbirlerinin farklılıklarına alışması ve ortak bir düzen oluşturması için belli bir zamana ihtiyacı olur. Uyumu yakalamanın en etkili yolu, kişilerin birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleridir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 08:31
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 116 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin 2013 yılında olan ünlü çiftleri. SİZCE EN GÜZEL ÇİFT HANGİSİ? Ünlü çiftler, sinem kobal arda turan, ata demirer özge borak, ünlü çiftler, ünlüler çift, ünlüler.. ünlü çiftler, Türkiyenin ünlü çiftleri, ünlü eşler, 2013 yılı ünlü çiftler, en güzel ünlü çiftler, meşhur çiftler, ünlü sevgililer
Mutlu Çiftler 03:04
Mutlu Çiftler 306 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Çiftler
Çiftler Ziyareti 01:50
Çiftler Ziyareti 327 izlenme - 3 yıl önce Çiftler Ziyareti
Dans Eden Çiftler 01:35
Dans Eden Çiftler 199 izlenme - 2 yıl önce Dans Eden Çiftler
Düğün organizasyonu için nasıl bir sıra izlenmeli? 00:51
Düğün organizasyonu için nasıl bir sıra izlenmeli? 54 izlenme - 8 ay önce Evlilik hazırlığı yapan çiftler öncelikle nasıl bir mekanda düğün yapacaklarına karar vermeli.
Nişanlı Çiftler 00:42
Nişanlı Çiftler 187 izlenme - 3 yıl önce Hür Parcalar
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 03:52
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 162 izlenme - 3 yıl önce Okulumuzdan Mezun Olup Ta Evlenen Çiftlerimiz...
Erdem 00:21
Erdem 149 izlenme - 3 yıl önce Erdem
Bu Adam Deli 00:12
Bu Adam Deli 200 izlenme - 3 yıl önce Bu Adam Deli Ya :)
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 02:40
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 139 izlenme - 1 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuk-sahibi-olamayan-ciftler-oncelikli-olarak-ne-yapmalidir/ Çocuk sahibi olmak, her çiftin hayali şüphesiz. Oldukça sabır isteyen bu dönemde kimi zaman karşımıza zorluklar da çıkabiliyor. Peki, çocuk sahibi olamayan çiftler öncelikli olarak neler yapmalı, nelere dikkat etmeli, hangi aşamalardan geçmeli? Çocuk sahibi olmak için yapılabilecekleri bir de uzman ağzından dinlemeye ne dersiniz? Prof. Dr. Teksen Çamlıbel sizin için anlatıyor.
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 05:56
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 174 izlenme - 3 yıl önce Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi
couples retreat fragmanı 6 00:38
couples retreat fragmanı 6 183 izlenme - 5 yıl önce rnfilmde orta batılı dört çift lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken diğer üç çift jet ski yapmak spanın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. ancak kısa sürede fark ederler ki tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. bir anda grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.rnrndave vince vaughn ve ronnie malin akerman arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. yıllar i
Ünlülerin İlk Aşkları 08:05
Ünlülerin İlk Aşkları 31 izlenme - 1 yıl önce Ünlülerin ünlü olduktan sonraki ilk aşkları bu videoda
Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life 00:06
Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life 28 izlenme - 7 ay önce Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life Bu sıcakta ısrarla el ele tutuşan çiftler Thug Life
Çiftlerin Birbirine Photoshop'la Dokunuşu 02:46
Çiftlerin Birbirine Photoshop'la Dokunuşu 5 izlenme - 2 ay önce Çiftler Photoshop yardımıyla birbirlerine rötuş yaparak farklı eğlenceler ortaya çıkarıyor. İşte sonuçlar. Devamı için izlesene kanalımızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Albino Çiftler 01:10
Albino Çiftler 32 izlenme - 2 yıl önce Bu Balıklar Çok Güzel
Mutlu Çiftler 03:48
Mutlu Çiftler 93 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Çiftler