Hoşgeldiniz!

çiftler

Evli Çiftler Ve Seks 00:45
Evli Çiftler Ve Seks 1.853.406 izlenme - 8 yıl önce Evli çiftlerin seks hayatını anlatan kısa bir video, bir telefon konuşması analojisiyle Enitel'in reklam filminde anlatılıyor.
VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 01:54
VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 28.881 izlenme - 2 yıl önce Bu günleri de mi görecektik dedirten bir klip. VH1 Amerika'da bir çöpçatanlık programı hazırlamış. Programda çiftler çıplak halde buluşacaklarmış felan filan. Başımıza daş yağacahh daşşşş.
Striptiz Kursu İlk Ders 03:34
Striptiz Kursu İlk Ders 4.217 izlenme - 5 ay önce Striptiz, gece kulüplerinde, bir oyuncunun müzik eşliğinde dans edip soyunarak yaptığı gösteri olarak nitelendirilir. Striptizin yapıldığı yerlerde ortamdaki ışık loş ve müzik ağırdır. Sandalye gibi eşyalar bu gösterilerde kullanılan araçlardır. Sahnede soyunma modasının 1895'te Paris'te Divan japonais adlı gösteride Moreno de Blansac tarafından uygulandığı sanılmaktadır. İlk zamanlarda kabarelerde yapılan bu gösterilerde sadece Mata Hari ve Dita Von Teese gibi birkaç kişi ünlendi. ABD'de 1930'lu yıllardan itibaren burlesk adı altında yaygınlık kazandı. 1935'te tekrar Avrupa'ya geldi ve 1955'te yaygınlaştı. Sinemada ise Gilda, Rita Hayworth, Brigitte Bardot ve Jeanne Moreau yaptıkları striptiz sahneleri ile akıllarda kaldı. Kadın oyuncuların şovlarının dışında, kadınlara ve eşcinsel erkeklere yönelik erkek dansçıların olduğu striptiz gösterileride mevcuttur. Amber Prowl https://instagram.com/amberProwl Will Shepherd https://www.youtube.com/shep689 R.J. Aguiar https://www.youtube.com/TheNotAdam Bianca Vallar https://instagram.com/biancavallar Pauler Lam https://instagram.com/paulerlam/ Stephanie Pressman https://instagram.com/stephpressman/ Russ https://instagram.com/russgooberman/
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 01:33
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 34.641 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"de oynanan tamir aletlerini eşleştirme oyunu izleyenleri kahkahaya boğacak.
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 01:24
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 4.424 izlenme - 8 ay önce Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü(Saint Valentine's Day) olarak bilinir. Günümüzde laikleşmiş haliyle dini değerlerden bağımsız olarak kutlanmaya devam eder. Her türden aşk, bu günde kendine yer bulabilmiştir.
ev üretim hanem 06:34
ev üretim hanem 9.805 izlenme - 6 yıl önce muhabbet kuşu üretim hanesi
Çağla Demirsal ve Berk Akalın - Çiftlerde İlk Madalya 02:54
Çağla Demirsal ve Berk Akalın - Çiftlerde İlk Madalya 1.390 izlenme - 8 ay önce Milli artistik buz patenciler Çağla Demirsal ve Berk Akalın, bir ilke imza atarak çiftler kategorisinde Türkiye'ye ilk madalyasını kazandırdı. Uluslararası Buz Pateni Federasyonu tarafından organize edilen Saraybosna Açık 2016 Artistik Buz Pateni Şampiyonası'nda mücadele eden Çağla Demirsal-Berk Akalın çifti, başarılı bir performans göstererek bronz madalya elde etti. Görüntüler, çiftin 2012'de ki bir performasnlarından.
Dünyadaki Çiftler Nasıl Öpüşüyor? 02:43
Dünyadaki Çiftler Nasıl Öpüşüyor? 1.004 izlenme - 1 yıl önce Bu video Amerika'dan Çin'e farklı şehirlerde, gerçek çiftlerle birlikte çekildi. Bir diğer ilginç nokta da, videoda yer alan çiftlerin çeşitliliğidir.
arızalı çiftler filmi fragmanı  dizifilm.com 02:32
arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com 2.905 izlenme - 7 yıl önce arızalı çiftler filmi fragmanı dizifilm.com
İzlesene.comun En Hareketli Şarkilari Burada,en Sl 03:36
İzlesene.comun En Hareketli Şarkilari Burada,en Sl 6.907 izlenme - 8 yıl önce haydİn dansa :)
medeni köylüler :d 03:34
medeni köylüler :d 3.367 izlenme - 8 yıl önce rıdvan ve ugurun süper şovu (yorumlarınızı beklıyoruz) tesekkürler.....
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 03:44
Gözleri Kapalı Çiftlerin Birbirlerini Dokunarak Tanımaya Çalışması 430 izlenme - 1 yıl önce Çiftler birbirlerini ne kadar iyi tanıyorlar? Gözleri kapatılan çiftler partnerlerini çeşitli yerlerine dokunarak tanıyabilecekler mi? Complex'in eğlenceli videosunu izliyoruz...
Halısahada Çılgınlarca Sevişmek 00:14
Halısahada Çılgınlarca Sevişmek 876 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz, bir halısahadan maç esnasında soyunma kabininden gelen seslerle baş başa bırakıyoruz efenim sizleri iyi seyirler ..
Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler 00:06
Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler 389 izlenme - 2 yıl önce Ortak Facebook hesabı açıp kıskançlıktan kuduran çiftler - yeni vine
Küsen Çiftleri Barıştırmak İçin Yemin Edilir Mi? - Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet  02:29
Küsen Çiftleri Barıştırmak İçin Yemin Edilir Mi? - Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet 94 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında merak edilen her şeyi ayet ve hadisler ışığında açıklıyor. Bu haftanın konu başlıkları; NAMAZDAKİ GÜZELLİKLER NELERDİR? KILINAN NAMAZIN KABUL OLMASI İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? YENİDEN DİRİLİŞ NASIL OLACAK? DİRİLME HALLERİNİN SAFHALARI NELERDİR?
Çiftler Ziyareti 01:50
Çiftler Ziyareti 359 izlenme - 4 yıl önce Çiftler Ziyareti
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 08:31
Türkiyenin Ünlü Çiftleri 133 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin 2013 yılında olan ünlü çiftleri. SİZCE EN GÜZEL ÇİFT HANGİSİ? Ünlü çiftler, sinem kobal arda turan, ata demirer özge borak, ünlü çiftler, ünlüler çift, ünlüler.. ünlü çiftler, Türkiyenin ünlü çiftleri, ünlü eşler, 2013 yılı ünlü çiftler, en güzel ünlü çiftler, meşhur çiftler, ünlü sevgililer
Birbirlerini İlk Defa Lise Kıyafetleriyle Gören Çiftler 03:04
Birbirlerini İlk Defa Lise Kıyafetleriyle Gören Çiftler 81 izlenme - 1 yıl önce Sizin çiftinizin lise zamanındaki tarzını hiç merak ettiniz mi? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Mutlu Çiftler 03:04
Mutlu Çiftler 312 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Çiftler
Dans Eden Çiftler 01:35
Dans Eden Çiftler 213 izlenme - 3 yıl önce Dans Eden Çiftler
Nişanlı Çiftler 00:42
Nişanlı Çiftler 203 izlenme - 4 yıl önce Hür Parcalar
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 03:52
Akşehir Ticaret Lisesi Mezunu Çiftler 177 izlenme - 4 yıl önce Okulumuzdan Mezun Olup Ta Evlenen Çiftlerimiz...
Erdem 00:21
Erdem 149 izlenme - 3 yıl önce Erdem
Bu Adam Deli 00:12
Bu Adam Deli 201 izlenme - 4 yıl önce Bu Adam Deli Ya :)
Boşanan çiftlerin yeni ilişkiye başlamaları çocukları nasıl etkiler? 01:45
Boşanan çiftlerin yeni ilişkiye başlamaları çocukları nasıl etkiler? 55 izlenme - 1 yıl önce Boşanmış çiftlerin yeni ilişkiye başlamaları çocuklar için oldukça şaşırtıcı ve kolay kabul edemeyecekleri bir durum. Bunun için zaman çok önemli. Her şeyden önce sık değişen partnerler çocuklarla tanıştırılmamalı, emin olunan uzun ömürlü ilişkiler çocuklarla tanıştırılmalı.
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 05:56
Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi 178 izlenme - 4 yıl önce Ayrılan Çiftlerin Durum Güncellemesi
Düğün organizasyonu için nasıl bir sıra izlenmeli? 00:51
Düğün organizasyonu için nasıl bir sıra izlenmeli? 54 izlenme - 1 yıl önce Evlilik hazırlığı yapan çiftler öncelikle nasıl bir mekanda düğün yapacaklarına karar vermeli.
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 02:40
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftler Ne Yapmalı? 159 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuk-sahibi-olamayan-ciftler-oncelikli-olarak-ne-yapmalidir/ Çocuk sahibi olmak, her çiftin hayali şüphesiz. Oldukça sabır isteyen bu dönemde kimi zaman karşımıza zorluklar da çıkabiliyor. Peki, çocuk sahibi olamayan çiftler öncelikli olarak neler yapmalı, nelere dikkat etmeli, hangi aşamalardan geçmeli? Çocuk sahibi olmak için yapılabilecekleri bir de uzman ağzından dinlemeye ne dersiniz? Prof. Dr. Teksen Çamlıbel sizin için anlatıyor.
couples retreat fragmanı 6 00:38
couples retreat fragmanı 6 222 izlenme - 5 yıl önce rnfilmde orta batılı dört çift lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken diğer üç çift jet ski yapmak spanın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. ancak kısa sürede fark ederler ki tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. bir anda grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.rnrndave vince vaughn ve ronnie malin akerman arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. yıllar i
Yeni Evlenen Çiftler İlk Aylarda Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşabilir? 01:52
Yeni Evlenen Çiftler İlk Aylarda Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşabilir? 25 izlenme - 10 ay önce Gündelik alışkanlıkları tamamen farklı olan iki kişinin birbirlerinin farklılıklarına alışması ve ortak bir düzen oluşturması için belli bir zamana ihtiyacı olur. Uyumu yakalamanın en etkili yolu, kişilerin birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleridir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."