Hoşgeldiniz!

Çiftlik Videoları İzle

Tilkinin Çiftliğe Girip Tavuğu Kovalaması 01:06
Tilkinin Çiftliğe Girip Tavuğu Kovalaması 5.779 izlenme - 2 hafta önce Çiftliğe girip gözüne kestirdiği tavuğu yakalamak için çaba gösteren tilki epey bir emek sarf ediyor. Tilki yorgun düşen tavuğu tam yakaladım derken çiftlik sakinlerinden bir genç tavuğun imdadına yetişiyor.
Çiftlik Hayvanlarını Öğreniyoruz - Çocuklar İçin Evcil Hayvanlar - Gerçek Hayvan Sesleri 04:22
Çiftlik Hayvanlarını Öğreniyoruz - Çocuklar İçin Evcil Hayvanlar - Gerçek Hayvan Sesleri 19.286 izlenme - 2 ay önce Bu videoda çocuklar çiftlik hayvanlarını öğreniyor. Her hayvanın gerçek sesini de veriyoruz. Sonrasında da öğrendiklerimizi pekiştirmek için küçük bir oyun oynuyoruz. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 00:39
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 10.336 izlenme - 5 ay önce Kendinden öncekilerin yaptığı anlamsız hareketi yapmayıp, kafasındaki tabuları yıkan devrimci eşek.
komşu çiftlik hile 04:18
komşu çiftlik hile 74.094 izlenme - 6 yıl önce komşu çiftlik hile
 Maymun ile köpeğin kavgası 00:44
Maymun ile köpeğin kavgası 69.677 izlenme - 4 yıl önce Tokat’ta bir restoran sahibine ait köpek ve maymunun kavgası izleyenleri güldürüyor. Şenyurt kasabasında bulunan Çiftlik Restoran’daki bir köpek ve maymun aniden kavgaya tutuşuyor. Amatör bir kamera tarafından çekilen görüntülerde, birbirini alt etmeye çalışan iki hayvanın komik halleri yer alıyor. Bir yandan kavga edip bir yandan da birbiriyle oynayan maymun ve köpek, bazen işi ciddiye alıp birbirlerinin canını acıtıyor.
Ali Babanın Çiftliği - Sumru Parmaksızoğlu 02:28
Ali Babanın Çiftliği - Sumru Parmaksızoğlu 69.513 izlenme - 5 yıl önce Karaoke Star 3 Çocuk Şarkıları Karaoke (2012) - ARTVİZYON MÜZİK FİLM
ali babanın bir çiftligi var şarkısı - adamolacakminik.com 02:20
ali babanın bir çiftligi var şarkısı - adamolacakminik.com 62.376 izlenme - 6 yıl önce http//adamolacakminik.com/blog/ali-babanin-bir-ciftligi-var-cocuk-sarkisi/ali babanın bir çiftliği varçiftliğinde horozları varüüüüürrrrüüüü üüüüürrrüüüü diye bağırırçiftliğinde ali babanın
kangal türk kangallari 04:45
kangal türk kangallari 118.741 izlenme - 8 yıl önce eskİ nesİl safkan kangallar. madimak kangal üretİm çİftlİĞİ 0 532 781 7241
[yeni !!!] Komşu Çiftlik Hayvan Çoğaltma Hilesi 08:04
[yeni !!!] Komşu Çiftlik Hayvan Çoğaltma Hilesi 39.306 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/hile.dukkani
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 02:38
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 104.789 izlenme - 9 yıl önce ali babanın çiftliğini canım kızım azra çok seviyorr..
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 02:04
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 11.450 izlenme - 2 yıl önce Aşırı yağış sonrası taşan nehir, balık çiftliğinden somonların otoyola çıkmasına sebep oluyor. Arabalara aldırmayan somon balıkları akan suyla beraber karşıdan karşıya geçiyorlar.
doginnkennel’s dogo argentinos 01:54
doginnkennel’s dogo argentinos 105.446 izlenme - 9 yıl önce dogo argentino & giant schnauzer
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine  giden şehirli çocuk 05:05
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine giden şehirli çocuk 23.308 izlenme - 2 yıl önce Brio oyuncak seti - Çiftlik Bir anne yaz tatilinde çocuğunun dolu dolu vakit geçirmesini istiyor.Mis gibi kokar köy. Evet, inek dışkısı kokusunu kastediyorum. Evet, tabii ki günün birinde ciddiyim.kendine kendine otlamaya sabah gidip akşam dama gelen inekler var bizim köyde. hala şaşırırım.
Bizim Çiftlik Sponsor Çk Hilesi (Programsız) 10:15
Bizim Çiftlik Sponsor Çk Hilesi (Programsız) 17.883 izlenme - 3 yıl önce Bizim çiftlik için hazırlanmış olan son derece açıklayıcı bir hile anlatımı videosu karşınızda, bu videoyu izleyerek siz de oyunda hile yapabilirsiniz.
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 05:56
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 31.677 izlenme - 5 yıl önce Koyunların Futbol Aşkı
kangal çoban köpekleri 00:33
kangal çoban köpekleri 86.245 izlenme - 9 yıl önce madımak kangal köpeği üretim ve yetiştirme çifliğimize ve www.kangalturk.com sitemize ziyaretlerinizi bekleriz.
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 4.344 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
Farming Simulator 2015 Oynuyoruz 01:22:06
Farming Simulator 2015 Oynuyoruz 14.889 izlenme - 3 yıl önce Farming Simulator kırsal bölgede traktörlerle sürüşe dayalı bir sürüş oyunu. Saman balyalamadan engel parkurlarına kadar, bu simülasyon oyunu ağır vasıta alanıda size hayat veriyor. Farming Simulator’un bu demosu iki görevi deneyimlemenizi sağlıyor: biri zamana karşı yarış ve diğeri saman balyalama. Bunların ilki engelli bir parkurdaki tek kişilik bir yarış; diğerinde ise saman balyalama makinesini dikkatlice kesilmiş samanların üzerinden çekmeniz gerekiyor. Hızlı tamamlanan oyunlar için madalyalar var, ancak altın madalya almak çok zor değil. Farming Simulator’un fiziksel yönü oldukça basit. Traktörler pek zekice hareket etmiyor ve modeller süspansiyonsuz; bu nedenle oldukça eski moda bir görünüme sahipler. Grafikler genel olarak çok işlevsel ancak bu alemin Need For Speed tutkunlarını üzmeyecek türden. Ses de aynı şekilde kabul edilebilir düzeyde ama hepsi bu kadar. Bu yavaş aksiyon oyunu azar azar serpiştirilmiş yerleşlerimin bulunduğu sessiz bir adada gerçekleşiyor. Farming Simulator sunduğu şeyler açısından oldukça basit. Çiftçiliği eğlenceli yapmaya çalışmamış, bu yüzden traktör sürmekten hoşlanmıyorsanız Farming Simulator fikrinizi değiştirmeyecek. Çiftlik tutkunları içinse çok yönlü bir oyun, ama modası geçmiş görünümü bunu bozuyor. Farming Simulator tam da adını yansıtıyor, yalnız çiftçiliğin sadece bir traktörle yapıldığını düşündüğünüz sürece! Sevgili Farming Simulator severler . Uzun bir süredir müptelası olduğumuz gelmiş geçmiş en iyi tarım simülasyon oyunu Farming Simulator 2015te Türk oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var. Giants software Türkiye pazarına da açılmak için oyunun türkçe sürümünüde yayınlıyacak. ilk etapta yayınlanacak diller arasında yer alan Türkçe bizleri oldukça sevindirdi açıkcası. Böylesine büyük bir ödüllü simülasyon oyununun Türkçe çıkacak olması artık oyun yapımcılarının Türkiye pazarına ciddi anlamda önem ve değer verdiği anlamını taşıyor.
Nokta Atışlı Yol Tarifi 02:01
Nokta Atışlı Yol Tarifi 13.585 izlenme - 2 yıl önce Anadolumuzun o masum kirlenmemiş çocuklarından çılgın bir yol tarifi dinliyoruz kardeşlerim ya Niğde yada Aksaray civarından masumiyetinize kurban Video : Mehmet Ali Tavlı
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 23.184 izlenme - 4 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
Minyonlar Ve Çiftlik Hayvanları - Mutluçocuk 03:05
Minyonlar Ve Çiftlik Hayvanları - Mutluçocuk 7.213 izlenme - 1 yıl önce Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. www.izlesene.com/mutlucocuk https://www.izlesene.com/video/tayo-ve-arac-tasiyici/9108939 https://www.izlesene.com/video/wild-animals/9080268 https://www.izlesene.com/video/denizalti-flippy-yelkenli-tekne-egitici-cizgi-film/9077029 https://www.izlesene.com/video/cizgi-film-doktor-mac-wheelie-gps-sistemi-turkce-dublaj/9100258 https://www.izlesene.com/video/ahsap-oyuncaklar-3-araba-cocuk-video/9095990
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 01:02
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 16.934 izlenme - 4 yıl önce Çiftçinin İnekler İle İlişkisi
safkan kangallar  (hepsi burada) 01:06
safkan kangallar (hepsi burada) 59.543 izlenme - 9 yıl önce madimak kangal köpeĞİ üretİm ve yetİŞtİrme çİftlİĞİmİzde muhteŞem safkan kangal yavrulari mevcuttur.bİlgİnİze.
Pitbull Çiftliği (Adana) 01:56
Pitbull Çiftliği (Adana) 7.108 izlenme - 2 yıl önce Dünya genelinde ve ülkemizde pitbull beslemenın ve yetistirmenın yasak olduğu gerçeğini Adana ilimiz pitbull çiftliği kurarak delmiş ve isminin hakkını vermiştir.
Keçi çiftliği fizibilitesi anahtar teslim - 00:11
Keçi çiftliği fizibilitesi anahtar teslim - 6.280 izlenme - 5 yıl önce Meraya dayalı satılık keçi çiftliği için araziler, ruhsat proje ve kurulum ms hazer emlak anahtar teslim çiftliğinizi kuruyor
Yaya Yolundan Geçmeye Çalışan Bayan Sürücü 00:21
Yaya Yolundan Geçmeye Çalışan Bayan Sürücü 186 izlenme - 2 hafta önce Başlıkta bilerek bayan dedim tepki olsun diye görüntülerimiz samsundan bu ne rezillik yahu yayaların geçeceği yolu bile kestiremeyen insanlara nasıl ehliyet verilebiliyor?
kangal çiftliği 07:25
kangal çiftliği 21.114 izlenme - 8 yıl önce kangal turkk köpeklerin uyku vaktine denk geldi
Ömür Gedik ve Burcu Güneş Çiftlikte Buluştu 02:09
Ömür Gedik ve Burcu Güneş Çiftlikte Buluştu 3.195 izlenme - 1 yıl önce Burcu Güneş, hem özel hayat hem de müzik kariyerinin en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Ünlü şarkıcı, Ömür Gedik’e konuştu.
Komşu Çiftlik Sınırsız Kredi Hilesi 08:15
Komşu Çiftlik Sınırsız Kredi Hilesi 9.924 izlenme - 6 yıl önce bedava ve sınırsız kredi yükleyin
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 05:59
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 3.624 izlenme - 1 yıl önce Çiftlikte hangi hayvanlar yaşar biliyor musunuz? seslerini tanıyor musunuz? bu videomuz da çiftlik hayvanlarını öğreneceğiz. bir çiftlikte hayvanlarla birlikte ne kadar güzel olur du değil mi? haydi birlikte izleyelim ve hayvanları tanıyalım. daha fazla video izlemek için bizi takip edebilirsiniz. www.izlesene.com/mutlucocuk.com