Hoşgeldiniz!

çiftlik

Derin Feraset Sahibi Çiftlik Bank Yatırımcısı 01:51
Derin Feraset Sahibi Çiftlik Bank Yatırımcısı 1.720 izlenme - 3 gün önce Türkiye'de haftalardır konuşulan ve bakanlıkların incelemesi altındaki KKTC merkezli 'Çiftlikbank'ta çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Kısa sürede on binlerce üyeye ulaşan Çiftlikbank'ta günlük ödemeler durduruldu. Bakanlığın incelemeleri devam ediyor.
Çiftlik Oyunundaki Dolandırıcılık 02:46
Çiftlik Oyunundaki Dolandırıcılık 7.636 izlenme - 2 ay önce ülkemizde dolandırılmaya müsait insanlar oldukça bu haberler bitmez. sonuna kadar izleyin bide solucandan dolandırmaya kalkmışlar. onu da yaparlar.
komşu çiftlik hile 04:18
komşu çiftlik hile 74.127 izlenme - 7 yıl önce komşu çiftlik hile
Çiftlik Bank Reklam Filmi 01:31
Çiftlik Bank Reklam Filmi 1.200 izlenme - 4 hafta önce
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 00:39
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 11.106 izlenme - 12 ay önce Kendinden öncekilerin yaptığı anlamsız hareketi yapmayıp, kafasındaki tabuları yıkan devrimci eşek.
Ali Babanın Çiftliği - Sumru Parmaksızoğlu 02:28
Ali Babanın Çiftliği - Sumru Parmaksızoğlu 69.582 izlenme - 5 yıl önce Karaoke Star 3 Çocuk Şarkıları Karaoke (2012) - ARTVİZYON MÜZİK FİLM
ali babanın bir çiftligi var şarkısı - adamolacakminik.com 02:20
ali babanın bir çiftligi var şarkısı - adamolacakminik.com 62.673 izlenme - 7 yıl önce http//adamolacakminik.com/blog/ali-babanin-bir-ciftligi-var-cocuk-sarkisi/ali babanın bir çiftliği varçiftliğinde horozları varüüüüürrrrüüüü üüüüürrrüüüü diye bağırırçiftliğinde ali babanın
 Maymun ile köpeğin kavgası 00:44
Maymun ile köpeğin kavgası 70.600 izlenme - 4 yıl önce Tokat’ta bir restoran sahibine ait köpek ve maymunun kavgası izleyenleri güldürüyor. Şenyurt kasabasında bulunan Çiftlik Restoran’daki bir köpek ve maymun aniden kavgaya tutuşuyor. Amatör bir kamera tarafından çekilen görüntülerde, birbirini alt etmeye çalışan iki hayvanın komik halleri yer alıyor. Bir yandan kavga edip bir yandan da birbiriyle oynayan maymun ve köpek, bazen işi ciddiye alıp birbirlerinin canını acıtıyor.
kangal türk kangallari 04:45
kangal türk kangallari 118.909 izlenme - 9 yıl önce eskİ nesİl safkan kangallar. madimak kangal üretİm çİftlİĞİ 0 532 781 7241
[yeni !!!] Komşu Çiftlik Hayvan Çoğaltma Hilesi 08:04
[yeni !!!] Komşu Çiftlik Hayvan Çoğaltma Hilesi 39.317 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/hile.dukkani
Tilkinin Çiftliğe Girip Tavuğu Kovalaması 01:06
Tilkinin Çiftliğe Girip Tavuğu Kovalaması 5.857 izlenme - 7 ay önce Çiftliğe girip gözüne kestirdiği tavuğu yakalamak için çaba gösteren tilki epey bir emek sarf ediyor. Tilki yorgun düşen tavuğu tam yakaladım derken çiftlik sakinlerinden bir genç tavuğun imdadına yetişiyor.
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 02:38
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 104.822 izlenme - 9 yıl önce ali babanın çiftliğini canım kızım azra çok seviyorr..
doginnkennel’s dogo argentinos 01:54
doginnkennel’s dogo argentinos 107.174 izlenme - 9 yıl önce dogo argentino & giant schnauzer
kangal çoban köpekleri 00:33
kangal çoban köpekleri 86.307 izlenme - 10 yıl önce madımak kangal köpeği üretim ve yetiştirme çifliğimize ve www.kangalturk.com sitemize ziyaretlerinizi bekleriz.
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 02:04
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 11.856 izlenme - 2 yıl önce Aşırı yağış sonrası taşan nehir, balık çiftliğinden somonların otoyola çıkmasına sebep oluyor. Arabalara aldırmayan somon balıkları akan suyla beraber karşıdan karşıya geçiyorlar.
Bizim Çiftlik Sponsor Çk Hilesi (Programsız) 10:15
Bizim Çiftlik Sponsor Çk Hilesi (Programsız) 17.938 izlenme - 4 yıl önce Bizim çiftlik için hazırlanmış olan son derece açıklayıcı bir hile anlatımı videosu karşınızda, bu videoyu izleyerek siz de oyunda hile yapabilirsiniz.
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine  giden şehirli çocuk 05:05
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine giden şehirli çocuk 24.533 izlenme - 2 yıl önce Brio oyuncak seti - Çiftlik Bir anne yaz tatilinde çocuğunun dolu dolu vakit geçirmesini istiyor.Mis gibi kokar köy. Evet, inek dışkısı kokusunu kastediyorum. Evet, tabii ki günün birinde ciddiyim.kendine kendine otlamaya sabah gidip akşam dama gelen inekler var bizim köyde. hala şaşırırım.
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 05:56
Koyunların Futbol Aşkı Shaun The Sheep 34.371 izlenme - 6 yıl önce Koyunların Futbol Aşkı
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 23.864 izlenme - 5 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
Farming Simulator 2015 Oynuyoruz 01:22:06
Farming Simulator 2015 Oynuyoruz 15.129 izlenme - 3 yıl önce Farming Simulator kırsal bölgede traktörlerle sürüşe dayalı bir sürüş oyunu. Saman balyalamadan engel parkurlarına kadar, bu simülasyon oyunu ağır vasıta alanıda size hayat veriyor. Farming Simulator’un bu demosu iki görevi deneyimlemenizi sağlıyor: biri zamana karşı yarış ve diğeri saman balyalama. Bunların ilki engelli bir parkurdaki tek kişilik bir yarış; diğerinde ise saman balyalama makinesini dikkatlice kesilmiş samanların üzerinden çekmeniz gerekiyor. Hızlı tamamlanan oyunlar için madalyalar var, ancak altın madalya almak çok zor değil. Farming Simulator’un fiziksel yönü oldukça basit. Traktörler pek zekice hareket etmiyor ve modeller süspansiyonsuz; bu nedenle oldukça eski moda bir görünüme sahipler. Grafikler genel olarak çok işlevsel ancak bu alemin Need For Speed tutkunlarını üzmeyecek türden. Ses de aynı şekilde kabul edilebilir düzeyde ama hepsi bu kadar. Bu yavaş aksiyon oyunu azar azar serpiştirilmiş yerleşlerimin bulunduğu sessiz bir adada gerçekleşiyor. Farming Simulator sunduğu şeyler açısından oldukça basit. Çiftçiliği eğlenceli yapmaya çalışmamış, bu yüzden traktör sürmekten hoşlanmıyorsanız Farming Simulator fikrinizi değiştirmeyecek. Çiftlik tutkunları içinse çok yönlü bir oyun, ama modası geçmiş görünümü bunu bozuyor. Farming Simulator tam da adını yansıtıyor, yalnız çiftçiliğin sadece bir traktörle yapıldığını düşündüğünüz sürece! Sevgili Farming Simulator severler . Uzun bir süredir müptelası olduğumuz gelmiş geçmiş en iyi tarım simülasyon oyunu Farming Simulator 2015te Türk oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var. Giants software Türkiye pazarına da açılmak için oyunun türkçe sürümünüde yayınlıyacak. ilk etapta yayınlanacak diller arasında yer alan Türkçe bizleri oldukça sevindirdi açıkcası. Böylesine büyük bir ödüllü simülasyon oyununun Türkçe çıkacak olması artık oyun yapımcılarının Türkiye pazarına ciddi anlamda önem ve değer verdiği anlamını taşıyor.
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 01:02
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 19.227 izlenme - 5 yıl önce Çiftçinin İnekler İle İlişkisi
Nokta Atışlı Yol Tarifi 02:01
Nokta Atışlı Yol Tarifi 13.705 izlenme - 2 yıl önce Anadolumuzun o masum kirlenmemiş çocuklarından çılgın bir yol tarifi dinliyoruz kardeşlerim ya Niğde yada Aksaray civarından masumiyetinize kurban Video : Mehmet Ali Tavlı
safkan kangallar  (hepsi burada) 01:06
safkan kangallar (hepsi burada) 59.578 izlenme - 10 yıl önce madimak kangal köpeĞİ üretİm ve yetİŞtİrme çİftlİĞİmİzde muhteŞem safkan kangal yavrulari mevcuttur.bİlgİnİze.
Minyonlar Ve Çiftlik Hayvanları - Mutluçocuk 03:05
Minyonlar Ve Çiftlik Hayvanları - Mutluçocuk 7.447 izlenme - 2 yıl önce Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. www.izlesene.com/mutlucocuk https://www.izlesene.com/video/tayo-ve-arac-tasiyici/9108939 https://www.izlesene.com/video/wild-animals/9080268 https://www.izlesene.com/video/denizalti-flippy-yelkenli-tekne-egitici-cizgi-film/9077029 https://www.izlesene.com/video/cizgi-film-doktor-mac-wheelie-gps-sistemi-turkce-dublaj/9100258 https://www.izlesene.com/video/ahsap-oyuncaklar-3-araba-cocuk-video/9095990
Keçi çiftliği fizibilitesi anahtar teslim - 00:11
Keçi çiftliği fizibilitesi anahtar teslim - 6.300 izlenme - 6 yıl önce Meraya dayalı satılık keçi çiftliği için araziler, ruhsat proje ve kurulum ms hazer emlak anahtar teslim çiftliğinizi kuruyor
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 4.708 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
Pitbull Çiftliği (Adana) 01:56
Pitbull Çiftliği (Adana) 7.855 izlenme - 2 yıl önce Dünya genelinde ve ülkemizde pitbull beslemenın ve yetistirmenın yasak olduğu gerçeğini Adana ilimiz pitbull çiftliği kurarak delmiş ve isminin hakkını vermiştir.
kangal çiftliği 07:25
kangal çiftliği 21.134 izlenme - 9 yıl önce kangal turkk köpeklerin uyku vaktine denk geldi
Komşu Çiftlik Sınırsız Kredi Hilesi 08:15
Komşu Çiftlik Sınırsız Kredi Hilesi 9.937 izlenme - 7 yıl önce bedava ve sınırsız kredi yükleyin
Ömür Gedik ve Burcu Güneş Çiftlikte Buluştu 02:09
Ömür Gedik ve Burcu Güneş Çiftlikte Buluştu 3.197 izlenme - 2 yıl önce Burcu Güneş, hem özel hayat hem de müzik kariyerinin en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Ünlü şarkıcı, Ömür Gedik’e konuştu.