Hoşgeldiniz!

çiğdem der ki

Nilüfer Sarıtaş - Çiğdem Der Ki 06:21
Nilüfer Sarıtaş - Çiğdem Der Ki 8.532 izlenme - 6 yıl önce
Erdal Erzincan - Çiğdem Der Ki 05:06
Erdal Erzincan - Çiğdem Der Ki 3.570 izlenme - 4 yıl önce Erdal Erzincan - Çiğdem Der Ki Şarkı Sözü: Çiğdem der ki ben elayım Yiğit başına belayım Hepisinden ben alayım Benden ala çiçek var mı Al baharlı mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar Lale der ki behey Tanrı Neden benim boynum eğri Yardan ayrı düştüm gayrı Benden ala çiçek var mı Al baharlı mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar Nevruz der ki ben nazlıyım Sarp kayalarda gizliyim Mavi donlu gökyüzlüyüm Benden ala çiçek var mı Al baharlı mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar Sümbül der ki boynum uzun Yapraklarım düzüm düzüm Beni ak gerdana dizin Benden ala çiçek var mı Al baharlı mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar Yükleyen - Mustafa Özdemir
Erkan Oğur İsmail Hakkı Demirci Çiğdem Der Ki Ben Alayım  Salı Sefası  14 12 2010 05:26
Erkan Oğur İsmail Hakkı Demirci Çiğdem Der Ki Ben Alayım Salı Sefası 14 12 2010 1.977 izlenme - 6 yıl önce
Erkan Oğur - Çiğdem Der ki 05:43
Erkan Oğur - Çiğdem Der ki 538 izlenme - 3 yıl önce Enstürmanı Türkiye'de en iyi kullanan sayılı kişilerden biri olan ve sanatın halen yaşamasında büyük pay sahibi olan üstad Erkan Oğur'un ve en az onun kadar yetenekli bir diğer müzisyen İsmail Hakkı Demircioğlu'nun 2008 İzmir konserinden Çiğdem Der ki parçasını izleyelim.
Nilüfer Sarıtaş - Çiğdem Der ki 06:21
Nilüfer Sarıtaş - Çiğdem Der ki 600 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Can Gibi Çıkış Tarihi: 28.07.2008 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Çiğdem derki ben elayım Yiğit başına belayım Çiğdem derki ben elayım Yiğit başına belayım Hepsinden ben alayım Benden ala çiçek varmı çiçek varmı hey Çidem çiçek dolu dağlar Yarim gurbet elde ağlar elde ağlar hey Lale der ki behey Tanrı Benim boynum neden eğri Lale der ki behey Tanrı Benim boynum neden eğri Yardan ayrı düştüm gayrı Benden ala çiçek varmı çiçek varmı hey Al baharlı mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar elde ağlar hey Sümbül derki boyum uzun Yapraklarım dizim dizim Sümbül derki boyum uzun Yapraklarım dizim dizim Beni ak gerdana dizin Benden ala çiçek varmı çiçek varmı hey Mor sümbüllü mavi dağlar Yarim gurbet elde ağlar elde ağlar hey Nevruz derki ben nazlıyım Sarp kayalarda gizliyim Nevruz derki ben nazlıyım Sarp kayalarda gizliyim Mavi donlu gök gönlüyüm Benden ala çiçek varmı çiçek varmı hey Çayır çimen dolu dağlar Yarim gurbet elde ağlar elde ağlar hey
Barış İçin Çal (Beytüşşebap) - Çiğdem Der Ki Ben Alayım 09:00
Barış İçin Çal (Beytüşşebap) - Çiğdem Der Ki Ben Alayım 178 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de yaşayan tüm insanların her birinin bambaşka özellikleri var, yaşanmışlıkları var. Kültür zengini bir ülkedeyiz. Ülkemizin dört bir köşesinde farklı diller,ırklar,dinler,renkler,gelenek ve görenekler mevcut. Günümüzde gerek geçmişten gerek geleceğe şahsi, siyasi ve politik rekabetlerden dolayı toplumda kırgınlıklar, ikilikler, ayrımlar oluşmuş. Bu kadar varlık içinde yokluk çekmek bizim kaybettiğimiz insani değerlerden olsa gerek dedik. Ve unuttuğumuz huzura, farklılıklara saygıya ve bir arada kardeşçe yaşamaya en çok şimdi ihtiyacımız olduğunu herkese hatırlatalım istedik. Dostluğa, Kardeşliğe, Barışa kavuşmak için müziği kendimize aracı seçtik. Barış İçin Çalalım Dedik... not: Açıklama videonun sahibine aittir.
Saadet Güvenç - Çiğdem Der Ki 04:40
Saadet Güvenç - Çiğdem Der Ki 7 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18clbP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!