Hoşgeldiniz!

çığır açmak

Akrobaside Çığır Açmak! 03:34
Akrobaside Çığır Açmak! 883 izlenme - 4 yıl önce Bu akrobasi gösterisi aksiyon üzerine inşa edilmiş. Çılgın hareketlerle müthiş şov...
Bilardo'da Çığır açmak 00:05
Bilardo'da Çığır açmak 222 izlenme - 4 yıl önce Bilardo'da Çığır açmak
Salıncakta Çığır Açmak 01:33
Salıncakta Çığır Açmak 226 izlenme - 3 yıl önce Bu sıcak ve bunaltıcı yaz mevsiminde birlik ve beraberlikten ziyade serin ve sulu günlere salına salına ihtiyacımız olan bu mübarek günlerde tamda bana göre diyeceğiniz bir salıncak çeşidi. Şimdiden serinledim yahuu... :)
Tahterevallide Çığır Açan Gençler 00:43
Tahterevallide Çığır Açan Gençler 102 izlenme - 4 yıl önce Tahterevallide Çığır Açan Gençler
Samsung Mobil 5G -  Saniyede 940 mb İnternet 01:20
Samsung Mobil 5G - Saniyede 940 mb İnternet 80 izlenme - 3 yıl önce Dünya, mobil internet bağlamında 4G etrafında dönüyor (henüz ülkemizde kullanamasak da) ancak Samsung şimdiden 5G testlerine başladı bile. Gelecek nesil internet altyapısını test eden teknoloji devinin ulaştığı rakamlar inanılmaz. Sabit ve hareketli hallerde test edilen mobil internet hızı megabit değil, gigabit’le ifade ediliyor. Ekibin sabit durumdayken ana istasyonundan elde ettiği hız tam 7,5 Gbps (saniyede 940 MB) olarak ölçüldü. Yani Samsung’un 5G’sini kullanarak saniyede yaklaşık 1 GB’lık dosya transferi yapmak mümkün. Ekip ayrıca mobil internetin en çok ve doğal olarak hareket halindeyken kullanıldığından yola çıkarak bir de hareketli test uyguladı. Otomobilde 100 km/s hızla giderken elde edilen mobil internet hızı 1,2 Gbps yani saniyede 150 MB. Söz konusu rakamlara ulaşmak için 28 GHz’lik yüksek frekans sinyali ve Hybrid Adaptive Array teknolojisi diye tanımlanan, daha uzak mesafelerde daha yüksek frekanslara ulaşma imkanı tanıyan milimetrik dalga frekans bantları kullanıldı.
Feyenord - Ajax Maç Önü Görüntülerini FİFA İntrosu Gibi Hazırlamak 02:33
Feyenord - Ajax Maç Önü Görüntülerini FİFA İntrosu Gibi Hazırlamak 62 izlenme - 3 yıl önce Ben de Graaf adındaki kameraman Feyenoord'un De Kuip Standı'nda maç öncesi anları kendi kamerasıyla çektikten sonra bunları HD vaziyette bir filme dönüştürmüş. On numara video olmuş. Tebrik etmek lazım.