Hoşgeldiniz!

Çiğköfte Videoları İzle

Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 01:44
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 32.681 izlenme - 5 ay önce Sirkeci Büyük Postanenin Karşı Sokağında Çiğköfteci Ali Usta adında iş yeri olan kişinin çok konuşup müşteri çekmesi. Boşuna dememişler 'deveyi diken,insanı ... yaranır'
Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 08:00
Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 6.643 izlenme - 5 ay önce Efendim mekanına giden bilir müşterilere doktor,avukat,müdür diye hitap eder kendisi ve paran olsun olmasın mutlaka ikramda bulunur.Kendine özgü sunumu ve tavırlarıyla çiğköfteye hava katan Ali Usta'nın müşterileriyle olan diyaloğunu izliyoruz.
Aykut Elmas Çiğ Köfte Vine 00:06
Aykut Elmas Çiğ Köfte Vine 25.092 izlenme - 3 yıl önce
Lavaşla Atom Tost Nasıl Yapılır? 05:26
Lavaşla Atom Tost Nasıl Yapılır? 5.606 izlenme - 5 ay önce Bütün herkez tost videsu cekiyor bu son tosts videosu olsun yeter artık tostçu atom tostu hep aynı hikaye...
ÇİĞKÖFTE YAPIYORUZ! - Minecraft Çiğköfte Modu (Ayran,Lavaş,Çiğköfte) - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 07:04
ÇİĞKÖFTE YAPIYORUZ! - Minecraft Çiğköfte Modu (Ayran,Lavaş,Çiğköfte) - Minecraft mod Tanıtımı TÜRKÇE 5.880 izlenme - 1 yıl önce Kanalıma Abone Ol: http://goo.gl/LouE6w Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com Mobil Uygulamamı indirmek için - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.bthnclksofficial Çiğköfte Modunu İndirmek için: http://adf.ly/1Wfq56 Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31
Çiğköfte Yeme Yarışması 07:08
Çiğköfte Yeme Yarışması 5.879 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'le çiğköfte yeme yarışmasında yeni bir rekor denemesini izliyoruz. Bakalım kaç tane yemiş?
Çiğ Köfte Tarifi 03:23
Çiğ Köfte Tarifi 6.912 izlenme - 9 yıl önce bu İŞİn ustasindan ve yerİnde yanİ urfa’da yapilmiŞ bİr çekİm İzlemenİzİ Şİddetle tavsİye edİyorum.....ayrica çok enterasan ve mİzansenlerİn bol olduĞu garantİ.....
Lahana İle Bacak Yağı Eritmek 02:06
Lahana İle Bacak Yağı Eritmek 1.784 izlenme - 1 yıl önce Televizyonda gördüğüm en büyük saçmalığa aday video. Bu tedavinin altında lahana üreticilerinin olduğunu düşünüyorum. Not:Video bana ait değildir. Sahibi için: https://www.youtube.com/channel/UCeZ_hHMwtcEfpH-EAYv6QYw
Banker Bilo Çiğköfte Partisi 02:45
Banker Bilo Çiğköfte Partisi 2.559 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş arkadaşın pezevengidir, çiğ köfte sevmeyen karıya karımı derim ve bu 2-3 dakika içinde çıkan inanılmaz espiriler. (ula bülo ne yapirsen bana sankim parmaklir gibisin...vs)ama ne diyor? Hayat böyledir birileri başkarını hep sırtında taşır, hep biri diğerini sırtlar ömür boyu niyeeee? Çünkü bu dünyanın düzenidir. Paralılar açık gözler hep sırtta gider diyor. Güldürüyor usta sanatçımız ama verdiği mesajlarda bir o kadar anlamlı.
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 01:04:44
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 3.315 izlenme - 2 yıl önce "Ateş bacayı sarınca bildiği her şeyi unutan Erdem, Hayal ile yakınlaşmanın peşinde koşarken, ilişkiler konusundaki tecrübelerini süt kardeşiyle paylaşmak isteyen Oğuz, her taşın altından çıkan Külhan ve macera peşinde koşan Selçuk da Erdem'e yardım etmeye çalışırlar. Ne var ki Erdem kimseden yardım istememekte, amacına ulaşmak için kendince planlar yapmaktadır. Erdem'in bu çabaları en çok Yavuz'un işine yarayacak, Ayşe ile ilişkisini farklı bir boyuta taşıyacaktır."
Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 00:59
Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 1.269 izlenme - 2 yıl önce Alkışlar Google Translate'e "-abi selamunaleyküm." dedirten insanların bulunduğu ülkeye gelsin.
Nursel'in Mutfağı - Çiğköfte Tarifi 04:11
Nursel'in Mutfağı - Çiğköfte Tarifi 1.006 izlenme - 2 yıl önce Nursel'in Mutfağı 120.Bölüm "Kilis Mutfağı" Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz.
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 01:01
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 2.228 izlenme - 2 yıl önce Adıyamanlı Conni isimli zenci ağabeyimiz bir çiğköfteciye gider ve "hamburger", "çizburger", "sandiviç" sorar ama hepsine "NO" cevabı alır ve olaylar gelişmeye başlar. Uluslararası isot ödülünü almış ve profesyonel gerçekçi oyunculuklarıyla tam bir görsel şölen olan bu reklamımızı hep birlikte izleyelim ve ülkemizin reklam alanında ne kadar ilerlediğini gözlerimizle görelim. İyi seyirler.
Sneijder ve Yolanthe Yenge'nin Ice Tea Reklamı 01:50
Sneijder ve Yolanthe Yenge'nin Ice Tea Reklamı 1.562 izlenme - 2 yıl önce Lipton Ice Tea reklam yıldızı Wesley Sneijder'ın, bol çiğköfteli, adanalı lahmacunlu reklam filmi. Bu arada sanki Sneijder Restaurant sahibinden daha iyi Türkçe konuşuyor.
Kadir İnanır'dan Çiğköfte Yoğurma Teknikleri 02:19
Kadir İnanır'dan Çiğköfte Yoğurma Teknikleri 1.107 izlenme - 2 yıl önce Masaj videolarının başlangıcını 70'li yıllarda Kadir İnanır yapmıştır. O zamanlar ilk çifköfte zincirini de açmak isterken pulbibere gelen fahiş zamla bu hedefinden vazgeçmiştir.
İşte Çiğ Köfte Dediğin Böle Olur 02:27
İşte Çiğ Köfte Dediğin Böle Olur 3.147 izlenme - 8 yıl önce işte size çiğ köfte yapımı
Çiğköfte Mi Lahmacun Mu Seversiniz? - Sokak Röportajı 02:21
Çiğköfte Mi Lahmacun Mu Seversiniz? - Sokak Röportajı 526 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında halka çiğköfte mi lahmacun mu sorusu sorulmuş. Bakalım halk en çok hangisini tercih ediyor.
Mustafa Volkan Belkide Yolcusun Kalmayacaksın 04:19
Mustafa Volkan Belkide Yolcusun Kalmayacaksın 2.113 izlenme - 7 yıl önce mustafa volkandan dinleyeceksiniz
Kazancı Bedih - Ağam Çiğköfte Oldu 03:05
Kazancı Bedih - Ağam Çiğköfte Oldu 2.217 izlenme - 5 yıl önce
Bayi Toplantısında İbrahim Tatlıses Şov 07:03
Bayi Toplantısında İbrahim Tatlıses Şov 1.065 izlenme - 3 yıl önce Tatlıses çiğköftelerinin bayi toplantısına katılan İbrahim Tatlıses Şarkı Söyledi, Davul Show Yaptı, İlk Kezde Oyun Oynadı.
undertaker'den çiğköfte tarifi 00:43
undertaker'den çiğköfte tarifi 1.492 izlenme - 6 yıl önce underteker'den çiğköfte tarifi
Mertcan Bahar - Aile Çiğköfteciniz 00:23
Mertcan Bahar - Aile Çiğköfteciniz 1.649 izlenme - 4 yıl önce Mertcan Bahar - Aile Çiğköfteciniz
Piyano Şanlıurfa Türküsü Nemrud’un Kızı Şanlı Urfa Sıra Gecesi Türküleri Piyanist Çiğ Köfte Çiğköfte 08:47
Piyano Şanlıurfa Türküsü Nemrud’un Kızı Şanlı Urfa Sıra Gecesi Türküleri Piyanist Çiğ Köfte Çiğköfte 2.158 izlenme - 3 yıl önce Türküleri Piyano Sesleri ile Dinlediniz mi?. Türkülerimizi Çok sesli (Senfoni) Form ile Acaba Sevecek misiniz? Piyanist Güneş Yakartepe, "Nemrudun Kızı Urfa Türküsü " Türküsünü Piyano Notalarını yazdı, Senfonik Form ile Piyano çaldı ve Söyledi. Solist; ECE YILDIRIM Sesi İle Ona Vokalde Eşlik Etti. Türk Halk Müziği Türküleri Solo Piyano Serisi: 4 Çok sevilen Türkülerimizi Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider. Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar... Kazancı Bedri – Nemrut’un Kızı Nemrutun kızı yandırdı bizi Çarptı sillesini felek misali Sil yazımızı kurtar bizi Çarptı sillesini felek misali Mevla’m gör bizi Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp gitti bu ne devrandır Dünya gözümde ker beladır Allah’tan bulasan Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp gitti bu ne devrandır Dünya gözümde ker beladır Allah’tan bulasan Kararsın bahtın yıkılsın tahtın Yalvardım yakardım yol bulamadım Ah olmasaydın kara yazı Evirdim çevirdim yaranamadım Ayandır halim Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp gitti bu ne devrandır Dünya gözümde ker beladır Allah’tan bulasan Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp gitti bu ne devrandır Dünya gözümde ker beladır Allah’tan bulasan Piyano Türküler Nemrudun Kızı Keman Piyano Yöre Urfa Vokal Vokalist Söyleyen Nota Sözler Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Türkü Şarkı Senfonik Ses Repertuar Konser Doğu Ekleme Tarihi:02 Eylül 2007 | Kategori:Şarkı Sözü 1953 yılında Adıyaman’ın Tanrılar Dağı Nemrut’ta bir kadın heykelini gün ışığına çıkarır. Ve bu çalışmayı şöyle kaleme alır: “Fırat’a Tepeden Bakan Taht. Mezopotamya’nın ay ışığıyla yıkanan yüzüne, aşağıda gümüş bir ejderha gibi ışıldayan Fırat’a baktım. Gece rüzgarı uğuldayarak esiyordu. “Tanrılar dağında bir kadın arkelog çalışmalardan yorulan gözlerini Fırat’ın seyri ile dinlendirir. İşte o an Mississippi ile Fırat birlikte akar. 2134 rakımlı Nemrut dağında kadının evrensel türküsü söylenir… Herkesin kendince bir ‘Nemrud’un Kızı’ öyküsü, şarkısı, türküsü, sevdası bu zengin topraklarda vardır. Yeter ki, insanların sıcacık yüreklerinde vefaya ve sevgiye yer olsun… Nemrudun Kızı - Kazancı Bedih ile Mahsun Kırmızıgül’ün Düeti Bedih Yoluk ya da tanınan adıyla Kazancı Bedih ( Şanlıurfa), Şanlıurfalı gazelhan, sıra gecesi geleneğinin önemli ustalarındandır. Bedih ailenin tek erkek çocuğuydu. Belediye memurluğunun ardından yaptığı kazancılık mesleği nedeniyle bu lakapla tanınır. Çocukluğundan itibaren müzikle ilgilendi, cümbüş, ud ve tanbur çalmayı öğrendi, yöredeki sıra gecelerine katılarak sanatını geliştirdi. 2000'in üzerinde kaset yaptı. Sesinin ve yorumunun taklit edilememesiyle adını duyurdu. Kendine has bir hali ve üslubu olan Kazancı Bedih, bundan dolayı yörede "pir" diye çağrılıyordu. [1] Türk halkı ve medya Şanlıurfa'daki sıra geceleri geleneğini onunla keşfetmiştir. Küçük yaşlardan itibaren sıra gecelerine katılan Bedih Şanlıurfa yöresinde bu gecelere çağrılan en önemli isimlerden birisiydi. 1993 yılında İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show isimli televizyon programında görüldü. Burada Fuzuli Bedih ise daha sessiz ve sakin bir hayatı seviyordu. Kahvehanelere gitmezdi ve sıra gecelerine katılmayı çok seviyordu. Katıldığı gecelerde çoğunlukla para almıyordu. İbrahim Tatlıses'in programına katıldıktan sonra tekrar ekranlara çıkması için yoğun istek alan sanatçı, iki ay kadar sonra programa tekrar katıldı.[2] Televizyona çıkması onun daha fazla tanınmasına yol açtı. İbrahim Tatlıses'in bir programı öncesinde ise Ahmet Kaya ile aynı ortamda bulunan ancak kendisini tanımayan Bedih'e Tatlıses, Ahmet Kaya için onu programa çıkartacağını ve tanıyıp, tanımadığını, kendisini nasıl bulduğunu sorduğunda Bedih; "Oğlum bu saç, sakal ne? Biraz kessene" demiş ve oğlu Ahmet Kaya'nın stilinin böyle olduğunu ve tanınmış bir sanatçı olduğunu kendisine söylediğinde Bedih şaşırmıştır.[2] Yine bu sıralarda televizyonlara neden bu kadar az çıktığını soran bir basın esprisi yapmıştır. 2003 yılı Eylül ayında 76 yaşındayken bakırcılar çarşısındaki mesleğine geri dönme kararı aldı. Bu kararın ardındaki asıl sebep bu alandaki yozlaşma olduğu kadar, devlet tarafından sahip çıkılmama ve bir tür yalnız bırakılma refleksi oldu.[2] Kazancı Bedih ve eşi, 20 Ocak Şanlıurfa'daki evde uyudukları esnada, katalitik sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatlarını kaybettiler. Cenazelerini Piyano ŞANLIURFA Türküsü Nemrud’un Kızı Urfa SIRA GECELERİ Gecesi Türküler Nemrut Kız öykü Mahsun Kırmızıgül Piyanist Vokalist Söyleyen Nota Sözler Gelin YouTube Facebook Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Ses Repertuar Konser Anadolu Türk Türkçe bu nasıl bir sestir Gece bu kör saatleri kadar sürekli kendini dinleten adam Mekanın cennet olsun Kırmızı gül bu güzel düeti gecemi hüzün ötesine geçti Söz müziği Arif Çelik tarafı yapılmış İyi ki de ş birlikte düet yap Hani bazı şarkılar vardır ya anlam yükle İşte bu şarkıda benim için onlar Uzun zaman dinle Ama bu gece dinledim Yüklediğim anlamlar meğer artık yokmuşlar Kimdir Hikayesi Nedir Şarkıyı dinlerken Araştır Piyano ile SIRA GECESİ Urfa Türküleri NEMRUT’UN KIZI Yöre ŞanlıUrfa Söyleyen:ECE Geceleri Akşamları Vokal Vokalist Söyleyen Nota Sözler Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Türkü Şarkı Senfonik Ses Repertuar Konser Doğu Keman Piano Kazancı Bedri Nemrud Kız Bedih hd 1633DVZÇ Piyano Türküler Nemrudun Kızı Keman Piyano Yöre Urfa Vokal Vokalist Söyleyen Nota Sözler Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Türkü Şarkı Senfonik Ses Repertuar Konser Doğu Piyano ile SIRA GECESİ Urfa Türküleri NEMRUT’UN KIZI Yöre ŞanlıUrfa Söyleyen:ECE Geceleri Akşamları Vokal Vokalist Söyleyen Nota Sözler Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Türkü Şarkı Senfonik Ses Repertuar Konser Doğu Keman Piano Kazancı Bedri Nemrud Kız Bedih hd Piyano ŞANLIURFA Türküsü Nemrud’un Kızı Şanlı Urfa SIRA Gecesi Türküleri Piyanist Çiğ köfte çiğköfte içli eğlence nağmeler nağme akşam yemeği Nemrut Kız öykü Mahsun Kırmızıgül Vokalist Söyleyen Nota Sözler Gelin YouTube Facebook Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Ses Repertuar Konser Anadolu Türk Türkçe bu nasıl bir se GECELERİ piyano resital, Nemrudun Kızı, türk halk müziği Korosu, sıra gecesi,türküler, ozanlar ŞANLIURFA Türküsü Nemrudun Kızı Şanlı Urfa SIRA Gecesi Türküleri Piyanist Çiğ köfte çiğköfte içli eğlence nağmeler yemek Nemrut Kız öykü Mahsun Kırmızıgül Vokalist Söyleyen Nota Sözler Gelin YouTube Facebook Hikaye Öykü Ege Yöre Bölge Ses Repertuar Konser Anadolu Türk Türkçe bu nasıl bir se GECELERİ
Ben Bilmem Eşim Bilir'de İnanılmaz Rekor 01:52
Ben Bilmem Eşim Bilir'de İnanılmaz Rekor 1.795 izlenme - 4 yıl önce 60 adet çiğköfte yedi, rekorun da rekorunu kırdı, ancak çiğköfte yemeye bir türlü doyamadı. Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı çiğköfte yemeye doymadı. Fitness eğitmeni olan Ali Baki çiğköfteleri yedikçe iştahı açıldı, oyunda rekorunda rekorunu kırdı. 49 tane yiyerek rekora adını yazdıran yarışmacı, oyun bittiği halde birincilik koltuğunda çiğköfteleri yemeye devam etti. Tepsideki 60 çiğ köftenin tamamını yiyen yarışmacının sevgilisi Burcu Sanduvaç'ın Ali Baki'nin daha önce de 35 ıslak hamburger ve 17 tane dürüm yediğini söylemesi ise herkesi şaşırttı.
Etsiz Çiğköfte 01:57
Etsiz Çiğköfte 1.443 izlenme - 7 yıl önce 18 inci malatya fuarında kurel gıda ltd. şti. 4 gün boyunca ücretsiz etsiz ve muzlu çiğköfte dağıttı.içerisinde sadece isot kreması kullanılan muzlu çiğköfte çok ilgi gördü.
3 yaşınadaki çocuk çiğköfte yerse bakın ne olur 00:43
3 yaşınadaki çocuk çiğköfte yerse bakın ne olur 1.879 izlenme - 8 yıl önce
Çiğköfteci Ömer Usta Amerikalı'nın ağzından 00:11
Çiğköfteci Ömer Usta Amerikalı'nın ağzından 788 izlenme - 5 yıl önce
İllede Canım Çiğköfte - Urfa Sıra Geceleri 02:30
İllede Canım Çiğköfte - Urfa Sıra Geceleri 714 izlenme - 3 yıl önce
Kul Hatasız Olmaz - Hakkı Bulut 04:52
Kul Hatasız Olmaz - Hakkı Bulut 903 izlenme - 2 yıl önce Canımızın yarısı, ciğerimizin köşesi, sanatını soyutsal alemlere gargetmiş güzel abimizden Mevlana hoşgörüsü, bulgur pilavı ve eve geldiğinde yeni demlenmiş çaya denk gelmenin verdiği huzur karışımı bir şaheser geliyor. Filmin Künyesi: Güzel Alsın Canımı 1987 Not: Filmde Hakkı Baba bu şarkıyı söylüyor ama bu videoyu makaslayan arkadaş ( hakkı2259 rumuzlu youtube üyesi güzel insan) o kadar kral yerlerini harmanlamış ki bunu sizlerle paylaşmayı tercih ettim
Şanlıurfa'nın En Meşhur 10 Yemeği 05:57
Şanlıurfa'nın En Meşhur 10 Yemeği 574 izlenme - 3 yıl önce WEB SİTE : http//www.toponlar.com VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane Şanlıurfaya gittiğinizde yemeniz gereken en lezzetli yemek çeşit...