Hoşgeldiniz!

çiğköfteci

Çiğköfteci Ali Usta Müşterisiyle Küçük Tartışma Yaşadı 00:17
Çiğköfteci Ali Usta Müşterisiyle Küçük Tartışma Yaşadı 18.915 izlenme - 8 ay önce Görüntüde ünlü çiğköfteci Ali Usta sorun çıkaran müşterisi ile konuşup kendisinden özür diletti.
Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 08:00
Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 6.802 izlenme - 1 yıl önce Efendim mekanına giden bilir müşterilere doktor,avukat,müdür diye hitap eder kendisi ve paran olsun olmasın mutlaka ikramda bulunur.Kendine özgü sunumu ve tavırlarıyla çiğköfteye hava katan Ali Usta'nın müşterileriyle olan diyaloğunu izliyoruz.
Çiğ Köfteci Ahmet Usta ve Yeni Hızlandırılmış Sürümü 00:41
Çiğ Köfteci Ahmet Usta ve Yeni Hızlandırılmış Sürümü 21 izlenme - 2 gün önce İstanbul'un meşhur çiğ köftecisi Ahmet ustanın yine aşırı heyecanlı ve ultra hızlı hallerini izliyoruz efendim...
Çiğ Köfteci :) 01:07
Çiğ Köfteci :) 7.297 izlenme - 10 yıl önce çiğ köfteci ali usta yalnız biraz sinirli
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 01:01
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 2.722 izlenme - 3 yıl önce Adıyamanlı Conni isimli zenci ağabeyimiz bir çiğköfteciye gider ve "hamburger", "çizburger", "sandiviç" sorar ama hepsine "NO" cevabı alır ve olaylar gelişmeye başlar. Uluslararası isot ödülünü almış ve profesyonel gerçekçi oyunculuklarıyla tam bir görsel şölen olan bu reklamımızı hep birlikte izleyelim ve ülkemizin reklam alanında ne kadar ilerlediğini gözlerimizle görelim. İyi seyirler.
Şelale Gibi Limon Sıkan Çiğköfteci Dayı 00:09
Şelale Gibi Limon Sıkan Çiğköfteci Dayı 202 izlenme - 1 yıl önce Limonla ulti atan çiğköfteci, neye uğradığını şaşıran ve sağol demekle yetinen müşteri. Masal gibi, rüya gibi bir saykolukla karşı karşıyayız.
Çiğköfteci Ali Usta Usulü Takla Atımı 00:37
Çiğköfteci Ali Usta Usulü Takla Atımı 60 izlenme - 7 ay önce Eminönü'nün tanınmış simalarından Çiğköfteci Ali Ustanın takla attığını iddia ettiği görüntüler izleyenleri gülümsetmiş.
Çiğköfteci Ömer Usta Ömer Usta'nın ağzından 00:10
Çiğköfteci Ömer Usta Ömer Usta'nın ağzından 327 izlenme - 6 yıl önce
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 01:44
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 48 izlenme - 1 yıl önce Sirkeci Büyük Postanenin Karşı Sokağında Çiğköfteci Ali Usta adında iş yeri olan kişinin çok konuşup müşteri çekmesi. Boşuna dememişler 'deveyi diken,insanı ... yaranır'
Çiğ Köfteci Ali Ustanın Arap Müşterilerini Dize Getirmesi 00:54
Çiğ Köfteci Ali Ustanın Arap Müşterilerini Dize Getirmesi 14 izlenme - 2 ay önce Aşırı heyecanlı satıcılığı ile fenomen olan çiğ köfteci Ali usta arap müştehrilerine de turist falan dinlememiş. İzliyoruz efendim...
çiğköfteyi yiyince efkara geldiler 02:24
çiğköfteyi yiyince efkara geldiler 162 izlenme - 8 yıl önce izleyin gençlerdeki yeteneği görün
Çiğköfteci Ömer Usta Seni çiğ çiğ yerim! 00:12
Çiğköfteci Ömer Usta Seni çiğ çiğ yerim! 115 izlenme - 6 yıl önce
Çiğköfteci Ömer Usta  Dünyayı Saran Lezzet Tanıtım 00:30
Çiğköfteci Ömer Usta Dünyayı Saran Lezzet Tanıtım 86 izlenme - 6 yıl önce