Hoşgeldiniz!

çiğköfteci

Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 08:00
Çiğ Köfteci Ali Usta ve Sunumu 6.650 izlenme - 6 ay önce Efendim mekanına giden bilir müşterilere doktor,avukat,müdür diye hitap eder kendisi ve paran olsun olmasın mutlaka ikramda bulunur.Kendine özgü sunumu ve tavırlarıyla çiğköfteye hava katan Ali Usta'nın müşterileriyle olan diyaloğunu izliyoruz.
Çiğ Köfteci Ali Usta'dan 30 Lavaş İsteyince 00:46
Çiğ Köfteci Ali Usta'dan 30 Lavaş İsteyince 283 izlenme - 2 ay önce Meşhur Çiğ köfteci Ali usta'dan 30 lavaş isteyince kıyamet kopuyor. Sempatik ve bir o kadarda sinirli olan Ali Usta yinede kimseyi kırmıyor.
Çiğ Köfteci :) 01:07
Çiğ Köfteci :) 7.289 izlenme - 9 yıl önce çiğ köfteci ali usta yalnız biraz sinirli
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 01:01
Adıyamanlı Zencisi Olan Profesyonel Çiğköfte Reklamı 2.233 izlenme - 2 yıl önce Adıyamanlı Conni isimli zenci ağabeyimiz bir çiğköfteciye gider ve "hamburger", "çizburger", "sandiviç" sorar ama hepsine "NO" cevabı alır ve olaylar gelişmeye başlar. Uluslararası isot ödülünü almış ve profesyonel gerçekçi oyunculuklarıyla tam bir görsel şölen olan bu reklamımızı hep birlikte izleyelim ve ülkemizin reklam alanında ne kadar ilerlediğini gözlerimizle görelim. İyi seyirler.
Şelale Gibi Limon Sıkan Çiğköfteci Dayı 00:09
Şelale Gibi Limon Sıkan Çiğköfteci Dayı 178 izlenme - 6 ay önce Limonla ulti atan çiğköfteci, neye uğradığını şaşıran ve sağol demekle yetinen müşteri. Masal gibi, rüya gibi bir saykolukla karşı karşıyayız.
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 01:44
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 36 izlenme - 6 ay önce Sirkeci Büyük Postanenin Karşı Sokağında Çiğköfteci Ali Usta adında iş yeri olan kişinin çok konuşup müşteri çekmesi. Boşuna dememişler 'deveyi diken,insanı ... yaranır'
Çiğköfteci Ömer Usta Ömer Usta'nın ağzından 00:10
Çiğköfteci Ömer Usta Ömer Usta'nın ağzından 327 izlenme - 5 yıl önce
çiğköfteyi yiyince efkara geldiler 02:24
çiğköfteyi yiyince efkara geldiler 162 izlenme - 7 yıl önce izleyin gençlerdeki yeteneği görün
Çiğköfteci Ömer Usta Seni çiğ çiğ yerim! 00:12
Çiğköfteci Ömer Usta Seni çiğ çiğ yerim! 109 izlenme - 5 yıl önce
Çiğköfteci Ömer Usta  Dünyayı Saran Lezzet Tanıtım 00:30
Çiğköfteci Ömer Usta Dünyayı Saran Lezzet Tanıtım 83 izlenme - 5 yıl önce