Hoşgeldiniz!

çiğneme

Ankara Havası Eşliğinde Trampling 12:53
Ankara Havası Eşliğinde Trampling 9.746 izlenme - 3 yıl önce Daha önce eklenen femdom temalı videonun, bir diğer versiyonu. Hanımefendi, ayakları altındaki beyefendiyi Ankara Havası eşliğinde bir güzel çiğniyor. Neden arka plan için Ankara Havası seçilmiş, bilinmez elbette.
Gevşek Kız Timi (Gıcık Edici Şekilde Sakız Çiğneme İçerir) 01:22
Gevşek Kız Timi (Gıcık Edici Şekilde Sakız Çiğneme İçerir) 1.469 izlenme - 3 yıl önce Ben sakız çiğnemem ve çiğneyen insanıda bir kaşıkta boğasım gelir. Bu sahneyide tam ileri sararken bitmişti. Allah kimseyi cak cak sakız çiğneyen gevşek insanlarla karşılaştırmasın.
Kola Kutusu Ezme Makinası 01:04
Kola Kutusu Ezme Makinası 816 izlenme - 3 yıl önce Her eve lazım işlevsiz bir makine umarım kola kutusu dışında başka şeyleri de ezebiliyordur yoksa emeğe yazık.
Rusya'dan Alternatif Sırt Çiğnetme Yöntemi 02:44
Rusya'dan Alternatif Sırt Çiğnetme Yöntemi 499 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde sırtımı bir çiğnesene cümlesine en radikal çözüm güzel hatunlar diyarı Rusya'dan gelmiş, artık sırt ağrısına son...
Cak Cak Sakız Çiğneyenler 01:34
Cak Cak Sakız Çiğneyenler 175 izlenme - 3 yıl önce Cak Cak Sakız Çiğneyenler Şöyle ağzına vurasım geliyor"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
260 G Slaj Çiğneme 02:15
260 G Slaj Çiğneme 518 izlenme - 7 yıl önce 260 g slaj çiğneme
sakız çiğneme etkinliğimiiz 02:27
sakız çiğneme etkinliğimiiz 158 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/cilqinseqer.fan
Sakız Çiğnemenin Şaşırtan Faydaları 01:02
Sakız Çiğnemenin Şaşırtan Faydaları 28 izlenme - 11 ay önce Araştırmalar, sakızın kilo kontrolünde yardımcı olduğu, odaklanmayı, uyanıklılığı ve konsantrasyonu arttırdığını gösteriyor.Gerginliği ve stresi azaltıyor, bir çok sporcu ve koçları oyun sırasında sakin kalabilmek için sakız çiğniyor. Uzmanlar sakız çiğnemenin 3 saatte 11 kalori yaktığını belirtiyor.Sakız çiğnemenin şaşırtan faydaları Sizce sakın faydaları neler olabilir? İşte sakız çiğnemenin şaşırtan faydaları.
Sakız Çiğneme Etkinliğiii 02:27
Sakız Çiğneme Etkinliğiii 61 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/cilqinseqer.fan