Hoşgeldiniz!

cihad

Biz Buraya Kadar Gül Dağıtarak Mı Geldik? 01:37
Biz Buraya Kadar Gül Dağıtarak Mı Geldik? 2.602 izlenme - 5 ay önce Dücâne Cündioğlu, katıldığı Ceviz Kabuğu programında yaptığı İslâm ve cihad tartışmasını anlatıyor. İslâm kılıçla yayılmadı mı?
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 00:27
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 11.810 izlenme - 2 yıl önce Devletin resmi kanalı TRT'de yayınlanan belgeselde açık açık canlı bomba olmak özendiriliyor. Tüyler ürpertici!
Allah Yolunda Cihad 00:55
Allah Yolunda Cihad 11.419 izlenme - 4 yıl önce Allah Yolunda Cihad
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 01:15
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 7.841 izlenme - 2 yıl önce Çeçen Komutan Şamil Basayev'in, sunucunun sorduğu "Yaptığınız terörizm değil mi? sorusuna verdiği, efsaneleşen cevabı. Şamil Basayev 10 Temmuz 2006'da şehit düşmüştür.
Şehit Haberleri Gelmesine Mutlu Olan Adam 07:51
Şehit Haberleri Gelmesine Mutlu Olan Adam 4.958 izlenme - 2 yıl önce Ahsen Tv'nin arkaya fon müziği koyduğuna göre kendi aralarında önemli olarak kabul edilen bir şahısla yaptığı röportaj.
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 00:11
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 4.222 izlenme - 2 yıl önce Genç mücahid rolüne genç girince El Cezire'de kurguda atmayı unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıkmış.
Çeçenistan Ruslara Mezar Oluyor... 04:20
Çeçenistan Ruslara Mezar Oluyor... 24.979 izlenme - 10 yıl önce çeçenistanda ki müslüman kardeşlerimizin vatanlarını ve dinlerini kormak için rusya ya karşı verdikleri amansız mücadeleden kısa bir kesit...
Mustafa Cihad - Amenna HD 04:45
Mustafa Cihad - Amenna HD 6.374 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Cihad - Amenna
İman Gücüyle Balon Patlatma Yarışması 08:05
İman Gücüyle Balon Patlatma Yarışması 5.217 izlenme - 2 yıl önce Baldudak kardeşimiz yeni bir kanal açmış adıda mubarek tv yeni bir video eklemiş eğlenceli mizahi yaklaşmışlar ben eğlendim.
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 05:30
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 3.014 izlenme - 2 yıl önce Geçen senelerde sitede başlattığım Jihad Life akımının 5.seri videosu ile devam ediyoruz. Parodi şeyleri kaldıramayan arkadaşların bakmaması dileğiyle, iyi cihadlar.
 IŞİD Tank Kamerasından Kobani 03:39
IŞİD Tank Kamerasından Kobani 5.059 izlenme - 4 yıl önce IŞİD'in GoPro kamerasıyla kaydettiği kobani videosu.(Askeri videolara müzik koyanlardan her daim nefret etmişimdir, bu videodaki alakasız müzikle nefretim dahada arttı.)
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 10:32
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 5.778 izlenme - 2 yıl önce ege üniversitesi felsefe bölümünden emekli prof. dr. ahmet arslan'ın vurucu bir sözü... yanlış anlaşılmasın hoca herhâlde burada ışid'i desteklemiyor, sesli ya da sessiz bir şekilde ''peygambere hakâret eden çizeri gebertmişler mi oh olsun!" diyen yaratıkların kol gezdiği bir coğrafyada "ışid'in bizimle alâkası yok. biz çok barışçılız!" safsatasına sığınan ikiyüzlülere atılmış bir tokattır bu... ışid "turan dursun'u ne geberttiler ama!" diye sevinip "bu daeş çok pis bir örgüt!" diye zırvalayan komşumuzdur. ahmet arslan hoca özellikle islâm felsefesine çok hâkimdir, bu konuda değerli çalışmaları vardır. http://felsefe.ege.edu.tr/akademik_ar...
Mustafa Cihat - Toprak (Zeyd'in Gözleri) 04:38
Mustafa Cihat - Toprak (Zeyd'in Gözleri) 4.713 izlenme - 4 yıl önce Bahti benden kara toprak, hadi al akla beni Bu senden de kara geceden hadi al sakla beni Hatirla ki biz seninle kandasiz, karindasiz Kor alevler yakmadan yikmadan al pakla beni Bilirim senin sefkatini bilirim senin mertligini Ben uslanmaz bir mücrimim ,uzat bana elini Unutma ki biz seninle candasiz gönüldasiz Bu günahkar devran içinde birakma beni.
Kadın Kadına İlişki Caiz midir? (Bonus Bal Dudak) 02:03
Kadın Kadına İlişki Caiz midir? (Bonus Bal Dudak) 5.127 izlenme - 3 yıl önce Tacettin Pehlivan Hoca ve Mücahid Cihad Han gelen soruları yanıtlarken, kadın kadına ilişki sorusuna cevap veriyor.
Ehlisünnet Tv Mücahid, Adnan Oktar'ın Kanalında Renk Değiştirdi 00:40
Ehlisünnet Tv Mücahid, Adnan Oktar'ın Kanalında Renk Değiştirdi 4.700 izlenme - 3 yıl önce Daha evvel defalarca bizim ismailağa ile alakamız yok diyen ehlisunnet tv elemanı adnan oktarın kanalına çıkınca renk değiştirdi İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya Değerli Takipciler Sitemize Bekliyoruz İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Zemzem Suyuyla Slime Yapmak 18:00
Zemzem Suyuyla Slime Yapmak 4.244 izlenme - 2 yıl önce Zemzem suyuyla slime yaptık. Heyecan dolu anlara hazır olun.
Mustafa Cihat Muhammed 05:39
Mustafa Cihat Muhammed 11.460 izlenme - 8 yıl önce supeer bi parca
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 12:06
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 2.879 izlenme - 3 yıl önce Pakistan’ın en eski ve en önemli Kur’an okullarından sayılan Darul Ulum Hakkani’yi ziyaret ediyoruz. Buradan Molla Ömer ve Usame bin Ladin gibi isimler geçmiş.
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 4.954 izlenme - 2 yıl önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Mustafa Cihad - Emri Olur 03:56
Mustafa Cihad - Emri Olur 2.985 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Emri Olur....
Âyetlerin Anlamını Bükmek 05:39
Âyetlerin Anlamını Bükmek 3.902 izlenme - 2 yıl önce Dücâne Cündioğlu, Kuran çevirmenlerinin, Kuran'ın anlattıklarını sözde çağdaşlaştırmak, "Bakın, dînimizde hiç de öyle şiddet, kadın ayrımcılığı falan yok!" geyiği yapmak için yaptığı dilsel şaklabanlıkları anlatıyor. Özetle, Kuran'da "Kadını dövün!" buyruğu da var, "Kâfirlerle savaşın." buyruğu da var, "Erkekler kadınlardan üstündür." hükmü de var. İslâm barış değil teslimiyet, boyun eğme demektir.
Allah Demenin Muhteşem Faziletleri 12:02
Allah Demenin Muhteşem Faziletleri 4.097 izlenme - 4 yıl önce Allah Demenin Muhteşem Faziletleri - Cübbeli Ahmet Hoca 01-03-2014
01:00
"Glory 29" 'da birbirinden heyecanlı maçlar nefesleri kesecek! - A SPOR 2.427 izlenme - 2 yıl önce Kopenhag'da düzenlenecek "Glory 29" 'da birbirinden heyecanlı maçlar nefesleri kesecek... Gecenin ana maçında yenilgisiz Hollandalı Nieky Holzken , İsviçreli Joann Kongolo karşısında yarı orta sıklet dünya şampiyonluk unvanını korumaya çalışacak... Bitmedi! Nefes nefese izleyeceğiniz ağır sıkletteki 4’lü turnuvada ise Anderson Silva, Ismael Londt, Jahfarr Wilnis ve Rus Kırıll Kornılov "prens" Rico Verhoeven ile dövüşme hakkı elde edebilmek için kapışacak. Ve Türkiye'nin kickbokstaki gururu ağır sıklet dövüşçüsü Cihad Kepenek Super Fight serisinde Slovak Tomas Mojni ile kozlarını paylaşacak... 114 ülkede canlı olarak yayınlanacak Glory 29, Orhan Ayhan'ın doyumsuz anlatımı ve Birol Topuz'un yorumlarıyla 16 Nisan Cumartesi saat 23'den itibaren canlı yayında Türkiye’de sadece A Spor'da!
Işid Resmi Geçidi 01:38
Işid Resmi Geçidi 3.937 izlenme - 3 yıl önce Irak İam islam devletinin resmi geçitlerinden biri nereye gittikleri malum yeni bir şehadet şarkı ile bizlerle...
Mustafa Cihad - Sabahlar 04:58
Mustafa Cihad - Sabahlar 3.280 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Cihad - Sabahlar
Baldudak Stili Thug Life 00:24
Baldudak Stili Thug Life 3.013 izlenme - 3 yıl önce Sarıklı Muhabir kardeşimiz röportaj yaptığı beyefendiye fena kapak takmış, durur mu thug life montajını yapıştırmış. İzliyoruz
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 06:32
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 7.815 izlenme - 9 yıl önce "i.m.k."ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın
Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli 05:47
Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli 1.532 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli....
Cihad İslam Ordusu 01:13
Cihad İslam Ordusu 1.956 izlenme - 5 yıl önce Cihad İslam Ordusu
Işid'ci Türk Mücahit ebu Muhammed Ömer'in Şehit Olma Anı ve Son Videosu 09:46
Işid'ci Türk Mücahit ebu Muhammed Ömer'in Şehit Olma Anı ve Son Videosu 2.705 izlenme - 3 yıl önce bomba yüklü kamyonet ile CIA üssüne bombalı saldırı düzenleyerek şehit olan Ebu Muhammed ÖMER Kardeşimizn Son Videosu Sizlerle. kendisine tavsiyemiz cennete hurilerle bol bol cima etsin amin. Ebu Muhammed ÖMER 'den Ben bir güzel gördüm Kardeşim 'parçası http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222743/sehid-olmak-istiyen-isidci-turk-mucahit