Hoşgeldiniz!

Cihad Videoları İzle

Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 00:27
Trt'de Yapılan Canlı Bomba Propagandası 11.588 izlenme - 1 yıl önce Devletin resmi kanalı TRT'de yayınlanan belgeselde açık açık canlı bomba olmak özendiriliyor. Tüyler ürpertici!
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 00:11
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 4.200 izlenme - 8 ay önce Genç mücahid rolüne genç girince El Cezire'de kurguda atmayı unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıkmış.
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 01:15
Çeçen Komutan Basayev - Terörist misin 7.588 izlenme - 1 yıl önce Çeçen Komutan Şamil Basayev'in, sunucunun sorduğu "Yaptığınız terörizm değil mi? sorusuna verdiği, efsaneleşen cevabı. Şamil Basayev 10 Temmuz 2006'da şehit düşmüştür.
Şehit Haberleri Gelmesine Mutlu Olan Adam 07:51
Şehit Haberleri Gelmesine Mutlu Olan Adam 4.913 izlenme - 1 yıl önce Ahsen Tv'nin arkaya fon müziği koyduğuna göre kendi aralarında önemli olarak kabul edilen bir şahısla yaptığı röportaj.
İman Gücüyle Balon Patlatma Yarışması 08:05
İman Gücüyle Balon Patlatma Yarışması 4.990 izlenme - 12 ay önce Baldudak kardeşimiz yeni bir kanal açmış adıda mubarek tv yeni bir video eklemiş eğlenceli mizahi yaklaşmışlar ben eğlendim.
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 05:30
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 2.993 izlenme - 12 ay önce Geçen senelerde sitede başlattığım Jihad Life akımının 5.seri videosu ile devam ediyoruz. Parodi şeyleri kaldıramayan arkadaşların bakmaması dileğiyle, iyi cihadlar.
Mustafa Cihad - Amenna HD 04:45
Mustafa Cihad - Amenna HD 6.290 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Amenna
Zemzem Suyuyla Slime Yapmak 18:00
Zemzem Suyuyla Slime Yapmak 4.158 izlenme - 10 ay önce Zemzem suyuyla slime yaptık. Heyecan dolu anlara hazır olun.
Allah Yolunda Cihad 00:55
Allah Yolunda Cihad 8.698 izlenme - 3 yıl önce Allah Yolunda Cihad
Çeçenistan Ruslara Mezar Oluyor... 04:20
Çeçenistan Ruslara Mezar Oluyor... 24.744 izlenme - 9 yıl önce çeçenistanda ki müslüman kardeşlerimizin vatanlarını ve dinlerini kormak için rusya ya karşı verdikleri amansız mücadeleden kısa bir kesit...
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 10:32
Ahmet Arslan - Hepimiz IŞİD'iz! 5.451 izlenme - 1 yıl önce ege üniversitesi felsefe bölümünden emekli prof. dr. ahmet arslan'ın vurucu bir sözü... yanlış anlaşılmasın hoca herhâlde burada ışid'i desteklemiyor, sesli ya da sessiz bir şekilde ''peygambere hakâret eden çizeri gebertmişler mi oh olsun!" diyen yaratıkların kol gezdiği bir coğrafyada "ışid'in bizimle alâkası yok. biz çok barışçılız!" safsatasına sığınan ikiyüzlülere atılmış bir tokattır bu... ışid "turan dursun'u ne geberttiler ama!" diye sevinip "bu daeş çok pis bir örgüt!" diye zırvalayan komşumuzdur. ahmet arslan hoca özellikle islâm felsefesine çok hâkimdir, bu konuda değerli çalışmaları vardır. http://felsefe.ege.edu.tr/akademik_ar...
Âyetlerin Anlamını Bükmek 05:39
Âyetlerin Anlamını Bükmek 3.775 izlenme - 1 yıl önce Dücâne Cündioğlu, Kuran çevirmenlerinin, Kuran'ın anlattıklarını sözde çağdaşlaştırmak, "Bakın, dînimizde hiç de öyle şiddet, kadın ayrımcılığı falan yok!" geyiği yapmak için yaptığı dilsel şaklabanlıkları anlatıyor. Özetle, Kuran'da "Kadını dövün!" buyruğu da var, "Kâfirlerle savaşın." buyruğu da var, "Erkekler kadınlardan üstündür." hükmü de var. İslâm barış değil teslimiyet, boyun eğme demektir.
 IŞİD Tank Kamerasından Kobani 03:39
IŞİD Tank Kamerasından Kobani 4.985 izlenme - 3 yıl önce IŞİD'in GoPro kamerasıyla kaydettiği kobani videosu.(Askeri videolara müzik koyanlardan her daim nefret etmişimdir, bu videodaki alakasız müzikle nefretim dahada arttı.)
Kadın Kadına İlişki Caiz midir? (Bonus Bal Dudak) 02:03
Kadın Kadına İlişki Caiz midir? (Bonus Bal Dudak) 5.036 izlenme - 2 yıl önce Tacettin Pehlivan Hoca ve Mücahid Cihad Han gelen soruları yanıtlarken, kadın kadına ilişki sorusuna cevap veriyor.
01:00
"Glory 29" 'da birbirinden heyecanlı maçlar nefesleri kesecek! - A SPOR 2.405 izlenme - 1 yıl önce Kopenhag'da düzenlenecek "Glory 29" 'da birbirinden heyecanlı maçlar nefesleri kesecek... Gecenin ana maçında yenilgisiz Hollandalı Nieky Holzken , İsviçreli Joann Kongolo karşısında yarı orta sıklet dünya şampiyonluk unvanını korumaya çalışacak... Bitmedi! Nefes nefese izleyeceğiniz ağır sıkletteki 4’lü turnuvada ise Anderson Silva, Ismael Londt, Jahfarr Wilnis ve Rus Kırıll Kornılov "prens" Rico Verhoeven ile dövüşme hakkı elde edebilmek için kapışacak. Ve Türkiye'nin kickbokstaki gururu ağır sıklet dövüşçüsü Cihad Kepenek Super Fight serisinde Slovak Tomas Mojni ile kozlarını paylaşacak... 114 ülkede canlı olarak yayınlanacak Glory 29, Orhan Ayhan'ın doyumsuz anlatımı ve Birol Topuz'un yorumlarıyla 16 Nisan Cumartesi saat 23'den itibaren canlı yayında Türkiye’de sadece A Spor'da!
Mustafa Cihat - Toprak (Zeyd'in Gözleri) 04:38
Mustafa Cihat - Toprak (Zeyd'in Gözleri) 4.654 izlenme - 3 yıl önce Bahti benden kara toprak, hadi al akla beni Bu senden de kara geceden hadi al sakla beni Hatirla ki biz seninle kandasiz, karindasiz Kor alevler yakmadan yikmadan al pakla beni Bilirim senin sefkatini bilirim senin mertligini Ben uslanmaz bir mücrimim ,uzat bana elini Unutma ki biz seninle candasiz gönüldasiz Bu günahkar devran içinde birakma beni.
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 4.704 izlenme - 2 yıl önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 12:06
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 2.854 izlenme - 2 yıl önce Pakistan’ın en eski ve en önemli Kur’an okullarından sayılan Darul Ulum Hakkani’yi ziyaret ediyoruz. Buradan Molla Ömer ve Usame bin Ladin gibi isimler geçmiş.
Ehlisünnet Tv Mücahid, Adnan Oktar'ın Kanalında Renk Değiştirdi 00:40
Ehlisünnet Tv Mücahid, Adnan Oktar'ın Kanalında Renk Değiştirdi 4.482 izlenme - 2 yıl önce Daha evvel defalarca bizim ismailağa ile alakamız yok diyen ehlisunnet tv elemanı adnan oktarın kanalına çıkınca renk değiştirdi İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya Değerli Takipciler Sitemize Bekliyoruz İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Mustafa Cihad - Emri Olur 03:56
Mustafa Cihad - Emri Olur 2.892 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Emri Olur....
Mustafa Cihat Muhammed 05:39
Mustafa Cihat Muhammed 11.378 izlenme - 7 yıl önce supeer bi parca
Allah Demenin Muhteşem Faziletleri 12:02
Allah Demenin Muhteşem Faziletleri 4.089 izlenme - 3 yıl önce Allah Demenin Muhteşem Faziletleri - Cübbeli Ahmet Hoca 01-03-2014
Işid Resmi Geçidi 01:38
Işid Resmi Geçidi 3.751 izlenme - 2 yıl önce Irak İam islam devletinin resmi geçitlerinden biri nereye gittikleri malum yeni bir şehadet şarkı ile bizlerle...
Baldudak Stili Thug Life 00:24
Baldudak Stili Thug Life 2.992 izlenme - 2 yıl önce Sarıklı Muhabir kardeşimiz röportaj yaptığı beyefendiye fena kapak takmış, durur mu thug life montajını yapıştırmış. İzliyoruz
Mustafa Cihad - Sabahlar 04:58
Mustafa Cihad - Sabahlar 3.255 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Cihad - Sabahlar
Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli 05:47
Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli 1.458 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Suskunluğun Bedeli....
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 06:32
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 7.806 izlenme - 9 yıl önce "i.m.k."ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın
Büyük Cihad - Gurbetçilerin Kisa Filmi 03:02
Büyük Cihad - Gurbetçilerin Kisa Filmi 1.985 izlenme - 2 yıl önce Büyük cihadi espirili bir dille anlatmaya calisan Gurbetci Genclerin Kisafilmini izliyoruz. Altyazi hizmeti: Büyük Cihadin zamani gelmistir S.a. abisi yarin bu zamanda cihada basliyacagiz BÜYÜK CIHAD NEDIR Arkadaslarim Peygamber Hazreti Muhammed (s.a.v.) diyorki en büyük cihad kendi nefsinle savasmaktir,Terörist hareketler Islamiyetle hicbir alakasi yoktur. Fussilet Suresi 34 Hasene (iyilik) ve seyyie (kötülük), müsavi (eşit) değildir. (Kötülüğü) en güzel şekilde karşıla. O zaman seninle arasında düşmanlık olan kişi, samimi bir dost gibi olur. Kassas 77 Ve Allah’ın sana verdiği şeylerin içinde bulunan ahiret yurdunu iste. Ve dünyadan nasibini (de) unutma. Allahû Tealâ’nın sana ihsan ettiği gibi sen de ihsan et (karşılıksız ver). Ve yeryüzünde fesat isteme (çıkartma). Muhakkak ki Allah, müfsidleri (fesat çıkaranları) sevmez. Sura 42 Fakat insanlara zulmedenlerin ve yeryüzünde haksız yere zorbalık yapanların üzerine (aleyhlerine) yol (ceza) vardır. İşte onlar; onlar için elîm bir azap vardır.
Cihad İslam Ordusu 01:13
Cihad İslam Ordusu 1.883 izlenme - 4 yıl önce Cihad İslam Ordusu
Mustafa Cihad - Can Dedim 05:05
Mustafa Cihad - Can Dedim 1.210 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Cihad - Can Dedim...