Hoşgeldiniz!

cihanesennet

Aydın Aydın - Kuzuların Sesi Mee 01:30
Aydın Aydın - Kuzuların Sesi Mee 3.461 izlenme - 3 yıl önce ilginç müzik insanı aydın aydının ilginç bir çalışması daha "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hakan Taşıyan Alkolü Taşıyamadı! 03:50
Hakan Taşıyan Alkolü Taşıyamadı! 1.915 izlenme - 3 yıl önce Kesinlikle arşivlerde yer alması gereken muhteşem an!
İstiklal Marşı Rezaleti 00:44
İstiklal Marşı Rezaleti 1.640 izlenme - 3 yıl önce gülelim mi ağlıyalım mı? siz karar verin. mesut bahtiyar' ın notu: bu videoyu büyük çoğunluğunuz izlemiştir. Genelde seçmece videolar koyan bir sitede her yerde olan şey 'niye var?' demeyin. Gün gelir hepsi silinir, gün gelir nostalji olur. Onun için bu tip klasik videolardan daha sık sık göreceksiniz. Maksat arşiv yapmak. Ayrıca ' kızıma söylüyorum, gelinim sen anla'. Kel alaka.
16 Dakika 09:57
16 Dakika 1.821 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ömrümüz boyunca bir daha göremeyeceğimiz bir şampiyonluk çekişmesiydi. O heyecanı ölümsüzleştiren, kendi çapında bir sinematografik derleme...16 dakikalık uzatma ve kalplerin zor dayandığı bir final. 16 dakika bir cihanesen yapımıdır.
Namlı Sucuk - Boys Anılar 00:56
Namlı Sucuk - Boys Anılar 967 izlenme - 3 yıl önce Boys Anılar' ın oynadıkları saykodelik sucuk reklamı. Diğer Namlı Reklamları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3013/namli-peynirleri-reklami---ismail-yk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15391/ismail-yk---namli-peynir-reklami-2
Sarhoş Sürücü ve Erkek Arkadaşı 01:55
Sarhoş Sürücü ve Erkek Arkadaşı 380 izlenme - 2 yıl önce Klasik yurdum çevirme manzaralarından birisi. Kadın sürücünün değil ama erkek arkadaşının yorumlar, bakış açıları falan feşmekan muazzam.
Kaçalım Koşalım Kaçalım Diye Şarkı Söyleyen Velet 02:53
Kaçalım Koşalım Kaçalım Diye Şarkı Söyleyen Velet 322 izlenme - 2 yıl önce Bu çocuğu gördüğüm yerde döverim, söylemedi demeyin! Kaçsın benden de. Son dakika haberi: bıçaklamışlar veledi...
Çakma Yılmaz Güney 00:51
Çakma Yılmaz Güney 954 izlenme - 3 yıl önce Flash tv'nin müthiş yapımında çakma Yılmaz Güney abimiz "tepesi dağ, dibi kıl" diyerek karşısındaki bayana ne anlatmak istiyor, bu konudaki takdiri sizlere bırakıyorum.
Kerim Akbaş Klasiği : Ananızı Ağlatırım. 04:42
Kerim Akbaş Klasiği : Ananızı Ağlatırım. 530 izlenme - 3 yıl önce Belli ki Kerim abimize programdan önce Kanal 6 yöneticileri gaz vermiş.Sitemi var abimizin.Gerekirse receiver alacak uydu alacak,bu yayını çankaya'ya verecek.Arkadan müziği veriyorlar o da anamızı ağlatıyor.
Hem Güzel Hem Manyaksın 02:09
Hem Güzel Hem Manyaksın 598 izlenme - 3 yıl önce "Bilmiyom ne ayaksın , hem güzel hem manyaksın.." Ajdar'ın tahtına aday, dile takılan bir şarkı..
Kerim Akbaş'tan kontra atak 03:47
Kerim Akbaş'tan kontra atak 331 izlenme - 3 yıl önce Kerim abimiz misyonerin yanında hristiyanlık hakkında atıyor tutuyor ama bi yandan da misyonerle duygusal bi bağ kuruyor. O derece ki misyoneri hak dinine davet ediyor.
Yüzeysel Medyum 05:01
Yüzeysel Medyum 197 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en yüzeysel medyumu, herkese aynı terrane, hiç merak etme geç, hiç merak etme geç, hiç merak etme geç.
Bir Kerim Akbaş Klasiği 02:42
Bir Kerim Akbaş Klasiği 192 izlenme - 3 yıl önce Kerim abimiz İstiklal Marşı'nı okuyamayan bir grup insana verip veriştiriyor, bu arada da milliyetçi duygulara dokunmadan geçemiyor.Yürü bee kim tutar seni..
Kerim Akbaş - Bakın Görün Nerenize Takacam 01:15
Kerim Akbaş - Bakın Görün Nerenize Takacam 127 izlenme - 3 yıl önce Emekli dul ve yetimin has adamı, şerefizin,hayının, zalımın ızdırap çavuşu Kerim Akbaş'tan fırsatçı düzenbazlara zımba gibi bir manifesto. Ben tuttum ipnetoru Kerim baba,tak madalyayı.
Duyulmaz Kaza 00:55
Duyulmaz Kaza 83 izlenme - 3 yıl önce Ağza mikrofon kaçarsa ne olur? Flash tv ye haber olur!