Hoşgeldiniz!

Cihat Tamer

Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 07:20
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 6.100 izlenme - 3 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Yasaklar adlı oyununun alkol kontrolü kısmının 2. bölümü. Polis memuru Cihat Tamer, sarhoş Metin Akpınar
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 03:18
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 1.806 izlenme - 2 yıl önce Bizimkiler'de Cihat Tamer'in oynadığı son bölümlerde seslendirmesini Engin Şenkan yapıyordu.Cihat Tamer diziden ayrılınca Engin Şenkan artık görüntü olarak da dahil oldu diziye ve son bölüme kadar oynadı.Cihat Tamer de Mahallenin Muhtarları ile devam etti yoluna bir süre sonra.
Devekuşu Kabare - Yasaklar - Yasak Aşk Hikayesi 24:25
Devekuşu Kabare - Yasaklar - Yasak Aşk Hikayesi 1.618 izlenme - 3 yıl önce 1978'de Haldun Taner ve Ahmet Gülhan'ın "sergilenen oyunlarda belli bir düzeyin altına düşüldüğünü" öne sürerek ekipten ayrılmalarıyla yönetimi ele alan Zeki Alasya - Metin Akpınar ikilisi, bu tarihten itibaren topluluğu aynı isimle sürdürdü. İlk dönemde daha çok Haldun Taner'in yazdığı oyunları oynayan topluluk, zamanla çeşitli yerli yazarların oyunlarını sahneledi. Devekuşu Kabare'nin, Aşk Olsun, Beyoğlu Beyoğlu, Deliler, Dün Bugün, Reklamlar ve Yasaklar adlı oyunları önce ses kaydı, daha sonra video kaydı olarak yayınlanmıştır. Ancak o dönemde görüntü ve ses kaydı yapılan Geceler oyunu, Sansür Kurulu tarafından fazla müstehcen bulunduğu için, tüm kayıtları imha edilmiştir. Kaynak: Wikipedia
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 1) 08:30
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 1) 1.655 izlenme - 3 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Yasaklar adlı oyununun alkol kontrolü kısmının 1. bölümü. Polis memuru Cihat Tamer, sarhoş Metin Akpınar
Perihan Abla - Reklam Yıldızı 47:34
Perihan Abla - Reklam Yıldızı 916 izlenme - 2 yıl önce Şakir'in çalıştığı şirket hamur mayası ithal etmektedir.Patronu, Şakir'i hamur mayası reklamı için geleneksel bir mutfak bulması için görevlendirir. O da Perihan'dan yardım ister. Hamur mayasının reklam filmi çekimleri sırasında, Perihan ve Şakir buldukları mutfak haberini vermek için paldır küldür sete girerler ve patronla aralarında bir münakaşa başlar.Ardından seti terk ederler. Şakir'in patronu,yönetmen ve reklam ajansı temsilcileri, Perihan ve Şakir'in kamera önündeki performanslarını banttan izledikten sonra beğenirler ve reklamda Perihan ve Şakir'i oynatmaya karar verirler. Onlar da tüm samimiyet ve saflıklarıyla bu projenin içinde yer alırlar. Perihan'ı Perran Kutman, Şakir'i Şevket Altuğ, Şakir'in patronunu Cihat Tamer, yönetmeni ise Ali Berge canlandırıyor.
Mahallenin Muhtarları 1 Nisan  Şakası (1997) 07:00
Mahallenin Muhtarları 1 Nisan Şakası (1997) 474 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin Muhtarları'nın 1 Nisan 1997'de yayınlanan bölümünün girişi çeşitli tuhaflıklarla başlar. Muhtar Bey çevresinde olan tuhaflıklara anlam veremez. Tuhaflıkların nedenini bulmaya çalışırlar. Esaslı bir şaka bekler ekibi.
TRT Bayram Skeci (Y. Evcimik & Cihat Tamer & Nezih Tuncay) 03:25
TRT Bayram Skeci (Y. Evcimik & Cihat Tamer & Nezih Tuncay) 542 izlenme - 3 yıl önce TRT'nin geleneksel bayram skeçlerinden. Mesaj veriliyor, değerler yüceltiliyor, sevecenlik had safada, biraz da gülmece. Böyle şekillendik biz de. İyi bayramlar.
Patron Duymasın - Güle Güle Hemşire 02:10
Patron Duymasın - Güle Güle Hemşire 472 izlenme - 3 yıl önce Erol ve arkadaşları patronlarını eve kapayıp , kaçmaması için enteresan bir düzenek kurarlar. Aylardır araları limoni olan Alev ise Erol'u takip edip çatkapı yapar. "Belki biraz kavga ederiz , belki biraz güleriz belki bir küser bir barışır kalbimiz" umuduyla eve gelen Alev'i kötü bir süpriz beklemektedir.
Mahallenin Muhtarları'nda Muhtar Bey'in İsmi Ortaya Çıktı 00:13
Mahallenin Muhtarları'nda Muhtar Bey'in İsmi Ortaya Çıktı 265 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin Muhtarları dizisinde Muhtar Bey'in ismi 10 yıl boyunca bir sır gibi saklanmıştı ve herkes ona muhtar diye hitap ediyordu. Ve sır ortaya çıktı. Muhtar Bey ve Handan Hanım evlilik işlemlerini tamamlarlarken ikametgah ilmuhaberi yansıyor kameraya ve Orhan Sarıoğlu yazıyor. Tarih bu içeriği de yazar.
Mahallenin Muhtarları - Kamera Arkası Görüntüler (1998) 13:39
Mahallenin Muhtarları - Kamera Arkası Görüntüler (1998) 309 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin Muhtarları'nın 1998 yılında bayram haftasına denk gelen bölümün sonunda seyirciye sürpriz hazırlanmıştır. Bölümün bitişi ile birlikte tüm ekip bayram tatlısına yumulur. Ardından bütün ekip sazlı sözlü eğlenceye katılır ve bonus olarak kamera arkası görüntüleri. Zaman tünelinde yolculuk yapacaksınız adeta
Mahallenin Muhtarları - 150. Bölüm Kutlaması - Kamera Arkası Görüntüler (1996) 09:24
Mahallenin Muhtarları - 150. Bölüm Kutlaması - Kamera Arkası Görüntüler (1996) 337 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin Muhtarları dizisinin 150. bölümü sona erer ve seyircilere yapılan sürpriz devreye girer. 150. bölümün şerefine kamera arkasında yaşanan neşeli görüntüler aktarılır seyircilere. İzlenmeye değer alkışlık görüntüler sizlerle.
Cihat Tamer Biyografisi 01:35
Cihat Tamer Biyografisi 171 izlenme - 3 yıl önce Türk tiyatro ve sinema sektörünün usta oyuncularından,bir çok harika tiyatro,sinema ve dizilere imza atmış,bir çok kişinin Bizimkiler'de Şevket Bey ve Mahallenin Muhtarları'nda Muhtar olarak tanıdığı,gönüllerde taht kurmuş büyük insan sevgili Cihat Tamer'in biyografisidir. İyi izlemeler.
Cihat Tamer'den Üç Maymun Kabare Başlangıç Şarkısı 01:47
Cihat Tamer'den Üç Maymun Kabare Başlangıç Şarkısı 100 izlenme - 3 yıl önce Türk tiyatro ve sinemasının usta oyuncularından,Bizimkiler ve Mahallenin Muhtarları dizisinden herkesin gönlünde taht kurmuş büyük insan sevgili Cihat Tamer, Üç Maymun Kabare Başlangıç Şarkısı'nı söylüyor. İyi izlemeler.