Hoşgeldiniz!

Cilalı İbo Videoları İzle

Cilalı İbo - Yeşilçam Klasikleri (1963) 01:11
Cilalı İbo - Yeşilçam Klasikleri (1963) 9.083 izlenme - 9 yıl önce yeşilçam market
Teksas'ın Şerefini Düşün Şerif - Cilalı İbo Teksas Fatihi 01:48
Teksas'ın Şerefini Düşün Şerif - Cilalı İbo Teksas Fatihi 1.050 izlenme - 11 ay önce Teksas'ta işlerin nasıl yürüdüğünü anlamaya çalışan Şerif Cilalı İbo'nun dönüşümünü izliyoruz...
Cilalı İbo Kadın Avcısı -  Tam Film 01:32:27
Cilalı İbo Kadın Avcısı - Tam Film 1.379 izlenme - 2 yıl önce 1964 yapımı klasikler arasında cilalı ibo karakteriyle yer alan filmimizdir efendim. Feridun Karakaya'nın canlandırdığı karakter türk sinemasının kültleri arasındadır. Rahmetle anıyoruz Feridun Karakaya'yı da.
Cilalı İbo Teksas Fatihi 01:07
Cilalı İbo Teksas Fatihi 546 izlenme - 2 yıl önce Babasının amerikaya otostopla gitmesiyle beraber kundakta kıpraşan cilalı iboya, dna testi yapılmıştır. Bıyıklı amcalar bu dna testini yorumlamakta ve babasının da pek bir cilalı; fiyakalı olduğundan bahsetmektedirler. Gökleri tırmalayan muazzam binaların arasında cilalının babası, amerikanın yükselmesine muazzam katkıda bulunan, kumara ve kadına karşı zaafı olmasa Wall street'in köpeği olacağı düşünülen ultra süper genlere sahiptir. Cilalı şanslıdır, zaten adıda ibodur, küçük; büyük farketmez ikisi de şanslıdır. Bıngıl bıngıldır.
Cilalı İbo Zoraki Baba – Feridun Karakaya & Serpil Gül (1961 - 87 Dk) 01:26:46
Cilalı İbo Zoraki Baba – Feridun Karakaya & Serpil Gül (1961 - 87 Dk) 601 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Dinler'in yönetmenliğini yaptığı filmin konusu; Zengin bir iş adamından fidye koparmak için küçük çocuğunu kaçıran çete elemanları polisten kaçarken,çocuğun içinde bulunduğu torbayı Cilalı İbo’nun boya sandığının yanına koyar.İbo,kendisinin zannettiği torbayı eve götürüp açtığında torba içinde çocuk çıkar.Evlenme arefesinde olan İbo,bu çocuk yüzünden sevdiği kız onu terk eder.Çocuğu kimsye teslim edemeyen İbo,çetenin çocuğun peşinde olduğunu öğrenince canı pahasına çocuğu korumaya devam eder.
Cilalı İbo Maceralar Peşinde - Jenerik (1986) 02:08
Cilalı İbo Maceralar Peşinde - Jenerik (1986) 496 izlenme - 2 yıl önce Cilalı İbo Ayakkabı Boyacılığı Yapan Biridi.Ev Sahibinin Kızı Serpil ile birilerini çok sevmektedirler. Cilalı İbo Mahallenin Yaşlı Amcası Ahmet Amca'nın Gençliğinde Bulduğu Mücevherleri İstanbul'a Getirme Görevini Cilalı İbo'ya Verir. İbo Peşinde Gangster Olmasına Rağmen Sahibine Yetiştirmelidir. Zamanında ''Yavyum''Kelimesini Az Söylememiştik Cilalı İbo Sayesinde...
Cilalı İbo Kız Tavlıyor 00:40
Cilalı İbo Kız Tavlıyor 499 izlenme - 2 yıl önce Zeki Müren, Münir Özkul ve Feridun Karakaya nam-ı diğer Cilalı İbo gibi efsane isimlerin yer aldığı 1959 yapımı Gurbet filminden nostaljik bir sahne.
Bir Yudum İnsan - Feridun Karakaya 01:11
Bir Yudum İnsan - Feridun Karakaya 477 izlenme - 2 yıl önce Feridun Karakaya yarattığı Cilalı İbo karakterinin nasıl ortaya çıktığını anlatıyor. Dinleyin ulan develer! Ruhu şad olsun!
Kundurama Kum Doldu - Beş Şeker Kız 01:32
Kundurama Kum Doldu - Beş Şeker Kız 404 izlenme - 2 yıl önce Efendim görüntülerimiz Beş şeker kız filminden alıntıdır. Bu filmde Fatma Girik, Ediz Hun, Sadri Alışık, Cilalı İbo, Süleyman Turan ve Vahi Öz gibi Yıldızlar oynamıştır Yıl 1964tür ve şarkı kundurama kum doldu'dur. İyi seyirler dilerim..
Cilalı İbo Uçuyor 02:58
Cilalı İbo Uçuyor 165 izlenme - 2 yıl önce Cilalı İbo Almanya'da filminde Feridun Karakaya içinde nazi bombası olan sevgilisini öpünce bomba patlıyor ve uçarak Türkiye'ye geliyorlar.
Terminator The Cilalı İbo Chronicles 02:42
Terminator The Cilalı İbo Chronicles 192 izlenme - 3 yıl önce Cilalı İbo insanoğlunun baş düşmanı olan makinelerin elçisi terminator ile karşılaşır.Hamlet tende yardım alan İbo terminator un çiftetelli silahına karşı çözümü alman ekolü el bombaları ile bulacaktır.
Van Minut Yeşilçam'da 00:29
Van Minut Yeşilçam'da 81 izlenme - 2 yıl önce Van minut açılımını gerçekleştiren ilk kişinin Fikret Hakan olması bu açılımın aslında yeşilçam'dan dimağlara işleyip, bilinçaltında ortaya çıkmayı beklediğini düşündürmektedir. Telafuza dikkat edilirse bizleri belki de Van ilinin Minut diye bir ilçesi mi var ikliemine sokacaktır.
Balon dansı 02:48
Balon dansı 153 izlenme - 3 yıl önce Gerekli malzemeler; 1 adet etine dolgun dansöz,1 kutu balon veyahut condom,1 paket sigara,1 adet koli bantı Uygulama; Dansöz üzerine kolibantı vasıtasıyla şişirilmiş balon veya condomlar yapıştırılır.Sigarayla bu balonlar patlatılarak alemin kralı yapılır. Püf Noktası; Sigara mümkünse uzun olmalıdır.unutulmamalıdır ki boyu da işlevi kadar önemlidir.
Sunp0 162 Cilalı İbo Ve Ufak Hasan Kadıoğlu 03:06
Sunp0 162 Cilalı İbo Ve Ufak Hasan Kadıoğlu 134 izlenme - 4 yıl önce Trabzon Köprübaşı