Hoşgeldiniz!

çıldır gölü

Çıldır Gölünde Yüzmek 13:18
Çıldır Gölünde Yüzmek 1.792 izlenme - 9 yıl önce çanaksu köyü ve çıldır gölünde
çıldır gölü 01:11
çıldır gölü 625 izlenme - 6 yıl önce
Ardahan Çıldır @ Mehmet Ali Arslan Yayınları 04:31
Ardahan Çıldır @ Mehmet Ali Arslan Yayınları 929 izlenme - 7 yıl önce ardahan çıldır gölü tanıtımı mehmet ali aslan yayınları
Kral Ardahan Tv  Ardahan Çildir Gölü Belgeseli Ard 07:27
Kral Ardahan Tv Ardahan Çildir Gölü Belgeseli Ard 1.930 izlenme - 8 yıl önce kral ardahan tv ardahan çildir gölü belgeselİ kars hoçvan ardahan mehmetalİ aslan bayramoĞluköyü mehmetalİ arslan bayramoĞlu köyü ardahan tv ardahan televİzyon radyo vİdyo vİdeo
Ardahan Çıldır Gölü @ Mehmet Ali Arslan Yayın 03:56
Ardahan Çıldır Gölü @ Mehmet Ali Arslan Yayın 750 izlenme - 7 yıl önce ardahan çıldır gölü kış balıkçılık çıldır gölü göl balıkları mehmet ali arslan yayınları mehmetali aslan videos kral ardahan tv www.ardahan. info .com biz
Ardahan Çıldır Gölü Atlı Cirit Festivali 03:05
Ardahan Çıldır Gölü Atlı Cirit Festivali 524 izlenme - 4 yıl önce 9 Şubat 2013 Cumartesi - Sömestri Tatilinde Ardahan Göle Ziyaretimde Tesadüfen Uğradığımız ;ardahan Çıldır Gölü Gezisinde Karşılaştığımız Atlı Cirit Oyunları Müsabakası.
Ardahan'da Gölde Atlı Kızak Keyfi 01:19
Ardahan'da Gölde Atlı Kızak Keyfi 54 izlenme - 2 yıl önce Gölde atlı kızak keyfi Ardahan’da soğuk havanın etkisiyle buz tutan Çıldır Gölü üzerinde atlı kızak keyfi devam ediyor. Donan Çıldır Gölü’nde gezinmek isteyen yerli ve yabancı turistler, atlı kızaklara binerek, göl üzerinde kızak yapma keyfini doyasıya yaşıyor.
Buz Tutan Çıldır Gölü 01:20
Buz Tutan Çıldır Gölü 13 izlenme - 7 ay önce Etkili soğuklardan dolayı Ardahan'ın Çıldır ilçe sınırında bulunan ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde Van Gölü'nden sonra ikinci büyük göl olan Çıldır Gölü, tamamen dondu.
 Çıldır Gölü üzerinde 'dirift' yaptılar 01:22
Çıldır Gölü üzerinde 'dirift' yaptılar 23 izlenme - 2 yıl önce Ardahan'da, yüzeyi yaklaşık 20 santimetre buz tabakasıyla kaplanan Çıldır Gölü, farklı güzellikler ve heyecanlar sunmaya başladı. Göl üzerinde yürüyüş yapanların yanı sıra otomobiliyle tehlikeli şekilde gösteri yapanlara rastlamak mümkün.
Donan Çıldır Gölünde Timsah Yürüyüşü 03:52
Donan Çıldır Gölünde Timsah Yürüyüşü 6 izlenme - 5 ay önce Ardahan'daki Çıldır Gölünü ziyaret eden bir grup turist, timsah yürüyüşünü donan göl üzerinde yaptı. Çıldır gölünü ziyaret eden yerli ve yabancı turistler atlı kızaklara binip göl üstünde gezinti yaparak doğanın tadını çıkarıyor. Hava sıcaklığının geceleri eksi 25 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da buz üstünde son sürat giden atlı kızaklara binerek dolaşmanın yanı sıra, 'eskimo' balık tutarak vakit geçiriyor. Hava sıcaklığının gündüz eksi 15 derece olduğu Çıldır’da doğa harikası olan, yüzeyi yaklaşık 80 santimetre buzla kaplanan gölde turistler, çocuklar gibi eğlenerek timsah yürüyüşü yaptı. Bursa’dan gelen Sema Eker, "İyi ki gelmişim ve çok mutluyum. Bu şehre ilk defa geldim, iyi ki de gelmişim. Çıldırdım iki gündür ve süperim." dedi. Işıl Çimen Biçer'de, "Geçen sene de gelmiştim ve çok beğendim. Bu senede benim dostlarım benim peşime takıldılar, hep birlikte geldiler. Çok mutlular, bende çok mutluyum. Buraya gelin diyorum? Yani buralar o kadar güzel ki mutlaka yaşamalısınız bunları. İnsanları yaşamalısınız, tarihi eserleri yaşamalısınız, muhteşem bir güzellik." diye konuştu.