Hoşgeldiniz!

Çıldırış Videoları İzle

the jacket 02:31
the jacket 16.905 izlenme - 6 yıl önce jack starks körfez savaşı sırasından başından ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalabilmiş eski bir askerdir. iyileşmesine rağmen sürekli hafıza problemleri yaşayan jack hiç akrabası da olmadığı için bu krizleri daha da ağır geçirmektedir. son çare olarak doğduğu kasabaya vermonta geri dönmeye karar verir.otostopla yoluna devam eden jack arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. kadının 8 yaşında bir kızı vardır. kanada sınırını geçmek üzere yol alan bir adam tarafından arabaya alınır
Farklı Açıdan Başbakan'ın Çıldırış Anları (Abdullah Gül İçerir) 02:40
Farklı Açıdan Başbakan'ın Çıldırış Anları (Abdullah Gül İçerir) 1.342 izlenme - 3 yıl önce 10.05.2014 tarihinde danıştayın 146. kuruluş yıldönümü etkinliklerinde TBB başkanı metin feyzioğlu'nun konuşmasına sinirlenen başbakan recep tayyip erdoğan'ın çıldırdığı anları trt kamerasından izliyelim. cumhurbaşkanı abdullah gül'ün sakinleştirme çabaları da bonus olsun.
the jacket fragmanı 1 02:31
the jacket fragmanı 1 1.721 izlenme - 6 yıl önce jack starks körfez savaşı sırasından başından ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalabilmiş eski bir askerdir. iyileşmesine rağmen sürekli hafıza problemleri yaşayan jack hiç akrabası da olmadığı için bu krizleri daha da ağır geçirmektedir. son çare olarak doğduğu kasabaya vermonta geri dönmeye karar verir.otostopla yoluna devam eden jack arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. kadının 8 yaşında bir kızı vardır. kanada sınırını geçmek üzere yol alan bir adam tarafından arabaya alınır
Deney Yapan Çocuğun Çıldırışı 01:01
Deney Yapan Çocuğun Çıldırışı 343 izlenme - 2 yıl önce Küçük Muhammed'in deneyinini ve sonuçlarını gelin hep beraber izleyelim.
Fatih Terim'i Çıldırtan Genç 00:43
Fatih Terim'i Çıldırtan Genç 432 izlenme - 2 yıl önce Efenim imparatoru oldukça sinirlendiren olayı şu videoda izleyebiliriz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92508/fatih-terim-onu-cekmeyin-bunu-cekin Bu videoda sorusuyla Fatih Terim'i kızdıran genci acar muhabirler çıkışta kıstırmış, izleyelim, bakalım, ne imiş gencin derdi. Dipnot: Taklitlerimden sakınınız.
Jurgen Klopp Çıldırışı 00:10
Jurgen Klopp Çıldırışı 365 izlenme - 2 yıl önce Şampiyonlar Ligi`nde Borussia Dortmund ile Napoli`nin karşı karşıya geldiği maçta Alman ekibinin çalıştırıcısı Jurgen Klopp hakemlerin bir kararı sonrasında adeta çıldırmış. Bu sıfatla rüyanızda görseniz 6 ay cıvık sıçarsınız, hakemin durumu nicedir kim bilir?
Çıldırış - Kısa Film 06:36
Çıldırış - Kısa Film 215 izlenme - 2 yıl önce Salih Kıraç isimli sanatçı arkadaşımız belli ki sinemaya gönül vermiş yetmemiş bir de beynini vermiş. Tek başına a dan z ye her şeyini kendisi yaptığı bir kısa film yapmış adı da çıldırış. İzlerken de çıldırmamak gerçekten elde değil tam anlamıyla gerçekten de bir sanat filmi olmuş. İşin en korkuncu da filmin finalinde gizli çünkü devam edecekmiş. Eyvahlar olsun adam haplı beyler dağılın. Alkışlarlayaşıyorum.com her zaman her yer de her daim sanatın ve sanatçının arkasında beliren ve de orada duran site. Dipnot: herkesin popisi kendine arkadaş.
Çıldırış 06:39
Çıldırış 234 izlenme - 3 yıl önce Salih Kıraç'ın oynadığı, kurgu ve efektlerini, dublajlarını yaptığı bir Türk korku filmi Çıldırış. 6 dakikalık amatör kısa film.
Adnan Aybaba - Çıldırışlarade 03:14
Adnan Aybaba - Çıldırışlarade 114 izlenme - 2 yıl önce Kesinlikle esaj kaygısı taşımayan , buna karşılık yoğunluklu olarak Adnan Aybaba taşıyan bir eserdir bu. Mix esnasında problemler yaşadığım ve saat geç olduğu için iniş çıkışlar olabilir. Bir önceki çalışma için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44435/devlet-bahceli-40-yapar-remix
The Jacket Hastane Sahnesi 02:43
The Jacket Hastane Sahnesi 361 izlenme - 4 yıl önce Jack Starks, Körfez Savaşı sırasından başından ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalabilmiş eski bir askerdir. İyileşmesine rağmen sürekli hafıza problemleri yaşayan Jack, hiç akrabası da olmadığı için bu krizleri daha da ağır geçirmektedir. Son çare olarak doğduğu kasabaya, Vermont’a geri dönmeye karar verir. Otostopla yoluna devam eden Jack, arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. Kadının 8 yaşında bir kızı vardır. Kanada sınırını geçmek üzere yol alan bir adam tarafından arabaya alınırlar ve biraz ileride polis kontrolü ile karşılarşırlar.
Böyle Çıldırış Görmediniz:) 02:06
Böyle Çıldırış Görmediniz:) 364 izlenme - 8 yıl önce kendi kendini yedi bitirdi.
GTA Mahmutpaşa - Koşan Esnaf 01:05
GTA Mahmutpaşa - Koşan Esnaf 106 izlenme - 2 yıl önce Haberlerde yayınlanan boşluk doldurmaca amaçlı amerikadan hırsız polis kovalamacası aksiyonlarının adeta koltuk altına tavla sıkıştıran bir vaka.yalnız burda başrol arka planda bekleyen beyaz taşıttır.olayı çıkaran ve kovaladıkça kaçan ateş böceğidir.Gta'nın türkün üzerinde etkisi ve esnafın tepkisini hep beraber izleyelim.
Ali Ece'nin Canlı Yayında Çıldırması 01:08
Ali Ece'nin Canlı Yayında Çıldırması 16 izlenme - 3 yıl önce Son haftalarda Türk futbolunda en çok konuşulan olaylara değinen hasta Beşiktaşlı Ali abimizin haklı tepkisini izliyoruz. Ne demişse haklı abimiz.