Hoşgeldiniz!

çılgın adam

Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 19:47
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 3.610 izlenme - 8 ay önce Coyote Peterson dünyayı dolaşırken en acı verici iğnelere sahip hayvanlara kendini sokturmaya devam ediyor. Daha önce de pepsis arısı ve kadife karıncaya kendini sokturan çılgın gezgin bu defa da mermi karıncanın iğnesinin tadına baktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 00:45
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 13.752 izlenme - 4 yıl önce Adamın yaptığı çılgınlık izleyenleri hayrete düşürüyor. 05.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 02:43
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 5.136 izlenme - 2 yıl önce Dans videolarını hiç sevmeyen biri olarak, izlerken keyifle ve hipnotize olmuş bir şekilde izledim. Müzikle uyumu, ayak hareketleri o nostaljik havası falan bu adam bir başka!
Çılgın Parti!! - Crazy Hangover 3 22:55
Çılgın Parti!! - Crazy Hangover 3 5.919 izlenme - 1 yıl önce
dünyanın en çılgın adamı 01:41
dünyanın en çılgın adamı 2.683 izlenme - 7 yıl önce
Harika Zıplayış :) 00:26
Harika Zıplayış :) 3.334 izlenme - 9 yıl önce trambolin üzerinde harikalar yaratıyor :)
Uçan Hamak Yapan Çılgın Adam 00:27
Uçan Hamak Yapan Çılgın Adam 245 izlenme - 9 ay önce Güzel bir birşeye benziyor.Üşengeç insanlar için bir numaralı icat gibi,adam bunu yaparak üşengeç insanların daha fazla artıracağı kesin
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 02:49
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 516 izlenme - 2 yıl önce Scooter ile en fazla ne yapılabilir ki diyebilirsiniz. Küçük bir motora sahip bu araçlarla cidden de pek bir şey yapılamaz. Tabi profesyonel freestyle bir sürücü koltuğuna oturunca her şey değişiyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkuluklarda Kaykay 00:41
Korkuluklarda Kaykay 3.907 izlenme - 9 yıl önce korkuluklarda kayan çılgın
Uzaktan Kumandalı Kurukafa Yapan Çılgın Adam 00:20
Uzaktan Kumandalı Kurukafa Yapan Çılgın Adam 299 izlenme - 1 yıl önce Nakajima isimli bir mucit kendine uzaktan kumandalı ürkütücü yürüyen kurukafa yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
drift kralı 00:54
drift kralı 3.573 izlenme - 9 yıl önce manyak bir drift gösterisi
Sevgi Keskin  Çılgın Adam 2012 Yeni 04:20
Sevgi Keskin Çılgın Adam 2012 Yeni 1.409 izlenme - 5 yıl önce Söz - Müzik Sevgi Keskin --- Aranje Emirhan CengizYapım Sev Yapım 2012
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 00:27
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 626 izlenme - 3 yıl önce Köprü üzerinde hareket halinde olan kamyondan sırtlarında paraşütle nehir kenarına atlayan manyaklar. İnsanlar o köprüden sabit halde atlayamazken kamyon üzerinden atlamaları enteresan ve ilginç yapıyor bu videoyu.
Çılgın Bağlamacı 01:26
Çılgın Bağlamacı 538 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Bağlamacı
17 Lcd Ekranı Silindirle Paramparça Eden Çılgın Adam 03:32
17 Lcd Ekranı Silindirle Paramparça Eden Çılgın Adam 204 izlenme - 1 yıl önce Road Roller kanalı, silindir ile 17 adet LCD ekranın üzerinden geçerek paramparça etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam  Çoşturuyor 04:08
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor 381 izlenme - 2 yıl önce Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor
Çılgın Adam Yok Böyle Biri 03:42
Çılgın Adam Yok Böyle Biri 1.543 izlenme - 9 yıl önce hakketten yoq
insanların imdadına polis yetişti 01:17
insanların imdadına polis yetişti 888 izlenme - 7 yıl önce çılgın iş makina oparatörünü polis durdurdu
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 00:40
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 644 izlenme - 4 yıl önce Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 05:09
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 180 izlenme - 2 yıl önce Tam bir yiyecek manyağı olan Matt Stonie 20 dakikada 50 adet Çin Böreği yiyerek yaklaşık 10 bin kalori tüketti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 00:30
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 212 izlenme - 2 yıl önce İçi su dolu şişme havuzu silahı ile patlatan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Elinde İki Kız 00:12
İki Elinde İki Kız 1.118 izlenme - 9 yıl önce İki elinede İki kız aldı :)
çılgın adam 00:49
çılgın adam 597 izlenme - 7 yıl önce çılgın adam
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 01:35
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 398 izlenme - 5 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
çılgın adam bu ya gerçekten 00:38
çılgın adam bu ya gerçekten 613 izlenme - 8 yıl önce offf diyorum başka bişiy demiyorum,forumkorsani.
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 01:27
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 570 izlenme - 6 yıl önce tek başına balyozla koca ambarı yıkan çılgın adam.
Trambolin Üzerinde Onlarca Raptiye İle Birlikte Zıplayan Çılgın Adam 05:13
Trambolin Üzerinde Onlarca Raptiye İle Birlikte Zıplayan Çılgın Adam 59 izlenme - 11 ay önce Çılgınlıklarıyla ün salan Dudesons ekibi bu defa trambolin üzerinde zıplamayı onlarca raptiye ile birleştirdi. Tek bir tanesinin bile aşırı can yaktığını düşünürsek onlarcası kim bilir nasıl can yakar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arabalara Kafa Atan Adam 00:43
Arabalara Kafa Atan Adam 263 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Kwinana otoyolunda aracıyla yol kenarında duran başka bir araca çarpan 34 yaşındaki bir sürücü bir anda çıldırarak otomobilden inip yolda hareket halindeki araçlara kafa atmaya başladı. Dehşet anları başka bir aracın konsolundaki bir kameraya yansıdı. Olay Batı Avustralya'daki Kwinana otoyolundaki Canning Köprüsü yakınlarında meydana geldi. Trafiğin en yoğun olduğu akşam ev dönüş saatinde yola çıkan 34 yaşındaki sürücü, yol kenarındaki emniyet şeridinde park halinde bulunan bir araca çarptı. İşte ne olduysa o anda oldu ve bir anda çılgına dönen sürücü aracından inerek yoldan geçen otomobillere kafa atmaya başladı. Kimi zaman hareket halindeki araçların üzerine çıkıp geçen sürücü tam 11 araca kafa attıktan sonra halsiz düştü. Çılgın sürücü başında ve vücudundaki yaraların tedavisi için Freemantle Hastanesi'ne kaldırıldı.
Çılgın Rus Adam 01:48
Çılgın Rus Adam 201 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Rus Adam
Hayko Cepkin - Bertaraf Et 02:51
Hayko Cepkin - Bertaraf Et 349 izlenme - 8 yıl önce çılgın adam çilgın İnsan haykooooooooooooo