Hoşgeldiniz!

çılgın adam

Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 02:43
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 4.708 izlenme - 11 ay önce Dans videolarını hiç sevmeyen biri olarak, izlerken keyifle ve hipnotize olmuş bir şekilde izledim. Müzikle uyumu, ayak hareketleri o nostaljik havası falan bu adam bir başka!
 Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 00:45
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 13.690 izlenme - 3 yıl önce Adamın yaptığı çılgınlık izleyenleri hayrete düşürüyor. 05.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 02:49
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 415 izlenme - 3 ay önce Scooter ile en fazla ne yapılabilir ki diyebilirsiniz. Küçük bir motora sahip bu araçlarla cidden de pek bir şey yapılamaz. Tabi profesyonel freestyle bir sürücü koltuğuna oturunca her şey değişiyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 05:09
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 168 izlenme - 2 ay önce Tam bir yiyecek manyağı olan Matt Stonie 20 dakikada 50 adet Çin Böreği yiyerek yaklaşık 10 bin kalori tüketti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
dünyanın en çılgın adamı 01:41
dünyanın en çılgın adamı 2.662 izlenme - 6 yıl önce
harika zıplayış :) 00:26
harika zıplayış :) 3.331 izlenme - 7 yıl önce trambolin üzerinde harikalar yaratıyor :)
korkuluklarda kaykay 00:41
korkuluklarda kaykay 3.905 izlenme - 7 yıl önce korkuluklarda kayan çılgın
Sevgi Keskin  Çılgın Adam 2012 Yeni 04:20
Sevgi Keskin Çılgın Adam 2012 Yeni 1.397 izlenme - 4 yıl önce Söz - Müzik Sevgi Keskin --- Aranje Emirhan CengizYapım Sev Yapım 2012
drift kralı 00:54
drift kralı 3.570 izlenme - 7 yıl önce manyak bir drift gösterisi
Çılgın Bağlamacı 01:26
Çılgın Bağlamacı 522 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Bağlamacı
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 00:30
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 210 izlenme - 9 ay önce İçi su dolu şişme havuzu silahı ile patlatan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çılgın adam yok böyle biri 03:42
çılgın adam yok böyle biri 1.542 izlenme - 8 yıl önce hakketten yoq
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 00:40
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 574 izlenme - 3 yıl önce Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam  Çoşturuyor 04:08
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor 167 izlenme - 10 ay önce Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor
insanların imdadına polis yetişti 01:17
insanların imdadına polis yetişti 888 izlenme - 6 yıl önce çılgın iş makina oparatörünü polis durdurdu
muhabirin arkasındaki çılgın adam:) 00:18
muhabirin arkasındaki çılgın adam:) 939 izlenme - 7 yıl önce bu adama ne demeli...
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 00:27
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 224 izlenme - 1 yıl önce Köprü üzerinde hareket halinde olan kamyondan sırtlarında paraşütle nehir kenarına atlayan manyaklar. İnsanlar o köprüden sabit halde atlayamazken kamyon üzerinden atlamaları enteresan ve ilginç yapıyor bu videoyu.
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 01:27
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 546 izlenme - 4 yıl önce tek başına balyozla koca ambarı yıkan çılgın adam.
Adrenalini Devasa Havai Fişek Makinesi İle Yaşayan Çılgın Adam 03:21
Adrenalini Devasa Havai Fişek Makinesi İle Yaşayan Çılgın Adam 45 izlenme - 3 ay önce Youtuber Colin Furze, 2 milyonuncu abonesini mekanizmasını kendisinin yaptığı havai fişek makinesi ile görsel bir şölene çevirerek kutladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çılgın adam ve sonrası 00:30
çılgın adam ve sonrası 857 izlenme - 8 yıl önce
Kendini Boşluğa Bırakan Çılgın Adam 00:48
Kendini Boşluğa Bırakan Çılgın Adam 36 izlenme - 4 ay önce Fizik fizik olalı böyle deney görmedi. Bağlı olduğu halatın ucuna bağladığı ağırlığın düşmesine engel olacağını bilen Andreas Wahl hiçbir güvenlik önlemi almadan ilginç bir deneye imza attı. Halatın ucu boşaltıldıktan sonra 14 metre yükseklikten düşmeye başlayan Andreas'ın tahmin ettiği üzere ağırlık bağlı uç direğe dolanarak onun hayatını kurtardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 01:35
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 393 izlenme - 4 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
çılgın adam 00:49
çılgın adam 594 izlenme - 6 yıl önce çılgın adam
İki elinde İki kız 00:12
İki elinde İki kız 1.117 izlenme - 7 yıl önce İki elinede İki kız aldı :)
çılgın adam tepede 01:00
çılgın adam tepede 440 izlenme - 6 yıl önce
Arabalara Kafa Atan Adam 00:43
Arabalara Kafa Atan Adam 262 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Kwinana otoyolunda aracıyla yol kenarında duran başka bir araca çarpan 34 yaşındaki bir sürücü bir anda çıldırarak otomobilden inip yolda hareket halindeki araçlara kafa atmaya başladı. Dehşet anları başka bir aracın konsolundaki bir kameraya yansıdı. Olay Batı Avustralya'daki Kwinana otoyolundaki Canning Köprüsü yakınlarında meydana geldi. Trafiğin en yoğun olduğu akşam ev dönüş saatinde yola çıkan 34 yaşındaki sürücü, yol kenarındaki emniyet şeridinde park halinde bulunan bir araca çarptı. İşte ne olduysa o anda oldu ve bir anda çılgına dönen sürücü aracından inerek yoldan geçen otomobillere kafa atmaya başladı. Kimi zaman hareket halindeki araçların üzerine çıkıp geçen sürücü tam 11 araca kafa attıktan sonra halsiz düştü. Çılgın sürücü başında ve vücudundaki yaraların tedavisi için Freemantle Hastanesi'ne kaldırıldı.
çılgın adam bu ya gerçekten 00:38
çılgın adam bu ya gerçekten 613 izlenme - 7 yıl önce offf diyorum başka bişiy demiyorum,forumkorsani.
Çatılarda Korkusuzca Bisiklet Süren Çılgın Adam 05:36
Çatılarda Korkusuzca Bisiklet Süren Çılgın Adam 31 izlenme - 5 ay önce Danny MacAskill ile Gran Canaria'nın çatılarında çılgın yolculuğa hazır mısınız? Danny, çoğu insanın normal olarak bile çıkıp geçemeyeceği yerlerden bisikleti ile korkusuzca geçti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
90 Balon ve 1 Sandalye İle Gökyüzüne Tırmanan Çılgın Adam 04:45
90 Balon ve 1 Sandalye İle Gökyüzüne Tırmanan Çılgın Adam 88 izlenme - 1 yıl önce Erik Roner isimli profesyonel adam, satın aldığı helyum tüpleri ve balonlarla birlikte adrenalin yaşamak için güzel bir yöntem denemiş. 90 adet balonun içine doldurulan helyum ile gökyüzüne doğru yükselmeye başlayan Erik'i izliyoruz.
Halatı Elleri ile Tutarak Bungee Jumping Yapan Çılgın Adam 02:11
Halatı Elleri ile Tutarak Bungee Jumping Yapan Çılgın Adam 64 izlenme - 10 ay önce Bungee Jumping'e level atlatıp halatı tut bırak şeklinde atlayan Damien Walters'ın adrenalin dolu anları. Siz siz olun denemeyin!