Hoşgeldiniz!

çılgın adam

Çılgın Parti!! - Crazy Hangover 3 22:55
Çılgın Parti!! - Crazy Hangover 3 5.594 izlenme - 2 ay önce
 Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 00:45
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 13.695 izlenme - 3 yıl önce Adamın yaptığı çılgınlık izleyenleri hayrete düşürüyor. 05.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 02:43
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 4.814 izlenme - 1 yıl önce Dans videolarını hiç sevmeyen biri olarak, izlerken keyifle ve hipnotize olmuş bir şekilde izledim. Müzikle uyumu, ayak hareketleri o nostaljik havası falan bu adam bir başka!
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 02:49
Scooter Üzerinde İmkansız Hareketleri Başaran Çılgın Adam 444 izlenme - 5 ay önce Scooter ile en fazla ne yapılabilir ki diyebilirsiniz. Küçük bir motora sahip bu araçlarla cidden de pek bir şey yapılamaz. Tabi profesyonel freestyle bir sürücü koltuğuna oturunca her şey değişiyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
dünyanın en çılgın adamı 01:41
dünyanın en çılgın adamı 2.669 izlenme - 6 yıl önce
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 05:09
20 Dakika İçinde 10 Bin Kaloriyi Tüketen Çılgın Adam 169 izlenme - 5 ay önce Tam bir yiyecek manyağı olan Matt Stonie 20 dakikada 50 adet Çin Böreği yiyerek yaklaşık 10 bin kalori tüketti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
harika zıplayış :) 00:26
harika zıplayış :) 3.333 izlenme - 8 yıl önce trambolin üzerinde harikalar yaratıyor :)
korkuluklarda kaykay 00:41
korkuluklarda kaykay 3.906 izlenme - 8 yıl önce korkuluklarda kayan çılgın
Sevgi Keskin  Çılgın Adam 2012 Yeni 04:20
Sevgi Keskin Çılgın Adam 2012 Yeni 1.398 izlenme - 4 yıl önce Söz - Müzik Sevgi Keskin --- Aranje Emirhan CengizYapım Sev Yapım 2012
drift kralı 00:54
drift kralı 3.570 izlenme - 8 yıl önce manyak bir drift gösterisi
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 00:27
Kamyondan Paraşütle Atlayan Manyaklar 508 izlenme - 2 yıl önce Köprü üzerinde hareket halinde olan kamyondan sırtlarında paraşütle nehir kenarına atlayan manyaklar. İnsanlar o köprüden sabit halde atlayamazken kamyon üzerinden atlamaları enteresan ve ilginç yapıyor bu videoyu.
Çılgın Bağlamacı 01:26
Çılgın Bağlamacı 529 izlenme - 3 yıl önce Çılgın Bağlamacı
çılgın adam yok böyle biri 03:42
çılgın adam yok böyle biri 1.542 izlenme - 8 yıl önce hakketten yoq
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 00:30
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 211 izlenme - 11 ay önce İçi su dolu şişme havuzu silahı ile patlatan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam  Çoşturuyor 04:08
Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor 221 izlenme - 1 yıl önce Otobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam ÇoşturuyorOtobüse Bindinmi Saati Kurdunmu Çılgın Adam Çoşturuyor
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 00:40
Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam 580 izlenme - 3 yıl önce Binanın Çatısından Denize Atlayan Çılgın Adam
insanların imdadına polis yetişti 01:17
insanların imdadına polis yetişti 888 izlenme - 6 yıl önce çılgın iş makina oparatörünü polis durdurdu
muhabirin arkasındaki çılgın adam:) 00:18
muhabirin arkasındaki çılgın adam:) 941 izlenme - 7 yıl önce bu adama ne demeli...
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 01:27
Balyozla Ambar Yıkan Çılgın Adam ! 555 izlenme - 4 yıl önce tek başına balyozla koca ambarı yıkan çılgın adam.
çılgın adam ve sonrası 00:30
çılgın adam ve sonrası 857 izlenme - 9 yıl önce
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 01:35
Köpek balığı ile Sörf yapan çılgın adam 396 izlenme - 4 yıl önce http://www.bilgikazan.com/ Her Telden Özel Bilgiler Facebook : http://www.facebook.com/bilgikazan Twitter : http://www.twitter.com/bilgikazan
İki elinde İki kız 00:12
İki elinde İki kız 1.117 izlenme - 7 yıl önce İki elinede İki kız aldı :)
çılgın adam 00:49
çılgın adam 594 izlenme - 6 yıl önce çılgın adam
çılgın adam tepede 01:00
çılgın adam tepede 441 izlenme - 6 yıl önce
çılgın adam bu ya gerçekten 00:38
çılgın adam bu ya gerçekten 613 izlenme - 7 yıl önce offf diyorum başka bişiy demiyorum,forumkorsani.
Adrenalini Devasa Havai Fişek Makinesi İle Yaşayan Çılgın Adam 03:21
Adrenalini Devasa Havai Fişek Makinesi İle Yaşayan Çılgın Adam 45 izlenme - 6 ay önce Youtuber Colin Furze, 2 milyonuncu abonesini mekanizmasını kendisinin yaptığı havai fişek makinesi ile görsel bir şölene çevirerek kutladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arabalara Kafa Atan Adam 00:43
Arabalara Kafa Atan Adam 262 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Kwinana otoyolunda aracıyla yol kenarında duran başka bir araca çarpan 34 yaşındaki bir sürücü bir anda çıldırarak otomobilden inip yolda hareket halindeki araçlara kafa atmaya başladı. Dehşet anları başka bir aracın konsolundaki bir kameraya yansıdı. Olay Batı Avustralya'daki Kwinana otoyolundaki Canning Köprüsü yakınlarında meydana geldi. Trafiğin en yoğun olduğu akşam ev dönüş saatinde yola çıkan 34 yaşındaki sürücü, yol kenarındaki emniyet şeridinde park halinde bulunan bir araca çarptı. İşte ne olduysa o anda oldu ve bir anda çılgına dönen sürücü aracından inerek yoldan geçen otomobillere kafa atmaya başladı. Kimi zaman hareket halindeki araçların üzerine çıkıp geçen sürücü tam 11 araca kafa attıktan sonra halsiz düştü. Çılgın sürücü başında ve vücudundaki yaraların tedavisi için Freemantle Hastanesi'ne kaldırıldı.
Alevli Çember İçinden Wingsuit Yaparak Geçen Çılgın Adam 02:37
Alevli Çember İçinden Wingsuit Yaparak Geçen Çılgın Adam 14 izlenme - 2 ay önce Wingsuit yaparken birçok görüntüsünü izlediğimiz çılgın adam Uli Emanuele bu defa İtalyan Alpleri'ndeydi. Ancak daha öncekilerden farklı olarak Uli, yere kurulan alevli çemberin içinden geçmesi gerekiyordu. Adrenalin dolu bir atlayışla da bunu gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendini Boşluğa Bırakan Çılgın Adam 00:48
Kendini Boşluğa Bırakan Çılgın Adam 38 izlenme - 7 ay önce Fizik fizik olalı böyle deney görmedi. Bağlı olduğu halatın ucuna bağladığı ağırlığın düşmesine engel olacağını bilen Andreas Wahl hiçbir güvenlik önlemi almadan ilginç bir deneye imza attı. Halatın ucu boşaltıldıktan sonra 14 metre yükseklikten düşmeye başlayan Andreas'ın tahmin ettiği üzere ağırlık bağlı uç direğe dolanarak onun hayatını kurtardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İş dönüşü 01:26
İş dönüşü 562 izlenme - 8 yıl önce İş çıkışı eve böyle dönmek güzel olsa gerek :)