Hoşgeldiniz!

çılgın atmak

Şarkıda Kendinden Geçen Davulcu 01:54
Şarkıda Kendinden Geçen Davulcu 2.214 izlenme - 1 yıl önce Çok değişik bir davulcu. Nörolojik sorunları olduğu düşüncesindeyim. Ama şarkıya ayrı bir hava katmış.
Crazy Dance in Niğde 6 02:15
Crazy Dance in Niğde 6 4.164 izlenme - 2 yıl önce Yine Niğde yine Crazy Dance, altıncısıyla karşınızda!
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 01:29
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 2.283 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye dek içkiye ilaç atanı da çok gördük ilacı da çok gördük lakin böyle bir ilacı ilk keşfimiz. Zira ilaç anında etkisini göstermekte ve de çılgın ata ata dans etmenin en hızlı formülüdür sanırım. Neyse Müjde Ar ve Ferhan Şensoy'u izliyoruz 1977 yapımı filmimizden.
Gs Tv Spikerinin Çıldırması - Galatasaray & Fenerbahçe Maçı 01:11
Gs Tv Spikerinin Çıldırması - Galatasaray & Fenerbahçe Maçı 1.190 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Fenerbahçe maçında yine gaza gelen çırçır çığıran muhabirimiz Selçuğun golü sonrası ortalığı inletiyor. Ayrıca bu sefer yanındak abimizde değişmiş oraya dikkat edelim.
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 00:33
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 1.075 izlenme - 3 yıl önce Avusturya’da oynanan bir hentbol maçında rakibi tarafından öpülerek taciz edilen bir oyuncu çılgına döndü.
Amanın Kelle Şarkısıyla Coşan Dayı 01:48
Amanın Kelle Şarkısıyla Coşan Dayı 1.041 izlenme - 3 yıl önce Olay Gaziantep'te bir nişan töreninde geçmektedir. Dayı hem söylüyor hem coşuyor. İyi seyirler. haydi hep beraber oynuyoruz, amanını kelle kelle gel beni biraz yelle...
Asker Eğlencesinde Çılgın Atmak 01:05
Asker Eğlencesinde Çılgın Atmak 620 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz apaçi akımın başladığı il İzmir'den, Askere gidecek olan arkadaşımı eğlencesini düzenler ve hep beraber çılgın atalım askere kaçalım havasında, iyi seyirler iyi çılgın atmalar
Hunharca Dans Eden Dayı (Level 999) 00:41
Hunharca Dans Eden Dayı (Level 999) 701 izlenme - 3 yıl önce Bundaki özgüvenin bide biri bende olsa cinsi videolardan biri. Figürleri kopyalamamanız dileğiyle....
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 01:47
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 847 izlenme - 3 yıl önce Oryantal dans figürlerine kafayı takmış bu arkadaşımız çılgın atmakta, duvar saati, televizyon üstündeki çiçek gibi motifler içeren kesitmizin en can alıcı noktası, camekanlı dolaptır. Mor kanepenin dili olsa da konuşsa...
Faroz Kesmesi 06:33
Faroz Kesmesi 632 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca tartışılan kolbastının en orijinal halini gün yüzüne çıkardım arkadaşlar. özellikle 2:05 ten sonraki dans gösterisi gerçekten izlenmeye değer.
Çılgın Atmak Nedir? Nasıl Atılır? - Eğitim Videosu 01:05
Çılgın Atmak Nedir? Nasıl Atılır? - Eğitim Videosu 577 izlenme - 2 yıl önce Barlarda, kulüplerde kendince figürler sergileyip çılgın atan hanım kızlarımızı görüyorum. Ne kadar sıradan, özgünlükten uzak figürler onlar aman allahım diyip kahroluyorum, akabinde kendimi sokaklara vuruyorum. Derken benim de bir katkım olabilir, karanlığa küfredeceğime mum yakabilirim, sistemin çarkları nedir dedim ve genç hanım kızlarımız için bu eğitim videosunu hazır ettim. Müzik önemli değildir, ister kaleden çılgın atın, ister yarim ne güzel kulunçların var türküsünde oynayın ama bu figürleri uygulayın. Görün bakın nasıl da popüler oluyorsunuz ve er kişilerinin bakışlarını üzerinizde topluyorsunuz... Çılgın atarkenki videolarınızı bekliyoruz.
Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival 03:01
Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival 687 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kendi özünde hem 8.yılını dolduruyor hemü de çılgın atmaktan geri kalmayarak ortamcılara göz kırpıyor. Geleneksel olmayan Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival büyük imkanları çok uygun fiyata sizlere sunuyor, denemesi bedava hem de hiç para vermeden. Evet gençler çadırınızı, diş fırçanızı, deniz gözlüğü ve paletlerinizi kapın siz de bu çılgın festivale katılın, içerisi çok güzel, şampiyonlar ligi gibi. Festival programı: -Açılış konuşması -Bayramlaşma merasimi -Dj eşliğinde gülle atma -Dansa davet -İsim şehir oyunu -Sessiz sinema -Genç Yetenekler Konseri -Gece sonu çorba -Kapanış
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 03:42
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 515 izlenme - 3 yıl önce Dublin'de evinin bahçesinde DAFT PUNK - "Harder Better Faster Stronger" şarkısının groove versiyonu ile dans edip kayda alan bu şirin kızımız sosyal paylaşım sitelerinde izlenme rekorlarına imza atmış ve sonrasında büyük markalarca keşfedilip reklam yüzü olarak paranın gözünden vurmuştur. Seneler geçmesine rağmen hala günde bir doz izlenmesi tüm sıkıntıları defeder, kederi silip süpürür, insanın ruhunu besler, neşe verir. Yok lan o başka bişeydi. Neyse... Alkışlar sana Sophie Merry !
Düğünde Postmodern Dans 01:33
Düğünde Postmodern Dans 482 izlenme - 3 yıl önce Standart bir Anadolu köy düğününde çekilen bu görüntüler bizlere Rock'n Roll'un topraklarımızdaki ilk etkilerine dair tarihsel izler sunuyor.
Karpuz Kabuğu Denize Düşünce 00:50
Karpuz Kabuğu Denize Düşünce 448 izlenme - 3 yıl önce Hobileri arasında Pazar günleri Doğan görünümlü Şshin ile denize gitmek ve sahilde çılgınca zevk veren disko müzikleri eşliğinde eğlencede nirvanaya ulaşmak olan yurdum gençleri, tekno müzikle kendilerinden geçsede güneş kremi yerine havuç yağı sürmüşler, ıstakoz gibi yanmışlardır. Her karpuz kabuğunun denize düşmesini fırsat bilen dostlarımız yine de bu sevdadan vazgeçmemiş, peryodik olarak deniz kenarında çılgın atmaya devam etmiştir. Not: İş bu içerik vites topuzu ve uzunmaltepe ortak yapımıdır, izinsiz kullanılması durumunda bize birer bira ısmarlanması rica olunur.
Biz Biliyozda mı Oynuyoz Adana Versiyon 01:51
Biz Biliyozda mı Oynuyoz Adana Versiyon 293 izlenme - 3 yıl önce Memleketimizin güzide kenti Adana' dan mükemmelin ötesinde bir dans şov. Müzik sonradan eklense de dayımızın figürleri gelecek nesillere aktarılacak nitelikte. alkışlarlayaşıyorum.com - dansın ve dansçının dostu site
Direksiyon Başında Çılgın Atan Dolmuşçu 01:01
Direksiyon Başında Çılgın Atan Dolmuşçu 238 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Bakırköy'deki bu dolmuşçu direksiyon başında çılgınca hareketler sergilemiş, eğlenceli görünse de sonu bok yolu olabilirdi.
Özgün Besteci Laz Kenan (+18) 01:18
Özgün Besteci Laz Kenan (+18) 382 izlenme - 2 yıl önce Bu benim üst komşum! Evet her pazar bu türkülerle uyanıyorum ben. Başta kızıyorum. Sonra türkünün ahengine kapılıp dinliyorum. Bir gün oturduk ölümsüzleştik. Klip çektiğimiz günlerini de görürüz işalla.
Sivas Zara Disco (1981) 05:16
Sivas Zara Disco (1981) 226 izlenme - 3 yıl önce TURKEY 1981.çok eski bir videodur.Sivas Zara da evde yapılan bir sünnet düğünü sonrası eğlence.o zamanlar ve bu zamanlar..hangisi daha güzel sizce? video da oynayanlardan biri olan bonus saçlı,bıyıklı,beyaz ayakkabılı ve ince gravatlı olan sivas zara alem videolarında şarkıları söyleyen maykıl yücel emmidir.gençken çok hızlıymış emmim:)
İçki Bütün Kötülüklerin Anasıdır - Şeytan Gözlerde Saklıdır 00:45
İçki Bütün Kötülüklerin Anasıdır - Şeytan Gözlerde Saklıdır 236 izlenme - 3 yıl önce Bir grup arkadaş içki masasında piyizlenirken bünyesi pekte alışık olmadığı aşikar olan arkadaşlarına fondip yaptırırlar.
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 02:27
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 232 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek olduğunu zannetmıyorum, sadece ızleyelım arkadaslar. Elbette bir gün herkes Big Shake içecek ve çılgınlarca dans edecektir. !
Ürkek Antilop Dansı 05:24
Ürkek Antilop Dansı 222 izlenme - 3 yıl önce Aksaray'daki bir düğünde çekilen bu görüntüler yine absürdizmin ebedi sularına yelken açan abimizin tuhaf hareketli dansı ve ona eşlik etmeye çalışan lakin muvaffak olamayan gençlerimizi anlatıyor.
Rock 'n' Roll Starlarının Buluşması (1989) 05:03
Rock 'n' Roll Starlarının Buluşması (1989) 154 izlenme - 2 yıl önce 1989'da İtalya'da gerçekleşen bu konserde çoğu Rock 'n' Roll sanatçıları bir araya gelmiş durumda.Bu video, konserin sonundaki veda busesi.Benim kültürüm yettiğince tanıyabildiğim insanlar James Brown, Jerry Lee Lewis, B.B King , Fats Domino,Ray Charles,Little Richard o dikdörtgen gitara sahip dayı kimdi onu çıkaramadım site sakinleri aydınlatırsa sevinirim.
Arif Susam ve 80lerin Psychedelic Ortamları 04:28
Arif Susam ve 80lerin Psychedelic Ortamları 205 izlenme - 3 yıl önce Arif susam sahne aldığı gece klübünde potbori yapıyor. ortam çok acayip. çok acayip kafada dans eden eğlenen tipler. arif ağabeyimiz önce kararsız gönlüm diyip sarışına da esmere de kumrala da umut verdiğinden dem vuruyor. hemen akabinde 80lerin tribün şarkısı haline gelmiş "deli deli gönlüm deli". arif baba bakıyor ki millet uçuyor hemen slow şarkıya geçiyor. dans ortamı yakınlaşma ve arif'in viskisi. tabi meşhur taverna sözleri "maşallah maşallah. nazar değmez inşallah"...
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 00:49
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 173 izlenme - 3 yıl önce Gangnam artık öyle garip etkiler yaratıyor ki, insan vücudunda bu videoya şaşırmıyorum bile... Bir ilkokul zil sesini gangnam yaparsa ne olur, onu görüyoruz.
Çılgın Motorcuların Dramı 01:28
Çılgın Motorcuların Dramı 66 izlenme - 3 yıl önce İki arkadaş... Ve her şey yolunda giderken önlerine çıkan kaygan zemin engeli... İzliyoruz efendim...
Classix Nouveaux - Is It a Dream 03:35
Classix Nouveaux - Is It a Dream 40 izlenme - 3 yıl önce Classix Nouveaux İngiltere çıkışlı bir New Wave grubu. Benim çok sevdiğim New Romantic akımdan. Sözlüklerde şurda burda yazılan pek yardırmayı bir kenara bırakalım ve 1982 yılına gidip parçayı dinleyip karar verelim derim. Lakin ya seveceksiniz ya da sikindirik bulacaksınız; bu net yani.