Hoşgeldiniz!

Çılgın Atmak Videoları İzle

Şarkıda Kendinden Geçen Davulcu 01:54
Şarkıda Kendinden Geçen Davulcu 2.193 izlenme - 5 ay önce Çok değişik bir davulcu. Nörolojik sorunları olduğu düşüncesindeyim. Ama şarkıya ayrı bir hava katmış.
Crazy Dance in Niğde 6 02:15
Crazy Dance in Niğde 6 4.060 izlenme - 1 yıl önce Yine Niğde yine Crazy Dance, altıncısıyla karşınızda!
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 01:29
Çılgın Dans İlacı - Müjde Ar ve Ferhan Şensoy 1.415 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye dek içkiye ilaç atanı da çok gördük ilacı da çok gördük lakin böyle bir ilacı ilk keşfimiz. Zira ilaç anında etkisini göstermekte ve de çılgın ata ata dans etmenin en hızlı formülüdür sanırım. Neyse Müjde Ar ve Ferhan Şensoy'u izliyoruz 1977 yapımı filmimizden.
Gs Tv Spikerinin Çıldırması - Galatasaray & Fenerbahçe Maçı 01:11
Gs Tv Spikerinin Çıldırması - Galatasaray & Fenerbahçe Maçı 1.109 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Fenerbahçe maçında yine gaza gelen çırçır çığıran muhabirimiz Selçuğun golü sonrası ortalığı inletiyor. Ayrıca bu sefer yanındak abimizde değişmiş oraya dikkat edelim.
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 00:33
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 992 izlenme - 2 yıl önce Avusturya’da oynanan bir hentbol maçında rakibi tarafından öpülerek taciz edilen bir oyuncu çılgına döndü.
Amanın Kelle Şarkısıyla Coşan Dayı 01:48
Amanın Kelle Şarkısıyla Coşan Dayı 873 izlenme - 2 yıl önce Olay Gaziantep'te bir nişan töreninde geçmektedir. Dayı hem söylüyor hem coşuyor. İyi seyirler. haydi hep beraber oynuyoruz, amanını kelle kelle gel beni biraz yelle...
Asker Eğlencesinde Çılgın Atmak 01:05
Asker Eğlencesinde Çılgın Atmak 534 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz apaçi akımın başladığı il İzmir'den, Askere gidecek olan arkadaşımı eğlencesini düzenler ve hep beraber çılgın atalım askere kaçalım havasında, iyi seyirler iyi çılgın atmalar
Faroz Kesmesi 06:33
Faroz Kesmesi 612 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca tartışılan kolbastının en orijinal halini gün yüzüne çıkardım arkadaşlar. özellikle 2:05 ten sonraki dans gösterisi gerçekten izlenmeye değer.
Hunharca Dans Eden Dayı (Level 999) 00:41
Hunharca Dans Eden Dayı (Level 999) 554 izlenme - 2 yıl önce Bundaki özgüvenin bide biri bende olsa cinsi videolardan biri. Figürleri kopyalamamanız dileğiyle....
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 01:47
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 707 izlenme - 2 yıl önce Oryantal dans figürlerine kafayı takmış bu arkadaşımız çılgın atmakta, duvar saati, televizyon üstündeki çiçek gibi motifler içeren kesitmizin en can alıcı noktası, camekanlı dolaptır. Mor kanepenin dili olsa da konuşsa...
Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival 03:01
Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival 626 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kendi özünde hem 8.yılını dolduruyor hemü de çılgın atmaktan geri kalmayarak ortamcılara göz kırpıyor. Geleneksel olmayan Alkışlarla Yaşıyorum Open Air Festival büyük imkanları çok uygun fiyata sizlere sunuyor, denemesi bedava hem de hiç para vermeden. Evet gençler çadırınızı, diş fırçanızı, deniz gözlüğü ve paletlerinizi kapın siz de bu çılgın festivale katılın, içerisi çok güzel, şampiyonlar ligi gibi. Festival programı: -Açılış konuşması -Bayramlaşma merasimi -Dj eşliğinde gülle atma -Dansa davet -İsim şehir oyunu -Sessiz sinema -Genç Yetenekler Konseri -Gece sonu çorba -Kapanış
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 03:42
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 494 izlenme - 2 yıl önce Dublin'de evinin bahçesinde DAFT PUNK - "Harder Better Faster Stronger" şarkısının groove versiyonu ile dans edip kayda alan bu şirin kızımız sosyal paylaşım sitelerinde izlenme rekorlarına imza atmış ve sonrasında büyük markalarca keşfedilip reklam yüzü olarak paranın gözünden vurmuştur. Seneler geçmesine rağmen hala günde bir doz izlenmesi tüm sıkıntıları defeder, kederi silip süpürür, insanın ruhunu besler, neşe verir. Yok lan o başka bişeydi. Neyse... Alkışlar sana Sophie Merry !
Çılgın Atmak Nedir? Nasıl Atılır? - Eğitim Videosu 01:05
Çılgın Atmak Nedir? Nasıl Atılır? - Eğitim Videosu 345 izlenme - 2 yıl önce Barlarda, kulüplerde kendince figürler sergileyip çılgın atan hanım kızlarımızı görüyorum. Ne kadar sıradan, özgünlükten uzak figürler onlar aman allahım diyip kahroluyorum, akabinde kendimi sokaklara vuruyorum. Derken benim de bir katkım olabilir, karanlığa küfredeceğime mum yakabilirim, sistemin çarkları nedir dedim ve genç hanım kızlarımız için bu eğitim videosunu hazır ettim. Müzik önemli değildir, ister kaleden çılgın atın, ister yarim ne güzel kulunçların var türküsünde oynayın ama bu figürleri uygulayın. Görün bakın nasıl da popüler oluyorsunuz ve er kişilerinin bakışlarını üzerinizde topluyorsunuz... Çılgın atarkenki videolarınızı bekliyoruz.
Düğünde Postmodern Dans 01:33
Düğünde Postmodern Dans 424 izlenme - 2 yıl önce Standart bir Anadolu köy düğününde çekilen bu görüntüler bizlere Rock'n Roll'un topraklarımızdaki ilk etkilerine dair tarihsel izler sunuyor.
Direksiyon Başında Çılgın Atan Dolmuşçu 01:01
Direksiyon Başında Çılgın Atan Dolmuşçu 212 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Bakırköy'deki bu dolmuşçu direksiyon başında çılgınca hareketler sergilemiş, eğlenceli görünse de sonu bok yolu olabilirdi.
Karpuz Kabuğu Denize Düşünce 00:50
Karpuz Kabuğu Denize Düşünce 381 izlenme - 2 yıl önce Hobileri arasında Pazar günleri Doğan görünümlü Şshin ile denize gitmek ve sahilde çılgınca zevk veren disko müzikleri eşliğinde eğlencede nirvanaya ulaşmak olan yurdum gençleri, tekno müzikle kendilerinden geçsede güneş kremi yerine havuç yağı sürmüşler, ıstakoz gibi yanmışlardır. Her karpuz kabuğunun denize düşmesini fırsat bilen dostlarımız yine de bu sevdadan vazgeçmemiş, peryodik olarak deniz kenarında çılgın atmaya devam etmiştir. Not: İş bu içerik vites topuzu ve uzunmaltepe ortak yapımıdır, izinsiz kullanılması durumunda bize birer bira ısmarlanması rica olunur.
Özgün Besteci Laz Kenan (+18) 01:18
Özgün Besteci Laz Kenan (+18) 204 izlenme - 2 yıl önce Bu benim üst komşum! Evet her pazar bu türkülerle uyanıyorum ben. Başta kızıyorum. Sonra türkünün ahengine kapılıp dinliyorum. Bir gün oturduk ölümsüzleştik. Klip çektiğimiz günlerini de görürüz işalla.
Sivas Zara Disco (1981) 05:16
Sivas Zara Disco (1981) 171 izlenme - 2 yıl önce TURKEY 1981.çok eski bir videodur.Sivas Zara da evde yapılan bir sünnet düğünü sonrası eğlence.o zamanlar ve bu zamanlar..hangisi daha güzel sizce? video da oynayanlardan biri olan bonus saçlı,bıyıklı,beyaz ayakkabılı ve ince gravatlı olan sivas zara alem videolarında şarkıları söyleyen maykıl yücel emmidir.gençken çok hızlıymış emmim:)
İçki Bütün Kötülüklerin Anasıdır - Şeytan Gözlerde Saklıdır 00:45
İçki Bütün Kötülüklerin Anasıdır - Şeytan Gözlerde Saklıdır 189 izlenme - 2 yıl önce Bir grup arkadaş içki masasında piyizlenirken bünyesi pekte alışık olmadığı aşikar olan arkadaşlarına fondip yaptırırlar.
Arif Susam ve 80lerin Psychedelic Ortamları 04:28
Arif Susam ve 80lerin Psychedelic Ortamları 184 izlenme - 2 yıl önce Arif susam sahne aldığı gece klübünde potbori yapıyor. ortam çok acayip. çok acayip kafada dans eden eğlenen tipler. arif ağabeyimiz önce kararsız gönlüm diyip sarışına da esmere de kumrala da umut verdiğinden dem vuruyor. hemen akabinde 80lerin tribün şarkısı haline gelmiş "deli deli gönlüm deli". arif baba bakıyor ki millet uçuyor hemen slow şarkıya geçiyor. dans ortamı yakınlaşma ve arif'in viskisi. tabi meşhur taverna sözleri "maşallah maşallah. nazar değmez inşallah"...
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 02:27
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 161 izlenme - 2 yıl önce Fazla söze gerek olduğunu zannetmıyorum, sadece ızleyelım arkadaslar. Elbette bir gün herkes Big Shake içecek ve çılgınlarca dans edecektir. !
Biz Biliyozda mı Oynuyoz Adana Versiyon 01:51
Biz Biliyozda mı Oynuyoz Adana Versiyon 115 izlenme - 2 yıl önce Memleketimizin güzide kenti Adana' dan mükemmelin ötesinde bir dans şov. Müzik sonradan eklense de dayımızın figürleri gelecek nesillere aktarılacak nitelikte. alkışlarlayaşıyorum.com - dansın ve dansçının dostu site
Rock 'n' Roll Starlarının Buluşması (1989) 05:03
Rock 'n' Roll Starlarının Buluşması (1989) 110 izlenme - 2 yıl önce 1989'da İtalya'da gerçekleşen bu konserde çoğu Rock 'n' Roll sanatçıları bir araya gelmiş durumda.Bu video, konserin sonundaki veda busesi.Benim kültürüm yettiğince tanıyabildiğim insanlar James Brown, Jerry Lee Lewis, B.B King , Fats Domino,Ray Charles,Little Richard o dikdörtgen gitara sahip dayı kimdi onu çıkaramadım site sakinleri aydınlatırsa sevinirim.
Ürkek Antilop Dansı 05:24
Ürkek Antilop Dansı 147 izlenme - 2 yıl önce Aksaray'daki bir düğünde çekilen bu görüntüler yine absürdizmin ebedi sularına yelken açan abimizin tuhaf hareketli dansı ve ona eşlik etmeye çalışan lakin muvaffak olamayan gençlerimizi anlatıyor.
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 00:49
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 115 izlenme - 2 yıl önce Gangnam artık öyle garip etkiler yaratıyor ki, insan vücudunda bu videoya şaşırmıyorum bile... Bir ilkokul zil sesini gangnam yaparsa ne olur, onu görüyoruz.
Çılgın Motorcuların Dramı 01:28
Çılgın Motorcuların Dramı 54 izlenme - 2 yıl önce İki arkadaş... Ve her şey yolunda giderken önlerine çıkan kaygan zemin engeli... İzliyoruz efendim...
Classix Nouveaux - Is It a Dream 03:35
Classix Nouveaux - Is It a Dream 36 izlenme - 2 yıl önce Classix Nouveaux İngiltere çıkışlı bir New Wave grubu. Benim çok sevdiğim New Romantic akımdan. Sözlüklerde şurda burda yazılan pek yardırmayı bir kenara bırakalım ve 1982 yılına gidip parçayı dinleyip karar verelim derim. Lakin ya seveceksiniz ya da sikindirik bulacaksınız; bu net yani.