Hoşgeldiniz!

Çılgın Baba

Çocuğunu Rahatsız Edenleri Parkta Yakalayan Çılgın Baba 00:49
Çocuğunu Rahatsız Edenleri Parkta Yakalayan Çılgın Baba 7.345 izlenme - 3 ay önce Küçük oğlunu okulda rahatsız eden iki serseriyi parkta sıkıştıran babanın terminatör gibi yere yığmalarını izliyoruz...
Gece Yarısı Oynamak İçin Oyun Parkına Saklanan Baba ve Oğul 00:50
Gece Yarısı Oynamak İçin Oyun Parkına Saklanan Baba ve Oğul 188 izlenme - 1 hafta önce Gece herkes gittikten sonra tüm oyuncaklarla oynayabilmek ve doyasıya eğlenmek için çocuğuyla birlikte saklanan çılgın babayı izliyoruz.
Çılgın Baba, Oğluna Son Model Modifye Araba Yaptı 05:44
Çılgın Baba, Oğluna Son Model Modifye Araba Yaptı 1.407 izlenme - 4 yıl önce Aziz Şakiroğlu, topladığı parçalarla basit bir akülü arabayı modifiye ederek 3 yaşındaki oğlu Abdurrahman için son model akülü spor araba yaptı.
Çılgın Baba ve Oğlu 06:48
Çılgın Baba ve Oğlu 235 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Baba ve Oğlu
Çılgın Babanın Gerçeklik Oyunu Oculus Rift İle İmtihanı 03:00
Çılgın Babanın Gerçeklik Oyunu Oculus Rift İle İmtihanı 219 izlenme - 3 yıl önce Bir çok insanın beğendiği ve harika olarak nitelediği bir sistem oyunu bu. Oğlunun bağladığı düzenekle sanal gerçeklik oyunu "Oculus Rift" oynayan babanın tepkilerini izliyorsunuz. Evin her türlü köşesini görüntüleyebilen babanın aşağı doğru inerken verdiği tepki de epeyi garip olsa gerek. Yabancılar hem oyunda, hem de kullanımda çalışmaya, yaşamaya devam ediyorlar. Ne diyelim başka, iyi seyirler..
Çılgın baba Oglunu Çoşturuyor 00:55
Çılgın baba Oglunu Çoşturuyor 56 izlenme - 3 yıl önce Çılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dansÇılgın baba ve oğlundan muhteşem dans
Barutlu Slime Yapan Çılgın Baba 08:24
Barutlu Slime Yapan Çılgın Baba 4 izlenme - 1 yıl önce Sıradan slime videolarından çok mu sıkıldınız? umarım bu baba bir gün çocuklarını patlatmaz her neyse keyifli seyirler.